Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2022.05.14., szomb. 23:03
revox írta:
2022.05.14., szomb. 22:47
AAttila írta:
2022.05.14., szomb. 13:30
Bemasolok ide egy írást a mai Tisza-tó versenyről. Azért merem megosztani,mert nem titkos, bárki elolvashatja a stravan. Huszti Gábor írása. Rólunk szól, a mi csapatunk csinálta. Laci haverom megnyerte a Master2-t👍, de sajnos a másik csapattárs benne volt a bukásban. Tört a kerék, a nyereg....de a feladat végrehajtva, a .mezőny blokkolva, a szökés hazaért, az emberünk nyert👍👍
Screenshot_20220514-132345_Strava.jpg
Kik voltak még elől? Vinibike? Mieinket nem nagyon láttam mozgolódni, de lehet voltak. Bár, azt se tudom, van e még nálunk, aki jár versenyre. Nagyon lement az amatőr sor.
Ismered a középsőt?
Screenshot_20220514-230208_Strava.jpg
Zsiros Robi. Még az oldSchool dksi időkben elitben tekert. Együtt edzettünk. Aztán axxony, ház, gyerek, nemrég jött vissza, csak sajna a tréningek már nem a régiek, de tekerget lekiismeretesen. A kerekei az én művem :D De ezek szerint volt és ezek szerint benne volt a spicc3-ban bravo.gif
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2022.05.14., szomb. 22:47
AAttila írta:
2022.05.14., szomb. 13:30
Bemasolok ide egy írást a mai Tisza-tó versenyről. Azért merem megosztani,mert nem titkos, bárki elolvashatja a stravan. Huszti Gábor írása. Rólunk szól, a mi csapatunk csinálta. Laci haverom megnyerte a Master2-t👍, de sajnos a másik csapattárs benne volt a bukásban. Tört a kerék, a nyereg....de a feladat végrehajtva, a .mezőny blokkolva, a szökés hazaért, az emberünk nyert👍👍
Screenshot_20220514-132345_Strava.jpg
Kik voltak még elől? Vinibike? Mieinket nem nagyon láttam mozgolódni, de lehet voltak. Bár, azt se tudom, van e még nálunk, aki jár versenyre. Nagyon lement az amatőr sor.
Ismered a középsőt?
Screenshot_20220514-230208_Strava.jpg
Screenshot_20220514-230208_Strava.jpg (1.01 MiB) Megtekintve 891 alkalommal

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2022.05.14., szomb. 13:30
Bemasolok ide egy írást a mai Tisza-tó versenyről. Azért merem megosztani,mert nem titkos, bárki elolvashatja a stravan. Huszti Gábor írása. Rólunk szól, a mi csapatunk csinálta. Laci haverom megnyerte a Master2-t👍, de sajnos a másik csapattárs benne volt a bukásban. Tört a kerék, a nyereg....de a feladat végrehajtva, a .mezőny blokkolva, a szökés hazaért, az emberünk nyert👍👍
Screenshot_20220514-132345_Strava.jpg
Kik voltak még elől? Vinibike? Mieinket nem nagyon láttam mozgolódni, de lehet voltak. Bár, azt se tudom, van e még nálunk, aki jár versenyre. Nagyon lement az amatőr sor.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Ilyen ez a sport. :smile29:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Bemasolok ide egy írást a mai Tisza-tó versenyről. Azért merem megosztani,mert nem titkos, bárki elolvashatja a stravan. Huszti Gábor írása. Rólunk szól, a mi csapatunk csinálta. Laci haverom megnyerte a Master2-t👍, de sajnos a másik csapattárs benne volt a bukásban. Tört a kerék, a nyereg....de a feladat végrehajtva, a .mezőny blokkolva, a szökés hazaért, az emberünk nyert👍👍
Screenshot_20220514-132345_Strava.jpg
Screenshot_20220514-132345_Strava.jpg (626.15 KiB) Megtekintve 939 alkalommal

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2022.05.13., pén. 13:00
revox írta:
2022.05.13., pén. 00:36

Kapaszkodj meg, egyszer, valamikor, kb 6 éve, kimemtem utánpótlás edzésre. Hátsózsebbe egy ilyen bluetoothos xar és bár nem sok olyan zenei irányzat van, amit valamennyire nem ismernék, ez valami számomra is teljesen értelmezhetetlen volt, ráadásul taktot se adott, csak csörömpölt összevissza.(nem einstürzende módra, teljesen rendszeridegen volt, de béna). Nézek edzőbára: "mijezzz??!!". Mondja, ez megy. Mondom, xaré nem veszed el tőle és bedobod az árokba? Mondja, rájukszólok, nem jönnek többet :D
Lenne időm, fölös pénzem, összeraknék egy Dogma F-et, banánüléssel, két visszapillantóval és persze két hangszóróval a chopperkormányom, aztán azzal pukkasztanám a polgárokat, KFT-t hallgatva :D

Már Lacee is emlwgette, hoigy kellene menni. Nekem kb tökmindegy, 2 hét, de szerintem 2 hónap múlva se lesz több kilométerem, xal kb mindegy, max bevártok a lángosonál, bár a nyitókör tiszató szokott lenni (de bizt ott is van lángos).
Tényleg idegesítő hangja volt. Elgurultam mellette, aztán felzárkózott, amit onnan vettem észre, hogy valami idétlen tücsökzene szól mögöttem. Egy darabig tűrtem, aztán rúgtam párat, hogy jöjjön, ha idegelni akar, úgyhogy ismét nyugi lett.

Tisza-tóhoz nem kell túl nagy felkészülés, úgyhogy szerintem ne várjunk vele augusztusig. Lángos van, ha már az se lesz a tóparton, tényleg emigrálok. Bár úgy hallottam, már pálmaolajban sütik... gondolkodik.gif
Valamikor megüthetjük. Gondoltam vasárnapra, de ha kitikkadok, hétfón sürgős meló vár, ahol bazira észnél kell lenni. Ja, fa...om, vasárnap muter szülnapja... :smile51: :smile51: :smile51:

Szombaton tiszató verseny... Akkor hosszú a sor a lángosért :rolleyes:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2022.05.13., pén. 09:20
asebestyen írta:
2022.05.13., pén. 07:35
revox írta:
2022.05.13., pén. 00:36


Már Lacee is emlwgette, hoigy kellene menni. Nekem kb tökmindegy, 2 hét, de szerintem 2 hónap múlva se lesz több kilométerem, xal kb mindegy, max bevártok a lángosonál, bár a nyitókör tiszató szokott lenni (de bizt ott is van lángos).
És miért nem tekersz? Térd?
Teker Ő csak Bmx-el,ahogy láttam lehet is vele csajozni,Revi,a kislánynak melletted nb1-es feneke volt igaz!? :D
Mér nem szóltál, nem is láttam... Affrancba :D
De jó, mert a proTourok is megbámulták a GT-t :D valami TV le is interjúzott, miután körbeugrálták a bicajt :D ott vannak a világ legjobbb versenybicajai, oszt ezeknek a GT tetszett :D (monyuk szép gép, nem vitás :kapdelm: )
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2022.05.13., pén. 07:35
revox írta:
2022.05.13., pén. 00:36


Már Lacee is emlwgette, hoigy kellene menni. Nekem kb tökmindegy, 2 hét, de szerintem 2 hónap múlva se lesz több kilométerem, xal kb mindegy, max bevártok a lángosonál, bár a nyitókör tiszató szokott lenni (de bizt ott is van lángos).
És miért nem tekersz? Térd?
Térdem kicsit most jobbmár, nemrég gurultunk keveset, nem volt vele baj, igaz, nagyon azért nem nyomtam, de néha picit jobban ráléptünk, de csak óvatosan. Idővel van baj. Túlórát vállatunk, hogy kimutatható legyen az erődorráshiány melóhelyen, aztán mire hazaérünk, kiég az agyam. Meg az axxonyt leszedték a bicajról, egyedül meg nehezebb elindulni :rolleyes: de szerintem bal alkaron begyűjth3ttem valami izomszakadást is. Téli-nyárikerékcserekor reggel, hidegen kezdtem el a kerekeket pakolászni, meg a fölös gu ikat kidobáltam. Aztán egyszer az egyik kerék naghyon nem akarta,hogy ki tudjam venni, ahova bespájzoltam télre, megrángattam, aztán egyszer belevágták a kést az alkaromba :D kb 2 hete volt, még nem az igazi, de síkon tudok vele bicózni. Hegyen nem tudom mi lenne, ha szorítani kell. Első héten eltörtem egy kistányért, nem tudtam megfogni, annyira nem volt rendben. De lasan majdcsak összekaparom magam. Már csak 15 órát kell lehoznom pluszba és megvan a kvótám :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3135

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Menjetek holnap, Tisza-tó verseny ;peace;

Én nem leszek, de lesz tőlünk 2 srác (az egyik a Laci haverom) Kíváncsi leszek, mert azt a feladatot kapta, hogy szökjön végig.

Amúgy tekerhetünk valamikor ;)

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3353
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4305
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

revox írta:
2022.05.13., pén. 00:36

Kapaszkodj meg, egyszer, valamikor, kb 6 éve, kimemtem utánpótlás edzésre. Hátsózsebbe egy ilyen bluetoothos xar és bár nem sok olyan zenei irányzat van, amit valamennyire nem ismernék, ez valami számomra is teljesen értelmezhetetlen volt, ráadásul taktot se adott, csak csörömpölt összevissza.(nem einstürzende módra, teljesen rendszeridegen volt, de béna). Nézek edzőbára: "mijezzz??!!". Mondja, ez megy. Mondom, xaré nem veszed el tőle és bedobod az árokba? Mondja, rájukszólok, nem jönnek többet :D
Lenne időm, fölös pénzem, összeraknék egy Dogma F-et, banánüléssel, két visszapillantóval és persze két hangszóróval a chopperkormányom, aztán azzal pukkasztanám a polgárokat, KFT-t hallgatva :D

Már Lacee is emlwgette, hoigy kellene menni. Nekem kb tökmindegy, 2 hét, de szerintem 2 hónap múlva se lesz több kilométerem, xal kb mindegy, max bevártok a lángosonál, bár a nyitókör tiszató szokott lenni (de bizt ott is van lángos).
Tényleg idegesítő hangja volt. Elgurultam mellette, aztán felzárkózott, amit onnan vettem észre, hogy valami idétlen tücsökzene szól mögöttem. Egy darabig tűrtem, aztán rúgtam párat, hogy jöjjön, ha idegelni akar, úgyhogy ismét nyugi lett.

Tisza-tóhoz nem kell túl nagy felkészülés, úgyhogy szerintem ne várjunk vele augusztusig. Lángos van, ha már az se lesz a tóparton, tényleg emigrálok. Bár úgy hallottam, már pálmaolajban sütik... gondolkodik.gif

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

asebestyen írta:
2022.05.13., pén. 07:35
revox írta:
2022.05.13., pén. 00:36


Már Lacee is emlwgette, hoigy kellene menni. Nekem kb tökmindegy, 2 hét, de szerintem 2 hónap múlva se lesz több kilométerem, xal kb mindegy, max bevártok a lángosonál, bár a nyitókör tiszató szokott lenni (de bizt ott is van lángos).
És miért nem tekersz? Térd?
Teker Ő csak Bmx-el,ahogy láttam lehet is vele csajozni,Revi,a kislánynak melletted nb1-es feneke volt igaz!? :D

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

revox írta:
2022.05.12., csüt. 19:49
...Azh óra axxem 60-at mutatott,de az mindig csal... De ez már felfele. Nem veszett, kb 3%, de akkor is :D ...
nekem talan 3% lejtön van meg a 60 :-)

revox írta:
2022.05.12., csüt. 19:54
...lehet vdp-re voksolok...
szerintem Mátyás király (passzol is: 1. etap visegradi vár és Mátyás, 2. etap Mátyás templomnál a cél) szokja a 3hetest illetve tudhatja, hogy a 3. het nem lesz piskota, jo, ha tartalekol, ha már be akarja fejezni
..persze 1-2 etapra rámozdulhat
...kíváncsi vagyok Valter Attila melyik etapon próbál etapgyözelemre menni (GC-ben már van ehhez elég hátránya)

a mai se lesz piskota:
198km, 4490 szintméter 7. Etappe | Diamante – Potenza | 198 km | 4490 m ...ráadásul utolsó métereken 13%, ott is lesz kis különbség, illetve sokaknak az már nem fog annyira jól esni :-))))


aztan 8. Etappe | Neapel – Neapel | 149 km | 2130 hm
aztan 9. Etappe | Isernia – Blockhaus | 187 km | 4990 hm

14. Etappe | Santena – Turin | 153 km | 3470 hm
15. Etappe | Rivarolo Canavese – Cogne | 177 km | 4030 hm
16. Etappe | Salo – Aprica | 200 km | 5440 hm
17. Etappe | Ponte di Legno – Lavarone | 165 km | 3740 hm
19. Etappe | Marano Lagunare – Santuario di Castelmonte| 178 km | 3230 hm
20. Etappe | Belluno – Marmolada (Passo Fedaia) | 167 km | 4490 hm

revox írta:
2022.05.13., pén. 00:36
....csak csörömpölt összevissza.(nem einstürzende módra, teljesen rendszeridegen volt, de béna). Nézek edzőbára: "mijezzz??!!". Mondja, ez megy. Mondom, xaré nem veszed el tőle és bedobod az árokba? Mondja, rájukszólok, nem jönnek többet :D ...
sajnos (ez mán más világ - nem csak itt, e témában - mint "régen"); túlzásba lett vidve a PC, érzékenykedés, jogok hangsúlyozása, stb.

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

revox írta:
2022.05.13., pén. 00:36


Már Lacee is emlwgette, hoigy kellene menni. Nekem kb tökmindegy, 2 hét, de szerintem 2 hónap múlva se lesz több kilométerem, xal kb mindegy, max bevártok a lángosonál, bár a nyitókör tiszató szokott lenni (de bizt ott is van lángos).
És miért nem tekersz? Térd?
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2022.05.13., pén. 00:07
Ma találkoztam az igazi hifib#zi bringással, aki nem élhet egy pillanatot sem zene nélkül. A fülhallgatós típus már ismerős, de ilyet még nem láttam; ő brútuszos zsebcincogóval tolta. :D És nem egy izompólós páva volt egy beach cruiserrel, hanem országútis kolléga a Bükkből lefelé zúzva. :o

Más: lassan gurulhatnánk egyet. Tavaly ettem utoljára lángost.
Kapaszkodj meg, egyszer, valamikor, kb 6 éve, kimemtem utánpótlás edzésre. Hátsózsebbe egy ilyen bluetoothos xar és bár nem sok olyan zenei irányzat van, amit valamennyire nem ismernék, ez valami számomra is teljesen értelmezhetetlen volt, ráadásul taktot se adott, csak csörömpölt összevissza.(nem einstürzende módra, teljesen rendszeridegen volt, de béna). Nézek edzőbára: "mijezzz??!!". Mondja, ez megy. Mondom, xaré nem veszed el tőle és bedobod az árokba? Mondja, rájukszólok, nem jönnek többet :D
Lenne időm, fölös pénzem, összeraknék egy Dogma F-et, banánüléssel, két visszapillantóval és persze két hangszóróval a chopperkormányom, aztán azzal pukkasztanám a polgárokat, KFT-t hallgatva :D

Már Lacee is emlwgette, hoigy kellene menni. Nekem kb tökmindegy, 2 hét, de szerintem 2 hónap múlva se lesz több kilométerem, xal kb mindegy, max bevártok a lángosonál, bár a nyitókör tiszató szokott lenni (de bizt ott is van lángos).
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3353
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4305
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Ma találkoztam az igazi hifib#zi bringással, aki nem élhet egy pillanatot sem zene nélkül. A fülhallgatós típus már ismerős, de ilyet még nem láttam; ő brútuszos zsebcincogóval tolta. :D És nem egy izompólós páva volt egy beach cruiserrel, hanem országútis kolléga a Bükkből lefelé zúzva. :o

Más: lassan gurulhatnánk egyet. Tavaly ettem utoljára lángost.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2022.05.12., csüt. 20:57
revox írta:
2022.05.12., csüt. 20:01
d.janos írta:
2022.05.12., csüt. 15:48
TdH napi befutó, készülődés ... :napsut: :rolleyes:

Bementem a csapatokhoz, még a befutó előtt, mikor nem lehetett. Mindig mákom van, mert amikor ki akarnak tenni, arra téved valami szervező, vagy versenybíró akit ismerek és után hagynak mozogni :D ineos alig ért be, leálltak görgőzni. Bementem, nézegettem, mit csinálnak (tacx neo 2), aztán mire észrevettem, már hoztak is egy kulacsot. Hámondom, nem vagyok kulacsgyűjtő, de adjad. de ez fehér, egy kéket is akkor :D lett az is :D )
Én a kulacsról lemaradtam viszont a befutót a cél vonaltól 5 méterre láttam,jó élmény volt ,még sosem voltam ilyen versenyen.A rutint meg kell szerezni-mire a dobogósokat megnéztem addigra a buszok zöme 1-2 kivételével oda lett így kulacs nuku.Volt 3 kölök a kerítés tövén ültek 1 zsáknyi kulaccsal kb. 30 db.,mondom rákérdezek,hogy nem adnak el esetleg belőle de elvetettem a gondolatot ,valószínű,hogy rajtam akartak volna meggazdagodni :D

4C592700-AB8D-4744-8811-77589FC6DB1D.jpeg
Nagyhegyes és szoboszló között volt a szemetelőzóna kb félúton, oda mentek vissza páran, ott volt kulacs dögivel, de mikor beszéltünk, még nem tudtam, nemrég mondta egyik ismerős. De úgyis az élmény számít. Engem sose rázott meg a kulacs (lehet azért, mert van sajátunk, aztán lehet nekem bármilyen, akkor is csak dksi-s vagyok :D ), de ha már bekínálták, elvettem. Bár pár év múlva,ha előkerülnek, egy mosolyra azért jók :rolleyes: egyszer Contador nyomott egyet a kezembe, megvan a szekrényben. Nem használom, de ha ránézek, azért van benne valami báj. Egy icipicike szelet a világ elvonalából. Talán ez a titka...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

revox írta:
2022.05.12., csüt. 20:01
d.janos írta:
2022.05.12., csüt. 15:48
TdH napi befutó, készülődés ... :napsut: :rolleyes:

Bementem a csapatokhoz, még a befutó előtt, mikor nem lehetett. Mindig mákom van, mert amikor ki akarnak tenni, arra téved valami szervező, vagy versenybíró akit ismerek és után hagynak mozogni :D ineos alig ért be, leálltak görgőzni. Bementem, nézegettem, mit csinálnak (tacx neo 2), aztán mire észrevettem, már hoztak is egy kulacsot. Hámondom, nem vagyok kulacsgyűjtő, de adjad. de ez fehér, egy kéket is akkor :D lett az is :D )
Én a kulacsról lemaradtam viszont a befutót a cél vonaltól 5 méterre láttam,jó élmény volt ,még sosem voltam ilyen versenyen.A rutint meg kell szerezni-mire a dobogósokat megnéztem addigra a buszok zöme 1-2 kivételével oda lett így kulacs nuku.Volt 3 kölök a kerítés tövén ültek 1 zsáknyi kulaccsal kb. 30 db.,mondom rákérdezek,hogy nem adnak el esetleg belőle de elvetettem a gondolatot ,valószínű,hogy rajtam akartak volna meggazdagodni :D
4C592700-AB8D-4744-8811-77589FC6DB1D.jpeg
4C592700-AB8D-4744-8811-77589FC6DB1D.jpeg (489.47 KiB) Megtekintve 1091 alkalommal

Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Leteszteltem a Vittoria külsőket, maradhatnak. :rolleyes:
Csak Revi kedvéért átszereltem őket tubless-re, Stan's löttyel, 60g / kerék...
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

d.janos írta:
2022.05.12., csüt. 15:48
TdH napi befutó, készülődés ... :napsut: :rolleyes:

Bementem a csapatokhoz, még a befutó előtt, mikor nem lehetett. Mindig mákom van, mert amikor ki akarnak tenni, arra téved valami szervező, vagy versenybíró akit ismerek és után hagynak mozogni :D ineos alig ért be, leálltak görgőzni. Bementem, nézegettem, mit csinálnak (tacx neo 2), aztán mire észrevettem, már hoztak is egy kulacsot. Hámondom, nem vagyok kulacsgyűjtő, de adjad. de ez fehér, egy kéket is akkor :D lett az is :D )
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Vinkler írta:
2022.05.11., szer. 20:31
revox írta:
2022.05.10., kedd 23:11
Vinkler írta:
2022.05.10., kedd 22:02


Láttad volna Visegrádot élőben…
Láttam videón, több kameraállásból :D Ott szépen felment mvdp, bár nem vállalt 300 métert ;) na jó, dombon 200. De azért hátulról szedte le a sort. Egyébként az is szép volt, de azért cavé szebb :P
Az, hogy felérnek rá, és még megnyomja a "go baby" gombot,... Kb az lehetett a többieknek a kegyelemdöfés...
Neked van igazad. Nincs benne több. Ennyi sem volt.
Annak annyi, de mimvolt az 5. szakaszon? Csak tördelve láttam, ott nagyon ment az Alpecin, aztán vdp nem ment rá a szakszra. Nem láttam nyilatkozatot, de mit csináltak? Nem sokkal a vége előtt oedig jól helyezkedtek, jól memtek. Nemigazán értettem, pedig ha ma(bocs, tegnap) kellett volna valakire fogadni, lehet vdp-re voksolok...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

avl2 írta:
2022.05.12., csüt. 17:18
avl2 írta:
2022.05.05., csüt. 20:44
https://www.strava.com/segments/14313411

Akkor versenyen mennyi lesz ? Ahhoz áttétel ?!
nna, ezt aktualizaltak
en tegnap is, ma is voltam rajta, de nem az Ö idejükkel, hanem a duplája táján

Rang Name Geschwindigkeit Leistung VAM Zeit
1 Mathieu Van der poel 37,9km/h 459W Leistungsmesser 1604 8:51
1 Santiago Buitrago 37,9km/h 408W Leistungsmesser 1604 8:51
3 Bala 1. 37,8km/h 417W Leistungsmesser 1598 8:53
3 Richard Carapaz 37,8km/h - 1598 8:53
5 Jhonatan Narvaez 37,6km/h 434W Leistungsmesser 1592 8:55
6 Tobias Svendsen Foss 37,6km/h - 1589 8:56
6 Vincenzo A. 37,6km/h - 1589 8:56
8 Emanuel B. 37,5km/h 376W Leistungsmesser 1586 8:57
9 Richie Porte 37,4km/h - 1583 8:58
9 Romain B. 37,4km/h - 1583 8:58
9 Attila Valter 37,4km/h 434W Leistungsmesser 1583 8:58
Ez nekik ennyi. De egy sima tour de hongrie is hasonlót peodukál. Székely körön csináltam eghy videót, ahogy megyünk a karavánban. A rajt után kb 5 kilivel indult a lankás kaptató. Azh óra axxem 60-at mutatott,de az mindig csal... De ez már felfele. Nem veszett, kb 3%, de akkor is :D


youtu.be/gRJW323rMho
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: avl2 »

avl2 írta:
2022.05.05., csüt. 20:44
https://www.strava.com/segments/14313411

Akkor versenyen mennyi lesz ? Ahhoz áttétel ?!
nna, ezt aktualizaltak
en tegnap is, ma is voltam rajta, de nem az Ö idejükkel, hanem a duplája táján

Rang Name Geschwindigkeit Leistung VAM Zeit
1 Mathieu Van der poel 37,9km/h 459W Leistungsmesser 1604 8:51
1 Santiago Buitrago 37,9km/h 408W Leistungsmesser 1604 8:51
3 Bala 1. 37,8km/h 417W Leistungsmesser 1598 8:53
3 Richard Carapaz 37,8km/h - 1598 8:53
5 Jhonatan Narvaez 37,6km/h 434W Leistungsmesser 1592 8:55
6 Tobias Svendsen Foss 37,6km/h - 1589 8:56
6 Vincenzo A. 37,6km/h - 1589 8:56
8 Emanuel B. 37,5km/h 376W Leistungsmesser 1586 8:57
9 Richie Porte 37,4km/h - 1583 8:58
9 Romain B. 37,4km/h - 1583 8:58
9 Attila Valter 37,4km/h 434W Leistungsmesser 1583 8:58

Online
Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: d.janos »

TdH napi befutó, készülődés ... :napsut: :rolleyes:
TdH_Hszoboszló.jpg
TdH_Hszoboszló.jpg (2.47 MiB) Megtekintve 1112 alkalommal
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2022.05.11., szer. 22:01
revox írta:
2022.05.11., szer. 18:32
Meséltem,hogy nemrég mennyiért vettem bmx fékbetétet? Afféle legjobbat...
Most nem akarom idekeverni a muzelális értékű, balf*xoknak eladott dolgokat, hanem a jelenkori top kategóriáról beszélgetünk.
Xal, nem csak betét, komplett fékpofa, kívàn színre eloxált csavarokkal, minden bixbaxxal... 2.200HUF... Így ránézésre, az outi fékbetétektől brutálisabban befog. Ennek a xar műanyagfelnin kell satura fogni, hogy az indián tudjon vele bohóckodni. Alun satu, műanyagon igazán semi nem fog jól, de ez messze jobban, mint amiket eddig láttam. Szóval, azt se mondhatjuk, hogy nem kell fognia, sőt, sima fékezéstől sokkal jobban kell fognia. Mindezt megteszi 2200-ért :D
Lehet a monti és outi világban egy kicsit lehúzzák a népet... Nézegettem, konfekcionált kiszerlésben, kevés ára megy félmilla fölé, de jellemzően sok gyártónál a csúcsgépek megállnak 350ezernél. Persze, más a vásárlóközönség, főleg fiatalok, kevés pénzzel, nekik ennyiért lehet eladni és ennyiért is megéri...
A satura fogás semmit nem mond el egy fékről kb. Satura fogni nem nagy kunszt, hosszan, bármilyen időjárási és terepkörülmények között jól adagolhatónak maradni, 1 ujjal is elég fékerőt adni szerintem valamivel nehezebb. Nyilván egy bmx-en tök más követelmények vannak a féket illetően, mint montin vagy outin. Az igaz, hogy 2200-ért az is csoda, hogy fog. :D :smile29:
Majd kölcsönadom egy körre. A műanyagkerekeken nagyon nem fog semmilyen fék. Az ilyen bohócbicajon kell tudni csúsztatni is,de kell tudnia olyan satun fogni, ha állsz valamelyik keréken és rángatod, ne engedjen ki. Ellenben, amit mondasz, sok esetben tudni kell csúsztatni is. De itt ami érdekesebb, a műanyagkerék. Jól néz ki, de halál fék terén (és a Skyway a legmenőbb, az van benne). Eleve úgy memtem be a haverhoz, rakjon össze egy kerékszettet, mert ezen a fék lóxart se fog. Jó üzletember, a kerékszett helyett kezembenyomta a fékbetétszettet és igazából még kedvezményt is adott :D 14-15 évesen együtt nyúztuk, csak Ő bennemaradt... VB harmadik, majd Champion lett flatlandben, úgy voltam, ennyit megkockàztatok, csak tudhatja, mi a jó :D de igaza volt, ezekkel tényleg sokkal jobb, bár nem éri el a fémfelni + bármilyen fékbetétet még így se, pedig a féktestek is elég merevek. A nevük elől bulldog, hátul pitbull... :D tényleg úgy szorítanak be, főleg a pitbull, az nagyon brutál szerkentyű... Régen kentük a felnit cukrosvízzel, azzal kis ideig jobban fogott, volt, hogy gyenge rugóval be is ragadt a fékbetét :D

Ja, ismi mondja, hogy a legtutibb fékszett most, párban kb 25 ezer és a kutya nem veszi meg, mert az már ott drága :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

avl2 írta:
2022.05.11., szer. 19:12
Lentire ?
avl2 írta:
2022.05.10., kedd 16:56
kerdes TDH2022 kapcsan ilyen szervezeseben rutinosakhoz:
Kékes-es etaphoz kimenés, autoval odaig menés (időben) meddig lehetséges ? nem feltetlenül a celhoz, hanem pl. a Kékestetöhöz leagazasig, azaz ezen korrodinata tajaig: 47.8695, 19.9787 (Mátraháza)

roadbook-ban ugy latom, hogy a vegen 1,5szer megtett kör elött pl. Sirokhoz a mezöny erkezese 11:32-11:37 körüli. (de fogalmam sincs a tömegröl illetve mennyivel elöbb zarjak le a 24-es utat Matraházá - Mátrafüred között)

e szerint: https://www.tourdehongrie.hu/hirek/rekl ... -hongrie-n meg lesz karavan elöttük 50 perccel

XXXXXXXXXX

egesz más: Pidcock hetvegi Albstadt-i MTB vilagkupat megnyerve utana atbiciklizett 200km-t a csehekhez a következöre: Tom Pidcock took the term 'recovery ride' to new extremes as he trekked nearly 200km from Germany to the Czech Republic on Monday.
https://www.cyclingnews.com/news/pidcoc ... cup-round/ (készül a Tour-ra :smile53: / ? / valahogy le kellett vezetni)
Valsz a mátraházi út addig lesz zhárva, míg elmegy a mezőny. Ha elmehy a zárókocsi, meg szokták nyitni az ilyen jellegű utakat. De valami reklámkaravánról hadováltak. Ha az is megy előttük, tuti leszzárás akkor is. Általába az első rendőrök 5-10 perccel mennek a mezőny előtt, akik intézik a zárást. A karaván végén a seprűskocsi, majd a záró rendőr, aki ha elhalad, nyitják az utat. De a zárókocsi a még versenybenlévő, utolsó ember után megy. Általában a mezőnyben, mellett, vagy a kocsisoron nem megy rendőr tsrtósan, xal ha sor végén araszoló rendőrt látsz, valsz a zárót látod. A mátraháza-kékestető tuti reggeltől zárva lesz, oda max bicaj, vagy gyalog. Lehet mi is elnézünk, de lehet gyalog mászunk fel a sípályán, vagy viszem a bmx-et :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”