Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pc alapú audio lejátszás

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

bezse írta:
2022.09.21., szer. 18:08
A logika az (lett volna), hogy ugyanazt a felületet, adatbázist stb. használod úton, mint otthon.
Ha jól olvasom a visszajelzéseket ez nem jött össze, ráadásul
-kell a külön alkalmazás (ARC), ami remote-ként nem használható (nem folytatható a lejátszás hazaérkezéskor/induláskor)
-megszűnt az OTTHONI offline hallgatás lehetősége, kell működő internet kapcsolat lokális fájlok lejátszásakor is (távoli lejátszásra van megoldásom (PlexAmp), otthon meghajtani a végpontokat külön-külön alkalmazásokkal csak)

Egyelőre maradok 1.8-on...
tottyi írta:
2022.09.21., szer. 14:10
Valamit be kell allitani a routeron a Roon ARC-hez?
Igen, port forwardot
Hanyas portra kell beallitani a forwardot?
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

bezse
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2017.08.03., csüt. 21:29
Értékelés: 68

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: bezse »

A logika az (lett volna), hogy ugyanazt a felületet, adatbázist stb. használod úton, mint otthon.
Ha jól olvasom a visszajelzéseket ez nem jött össze, ráadásul
-kell a külön alkalmazás (ARC), ami remote-ként nem használható (nem folytatható a lejátszás hazaérkezéskor/induláskor)
-megszűnt az OTTHONI offline hallgatás lehetősége, kell működő internet kapcsolat lokális fájlok lejátszásakor is (távoli lejátszásra van megoldásom (PlexAmp), otthon meghajtani a végpontokat külön-külön alkalmazásokkal csak)

Egyelőre maradok 1.8-on...
tottyi írta:
2022.09.21., szer. 14:10
Valamit be kell allitani a routeron a Roon ARC-hez?
Igen, port forwardot

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Valamit be kell allitani a routeron a Roon ARC-hez?
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Nekem ez egyáltalán nem tűnik akkor nagy újításnak, hogy 2.0-nak kellene hívni. PC-s kliensről nem lehet a távoli Core-t elérni. Mobilról el tudom ARC-on keresztül, de nem tudom kimenetnek a Roon Ready eszközömet, csak a mobilon való lejátszást támogatja. Elsőre azt hittem, hogy ezzel a megoldással elég lesz egy Core-t fenntartani, ha különböző földrajzi helyeken hallgatsz zenét, de sajnos nem.
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

hukkle írta:
2022.09.20., kedd 23:06
És hát a Tidal biztos értékelni fogja, ha előfizetőket veszít emiatt (mármint, amit írtál)
Ezt nem hiszem, hogy érdemben bekövetkezne.
A PLEX-szel ugyanez volt: saját otthoni streaming-szolgáltatást tudsz létrehozni, amelynek távoli felhasználói lehetnek. Tehát nem csak Te tudod elérni a saját otthoni médiádat, hanem meg tudod osztani bárkivel, ezáltal lényegében mondjuik mini-Netflixet tudsz létrehozni a saját médiatárad tartalmával, és mindez gyerekjáték.
A Netflix, Amazon Prime Vide, HBO Max, stb... pedig emellett mégis "kösz jól van" (a Netlix mostanában elég sok felhasználót vesztett, de biztosan nem a PLEX miatt, ami már vagy 10 éve tudja ezt - inkább a nagy konkurencia és a - szerintem - hülye árpolitikája miatt). Sőt, megjelentek az újak: Apple TV+, Disney+, stb.
A PLEX mindeközben éledgél, de nem vagyok biztos benne, hoigy annyira jól van...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

robi20064 írta:
2022.09.20., kedd 23:37
hukkle írta:
2022.09.20., kedd 23:06
És hát a Tidal biztos értékelni fogja, ha előfizetőket veszít emiatt (mármint, amit írtál)
A Tidal-el valo viszonyuk akar valtozhatott is az utobbi idoben, lasd par honappal ezelotti mqa dekoder alapbeallitasok megvaltozasa. Ettol fuggetlenul nagyon kellene nekik hogy behuzzanak meg szolgaltatokat az Apple/Amazon/Deezer/HRA kvartetbol. Lassan kezd ciki lenni hogy kisebb fejlesztesek (pl Audirvana) is tobb szolgaltatot tamogatnak mint a Roon. Persze tisztaban vagyok azzal is hogy ehhez mindket oldal elhatarozasa szukseges es nem biztos hogy sokan kapkodnak utanuk.
Ehhez csak annyit teszek hozzá, hogy jómagam HRA-előfizető vagyok, és amíg a HRA-t nem integrálja, a Roon nálam legfeljebb csak tesztjátékos. Ha sokan úgy gondolkodnak mint én (nem feltétlenül HRA-val, hanem bármelyik innen hiányzó szolgáltatóval), akkor tényleg lenne értelme a Roon-nak ebbe az irányba fejlődnie (több streaming szolgáltató támogatása). Persze nekünk könnyű kibicelni, nem tudjuk, mit jelenthet ez a háttérben... De ha a Ronn-nál kisebb játékos Audirvanának megy...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: hukkle »

És hát a Tidal biztos értékelni fogja, ha előfizetőket veszít emiatt (mármint, amit írtál)

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: wittao »

robi20064 írta:
2022.09.20., kedd 19:42
wittao írta:
2022.09.20., kedd 18:03
DSD lejátszásra végülis választ kaptam. Értelme nincs sok autóban mondjuk, csak kíváncsi voltam mi zajlik le a kis ARC búrájában.
IMG_192E4AD1E5F6-1.jpeg
Nem biztos hogy ertem hogy ki a celkozonseguk ezzel. Qobuz es Tidal eseteben Roon-on keresztul nincs offline lejatszas, a nativ applikaciokban viszont megoldhato. A mobilos Roon kliens szamomra tobbet semmikeppen sem nyujt egy Qobuz/Tidal/Spotify/Deezer kliensnel, igy max az maradt hogy ezzel el lehet erni a sajat lokalis zeneidet az interneten keresztul barhonnan (meg upnp-t engedelyezni az otthoni router-en). Ez ilyen masfel oldalra es kis sassze hatra, de semmikeppen sem elorelepes.
Ráadásul lehet én csinálok valamit rosszul, de egyelőre a ROON ARC-on belül meg sem találtam a Tidal/Qobuz accountomat, zenéimet. Így gyakorlatilag egy offline file lejátszó a NAS-omról. Ezt a Synology DS Music is tudja egyelőre. Persze nem ilyen szép a köntös.
Fórumokon már vannak, akik azt mondják ezzel a Tidal előfizetésüket felmondják, mert úton tudják a tárhelyükről hallgatni a fájlokat.
Nem tudom... gondolkodik.gif
Ennek így még kevesebb értelmét látom most, mint amikor az első hírmorzsák megjelentek.
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: wittao »

DSD lejátszásra végülis választ kaptam. Értelme nincs sok autóban mondjuk, csak kíváncsi voltam mi zajlik le a kis ARC búrájában.
IMG_192E4AD1E5F6-1.jpeg
IMG_192E4AD1E5F6-1.jpeg (1.02 MiB) Megtekintve 1810 alkalommal
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Előhúzta végre a farbát a Roon Labs....

Ez egy "B" tervnek tűnik, néhány Plex Media -tol áthozott fejlesztővel grundolva.


Valszeg nem jött össze egy új szolgáltatóval a megállapodás, így erre nyitott a Roon Labs.

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: wittao »

Aszpirin írta:
2022.09.20., kedd 17:00
wittao írta:
2022.09.20., kedd 16:50
Na ez lehet a gond nálam :) Winampot is elengedem mostmár...
Na jó, azért a 3.5-ös Audirvanánam még nincs akkora protkója, mint a winamp-nak...

De viccet félretéve, vajon felismerték ezek a "nagyok", hogy nem a fancy ficsörökkel lehet már a legjobban konkurálni, hanem pl. amit itt valaki említett (talán pont Te), hogy még több szolgáltatót megszerezni, és integrálni?
Ha a Lindemann tud Deezert meg Spotify-t, akkor talán tudhatna az Audirvana is, nem? És ha az Audirvana tudja a HRA-t, akkor tudhatná a Roon is (vagy már tudja?).
Nem tudom, ki hogy van vele, de én elsősorban a tartalomszolgáltatókra szeretnék előfizetni, és csak ezután jön a lejátszó... ideális esetben.
Egyfelől érthető ez, az emberek így mondjuk Tidal vagy Qobuz app helyett ROON-on keresztül használják ezeket a szolgáltatásokat, és a ROON így elmondhatja a szolgáltatóknak nézzétek meg, mennyit mennek a miénken keresztül.
A felhasználó, ha mondjuk hallgatja a Tidalt, de nagy felbontású fájlokat is saját tárhelyen, így HA ezek lejátszhatók lesznek (pl. DSD128), akkor konkurálhatnak a telefonokkal a mobil lejátszókkal.

Ugyanakkor a hifis társadalom jobban örülne, ha még más szolgáltatót is integrálnának ide. Nem tudhatjuk, hogy mondjuk a Tidal milyen kizárólagosságokat kért, vagy a Qobuz. ROON-ban nincs HRA. Ott az Auralic, ott pl. már Amazon Prime Music és Deezer is van, nekem két nagy kedvencem. Sajnálom, hogy ROON nem bővített ilyen irányba.
Persze Amazonhoz és Deezerhez képest is nagyon kicsi a ROON, míg mondjuk egy Qobuz vagy Tidal hasonló súlycsoport, de max. 1 nagyságrend különbség. A többiek esetében ez 3-4 nagyságrendet is jelent.
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

wittao írta:
2022.09.20., kedd 16:50
Na ez lehet a gond nálam :) Winampot is elengedem mostmár...
Na jó, azért a 3.5-ös Audirvanánam még nincs akkora protkója, mint a winamp-nak...

De viccet félretéve, vajon felismerték ezek a "nagyok", hogy nem a fancy ficsörökkel lehet már a legjobban konkurálni, hanem pl. amit itt valaki említett (talán pont Te), hogy még több szolgáltatót megszerezni, és integrálni?
Ha a Lindemann tud Deezert meg Spotify-t, akkor talán tudhatna az Audirvana is, nem? És ha az Audirvana tudja a HRA-t, akkor tudhatná a Roon is (vagy már tudja?).
Nem tudom, ki hogy van vele, de én elsősorban a tartalomszolgáltatókra szeretnék előfizetni, és csak ezután jön a lejátszó... ideális esetben.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

robi20064 írta:
2022.09.20., kedd 16:19
"Once connected to your Roon Core, Roon ARC gives you access to your Roon library anywhere you go, right from your phonr. You can browse your library, play local files and streaming content from TIDAL and Qobuz, download local media to your phone, and update your collection by adding albums, building playlists, setting favorites, tags, and more.
...azaz kb egy Plex szerver, audiofileknek? :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: wittao »

Aszpirin írta:
2022.09.20., kedd 16:44
wittao írta:
2022.09.20., kedd 16:31
Falat kenyér :)

Várom az Audirvana 2.0-t!
Én már az Audirvana 3.5-nél tartok :D :D :D
Na ez lehet a gond nálam :) Winampot is elengedem mostmár...
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

wittao írta:
2022.09.20., kedd 16:31
Falat kenyér :)

Várom az Audirvana 2.0-t!
Én már az Audirvana 3.5-nél tartok :D :D :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

robi20064 írta:
2022.09.20., kedd 16:19
Roon Arc az uj srac a grundon. Nagyjabol streamelhetsz mindent barhova, barhol is legyel, a sajat Roon Core-odrol. Mindenki dontse el hogy szamara ez mennyire egetveroen jo :)
15-20 évvel ezelőtt nagyon örültem volna neki, hogy útközben is elérem a zenegyűjteményem, csak hát azóta feltalálták az SSD-t, meg az online streaming szolgáltatást.

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: wittao »

Falat kenyér :)

Várom az Audirvana 2.0-t!
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

fülelek írta:
2022.08.12., pén. 14:32
Mellékeltem egy digitális csend fájlt, meg egy 1kHz -90dB szintű fájlt. Ezeket lejátszva akár többféle szoftverrel és hardverrel, kiderülhet, mennyi és milyen zaj van a rendszerünkben. Ki lehet írni egy cédére, akkor a cdjátszóról is kiderülhet, mennyire zajos,vagy sem.


ma (is) ráhallgattam (SB Touch + Topping D50, dragonweed hangsugi) :

- hogy a -90dB hallható legyen, ahhoz extrémül fel kell tekernem a hangeröt (ez gondolom szokás kérdése, de azért várható nem ? vagy valaki / Te olyan hangerön hallgatsz szokásosan, hogy a -90 dB is jól hallható ?)

- ami nemrég volt Nálad - "idegen gyártmány" - erösítö javításon, azon a "silence" is hallhatóan súg, és a -90dB 1kHz mellett is komoly a súgás (ha a hangeröállás akkora, hogy a -90 dB jól hallható legyen

- a kb. 26 éve meglevö Evergreen A30-cal viszont gyakorlatilag siri csend van a "silence" alatt is és a -90dB-es 1kHz önmagában jól hallható (a felvett hangerö mellett), súgás/zaj kísérete nélkül leborulok.gif

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: wittao »

robi20064 írta:
2022.09.20., kedd 12:49
wittao írta:
2022.09.20., kedd 12:31
robi20064 írta:
2022.09.18., vas. 14:36
Ugy latszik ez a 2.0-ak idoszaka, Audirvana Studio-bol is elerheto a beta.

https://community.audirvana.com/t/the-b ... ?u=antoine
Félelemmel vegyes érzések kavarognak bennem az összes új verzió esetén:
- először is szinte mindenhol bétateszterként használnak minket már főverzióknál is
- utána előbb heti 3db foltozás, majd két hetente minimum 1 frissítés (minden 4. összeomlik és 1 napra rá jön egy javító)
- mire beáll egy jól használható rendszer, amivel ki kellett volna jönni, elérhető a 3.0 bétája
- és a sor kezdődik előlről

Most ez így jól jön, új ROON, új Audirvana. Bekeretezem a napot piros betűs ünnepként :D

Remélem új Skinek, meg betűtípusok, azokat a frissítéseket értékelem a legjobban, esetleg egy újabb kínai nyelvjárás támogatása miatt frissíteni is egész jó érzés.
Nekem az utobbi idoben a Roon minden problema nelkul frissult es mukodott jol tovabb. Ez most elvileg foverzio valtas, tehat barmi is lehetseges. Nagyjabol 6 oran belul kiderul mi is eppen az aktualis egetrengeto valtozas - mar amit ok annak gondolnak :)

Az Audirvana egy teljesen mas kerdes, ott egyreszt nem igazan ertem a 2.0-t mint foverzio valtast, plane nem ugy hogy kb semmi sem indokolja azt, masreszt a stabilitassal is akadtak gondjaik a multban eppen elegszer.

Most hogy mindenki bemondta a teritett ultit, mar csak meg kell nezni azokat a lapokat hogy lassuk a realitast :D
Audirvana pl. lejátszási listái, vagy kedvencek menüje sokszor több sebből is vérzik. Konkrétan ha a kedvenc számok közül kezdek lejátszani, és rábökök a listában a 25.-re akkor a 12.-et kezdi el eljátszani... inkább ezeket javítgatnák, mintsem új főverzióval nyomulnának.
Bár ha betolnak egy Amazont vagy Apple Musicot a támogatott streamek közé nem fogok megharagudni :)
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Online
Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: wittao »

robi20064 írta:
2022.09.18., vas. 14:36
Ugy latszik ez a 2.0-ak idoszaka, Audirvana Studio-bol is elerheto a beta.

https://community.audirvana.com/t/the-b ... ?u=antoine
Félelemmel vegyes érzések kavarognak bennem az összes új verzió esetén:
- először is szinte mindenhol bétateszterként használnak minket már főverzióknál is
- utána előbb heti 3db foltozás, majd két hetente minimum 1 frissítés (minden 4. összeomlik és 1 napra rá jön egy javító)
- mire beáll egy jól használható rendszer, amivel ki kellett volna jönni, elérhető a 3.0 bétája
- és a sor kezdődik előlről

Most ez így jól jön, új ROON, új Audirvana. Bekeretezem a napot piros betűs ünnepként :D

Remélem új Skinek, meg betűtípusok, azokat a frissítéseket értékelem a legjobban, esetleg egy újabb kínai nyelvjárás támogatása miatt frissíteni is egész jó érzés.
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Bácsika
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2019.01.23., szer. 09:54
Értékelés: 5

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Bácsika »

adamthebrave írta:
2022.09.16., pén. 19:23
Valami készül a Roon háza táján...


BD107BAC-49C7-4F94-B63C-787477FC9489.png
Lehet majd sokat sétálni... zenehallgatás közben. Nem kell aggódni.

Bácsika
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2019.01.23., szer. 09:54
Értékelés: 5

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: Bácsika »

adamthebrave írta:
2022.09.16., pén. 19:23
Valami készül a Roon háza táján...


BD107BAC-49C7-4F94-B63C-787477FC9489.png
Lehet majd sokat sétálni... zenehallgatás közben. Nem kell aggódni.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

vagy megjelenik a roon v2 amihez vehettek újabb lifetime licenszet ;)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Aggódom...


Ez jellegében olyan szöveg, amit sokszor egy másik (felvásárló) cég marketingesei mondanak tollba.

De majd kiderül hamarosan...

Online
Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Pc alapú audio lejátszás

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

fapaci írta:
2022.09.16., pén. 19:36
adamthebrave írta:
2022.09.16., pén. 19:23
Valami készül a Roon háza táján...
Igen. Össze is szorult a gyomrunk, hogy mi fog összeborulni a frissítés után. :D
Az a durva, hogy nekem is ez jutott először eszembe... :D :D
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”