Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

ValhallA világa

Moderátor: ValhallA

Avatar
arthur3d
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2017.12.02., szomb. 10:22
Értékelés: 187

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: arthur3d »

Sziasztok,
Tegnap es ma volt egy kis audio show itt Angliaban. Az igazat megvallva par ora alatt vegigjartuk, de szerencsere volt nehany olyan elmeny, ami miatt mar megerte elmenni.
Az egyik kiallito egy nagyon idos bacsika volt - kb. 85 evesnek tippeltem, aki meg mindig nagyon lelkes volt es amikor beleptunk a szobaba, egybol kerdezte, hogy milyen zenet szeretnenk hallgatni. Voltak akik Eszak-Amerikabol jottek, tobbek kozott Dr. Kirmuss, aki - szokasahoz hiven - tartott egy kis bemutatot is LP mosasbol, valamint egy chello muvesz, aki Kanadabol jott es mondhatom, hogy az egesz kiallitas fenypontja volt. Tovabba Magyarkent, nagyon jo volt latni es hallani Bay Zoltan hangszoroit.

Ugy gondoltam itt is megosztom a kepeket, nem csak a facebook csoportban, mert aki ott nem tag, az is lassa oket :)

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
It's not enough to have talent, you also have to be Hungarian. Robert Capa (1913-1954)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Két kivételes komponista, producer, előadó, hangmérnök...


youtu.be/tdFXKj_LIk8
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

"Elment minden idők legnagyobb magyar jazz zongoristája, Szakcsi Lakatos Béla!"
Csatolmányok
1122.jpg
1122.jpg (23.43 KiB) Megtekintve 4504 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Másod rendszer update agymenés part 1

“Találkozás egy régi szerelemmel,
Nem tudni mért, de mindig megható…
Idővel mindent másképp lát az ember,
De az, hogy szép volt, nem vitatható.”


Sokan szeretnétek, hogy írjak gyakrabban, ne csak képeket posztolgassak “elérhetetlen készülékekről”.
Attól, hogy nem tudunk megvásárolni egy adott Ultra High-End készüléket, attól még az képként is gyönyörködtet.
Tudjátok gyerekek, kicsit olyan ez, mint a mezítelen lányos és nénis naptár a forgácsoló üzemben! :D
Az agymenésnél maradva, egy részről nem igazán van miről írnom heti rendszerességgel, más részről meg szinte mindent leírtam már korábban ami a High End Audio-val kapcsolatos látásmódomat illeti.

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy négy különböző árkategóriába tartozó hangkeltő rendszer tulajdonosa lehetek.
A mostani írásomnak az apropója, hogy a másod rendszerem lecserélésre szántam el magam és számtalan készüléket kipróbálok, meghallgatok, rangsorolok a folyamat során...
No nem azért döntöttem így, mintha annyira rossz, vagy használhatatlan lenne kritikus meghallgatáshoz, egyszerűen csak több mint egy évtizede nem bontottam meg és valami újdonságra, más játékra, újabb megtapasztalásra vágytam.
A régi másod rendszerem a következő elemekből áll(t): Audio Alchemy DDE V3.0 DAC, Mission Cyrus IIIi + PSX-R tápegység, Heybrook HB3 S2 saját állványokon, kábelezés AgPt-RXF-Aura vegyesen.
Imádtam ennek a rendszernek a hangját! Egyszerre volt kifinomult, testes és dinamikus, amolyan arisztokratikusan elegáns, még éppen megfelelő energiákkal. Viszont minden pozitívuma ellenére, kicsit modoros előadásmód jellemezte a vérbő USA forrás ellenére.
Ahogy korosodott a doboz, már szinte minden hangszóró cserére, javításra szorult, illetve a DDE V3.0 már tíz éve is egy elavult digitális forrásnak minősült, DACára annak, hogy ma is kiváló a hangja. Egykoron a DDE V3.0 az egyik legmodernebb, HDCD kompatibilis, még földközeli árazású konverternek számított. Ma már fillérekért beszerezhető, mivel egyáltalán nem képes nagyobb mintavételű anyagok dekódolására és a modern csatlakozások terén is hiányban szenved, hiszen megjelenésének időpontjában azok még nem is léteztek.

A vezér idézet ebben a bekezdésben nyer értelmet, ugyanis hosszú kihagyás után ismét egy elektrosztatikus hangsugárzó, méghozzá egy Martin Logan - Spire tulajdonosa lettem.
Ez a típus már vagy 13-14éve nincsen gyártásban. Az egykor a hibridek csúcsának számító Summit költségcsökkentett változatának felelt meg és közvetlen az alá sorolták a portfólióban. Ami a legjobb az egészben, hogy nem a panel méretével és minőségével spóroltak, hanem a Summit-ban lévő két darab IcePower végfokot és 2x25cm-es alumínium woofert felezték meg, amit egy mechanikailag gyengébb minőségű kabinetbe helyeztek, kevesebb, egyetlen 35Hz-es állítási lehetőséget kínálva a doboz hátoldalán.
Ez volt az első ML hibrid, amely megkapta a CLX-nél bevezetett, második generációs, CLS™ Xstat, panel variánst, amit egy nagyon merev, valamiféle gumiágyba ültetett, erősen csillapitott alumínium keretbe szerelnek. Később a Summit-ba is átültették ezt a panelt, amelynél a megnevezés Summit-X-re változott és a minőség is szintet lépett.
A régi 20-30éves ML hibridek elég szakkörös, fa keretbe voltak úgy tessék-lássék módon befeszítve, ami egyféle rámaként, elsődlegesen takaró borításként funkcionáltak, mert egyáltalán nem kezelte a nagyobb hangerőnél ébredő, meglehetősen erős panel rezonanciákat, ami hallható színezéshez és egyes példányoknál mechanikus rezonanciák ébredéséhez vezetett bizonyos frekvenciákon. Természetesen nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy az általam hallgatott idős példányok, amelyeknél ezek a problémák felmerültek, már erősen lelakott, nem gyári állapotú darabok lehettek. Mint ahogyan már senki nem fog tudni ezekből a régi darabokból gyári állapotút fellelni!

Nem újdonság számomra a ML cég, hiszen korábban mindenféle régebbi generációs "dobozaim" voltak az Aerius-tól a CLSIIz-n át egészen a Prodigy-ig bezárólag, szinte mindent próbáltam hosszabb-rövidebb ideig.
Annyit mindenkinek tanácsolnék, hogy ha teheti, régi generációs panellel szerelt hibridet ne vásároljon, mert az X-Stat egy teljesen más liga!
Hiába 2-3x nagyobb felületű egy Monolith, CLS, vagy Prodigy, egyszerűen teljesen más minőségű, felbontású az újabb generáció!
Pár éve amikor sikerült hosszabb ideig meghallgatni az aktuális Masterpiece széria, Renaissance15A típusát, akkor ez már az első pillanattól kezdve világossá vált, hogy ez a minőségű prezentáció, eddig ML-ből nem volt előcsalható!
Az R15A egyébként a csúcs hibrid jelenleg és lényegében kb. Prodigy méretű, X-Stat panellel szerelt cucc, modern elektronikával, szoftveres támogatással, széles beállítási lehetőségekkel és olyan dinamikával ami azonnal letépi az arcod!
A Martin Logan-ben az a leginkább csodálatra méltó, hogy az elektrosztatikus hangsugárzók hátrányait sikerült olyan elfogadható méretűre zsugorítani, hogy már szinte a hagyományos dinamikus sugárzókra jellemző, beüzemelést, elhelyezését, kiszolgálást és funkciókat kínál a hangzásbeli pozitívumok megtartása mellett!

Régebben bele voltam zúgva a hatalmas méretű teljes sávú sztatikokba és azonnal elvetettem volna egy relatíve kis méretű panellel szerelt hibridet még gondolati szinten is.
Anno, amikor a sztatikus őrületem a tetőfokára hágott, birtokoltam Soundlab A1, majd U1-es típusokat, amelyeknek a szobába való elhelyezése és rendszerbe integrálása, meghajtása, olyan valós kihívások elé állított, amelyeket ha előre tudok, sosem vásárolom meg! Az U1-nek egy olyan hatalmas vas kerete volt, amelynek a kerítésoszlop méretű csöveit fel lehetett tölteni homokkal, tovább növelve a keret súlyát, szabályozva a panelen ébredő rezonanciákat. Megsúgom, hogy hatalmas mértetei ellenére, ha valaki igazán “ütős” mélybasszusra vágyik, ezekhez a hatalmas méretű sztatikusokhoz is szüksége lesz valamilyen combosabb, lehetőleg szervós, zárt, ultra gyors szub-ra, méghozzá oldalanként egy-egy db-ra.
Mint egzotikum szívesen meghallgatom ezeket a gigantokat másnál, kereskedőknél, de abban tökéletesen biztos vagyok, hogy többé nem szeretnék ilyen paravánokat és monstrumokat kerülgetni az életteremben, mert sem türelmem, illetve ma már megfelelő helyiségem sem lenne a dologhoz.
A teljes sávú sztatikok igazán háklisak az elhelyezésre, tér alakjára, valamint a lejátszott hanganyagra egyaránt, ugyanis egyáltalán nem minden áll jól nekik.
A full sztatik basszus egy teljesen más jellegű, sokkal nehezebben idomítható, adagolható és szabályozható dolog, mint a dinamikus elvű, kónikus hangszóró. Az számomra is evidens, hogy a teljes sávú lesugárzásban van valami intimitás, zsigerileg helyes, csodálatra késztető, ugyanakkor nélkülözik a valós referencia plecsni megszerzéséhez szükséges kellő energiákat és dinamikai kontrasztokat.
Nem azt mondom, hogy egy ügyes demonstrátor nem tud megfelelő zenéket keresni, amelyek leginkább a felső basszus régiókban zajlanak, ugyanis itt még ezek a dipólok is képesek megfelelő minőségű, mennyiségfű energiával gazdálkodni.
A tapasztaltabb hallgatókat, viszont már nehezebb szájtátásra késztetni, hiszen mint ahogyan a High-End Audio egyéb más szegmensében, itt is a fizika a döntőbíró és nem a “nekem ez vagy az teccik” mentalitás.
Persze gondolom akik ezeket a sorokat olvassák és ortodox full sztatik rajongók, biztos felhördülnek: "ecsém, előbb hallgassad meg a Vass Lajos DIY vagy az X-Y cég által gyártott 50milliós teljes sávú sztatikot, mielőtt a szádat téped, mert az hűűűű meg hááááá"...
Nem állítom, hogy mindent hallottam, de azért a Soundlab-ra nem lehet azt mondani, hogy kicsi a panel felülete, még kevésbé, hogy gagyi, vagy kiforratlan konstrukció, ahogyan az AHL Tolteque-re sem igaz, ugyanakkor mindkettő szenved a fentebb vázolt limitációktól, még ha oly csodálatosak szinte minden más tekintetben.

Másik kedvenc szájhagyomány útján terjedő legenda, hogy az elektrosztatikus sugárzók nem színeznek…
Minden ember által alkotott hangkeltő szerkezet színez, ami mechanikus munkát végez , így ezek is! Aki esetleg dobol, vagy dobot rögzít az hallgasson meg egy közelmikrofonozott lábdobot egy teljes sávú elektrosztatikuson visszajátszva és azonnal tudni fogja, hogy miről beszélek.
Ezt a jelenséget az egyik ismerősöm a falusi szakzsargonjában "szüttyögésnek" hívja. Mivel én sem találtam rá kifejezőbb szót, ezért magam is alkalmazom egy ideje. :D
A nagyobb méretű, több utas konstrukciókat, megfelelően távolról hallgatva ez annyira nem észrevehető, de kisebb-nagyobb mértékben ez bizony mindenhol jelen van.
Magának a Mylar fóliának is van az anyagra jellemző, egyféle színezete, ahogyan a kónikus hangszórónál, persze lehet szépeket marketing bullshit-elni a fólia vastagságáról, mozgatott tömegről, de annyira különböző a dinamikus és elektrosztatikus elv, hogy nem lehet a driverek fizikai specifikációit 1:1-ben oda-vissza csuklóból konvertálgatni.

Visszatérve a Spire-re a használt ára most ereszkedett olyan szintre, amennyit már hajlandó voltam kifizetni érte.
Azon túl, hogy ez a “doboz” relatíve kicsi, nagyon formás, amolyan kívánatosan “fancy, cool, sexy" tárgy, már ha lehet egyáltalán ilyet írni egy elektromechanikus átalakítóra.
Sosem kívánnék már böhöm paravánt egy ilyen kis filigrán hibrid helyett! Pár éve biztos nem írtam volna ezt így le, de ma már teljesen máshonnan közelítem meg a témát.
A lehallgatási pozíció továbbra is nagyon kritikus az új generációs, hajlított panel ellenére, így aki bármilyen show-n nem pont középen hallgatott sztatikot az vegye úgy, hogy az adott sugárzót nem hallotta!
Szűken két emberes a sztereója de ha nagyon kritikus akarok lenni, akkor inkább egy!
Az sem igaz, hogy teljesen tökéletesen, észrevehetetlenől összefésüli, házasítja a sztatikus meg a dinamikus világot, mert ez lehetetlen, annyira más megszólalású a kettő...
Viszont az már nagyon is igaz, hogy a két világ legjavát ötvözve egy nagyon szerethető kompromisszumot alkot!

A lánc többi tagjának meghallgatása, kiválasztása, beszerzése jelenleg is folyamatban van, de a meghallgatások eredményeiről kivonatosan írni fogok az agymenés 2. részben.
Csatolmányok
2824188-f69db747-soundlab-u-1-px-ultimate-in-piano-black-gloss-enamel.jpg
2824188-f69db747-soundlab-u-1-px-ultimate-in-piano-black-gloss-enamel.jpg (48.6 KiB) Megtekintve 4828 alkalommal
martin-logan-spire-speakers-front-main-large.jpg
martin-logan-spire-speakers-front-main-large.jpg (163.29 KiB) Megtekintve 4828 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

A nap képe! :photograph:
(Clint Eastwood on Tower Bridge London, England 🇬🇧 early 1968. While filming 🎥 Where Eagles Dare for MGM!)
Csatolmányok
Clint 1.jpg
Clint 1.jpg (106.99 KiB) Megtekintve 4721 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Bécó
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2020.04.22., szer. 10:22
Értékelés: 206

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Bécó »

R.I.P Pharoah Sanders (1940-2022) leborulok.gif
Csatolmányok
15CB2F5F-4D5A-4CE1-A927-58DC5A154CF8_4_5005_c.jpeg
15CB2F5F-4D5A-4CE1-A927-58DC5A154CF8_4_5005_c.jpeg (31.24 KiB) Megtekintve 4940 alkalommal
6F72D591-8B5F-4228-B53A-3CFEC8058C9C.jpeg
6F72D591-8B5F-4228-B53A-3CFEC8058C9C.jpeg (327.86 KiB) Megtekintve 4940 alkalommal

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Enjoying JBL at our neighborhood sound cafe Nakaji.
Csatolmányok
JBL2.jpg
JBL2.jpg (359.07 KiB) Megtekintve 5019 alkalommal
JBL1.jpg
JBL1.jpg (348.58 KiB) Megtekintve 5019 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 436

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Roger Waters koncert 2023 április 23-án az MVM Dóm-ban (Népliget)

https://welovebudapest.com/cikk/2022/9/ ... budapestre

;peace;
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

A nap képe! :photograph:
Csatolmányok
Nap képe.jpg
Nap képe.jpg (178.69 KiB) Megtekintve 5686 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Draco Reference V3 BNC-BNC
Csatolmányok
Draco V3-2.jpg
Draco V3-2.jpg (70.21 KiB) Megtekintve 5755 alkalommal
Draco V3-3.jpg
Draco V3-3.jpg (141 KiB) Megtekintve 5755 alkalommal
Draco V3-1.jpg
Draco V3-1.jpg (58.33 KiB) Megtekintve 5755 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

A nap képe! :photograph:
Csatolmányok
Magico.jpg
Magico.jpg (128.94 KiB) Megtekintve 5822 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

alfaati

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: alfaati »

ValhallA írta:
2022.09.04., vas. 19:18
A nap képe! :photograph:
Kábeli zűrzavar

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

A nap képe! :photograph:
Csatolmányok
Nap képe.jpg
Nap képe.jpg (357.99 KiB) Megtekintve 6022 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

A nap képe! :photograph:
Csatolmányok
Nap képe.jpg
Nap képe.jpg (489.47 KiB) Megtekintve 5942 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 436

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Na de hol van az a porcelánkutya az első képről? gondolkodik.gif
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

:photograph: „Három a magyar(vietnami) igazság” :photograph:
Csatolmányok
3.jpg
3.jpg (528.01 KiB) Megtekintve 6025 alkalommal
2.jpg
2.jpg (652.21 KiB) Megtekintve 6025 alkalommal
1.jpg
1.jpg (812.82 KiB) Megtekintve 6025 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
Shinagawa
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.12.04., vas. 17:39
Értékelés: 359

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Shinagawa »

Valhalla birthday.jpg
Valhalla birthday.jpg (93.73 KiB) Megtekintve 7112 alkalommal

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Mindig van egy nagyobb hal! :rolleyes:

Draco Reference V3X
Csatolmányok
V3X.jpg
V3X.jpg (260.93 KiB) Megtekintve 7465 alkalommal
V3X-2.jpg
V3X-2.jpg (125.93 KiB) Megtekintve 7465 alkalommal
V3x 1.jpg
V3x 1.jpg (219.64 KiB) Megtekintve 7465 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

sad.gif
Csatolmányok
JC.jpg
JC.jpg (75.52 KiB) Megtekintve 7719 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

happybday.gif 1992-07-07 happybday.gif Dream Theater - Images and Words. leborulok.gif


youtu.be/mipc-JxrhRk



youtu.be/fbW9pOilsvM



youtu.be/C5sg8heGdyk
Csatolmányok
1111.jpg
1111.jpg (696.72 KiB) Megtekintve 7706 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

wittao írta:
2022.07.01., pén. 14:09
Köszönöm szépen Ákos a részletes válaszodat!

Amennyiben majd eljut odáig a kábeleid fejlesztése, hogy lesz analog XLR IC, digit XLR és/vagy hangfalkábal még ha rövid is ezekből a grafén verziókból szívesen meghallgatnám őket. Akár közös hallgatózásban is, ha felénk jársz :)

Szép hétvégét!
Viktor
Szívesen! Ez a legkevesebb!

Sajnos egyenlőre biztosan nem lesz Ethos/graphene hangsugárzó kábel, mert teljesen más projekteken dolgozom.
Házalni nem szoktam a kábelekkel, de meghallgatni el tudom küldeni. Nem szeretek jelen lenni a kábeleim kritikus meghallgatásán, mert az is befolyásoló tényező.
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12721
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6053

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

alfaati írta:
2022.07.01., pén. 13:32
A Graphene sikeres alkalmazását esetleg követheti majd kísérletezés a Borophene-nel?
Bármi lehetséges!
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: wittao »

Köszönöm szépen Ákos a részletes válaszodat!

Amennyiben majd eljut odáig a kábeleid fejlesztése, hogy lesz analog XLR IC, digit XLR és/vagy hangfalkábal még ha rövid is ezekből a grafén verziókból szívesen meghallgatnám őket. Akár közös hallgatózásban is, ha felénk jársz :)

Szép hétvégét!
Viktor
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

alfaati

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: alfaati »

A Graphene sikeres alkalmazását esetleg követheti majd kísérletezés a Borophene-nel?

Válasz küldése

Vissza: “ValhallA kábelek”