Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Avatar
DeProtector
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2016.05.27., pén. 15:01
Értékelés: 54
Tartózkodási hely: Jánossomorja

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: DeProtector »

akvapark írta:
2023.03.22., szer. 08:15
DeProtector írta:
2023.03.21., kedd 23:12
A metál mellett ami még nagy vízválasztó szokott lenni szerintem, az a klasszikus zene. Na abban is nagyon jó a Heed. Nálam legnagyobb részt az szól, meg jazz, és nem panaszkodom. Ezek mellé az elektronikus zene szerintem gyerekjáték. Azokat kisujjból kirázza.
Amúgy hangdobozban is van ami nem annyira válogatós. Amit én birtoklok StandArt JSE az pl szerintem ilyen. Biztos nem mozgat meg akkora hangtömeget mint a lent említett Magnat, de semmilyen műfajon nem vall szégyent. Legalábbis szerintem. ;)
Mármint a zenekari felvételek. Itt nagy hangtömegeket kell egyben lesugározni, mégis egyéni teret adva a hangszereknek.
Itt is - hangsugárzó függvényében - jól teljesítenek a HEED elektronikák. Egyszer kis Wharfedale Dentonnal is megmutatta magát a szimfonikus zene lényege.
Kamarazenén ( = lány gitárral) nem nagy kunszt a jó teljesítmény. leborulok.gif
Épp így gondoltam, csak nem fejtettem ki ennyire. :)
A lány gitárral témát tényleg nem nagy teljesítmény jól lehozni, azért is az szól szinte mindenhol a kiállításokon és nem Wagner.
LP: Linn Sondek LP12 + AO Akito + Audio Technica AT33PTG/II + Heed Orbit + Quasar III + Q-PSU
CD: Heed Obelisk DT + DA
Erősítő: Heed Obelisk SI2 + X2
Hangfal: Heed StandArt JSE
Tápkábelek: Power-R Live 2
IC kábelek: Acoustic Zen Matrix Reference
Hangfalkábel: Acoustic Zen Hologram

Avatar
dgab
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2017.03.20., hétf. 16:49
Értékelés: 46

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: dgab »

vazze írta:
2023.03.21., kedd 19:28
Köszönöm a válaszokat!
Csak annyi kicsi porszem van a gépezetben , hogy én gyakorlatilag soha nem hallgatok rockot vagy metált.
Jazz és elektronikus zenék mennek nagyrészt.
Obelisk Pre-Px-Ps: egy jó hangdobozzal minden műfaj nagyon élvezetes. Ritmusos, arányos, van teteje, alja, teste, térből szól, leválik a zene a hangsugárzókról, az akusztikus szólamok eszköztelensége, valósághűsége jó felvételen az árkategória fényében megdöbbentő, az elektronikus hangszerek/szólamok hatásosak, ha az a hangmérnöki cél, hogy hatásosak legyenek. Van dinamika, van hangtömeg, van részlet. Jazzre, lány gitárral muzsikákra, nagyzenekarra, torzítatlan bármire abszolút értelemben sem könnyű jobbat találni, azt gondolom.

Hosszú idő után nemrég voltam újra nagyzenekari hangversenyen, jó akusztikájú teremben. Az első percekben az volt az érzésem, hogy a nappaliban ez mintha jobban szólna - na ettől azért megijedtem. 31_1_21.gif

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Alon írta:
2023.03.22., szer. 07:53
vazze írta:
2023.03.21., kedd 19:31
Ami még érdekes adalék , hogy (távlati) tervben van egy nagyobb JBL doboz beszerzése vagy megépítése 12 vagy 15 inch-es hangszóróval.
Akkor én vagyok a te embered. :D
Nálam is JBL4312G hangsugárzókkal zenélnek a Heed erősítők, és rajtam kívül min. még egy emberről tudok, aki JBL-lel hallgatja a Heed elektronikáit.
Én is hallgatok a metál és a rock zene mellett jazzt és elektronikusokat is, valamint klasszikus zenét is néhanapján. Egyik műfajjal sincsenek gondjaim. Tudom nem itt élsz, de ha egyszer Bp.-en jársz keress meg nyugodtan.

Voltam nálad és akkor is tetszett amit hallottam de az teljesen más rendszer volt.
Köszönöm a meghívást , lehet élni fogok vele. Elméletileg május közepén indulunk haza.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

DeProtector írta:
2023.03.21., kedd 23:12
A metál mellett ami még nagy vízválasztó szokott lenni szerintem, az a klasszikus zene. Na abban is nagyon jó a Heed. Nálam legnagyobb részt az szól, meg jazz, és nem panaszkodom. Ezek mellé az elektronikus zene szerintem gyerekjáték. Azokat kisujjból kirázza.
Amúgy hangdobozban is van ami nem annyira válogatós. Amit én birtoklok StandArt JSE az pl szerintem ilyen. Biztos nem mozgat meg akkora hangtömeget mint a lent említett Magnat, de semmilyen műfajon nem vall szégyent. Legalábbis szerintem. ;)
Mármint a zenekari felvételek. Itt nagy hangtömegeket kell egyben lesugározni, mégis egyéni teret adva a hangszereknek.
Itt is - hangsugárzó függvényében - jól teljesítenek a HEED elektronikák. Egyszer kis Wharfedale Dentonnal is megmutatta magát a szimfonikus zene lényege.
Kamarazenén ( = lány gitárral) nem nagy kunszt a jó teljesítmény. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Kalsszikus zenére nálam top volt a teljes Heed rendszer Enigma 5-tel. Rockra, jazzre is igen jó volt. Ezekre más hangsugárzókkal is. Feszes elektronikus zenén teljesít a leggyengébben szerintem.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
DeProtector
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2016.05.27., pén. 15:01
Értékelés: 54
Tartózkodási hely: Jánossomorja

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: DeProtector »

A metál mellett ami még nagy vízválasztó szokott lenni szerintem, az a klasszikus zene. Na abban is nagyon jó a Heed. Nálam legnagyobb részt az szól, meg jazz, és nem panaszkodom. Ezek mellé az elektronikus zene szerintem gyerekjáték. Azokat kisujjból kirázza.
Amúgy hangdobozban is van ami nem annyira válogatós. Amit én birtoklok StandArt JSE az pl szerintem ilyen. Biztos nem mozgat meg akkora hangtömeget mint a lent említett Magnat, de semmilyen műfajon nem vall szégyent. Legalábbis szerintem. ;)
LP: Linn Sondek LP12 + AO Akito + Audio Technica AT33PTG/II + Heed Orbit + Quasar III + Q-PSU
CD: Heed Obelisk DT + DA
Erősítő: Heed Obelisk SI2 + X2
Hangfal: Heed StandArt JSE
Tápkábelek: Power-R Live 2
IC kábelek: Acoustic Zen Matrix Reference
Hangfalkábel: Acoustic Zen Hologram

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Ami még érdekes adalék , hogy (távlati) tervben van egy nagyobb JBL doboz beszerzése vagy megépítése 12 vagy 15 inch-es hangszóróval.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Köszönöm a válaszokat!
Csak annyi kicsi porszem van a gépezetben , hogy én gyakorlatilag soha nem hallgatok rockot vagy metált.
Jazz és elektronikus zenék mennek nagyrészt.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3652
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

A leginkább műfajfüggetlen szerintem a még nem nagyon zsebbenyúlós árszinten az az si3,ezzel minden életszerűen szól,szólhat,persze ha adott hozzá a megfelelő körítés.
Feljebb ott a lagrange,abba sem lehet belekötni ilyen téren,Zsoltnál többek közt etettük riverside,zeppelin számokkal is,és hát elég jó volt. :D
A thesis széria nálam eddig szürke köd,nem volt még nálam és nem is hallgattam,de nem hinném hogy a rock,vagy bármi más is fogást találna rajta.De itt is mint mindenhol a rendszer kerek egészének a megléte a kritériuma annak hogy az olyan legyen,amilyennek lennie kell.

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4409
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2239
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Oláh Attila, aki a Heed elektronikák konstruktőre, Rammstein “melódiákkal” szokta tesztelni fejlesztés közben az egyes fázisokat, és végül a kész termékeket is.
Ez elég beszédes válasz? :rolleyes: :D ;)

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

Mint forgalmazó, én is csak meg tudom erősíteni, hogy bármelyik Heed erősítő jó rock, metál műfajokban is. Igazából a hangfal az, ami vízválasztó tud lenni ezekben a műfajokban. Elég nehéz feladat azt a fajta intenzitást, erőt visszaadni otthoni körülmények között, amit koncerteken a hatalmas membránfelületek közvetítenek. Például a Magnat Transpuls 1500 elég jó ebben, sokszoros árú high-end hangfalaknak is feladja a leckét ezekben a műfajokban, ugyanakkor siralmas, hogy mit művel Bach-al vagy Debussyvel, vagy úgy általában a finomabb zenékkel, azokra teljesen alkalmatlan.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

vazze írta:
2023.03.21., kedd 14:07
Egy teoretikus kérdés!

Szerintetek mennyire műfaj-független egy Heed erősítő?

Si2-Si3-Lagrange?
Szerintem az Si2 és Si3 külső X2-es táppal elég univerzális, lehet rajta bármit hallgatni nagy élvezettel. Ahogy Akvapark is írta, a többi a dobozokon fog múlni.

A Lagrange-ot is hallottam, szerintem ez az erősítő is univerzális. Lehet bármilyen minőségi zenével etetni jó lesz a végeredmény.

Érdekes a kérdés egyébként. Kiváncsi vagyok én is, mások hogyan vélekednek ebben a kérdésben.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5694
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1176

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

vazze írta:
2023.03.21., kedd 14:07
Egy teoretikus kérdés!

Szerintetek mennyire műfaj-független egy Heed erősítő?

Si2-Si3-Lagrange?
Mivel nincs "egyen HEED" hang, tényleg teoretikus volt.
Mivel mind Lagrange, Obelsik széria és Elixir erősítőket voltam szerencsés hallani, sőt a legutóbbit birtokolni is, elmondható, hogy műfajfüggetlen erősítők. Viszont a hangsugárzók nem, azokkal lehet "hangolni". leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4413
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2412

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Alon írta:
2023.03.21., kedd 14:34
vazze írta:
2023.03.21., kedd 14:07
Egy teoretikus kérdés!

Szerintetek mennyire műfaj-független egy Heed erősítő?

Si2-Si3-Lagrange?
Metálzene rajongóként azt mondom, hogy megfelelő társakkal (erre alkalmas hangsugárzó pl.) szerintem igen. Bár minden attól függ, hogy ki mit vár el az egyes műfajok tolmácsolása során. Azért a metált emeltem ki, mert ebbe sok erősítő, vagy rendszer bicskája beletörik. A Heed erősítőknek jó ritmusuk van, energikusak, jól meg tudják hajtani a hangfalakat, és természetesek a hangszer hangjai. Házon belül ahogy lépsz feljebb, úgy lesz ezekben a paraméterekben egyre jobb. De én elfogult vagyok...
Én is elfogult vagyok, de másik márka irányába. :rolleyes:
Viszont amit én hallottam a Heed erősítőkből, azt tudom mondani, hogy bármivel nagyon jól szóltak. Klasszikus és mulatós zenét leszámítva, mert azokkal nem próbáltam. Lagrange volt nálam 3-4 napot, és csak szuper jelzőkkel tudom illetni
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Egy teoretikus kérdés!

Szerintetek mennyire műfaj-független egy Heed erősítő?

Si2-Si3-Lagrange?
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

Tökéletes műszaki és esztétikai állapotban lévő, gyári felújított (refurbished), gyári csomagolású Obelisk Si III erősítők és Obelisk X2 tápok rendelhetők nálunk az új ár 75%-án, 5év garanciával.
Obelisk Si: 759.000 Ft helyett 569.000 Ft
Obelisk X2: 444.000 Ft helyett 333.000 Ft.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

vazze írta:
2023.02.23., csüt. 16:25
Egy kicsit le vagyok maradva.
Mi a különbség az Abacus és az Abacus s között?
Lényegében ez: A korábbi modelhez képest - amely az AKM chip hiánya miatt megszűnt - az új Abacus S már az AKM AK4490R típusú DAC chipjére épül. Néhány további változással együtt (Burr Brown PCM9211 S/PDIF vevő, jobb minőségű tápegység IC-k, a nem kívánt zajok kiküszöbölése a DSD/PCM közötti váltáskor, transzformátorcsatolás RCA és BNC bemenetekhez) összességében sikerült az előd model hangminőségét is túlszárnyalni.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Egy kicsit le vagyok maradva.
Mi a különbség az Abacus és az Abacus s között?
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Online
Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 57

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: konok »

alto írta:
2023.02.20., hétf. 10:54
konok írta:
2023.02.20., hétf. 09:22
Streamer kártyáról van esetleg híretek? Rendelhető már?
Még a Roon hivatalos szertifikációjára várnak Zsolték, amint megjön, rendelhető lesz.
Köszi!

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4143
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2514
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

konok írta:
2023.02.20., hétf. 09:22
Streamer kártyáról van esetleg híretek? Rendelhető már?
Még a Roon hivatalos szertifikációjára várnak Zsolték, amint megjön, rendelhető lesz.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 57

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: konok »

Streamer kártyáról van esetleg híretek? Rendelhető már?

Avatar
Peger
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010.10.11., hétf. 11:00
Értékelés: 128
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Peger »

Klaca írta:
2023.02.16., csüt. 19:48
trane írta:
2023.02.16., csüt. 08:49
Klaca írta:
2023.02.16., csüt. 08:40


Erről a modelljükről még nem hallottam. 752-m volt, állítólag azt is az Epos-os Robin Marshall tervezte a Missionnek, de az tragikus volt: Zsolt cserélte be nekem anno, valami hallgathatóra, de ő is csak nézett kb., hogy "ez meg mi?". Szal nem tudom ...
mission impossible = lehetetlen , ez már bekerült a magyar szlengbe :smile53:
Régen jártam itt... Elfelejtettem, hogy itt nem ismerik fel a tréfát, ha nem rak az ember oda egy-két vigyorgó, színes tükörtojást. Bocs, többet nem próbálkozom ilyesmivel...
Ne add fel , szerintem jó poén volt :)
"A legjobb technika, amikor nincs technika" - Bruce Lee

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Egy Elixir, kis USB dac és laptop vagy Raspberry Pi Hifiberry DAC, Vandamme hangfal és IC kábel, Dragonweed Kolibri szett már nagyon jó... de ez is 500 Ft. Amúgy a használt cuccok kapcsán nem árt figyelni, mert a hifipiacon lassan egy éve árulnak egy Pre erősítőt, aminek a 3-as bemenete hibás, az eladó nem jelzi, hogy még nem toroid trafós pre és 20eft "kipróbálási levonást" érvényesített velem szemben, mikor ez kiderült és visszavittem 2 nap múlva. Ez majd egy éve történt, kiábárndultam picit a hifi hobbytárs korrektséggel kapcsolatos illúziókból. Természetesen azóta se tudta eladni, pedig itt kb 130eft-ért vette.

No de a lényeg. Van áremelkedés. Ugyanakkor a teljes életciklus költségben egy erősítő, hangfal, lemezjátszó nagyon jól teljesít... persze ha a próbálgatás a lényeges szempont, akkor nem.

A lényeg, hogy az új terméket még mindig megéri megvenni, 10-15 évig tudod használni. Ha veszel egy felső kategóriás okostelefont, ott az Iphone is csak pár évet tud.

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: hukkle »

használt termékekből
merida írta:
2023.02.17., pén. 13:06
Nyilván nem tökéletes hang, de akinek nem sikerül 5-600.000.- ből remek rendszert összeállítani, az tájékozatlan.
Főleg ebben a topicban.

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1349
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 132

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: merida »

Nyilván nem tökéletes hang, de akinek nem sikerül 5-600.000.- ből remek rendszert összeállítani, az tájékozatlan.
Főleg ebben a topicban.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”