Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Szerintem valami túlságosan drága

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Jamo Concert 803

Hozzászólás Szerző: akvapark »

fulo323 írta:
2022.01.20., csüt. 10:37
ezen az áron veszel Kef R3-at. Neved sertesnek. nekem is voltak és nagyon jók hangfalak, de mar oregek és magas az ára. ezért nem tudod jasnos gyorsan eladni őket.
:fekverohog: 31_1_21.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 775
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Jamo Concert 803

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Vappali írta:
2022.01.20., csüt. 18:13
trane írta:
2022.01.20., csüt. 18:05
Vappali írta:
2022.01.20., csüt. 13:27
Egyébként az oldalon nem működik a helyesírás ellenőrzés? Le van tiltva? :smile51: meregzsak.gif
:ohnoohnoohno: , nem, itt kinézik az emberből, hogy még magától is tud helyesen írni ;) :smile53:
De úgy látszik vannak kivételek ... 36_1_5.gif
Az össze-vissza dobált szavakkal a helyesírás-ellenőrző sem tud mit kezdeni. :rolleyes:
Nem szotkam hibázni.

Avatar
Vappali
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.02.17., szer. 11:25
Értékelés: 87
Tartózkodási hely: Nyírpazony

Re: Jamo Concert 803

Hozzászólás Szerző: Vappali »

trane írta:
2022.01.20., csüt. 18:05
Vappali írta:
2022.01.20., csüt. 13:27
Egyébként az oldalon nem működik a helyesírás ellenőrzés? Le van tiltva? :smile51: meregzsak.gif
:ohnoohnoohno: , nem, itt kinézik az emberből, hogy még magától is tud helyesen írni ;) :smile53:
De úgy látszik vannak kivételek ... 36_1_5.gif

Avatar
Vappali
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.02.17., szer. 11:25
Értékelés: 87
Tartózkodási hely: Nyírpazony

Re: Jamo Concert 803

Hozzászólás Szerző: Vappali »

fulo323 írta:
2022.01.20., csüt. 10:37
ezen az áron veszel Kef R3-at. Neved sertesnek. nekem is voltak és nagyon jók hangfalak, de mar oregek és magas az ára. ezért nem tudod jasnos gyorsan eladni őket.

Egyébként az oldalon nem működik a helyesírás ellenőrzés? Le van tiltva? :smile51: meregzsak.gif

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Jamo Concert 803

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

fulo323 írta:
2022.01.20., csüt. 10:37
ezen az áron veszel Kef R3-at. Neved sertesnek. nekem is voltak és nagyon jók hangfalak, de mar oregek és magas az ára. ezért nem tudod jasnos gyorsan eladni őket.
Legközelebb itt, a helyén drágállj valamit.

6.8.6. Az eladási ár meghatározása kizárólag a Téma nyitójának a hatásköre. Az ár kritizálása szigorúan tilos.
6.8.7. Amennyiben valaki mégis ellenállhatatlan kényszert érez az ár megkifogásolására, véleményezésére, akkor azt ne a Témában tegye meg, hanem küldjön egy Privát üzenetet a Téma nyitójának. Erről tilos a Témában szót ejteni.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

fulo323
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2019.01.16., szer. 12:03
Értékelés: 11

Re: Jamo Concert 803

Hozzászólás Szerző: fulo323 »

ezen az áron veszel Kef R3-at. Neved sertesnek. nekem is voltak és nagyon jók hangfalak, de mar oregek és magas az ára. ezért nem tudod jasnos gyorsan eladni őket.

Avatar
quad
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2009.01.19., hétf. 12:17
Értékelés: 57
Tartózkodási hely: Bp. 18.ker.

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: quad »

Bocs, kimaradt egy szó, helyesen:
Magyarországon azt akinek egy autó árával megegyező értékű hifije van azt hülyének nézik.
LP: Thorens TD-2001 RDC, SME3009, Audio Technica AT33PTG. AT-650,
Digitális: Olive 4 HD,
Erősítők: Quad II, 66, 306, STAX SRM-T1W
Hangsugrzók: Rogers LS3/5A+AB1, Quad ESL 63, STAX Lambda Signature, SR-404

Avatar
quad
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2009.01.19., hétf. 12:17
Értékelés: 57
Tartózkodási hely: Bp. 18.ker.

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: quad »

Én ebben a vitában a legnagyobb hangsúlyt azért a "zsemle és a pofánk" arányára, (azaz az általános inflációra) helyezném.
A HFM-első kiadásainak egyikében volt egy mondat, mely szerint Magyarországon azt akinek egy autó árával megegyező értékű hifije van azt hülyének. Azért kiváncsi lennék arra, hogy itt hány embernek van autó értékű hifije.

És ha már a példánál maradunk, jelenleg a használt autók ára is szépen megy felfele. :-(,
És gondolom az Auchan tulajdonosai sem jó szívük miatt emelik a kezdő dolgozók bruttó fizetését közel félmillió Ft-ra.
LP: Thorens TD-2001 RDC, SME3009, Audio Technica AT33PTG. AT-650,
Digitális: Olive 4 HD,
Erősítők: Quad II, 66, 306, STAX SRM-T1W
Hangsugrzók: Rogers LS3/5A+AB1, Quad ESL 63, STAX Lambda Signature, SR-404

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: pali923 »

KisMarci írta:
2022.01.19., szer. 09:02
Én inkább a politikusokat teszem meg bűnbaknak.
Nem (csak) a politikusok tehetnek erről. Nagyon rossz irányba halad a világ. A hírek szerint a 10 leggazdagabb ember megduplázta a vagyonát az elmúlt években, miközben még egy ilyen baromi sikeres országban sincs mindenkinek elég pénze csirke-farhátra sem. gondolkodik.gif

A drágulás kapcsán meg ugye régi vita, hogy a zsemle kicsi, vagy a pofánk nagy. :rolleyes:
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

SWild írta:
2022.01.19., szer. 08:47

És ki a hibás? Mi. Te, te, én, mindannyian. Mert ha megvesszük ennyiért is, miért ne nyomják le a torkunkon a pofátlanul magas árat?
Én inkább a politikusokat teszem meg bűnbaknak.
Az egyik megpróbálja megsarcolni a világ fő gyártóját, mire az beint az exportnak, a másik a háttérben megegyezik az energiahordozók új vonalon való kiépítéséről, majd mégsem adja ki rá a működési engedélyt, mire az exportőr beint és visszafogja a szállítást. Közben meg az adóparadicsomok szárnyalnak és nem tudnak annyi magánrepülőt gyártani, amennyire kereslet van. :smile30:
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
SWild
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2021.07.06., kedd 17:19
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Budapest, XIX.

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: SWild »

Oké, le kell hogy írjam, mert nagyon nyomja a szívemet - és ez most nem egy hirdetés, hanem az általános jelenség elleni "lázadás".
A topic címe "szerintem valami túlságosan drága" [a hifiben mint hobbiban].
Tudjátok mi a túlságosan drága?

MINDEN.

Nyilván nem ma reggeli felismerés, mert látom ahogy szinte hónapról hónapra mennek fel az árak, de most épp belefutottam az AV Online-on a B&W 707 S2 tesztjébe, ahol Barna 1:55-nél elmondja, hogy a hangfal ára 300.000 Ft/pár.

A video közzétételének időpontja 2019. 01. 12, tehát majdnem pontosan 3 éve. A Netdeponál ez a pár most 480.000 Ft, azaz pontosan 60%-kal drágább, mint 2019-ben. Elképesztő, vérlázító és minden hasonló jelző.

És ki a hibás? Mi. Te, te, én, mindannyian. Mert ha megvesszük ennyiért is, miért ne nyomják le a torkunkon a pofátlanul magas árat?
Budapest, XIX. kerület
+36309834442
KÉRLEK NÉZD MEG A HIRDETÉS STÁTUSZÁT! Csak akkor zárom le, ha már elkelt a hirdetett termék.

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Gergo222 írta:
2022.01.14., pén. 18:26
SWild írta:
2022.01.10., hétf. 22:18
apacuka írta:
2022.01.03., hétf. 21:29
Csak egy észrevétel: alacsonyan szállnak a Focal Aria-k, szinte mindenhol látni a megvettem, de gyorsan el is adom hirdetéseket. Tényleg feltűnően sok van belőlük. Akinek már volt ilyen tudja az okát, ennyire csalódástkeltően szólnak?
Igen, is. Nekem volt egy, vadiújonnan vettem, de az én ízlésemnek az általam akkoriban használt KEF LS50-nek csak nagy hajbókolással tudott volna ajtót nyitni. De ez MINDIG ízlés kérdése. Az Aria nem hozza azt az élénk, magasban részletes hangot mint a Chora, inkább lazítós, hátradőlős, kevésbé analitikus, és én ezt nem szerettem.
Plusz a "szomszédban" (osztrák Media Markt) nagyon olcsón árulják, sasolj fel a willhaben-re.
Nekem is feltűnt, hogy Focal Aria-ból rengeteg van, szinte mindig van belőle eladó példány... Vagy az állványosból vagy az állóból. Én nem hallottam még, elvileg nem egy rossz hangfal, mindössze annyi a probléma vele, hogy iszonyúan túlárazott, és nem éri meg az árát (még használtan sem, szerintem ennyiért jobbat kap az ember).
Tavaly tavasszal egy 936-os Ariat (is) hallgattam vételi szándékkal. Ekkora csalódás régen ért. Csilingel, szól, de nekem sehogy sem állt össze a hangja. Mélye pedig kb, nem volt (a Denon shopban hallgattam).
Nem csodálom, ha valaki nem haszonszerzés miatt is túl akar adni rajta.
Csak a Marantz! :-D

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Rotox írta:
2022.01.09., vas. 10:46
Már a lent linkelt (első) hirdetés megjelenésekor is jót röhögtem :smile29:, csak nem akartam a hirdetésbe beletrollkodni (korábban nekem is volt ilyen állványom, nagyon jól tudom, hogy 25-30, nagyon max. 35 E Ft körül "forogtak" a használtpiacon).

Szóval, csak úgy, gondolatébresztőképpen:

viewtopic.php?f=162&t=167195&p=2668039& ... 1#p2668039
Jeleztem a szivarnak, hogy Ő mennyiért vette, az irreleváns. Ha tényleg annyiért, amennyiért hirdeti - mint írtam is - akkor nagyon lehúzta valaki. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
SWild
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2021.07.06., kedd 17:19
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Budapest, XIX.

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: SWild »

apacuka írta:
2022.01.03., hétf. 21:29
Csak egy észrevétel: alacsonyan szállnak a Focal Aria-k, szinte mindenhol látni a megvettem, de gyorsan el is adom hirdetéseket. Tényleg feltűnően sok van belőlük. Akinek már volt ilyen tudja az okát, ennyire csalódástkeltően szólnak?
Igen, is. Nekem volt egy, vadiújonnan vettem, de az én ízlésemnek az általam akkoriban használt KEF LS50-nek csak nagy hajbókolással tudott volna ajtót nyitni. De ez MINDIG ízlés kérdése. Az Aria nem hozza azt az élénk, magasban részletes hangot mint a Chora, inkább lazítós, hátradőlős, kevésbé analitikus, és én ezt nem szerettem.
Plusz a "szomszédban" (osztrák Media Markt) nagyon olcsón árulják, sasolj fel a willhaben-re.
Budapest, XIX. kerület
+36309834442
KÉRLEK NÉZD MEG A HIRDETÉS STÁTUSZÁT! Csak akkor zárom le, ha már elkelt a hirdetett termék.

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1023
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Már a lent linkelt (első) hirdetés megjelenésekor is jót röhögtem :smile29:, csak nem akartam a hirdetésbe beletrollkodni (korábban nekem is volt ilyen állványom, nagyon jól tudom, hogy 25-30, nagyon max. 35 E Ft körül "forogtak" a használtpiacon).

Szóval, csak úgy, gondolatébresztőképpen:

viewtopic.php?f=162&t=167195&p=2668039& ... 1#p2668039

viewtopic.php?f=33&t=170992&p=2672259&h ... n#p2672259

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Gergo222 írta:
2022.01.05., szer. 23:53
Lassan olyan, mint az ingatlanpiac, nézegettem a házakat, és mindig elborzaszt, hogy egy romhalmaz, lakhatatlan ház is 30 millióba kerül!
Éppen ma csodálkoztam el, egy Győr környéki faluban egy lepukkant Kádár-kocka 20 milla feletti áron megy. Én 3 millánál többet nem gondoltam volna érte. Nem is tudom, vigasztal-e, hogy a házunk lassan százmilliós tétel lesz így... Szintén egy Győr környéki faluban, igaz, nincs még 20 éves. :rolleyes: Kábelt meg már maximum egyfajtát keresek. :D
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 333
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

Nem lenne probléma az áremelkedéssel, ha a fizetések is ugyanúgy emelkednének. :D

Előkerestem a 2017 és 2018-ban vásárolt kábelek (márka nem fontos) dobozát és blokkját. 50-60 %-al több most az áruk abban a boltban (hazai forgalmazó). Már akkoriban is húztam a számat, hogy mennyibe kerültek.... De megvettem.

Nagyon jól szolgálnak a készülékek között, de a jelenlegi összeget soha nem adnám értük, mert az ingerküszöböm 2017-2018-ban is karcolta a plafont.

Igen, ha már árak. Szeretem olvasni a kiszámoló blogot. Az inflációt is jól közelíti meg. Csak néha ott is megjelenik a sárdobálás, ami nincs ínyemre..... Akkor mindig ez a kép ugrik be.
Csatolmányok
szabadvalasztas1.jpg
szabadvalasztas1.jpg (37.33 KiB) Megtekintve 1929 alkalommal
Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Aszpirin írta:
2022.01.05., szer. 00:24
Csak egy gondolat ehhez: az infláció nem (vagy csak nagyon áttételesen) magyarázhatja a drágulást, mert az infláció a drágulásnak nem oka, hanem okozata.
Hát, azért ezzel a magyarázattal egy közgazdasági egyetemen nem minden tanár értene egyet. :D Az infláció egy mutatószám, ami kb. azt írja le, hogy ugyanazért az áruért mennyivel kell többet adnod, mint mondjuk egy évvel ezelőtt. Vagyis az áru nem változik, csak az ára. A fizetőeszköznek ezért van egy általános romlása, ami minden árucikk árában megnyilvánul, még ha nem is egyformán. Vagyis ha azt hallod, hogy a forint 5%-ot romlott tavaly óta, mert ennyi az inflációja, akkor számíthatsz rá, hogy minden árucikk drágább lesz, 5% körüli kisebb-nagyobb szórással. Ez az infláció aztán beépül a várakozásaidba is (ami még pörgeti a pénzromlást), és ha eladni akarsz, eleve beszámolod az eladási áradba. Vagyis a hír az infláció mértékéről máris hozzájárult az infláció további növéséhez. Az infláció csak ebben az értelemben oka vagy okozata a drágulásnak, egyébként csak egy szám, ami valamit kifejez.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

pali923 írta:
2022.01.04., kedd 23:29
Ezt nem magyarázza sem a forint mélyrepülése, sem az infláció.
Csak egy gondolat ehhez: az infláció nem (vagy csak nagyon áttételesen) magyarázhatja a drágulást, mert az infláció a drágulásnak nem oka, hanem okozata. Ha azt mondanánk, hogy valami azért lett szokatlanul drága, mert magas az infláció, az hasonlatos lenne egy olyan kijelentéshez, hogy azért vagyok kövér, mert 100 kilogrammot mutat a mérleg amikor ráállok.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Több topikban is előkerült, hogy egyre drágábbak a készülékek, és sok gépely áremelkedése erősen meghaladja az inflációt.
Most éppen konkrétan egy dolog szúrt szemet. 2018-ban vettem egy Heed cuccost a lemezjátszóm mellé. Tavaly láttam egyet itt a fórumon 50%-kal drágábban, mint amennyiért én vettem, most meg van olyan is, ami kétszer annyiba kerül, mint egykor az enyém. Azt hiszem, kénytelenek vagyunk hozzászokni ezekhez a tendenciákhoz. Nem azért írtam ezt ide, mert túlárazottnak tartom, de sajnos igazolva látom az első mondatom állítását.

Tudom, nem vigasztaló, de azért ez az eset nem egyedi: asztalos fórumon került elő egy mostanában népszerű profi szalagfűrész, többen is vettek belőle egy cseh webáruházból. Egy év alatt 60%-kal lett drágább (500e-ről 800e fölé), főleg az utóbbi hónapokban nőtt rohamosan az ára. Csak újév napjára egy nap alatt ment fel majdnem 100e Ft-ot. Ezt nem magyarázza sem a forint mélyrepülése, sem az infláció.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
mclean
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.05.17., csüt. 22:47
Értékelés: 3

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: mclean »

Azt nem tudom, hogy mi az eladási dömping(?) oka, de az tuti, hogy nem minden erősítő tudja őket rendesen meghajtani...
Nekem egy CA 751R2-vel pl. semmi gondom nem volt velük, de vagy 2 hétig szívtam amikor váltottam CXR200-ra...
apacuka írta:
2022.01.03., hétf. 21:29
Csak egy észrevétel: alacsonyan szállnak a Focal Aria-k, szinte mindenhol látni a megvettem, de gyorsan el is adom hirdetéseket. Tényleg feltűnően sok van belőlük. Akinek már volt ilyen tudja az okát, ennyire csalódástkeltően szólnak?

Avatar
apacuka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2010.05.27., csüt. 08:40
Értékelés: 504

Re: Mcintosh mac 4100

Hozzászólás Szerző: apacuka »

Tomopapa79 írta:
2021.12.28., kedd 19:14
Sziasztok!
Csupán azèrt vetemedtem ennek a hozzászólásnak a megírására mert egyrèszt volt az enyèm is ez a kèszülèk,másrèszt nem tèrek èszhez ilyen pofátlanul túlárazott sokadik hirdetèsènèl kedves kereskedő barátunknak,aki saját bevallása szerint ugyan botfülű,tehát nem hallja mi jó mi rossz de mègis egyfolytában hirdet mègsem kereskedő. Tavaly èvben bukkant fel ez a pèldány jófogáson egy èjszaka 120 ezer forintèrt amire egy helyi szerencsevadász rácsapott mèg aznap èjjel,majd felkerült egy ismerősömhöz, 320 forint körüli összegèrt, majd mivel megunta èn vettem meg tőle 280 ezerèrt. Egy darabig hallgattam,majd egy barátom beleszeretett elvitte amennyièrt èn vettem. A barátom is megunta lófogáson meghirdette csere-bere plusz kp ( egy quad szett kicsit hibás kijelzővel ami persze már csak otthon derült ki) nagyjából itt is hasonló összeg volt a megállapodás vègösszege, ès most látom itt hemperegni 3000 euróèrt. MI VAN? Èrtem èn hogy külföld,meg amcsi meg posta de mègis! 280000 forint kontra 1milla meg egy kicsi! Lehet velem van a baj de azèrt ez elèg erős. Csak 1 ilyen bolton keresni 8 kilót,ès ő nem kereskedő! Szeretnèk èn így nem kereskedő lenni! Ok tudom,tudom a barátè a motyó Hifitilla csak hirdeti,de azèrt ehhez kell pofa. Abszolút nem szemèlyes de nálam ez volt a törèspont, muszáj volt írnom,mert úgy látom,hogy nagyon elszaporodtak itt a fórumon,az ilyen ès ehhez hasonlóan gátlástalan hirdetèsek,sajnos nagyon nem jó irányban haladunk,lassan csak a pènzkereset lesz a fontos zene meg le van ejtve. 36_1_10.gif
Hifitillának jó lenne egy saját kereskedői topic, tele van velem minden, nem tudom hogy ezt csak az illetékesek nem veszik észre?

Avatar
apacuka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2010.05.27., csüt. 08:40
Értékelés: 504

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: apacuka »

Csak egy észrevétel: alacsonyan szállnak a Focal Aria-k, szinte mindenhol látni a megvettem, de gyorsan el is adom hirdetéseket. Tényleg feltűnően sok van belőlük. Akinek már volt ilyen tudja az okát, ennyire csalódástkeltően szólnak?

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Jamo 507

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Lacika70 írta:
2022.01.03., hétf. 20:22
Jó dobozok ezek, de az eladási árát szerintem gondold újra :tutiok:
Szerintem meg itt jelezd ha valamit drágállsz, vagy ha érdekel a doboz akkor tegyél ajánlatot az eladónak privátban.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Lacika70
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.02.10., szer. 11:22
Értékelés: 22

Re: Jamo 507

Hozzászólás Szerző: Lacika70 »

Jó dobozok ezek, de az eladási árát szerintem gondold újra :tutiok:

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”