Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: TMP ANT LE

Hozzászólás Szerző: pali923 »

trane írta:
2022.09.25., vas. 19:15
annyit csak, én Speedy-t egy végtelenül korrekt embernek (és eladónak) ismerem :smile32: leborulok.gif
+1
Most már viszont érdemes lenne itt megtudni a részleteket a másik szemszögből is. Már csak a tanulságok levonása miatt is.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: TMP ANT LE

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

Megkérném az adminokat, ezt töröljék, vagy tegyék át a megfelelő topicba.
Az alapatalan, egyoldalú állítások szerint vádaskodókat, birka módjára bégetőket meg kérem, húzzanak el.
Pár perce hívtam a vevőt, gondolom majd visszahív. Addig talán beesik a vérnyomásom 200 alá. Jobb az mindenkinek.
Az egész adás-vétel furcsán kezdődött és furcsán is végződött ezek szerint. de ezekről a kedves vevő nem ír ám...
De részletekbe nem mennék, mert nem ide való.
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: TMP ANT LE

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

vájtfül:-) írta:
2022.09.25., vas. 14:08
zizi8003 írta:
2022.09.25., vas. 13:16
Elmentel erte vagy a postas hozta?
Az autómentes napon eltömegközlekedtem érte. A habszivaccsal bélelt gyári fadobozában hoztam el.
Ezért is érdemes kipróbálni mindig, mindent. Akkor nincs az, hogy ja, pedig jó volt....

És ha tenyleg igy volt minden, érdemes írni adminoknak, illetve van erre megfelelő topik is itt. Itt nem sokan látják, hogy mit írsz. Vagy nem annyian.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
vájtfül:-)
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015.02.26., csüt. 02:06
Értékelés: 47

Re: TMP ANT LE

Hozzászólás Szerző: vájtfül:-) »

zizi8003 írta:
2022.09.25., vas. 13:16
Elmentel erte vagy a postas hozta?
Az autómentes napon eltömegközlekedtem érte. A habszivaccsal bélelt gyári fadobozában hoztam el.

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: TMP ANT LE

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

Elmentel erte vagy a postas hozta?
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>Markaudio Tozzi integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
Redguy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.06.24., hétf. 16:51
Értékelés: 62
Tartózkodási hely: Budakeszi

Re: TMP ANT LE

Hozzászólás Szerző: Redguy »

Ha ez tényleg így van, ahogy írod (és miért ne így lenne?), akkor az bizony nagyon elkeserítő, hogy ezen a fórumon így viselkedhet egy "V. I. P." személy... 36_1_10.gif :smile33: 36_1_10.gif
Auralic Aries Femto - LESSLOSS DAC 2004 MKII - Burmester 051 integrált - KEF Reference 3 - 2

Avatar
vájtfül:-)
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015.02.26., csüt. 02:06
Értékelés: 47

Re: TMP ANT LE

Hozzászólás Szerző: vájtfül:-) »

170000Ft-ért megvettem a műszakilag makulátlannak hirdetett erősítőt.
Használatba vételkor azonban kiderült hogy randomszerűen produkál a zenehallgatásba is belerondító hangerejű recsegős-sistergős zajt minden kimenetén akár több percen keresztül is, újra és újra visszatérően, össze-vissza hol egyik hol másik hangcsatornáján vagy épp mindkettőn; bármiféle eszköz csatlakoztatása nélkül is, ha be van kapcsolva a készülék.
Igen szolidan (tehát nem nyomulósan), próbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval de volt hogy nem vette fel, volt hogy azt igérte másnap visszahív, de természetesen az mégsem történt meg. Úgyhogy én vele befejeztem. Az ilyen úgyse venné vissza a hibás eszközét, hisz örül hogy talált valakit aki megvette a hazugsága alapján.
Szóval jár a negatív és soha többet nem üzletelek vele.
Megpróbálom felvenni a gyártóval a kapcsolatot, hátha tud segíteni, hátha meg tudja javítani.

Avatar
Gete
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2016.04.07., csüt. 10:11
Értékelés: 14

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Gete »

Üdv.
Nem szoktam írogatni, nem vagyok a szavak embere.
igazad van foglalózni kellett volna amit meg is teszek ha szóba kerül.
Ha valamit megbeszélek jönnek, fizetnek, viszik ha megfelel.
Persze ha úgy érzem van komolyabb vevő akkor az előzővel (előzőeket) felhívom megbeszélem.
Nem hagyom,hogy pénzt vegyen ki- elinduljon feleslegesen.
Persze,hogy elkapott a hév azt mondta otthon van délelőtt, jó neki ,azt nem veszi fel a telefont
10 perc múlva tud hosszabb üzenete küldeni ,de csörögni azt nem mer mivel tudja hibázott.
Most már tudom a szabályok szerint rossz helyen hordtam le , de ebből talán tanul!
Üdv.
GZ

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Cambridge Audio CXN V2 (fekete)

Hozzászólás Szerző: avl2 »

SWild írta:
2022.09.22., csüt. 18:25
Gete írta:
2022.09.22., csüt. 14:05
Az eladó megbízhatatlan.
Ma délelőttre beszéltük meg,hogy megyek a CXN v2-es ért
Reggel a telefont nem vette fel (gerinctelen) sms-be közölte lefoglalózták este.
Eszébe nem jutott felhívni , hogy ne induljak el.
Aki komolyan meg szeretné tartatni, az lefoglalózza. Neked eszedbe sem jutott. Ha annyiszor lenne 5 forintom, ahányan megígérték, hogy eljönnek valamiért, már gazdag ember lennék. A komoly vevő le is foglalta. Te nem voltál az. A "holnap majd hívlak ha indulok" nem vételi ajánlat.
Amikor nem vettem fel a telefont, leírtam, hogy dolgozom, telefonkonferenciában voltam. Erre te azt írtad, hogy "tudom, hogy nem dolgozol, te gerinctelen" és elkezdtél minősíthetetlen hagnemben beszélni sms-ben. Kösz, de utólag örülök, hogy nem neked adtam el.
ahogy érteni lehet, abból adódik a "gond", hogy mindenki a saját világából kiindulva cselekedett

- Gete: amit kimondtam az ugy van, nem beszelek összevissza, igy lehet ez swild-nél is, mondta, hogy o.k., akkor úgy is van

- swild: sok hülyét láttam már, beszélnek össze-vissza, fogalmam sincs, hogy Gete is nem csak ígérget-e; biztos, ami biztos

swild nem tudta, hogy Gete komolyan veendö, vehetö
Gete - magából kiindulva - azt gondolta: swild kimondta, akkor kimondta, övé a cucc

sajnos a nem fullra kibeszélt dolgok (söt néha azok is) félreértési lehetöségeket adnak

..mondjuk én biztos, hogy minden erdeklödönek rögtön mondtam volna: hanyadik a sorban; megtudni: ki mennyire akarja, foglalóz-e, ... nem kell lóversenytempóban intézkedni

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cambridge Audio CXN V2 (fekete)

Hozzászólás Szerző: -CB- »

SWild írta:
2022.09.23., pén. 11:17
ZolaBA írta:
2022.09.23., pén. 03:54
SWild írta:
2022.09.22., csüt. 18:25
Aki komolyan meg szeretné tartatni, az lefoglalózza. Neked eszedbe sem jutott. Ha annyiszor lenne 5 forintom, ahányan megígérték, hogy eljönnek valamiért, már gazdag ember lennék. A komoly vevő le is foglalta. Te nem voltál az. A "holnap majd hívlak ha indulok" nem vételi ajánlat.
Teljesen valid foglalás az, hogy valaki fehív vagy üzen, hogy kéne, ekkor meg akkor jön, HA te ezt így elfogadtad, akkor Szerintem nincs igazad ;)
Más kérdés ha mint eladó azt mondod, hogy "én annak hiszek aki előbb itt van vagy leteszi a pénzt - vagy legalább foglalót utal", persze, ezt megteheted, de jelen esetben úgy tűnik ezt így nem mondtad el, csak később gondoltad máshogy...
Rajta kívül csak erre az egy készülékre még kilencen jelentkeztek, ebből négyen (vele együtt öten) ígérték meg, hogy jönnének "holnap", vagyis tegnapra. Ebből egy lefoglalózta, de a maradék három eltűnt mint szamár a ködben. Nem "később gondoltam így", hanem vállalom, hogy mindig így gondolom, mert ígérettel tele a padlás.

De az alapvetést értem, az egyszerűség kedvéért az aláírásomba is beleszerkesztem.
Ezt a vásárlói hozzáállást (mint kereskedő) meg tudom erősíteni. Este 10-kor még üzen, hogy mindenképp kell, és akár azonnal jönne, kedvesen felhívod a figyelmét az időpont alkalmatlanságára, meg hogy holnap is van nap. De neki nincs...
Sőt, alapvetően funkcionális analfabéta. Fel sem fogta, amit leírtál, hülyeségeket kérdez, vagy azt, amit világosan leírtál...
Telefont már alapból nem adok meg, mert simán felhív reggel 6-kor szombaton, mivel ő felkelt már, de megtették ezt már Karácsony este is...

Leelőlegezni látatlanban, idegenül nyilván kevesen akarják.

Tehát a megoldás, hogy egyszerre 1 emberrel, a megkeresés sorrendjében egyeztetek. Ha nem jön össze 1-2 nap alatt a randi, jöhet a következő jelölt. Továbbá elvárom, hogy ha későbbi időpontra beszélünk meg találkozót, mielőtt indul hívjon fel a saját érdekében, hogy ne adjam el a cuccot, amíg megérkezik (mivel egy üzlet vagyok, utcáról is beeshet valaki, és elnézést, de előnyt élvez, mert biztos vevő). Ennek ellenére is volt több ember, aki 3 nap levelezés, és a "most indulok" üzenet után soha nem ért ide...

Eladói oldalról pedig mindenképp írok egy sms-t, hogy sorry, eladtam.

Avatar
SWild
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2021.07.06., kedd 17:19
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Budapest, XIX.

Re: Cambridge Audio CXN V2 (fekete)

Hozzászólás Szerző: SWild »

ZolaBA írta:
2022.09.23., pén. 03:54
SWild írta:
2022.09.22., csüt. 18:25
Aki komolyan meg szeretné tartatni, az lefoglalózza. Neked eszedbe sem jutott. Ha annyiszor lenne 5 forintom, ahányan megígérték, hogy eljönnek valamiért, már gazdag ember lennék. A komoly vevő le is foglalta. Te nem voltál az. A "holnap majd hívlak ha indulok" nem vételi ajánlat.
Teljesen valid foglalás az, hogy valaki fehív vagy üzen, hogy kéne, ekkor meg akkor jön, HA te ezt így elfogadtad, akkor Szerintem nincs igazad ;)
Más kérdés ha mint eladó azt mondod, hogy "én annak hiszek aki előbb itt van vagy leteszi a pénzt - vagy legalább foglalót utal", persze, ezt megteheted, de jelen esetben úgy tűnik ezt így nem mondtad el, csak később gondoltad máshogy...
Rajta kívül csak erre az egy készülékre még kilencen jelentkeztek, ebből négyen (vele együtt öten) ígérték meg, hogy jönnének "holnap", vagyis tegnapra. Ebből egy lefoglalózta, de a maradék három eltűnt mint szamár a ködben. Nem "később gondoltam így", hanem vállalom, hogy mindig így gondolom, mert ígérettel tele a padlás.

De az alapvetést értem, az egyszerűség kedvéért az aláírásomba is beleszerkesztem.
Budapest, XIX. kerület
+36309834442
KÉRLEK NÉZD MEG A HIRDETÉS STÁTUSZÁT! Csak akkor zárom le, ha már elkelt a hirdetett termék.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Cambridge Audio CXN V2 (fekete)

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

SWild írta:
2022.09.22., csüt. 18:25
Aki komolyan meg szeretné tartatni, az lefoglalózza. Neked eszedbe sem jutott. Ha annyiszor lenne 5 forintom, ahányan megígérték, hogy eljönnek valamiért, már gazdag ember lennék. A komoly vevő le is foglalta. Te nem voltál az. A "holnap majd hívlak ha indulok" nem vételi ajánlat.
Teljesen valid foglalás az, hogy valaki fehív vagy üzen, hogy kéne, ekkor meg akkor jön, HA te ezt így elfogadtad, akkor Szerintem nincs igazad ;)
Más kérdés ha mint eladó azt mondod, hogy "én annak hiszek aki előbb itt van vagy leteszi a pénzt - vagy legalább foglalót utal", persze, ezt megteheted, de jelen esetben úgy tűnik ezt így nem mondtad el, csak később gondoltad máshogy...
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
SWild
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2021.07.06., kedd 17:19
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Budapest, XIX.

Re: Cambridge Audio CXN V2 (fekete)

Hozzászólás Szerző: SWild »

Gete írta:
2022.09.22., csüt. 14:05
Az eladó megbízhatatlan.
Ma délelőttre beszéltük meg,hogy megyek a CXN v2-es ért
Reggel a telefont nem vette fel (gerinctelen) sms-be közölte lefoglalózták este.
Eszébe nem jutott felhívni , hogy ne induljak el.
Aki komolyan meg szeretné tartatni, az lefoglalózza. Neked eszedbe sem jutott. Ha annyiszor lenne 5 forintom, ahányan megígérték, hogy eljönnek valamiért, már gazdag ember lennék. A komoly vevő le is foglalta. Te nem voltál az. A "holnap majd hívlak ha indulok" nem vételi ajánlat.
Amikor nem vettem fel a telefont, leírtam, hogy dolgozom, telefonkonferenciában voltam. Erre te azt írtad, hogy "tudom, hogy nem dolgozol, te gerinctelen" és elkezdtél minősíthetetlen hagnemben beszélni sms-ben. Kösz, de utólag örülök, hogy nem neked adtam el.
Budapest, XIX. kerület
+36309834442
KÉRLEK NÉZD MEG A HIRDETÉS STÁTUSZÁT! Csak akkor zárom le, ha már elkelt a hirdetett termék.

Avatar
Gete
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2016.04.07., csüt. 10:11
Értékelés: 14

Re: Cambridge Audio CXN V2 (fekete)

Hozzászólás Szerző: Gete »

Az eladó megbízhatatlan.
Ma délelőttre beszéltük meg,hogy megyek a CXN v2-es ért
Reggel a telefont nem vette fel (gerinctelen) sms-be közölte lefoglalózták este.
Eszébe nem jutott felhívni , hogy ne induljak el.

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Természetesen nem, csak olyan furcsa volt...

Hidd el, hogy én már lezártam ezt, elkönyveltem, hogy ezt elbuktam, máskor jobban fogok figyelni.
De most, miután MMezey újra felemlegette, írtam újra, mert ismét felbosszantott a magyarázkodásával.

Nem akarok fölösleges köröket futni, pláne nem szeretnélek benneteket terhelni, de akkor is annyira kellemetlen, hogy létezik egy ember, aki pár óra alatt megkeresi ennek az erősítőnek az árát, míg én gyűjtögettem, kicsit lassabban, és erről neki is van némi fogalma...
Ez persze nem róható fel senkinek, hogy ki mennyit keres.
Mert mindenki másképp áll a dolgokhoz, ugye?
Én pl., és szerintem Te is, szó nélkül visszadtad volna a pénzt.
És nem kezdesz el magyarázkodni.
Ez az ami miatt századszor is hajlandó vagyok leírni

Bocsáss meg ezért, kérlek!

M

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Messor írta:
2022.08.18., csüt. 22:33
Én úgy látom, bármit írok, mindig én húzom, a rövidebbet, a modikkal folytatott vitában.

Vittao is tud mindent, mert Neki is elmondtam már a legelején, és gondolom, vele is beszéltetek akkor erről.
Ha, nem akkor tedd meg légy szíves.
Mert úgy látom nekem senki sem hisz.
Talán Neki elhiszed...

M
Megkérdőjeleztem azt, amit írtál?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Én úgy látom, bármit írok, mindig én húzom, a rövidebbet, a modikkal folytatott vitában.

Vittao is tud mindent, mert Neki is elmondtam már a legelején, és gondolom, vele is beszéltetek akkor erről.
Ha, nem akkor tedd meg légy szíves.
Mert úgy látom nekem senki sem hisz.
Talán Neki elhiszed...

M

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Messor írta:
2022.08.18., csüt. 22:17
Miért, csak egyszer lehet? gondolkodik.gif
Miért? Csak egyszer írad le? gondolkodik.gif
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Miért, csak egyszer lehet? gondolkodik.gif

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Messor írta:
2022.08.18., csüt. 22:03
Kedves Vinkler!

Én még úgy tanultam, hogy a vélemény szabad.

Vagy itt nem az?

M

Én meg úgy tudom, hogy leírtad!
Vagy csak úgy firkálgattál eddig? gondolkodik.gif
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Tokazs írta:
2022.08.18., csüt. 21:04
Szépen eltársalogsz saját magaddal.
Léteznek már különböző kezelések és gyógyszerek hasonló gondokra. :smile32:
Csak, hogy egy klasszikust idézzek: "Hát te meg ki a here vagy ecsém?"

Azért azt megkértdezném, hogy egyesek honnan merítenek bátorságot látatlanban ilyen véleményt, ilyen hangnemben nyilvánítani?

M
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Messor 2022.08.18., csüt. 22:13-kor.

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Kedves Vinkler!

Én még úgy tanultam, hogy a vélemény szabad.

Vagy itt nem az?

M

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Messor írta:
2022.08.17., szer. 18:05
Sajnálom, hogy meghasonulok önmagammal, de megint elolvastam Mezey úr hsz.-ét és nemkicsit hazudik.

T.I: "Én bízom Bese úr szakertelmeben és nem firtattam milyen modifikacio történt, amit elmondott, nem értettem"

És ezt el is kell hinni?
Nekem ugyanúgy elmondta A Bese úr, és én érdekes módon elsőre megértettem, hogy aszongya': Mezey úr arra kért, hogy alakítsam át az erősítőjét. Ezért az egészet atalakítottam 80ezer forintért. Te nekem 110 ezret mondtál. Hazudtál erről is.
Ezt monda a Bese úr. Tényleg nem érthető, igaz??? Főleg olyan valakinek érthetetlen, aki 40 éve hifi-zik... Persze...
És a tartalék csövek amiket adtál, sajnos nemhogy nem vadonat újak nem voltak (+százezer forintért), de egyszerűen az egyik ki is égett azonnal, amint bekapcsoltam vele az erősítőt. És nem a hifipiacon adtam el, hanem egy ismerősömnek. Újabb hazugság a részedről.
És még nincs vége: "Ezek után, ahogy azt messor telefonba nekem elmondta, szetszedte és nem látott nagy eltérést a gyarihoz képest."

Egyrészt nem szedtem szét, vagyis nem én, hanem a Bese úr, de a különbség az eredeti és (bár minden tiszteletem az Attilláé) az átalakított között finoman szólva is szembeszökő. Hiszen az eredeti egy mintaszerű, patinás megépítés, az Attiláé pedig első ránézésre is "házi", és az auto bias nyák is hiányzik, ugye...
Ismét hazudtál.

És ez mi? : "Nem gondolom, hogy a vele együtt eladott tartozék nélkül - érdekes hogy olyan helyen adta el ahol utólag nem ellenőrizhető a hirdetés - eszébe juthat egyáltalán az üzletet vissza csinálni."
Tartalék csöveket adtál el plusz százezer forintért. Hadd csináljak már velük azt amit akarok! És mint fentebb említettem az egyik teljesen rossz volt, a Bese úr bemérte mind a 8 csövet és abból 3 volt rossz...Azokon is veszítettem, hiszen egy rossz volt...
És megint hazudtál, mert nekem 0 km.-esként adtad el.

Nos, nekem közel egy évig kellett spórolnom az erősítőre, és tudtál az anyagi helyzetemről is, pont ezért annyira szomorú az amit műveltél.

Ezek után mindenkire rábízom, hogy mit gondol rólam, illetve Mezey úrról...

Tisztelettel:

M
Ez már nekem kezd kellemetlen lenni…
Szerintem mindenki leírta már, amit szeretett volna. Úgy gondolom MINDKETTŐTÖKNEK tanulnia kellett ebből az esetből, és remélem mások is tanulnak belőle.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Tokazs
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.07.23., szomb. 09:06
Értékelés: 31

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Tokazs »

Szépen eltársalogsz saját magaddal.
Léteznek már különböző kezelések és gyógyszerek hasonló gondokra. :smile32:

Avatar
Messor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2009.03.19., csüt. 17:37
Értékelés: 45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Messor »

Sajnálom, hogy meghasonulok önmagammal, de megint elolvastam Mezey úr hsz.-ét és nemkicsit hazudik.

T.I: "Én bízom Bese úr szakertelmeben és nem firtattam milyen modifikacio történt, amit elmondott, nem értettem"

És ezt el is kell hinni?
Nekem ugyanúgy elmondta A Bese úr, és én érdekes módon elsőre megértettem, hogy aszongya': Mezey úr arra kért, hogy alakítsam át az erősítőjét. Ezért az egészet atalakítottam 80ezer forintért. Te nekem 110 ezret mondtál. Hazudtál erről is.
Ezt monda a Bese úr. Tényleg nem érthető, igaz??? Főleg olyan valakinek érthetetlen, aki 40 éve hifi-zik... Persze...
És a tartalék csövek amiket adtál, sajnos nemhogy nem vadonat újak nem voltak (+százezer forintért), de egyszerűen az egyik ki is égett azonnal, amint bekapcsoltam vele az erősítőt. És nem a hifipiacon adtam el, hanem egy ismerősömnek. Újabb hazugság a részedről.
És még nincs vége: "Ezek után, ahogy azt messor telefonba nekem elmondta, szetszedte és nem látott nagy eltérést a gyarihoz képest."

Egyrészt nem szedtem szét, vagyis nem én, hanem a Bese úr, de a különbség az eredeti és (bár minden tiszteletem az Attilláé) az átalakított között finoman szólva is szembeszökő. Hiszen az eredeti egy mintaszerű, patinás megépítés, az Attiláé pedig első ránézésre is "házi", és az auto bias nyák is hiányzik, ugye...
Ismét hazudtál.

És ez mi? : "Nem gondolom, hogy a vele együtt eladott tartozék nélkül - érdekes hogy olyan helyen adta el ahol utólag nem ellenőrizhető a hirdetés - eszébe juthat egyáltalán az üzletet vissza csinálni."
Tartalék csöveket adtál el plusz százezer forintért. Hadd csináljak már velük azt amit akarok! És mint fentebb említettem az egyik teljesen rossz volt, a Bese úr bemérte mind a 8 csövet és abból 3 volt rossz...Azokon is veszítettem, hiszen egy rossz volt...
És megint hazudtál, mert nekem 0 km.-esként adtad el.

Nos, nekem közel egy évig kellett spórolnom az erősítőre, és tudtál az anyagi helyzetemről is, pont ezért annyira szomorú az amit műveltél.

Ezek után mindenkire rábízom, hogy mit gondol rólam, illetve Mezey úrról...

Tisztelettel:

M

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”