Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Társalgó

Moderátor: pj-

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: petimre »

Szia,

Nekem is nehéz feldolgozni, de Puklics Józsiból csak egy volt, ilyen elhivatottsággal, szakmai képzettséggel, s szerénységgel párja nincs kis hazánkban...

Óriási veszteség, sajnálom tiszta szívemből...
Puklics Józsi.jpg
Puklics Józsi.jpg (117.23 KiB) Megtekintve 8569 alkalommal
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
prando
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2011.05.04., szer. 19:03
Értékelés: 160
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: prando »

De kár, hogy nincs senki aki tovább tudná vinni a céget a megvolt színvonalán. Egy űr keletkezett a magyar hifiben.
Vincent cd, Revox magnó, TEAC dac, Rotel RA985BX erősítő, diy phono, Vandersteen 1C hangfal, Vibavoice Omega500 tápkondi, ezek Béres János fórumtárs felújításában. Linn lp-játszó Oppo bluray, Heed táp, Fapaci, ACR, AudioNote, VdH, ZuAudio Event, Soner, Furutech kábelek, Triangle Antal hangfal.

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

petimre írta:
2021.07.05., hétf. 21:42
Sziasztok!

Ma megint beszéltem Évával, Józsi temetése múlt pénteken rendben lezajlott. Veszprémben a Vámosi úti temetőben tért örök nyugovóra. A felfelé vezető főút végén jobbra, ahol még hely van! Hamarosan meglátogatlak Barátom!!!!!!!!

Éva a héten még hivatalos ügyeket intéz, jövő héttől lehet az ügyfelek ügyes bajos dolgainak intézését megkezdeni.

Ehhez Éva felhatalmazott, hogy közreadjam az elérhetőségeit:

A telefonszámai: 30/3535 727, 50/1144 002

Ezeken a számokon lehet egyeztetni a jövő héttől a személyes ügyintézésre.

Illetve már most szólok, hogy leltár után, a közeljövőben, a megmaradt hifi készülékek, kábelek, anyagok, alkatrészek, eszközök meghirdetésre kerülnek korrekt áron.

üdv.
Imi
Imi, köszönjük az infót!
Bárcsak erre ne került volna sor...
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: petimre »

Sziasztok!

Ma megint beszéltem Évával, Józsi temetése múlt pénteken rendben lezajlott. Veszprémben a Vámosi úti temetőben tért örök nyugovóra. A felfelé vezető főút végén jobbra, ahol még hely van! Hamarosan meglátogatlak Barátom!!!!!!!!

Éva a héten még hivatalos ügyeket intéz, jövő héttől lehet az ügyfelek ügyes bajos dolgainak intézését megkezdeni.

Ehhez Éva felhatalmazott, hogy közreadjam az elérhetőségeit:

A telefonszámai: 30/3535 727, 50/1144 002

Ezeken a számokon lehet egyeztetni a jövő héttől a személyes ügyintézésre.

Illetve már most szólok, hogy leltár után, a közeljövőben, a megmaradt hifi készülékek, kábelek, anyagok, alkatrészek, eszközök meghirdetésre kerülnek korrekt áron.

üdv.
Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: petimre »

ÉN mint Ősöreg Ethosz szurkoló, és tucatnyi Ethosz készülék tulajdonos, könyvet tudnék írni Józsiról, a legendáról...

Hihetetlen, mennyire nem a pénz, hanem a kutatás, a zene hajtotta, állandóan tervezett, agyalt, de sosem dicsekedett az eredményeivel....

Ákoshoz kapcsolódva engedjetek meg egy rövid történetet...

Nem titok a rendszer Full Valhalla kábelezéssel bír, Aura és felette szériából.. bizony bizony, mikor a készülékeket vittem Józsihoz, mindig vittem hozzá kábeleket, hogy hallgassa meg úgy is.. Aztán történt egyszer,mikor az LXS végfokokat finomhangoltuk, hogy nekem kicsit erőszakosnak tűntek, elvittem Józsihoz.. Két nap múlva hívott, hogy sajnos nem valók az Aura V2/2-k ehhez a végfokhoz, elsőre nagyon tetsző, de aztán fárasztó vele a zenehallgatás....
Én elfogadtam két nap múlva megyek, a kapuban várt..így szólt...

Revidiálnom kell magam az Aura V2/2 egy fantasztikus kábel mindent megmutat, és az a jelenérzet....átnéztem a végfokokat, s rájöttem egy anomáliára, melegedésre, ami mérve nem látszott.. Átterveztem, megcsináltam, most hallgasd meg, engem meggyőzött...
Azóta így vannak a végfokok, elmúlt a zavaró halvány erőszakosság... Azóta még egy utolsó tuning volt soron, sajna az idő már nem engedte...

Józsi ilyen volt, sosem nyugodott, s sosem nyugodott bele, ha valami nem olyan, mint ő elképzelte..

És igen, gyártott kábelt, de pontosan tudta a határait, ezért ajánlotta az általa hallott legjobbakat a készülékeihez, Ákos kábeleit...

Nyugodj békében Barátom!


Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

asebestyen írta:
2021.06.29., kedd 19:53
xilop írta:
2021.06.29., kedd 18:35

Az más ha letét ellenében hoztad el, bár számomra érthetetlen, hogy minek tesztelgetni hetekig egy készüléket, ha az első órában nem nyeri el a tetszésedet akkor az két hét múlva sem lesz jobb. Ehhez nem kell sok ész!
Mikor már a sokadik készüléket vásároltam Józsitól és mondtam Neki, hogy én simán csak megvenném, nem akarom tesztelni, azt mondta, nem lehet, csak 4 hét próba után. :) Pedig ott azért volt ám ész! ;)
Kérlek, Józsi szellemiségét (is) szem előtt tartva, barátilag álljunk egymáshoz, ez a stílus idegen ettől a topictól.
Így van. Ez a gyász időszaka, amit ki-ki másképp él meg. (de) Akik ismertük és kedveltük Józsit, mindannyiunkat letaglózott ez a hír. Próbáljunk lehiggadni, tolerálni a beírásokat és mivel már nincs más, méltó módon emlékezni Józsira.
És koncentráljunk talán arra-mi , Ethosz termék tulajdonosok- , hogy vmiképp próbáljuk a jövőben, (ha nem is ezt a szakértői Ethosz Audio topic-ot, mert ez az övé volt) akár egy másik új topic-on keresztül is de életben tartani az Ethosz termékeket, segítséget nyújtani egymásnak.
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
ARC
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2013.11.29., pén. 16:56
Értékelés: 114

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: ARC »

Borzasztóan sajnálom. Nálam is zenélt egy RTP Tube DAC, és egy előfok is Józseftől.
Katonás rend, gondosan tervezett kapcsolás folyamatos tervezés.
Nyugodjék Békében!
Csatolmányok
Ethosz
Ethosz
image.jpeg (113.67 KiB) Megtekintve 7661 alkalommal
Ethosz
Ethosz
image.jpeg (113.67 KiB) Megtekintve 7661 alkalommal

Nobian
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.01.20., vas. 10:52
Értékelés: 1

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Nobian »

Én Ethosz rendszerrel kezdtem a pályafutásomat, és bár azóta már egyik összetevője sincs meg, az ős-EAL hangfal mindig kellemes emlék marad. Józsefben egy korrekt, vidám embert ismertem meg. Halálhíre rettenetesen letört, nem tudtam, hogy beteg. Családjának nem tudok mást, csak kitartást kívánni ebben a nehéz időszakban, és abban, ami utána jön.

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1691
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 234
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

xilop írta:
2021.06.29., kedd 18:35
Jozef76 írta:
2021.06.29., kedd 17:15
xilop írta:
2021.06.28., hétf. 23:28


Azért azt a tápgenerátort illene visszajuttatni a helyére. :offtopic:
Nem biztos hogy az özvegyet most kellene zaklatnom mikor fel sem tudta fogni hogy meghalt a férje és még a temetés eztán jön!
Én meg hívjam hogy a Józsinak egy tápgenerátort van itt és vegye már vissza és fizesse ki a letéti díjat!
Ehhez nem kell sok ész!
Az más ha letét ellenében hoztad el, bár számomra érthetetlen, hogy minek tesztelgetni hetekig egy készüléket, ha az első órában nem nyeri el a tetszésedet akkor az két hét múlva sem lesz jobb. Ehhez nem kell sok ész!
Ha nem tudod pontosan a részleteket akkor minek írsz ide feleslegesen már másodjára! Nem én kértem el Józsitól a tápgenerátort, csak más ügyben felhívtam ő említette hogy Kecskeméten van a készülék. Én rögtön mondtam hogy át veszem a t.generátort és a létett vissza adom az illetőnek ami meg történt. Pár nap múlva a Józsi hívott hogy egy másik Kecskeméti illető hívta hogy szeretné elérni amit oda adtam és még 3 embernél járt a készülék. Mire vissza került és hívtam Józsit hogy akkor vissza küldeném addigra kórházba került! Emailban írta meg hogy mi történt. Mikor kikerült a kórházból akkor hívott hogy ha nem fontos a pénz akkor maradjon már a készülék mert nem szeretne még foglalkozni ilyen dolgokkal. Aztán meg itt olvasom hogy sajnos távozott az élők sorából!
Szerintem mostmár mindent tudsz Xilop!

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

xilop írta:
2021.06.29., kedd 18:35

Az más ha letét ellenében hoztad el, bár számomra érthetetlen, hogy minek tesztelgetni hetekig egy készüléket, ha az első órában nem nyeri el a tetszésedet akkor az két hét múlva sem lesz jobb. Ehhez nem kell sok ész!
Mikor már a sokadik készüléket vásároltam Józsitól és mondtam Neki, hogy én simán csak megvenném, nem akarom tesztelni, azt mondta, nem lehet, csak 4 hét próba után. :) Pedig ott azért volt ám ész! ;)
Kérlek, Józsi szellemiségét (is) szem előtt tartva, barátilag álljunk egymáshoz, ez a stílus idegen ettől a topictól.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
xilop
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2008.10.07., kedd 23:20
Értékelés: 108

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: xilop »

Jozef76 írta:
2021.06.29., kedd 17:15
xilop írta:
2021.06.28., hétf. 23:28
Jozef76 írta:
2021.06.28., hétf. 07:55
Megdöbbenten olvastam a hírt!

Még akivel kezdték csinálni ezt a hifi céget Horváth Tibor isten nyugosztalja keresztül ismertem meg Józsit. Mindig segítőkész embernek ismertem meg, Pedig akartam vele mostanába bizniszelni, de sajnos úgy látom már nem lesz alkalom rá, itt maradt a vándor tápgenerátora.

Isten nyugosztalja!
Azért azt a tápgenerátort illene visszajuttatni a helyére. :offtopic:
Nem biztos hogy az özvegyet most kellene zaklatnom mikor fel sem tudta fogni hogy meghalt a férje és még a temetés eztán jön!
Én meg hívjam hogy a Józsinak egy tápgenerátort van itt és vegye már vissza és fizesse ki a letéti díjat!
Ehhez nem kell sok ész!
Az más ha letét ellenében hoztad el, bár számomra érthetetlen, hogy minek tesztelgetni hetekig egy készüléket, ha az első órában nem nyeri el a tetszésedet akkor az két hét múlva sem lesz jobb. Ehhez nem kell sok ész!

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: petimre »

Sziasztok!

Ma hosszasan beszéltem Évával, az üzleti ügyeket július 2. hetétől lehet rendezni, addig türelmet, nyugalmat kér.

S hangsúlyoznám, hogy a temetés zárt családi körben zajlik, aki a titkosítás ellenére megtudta az időpontot a temetkezési szolgáltatótól, azt is kérem vegye figyelembe a család kérését.

Tehát a letétek, kintlévő készülékek rendezése július 2. hetétől.

Üdv.
Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1691
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 234
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

xilop írta:
2021.06.28., hétf. 23:28
Jozef76 írta:
2021.06.28., hétf. 07:55
Megdöbbenten olvastam a hírt!

Még akivel kezdték csinálni ezt a hifi céget Horváth Tibor isten nyugosztalja keresztül ismertem meg Józsit. Mindig segítőkész embernek ismertem meg, Pedig akartam vele mostanába bizniszelni, de sajnos úgy látom már nem lesz alkalom rá, itt maradt a vándor tápgenerátora.

Isten nyugosztalja!
Azért azt a tápgenerátort illene visszajuttatni a helyére. :offtopic:
Nem biztos hogy az özvegyet most kellene zaklatnom mikor fel sem tudta fogni hogy meghalt a férje és még a temetés eztán jön!
Én meg hívjam hogy a Józsinak egy tápgenerátort van itt és vegye már vissza és fizesse ki a letéti díjat!
Ehhez nem kell sok ész!

Online
Avatar
xilop
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2008.10.07., kedd 23:20
Értékelés: 108

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: xilop »

Jozef76 írta:
2021.06.28., hétf. 07:55
Megdöbbenten olvastam a hírt!

Még akivel kezdték csinálni ezt a hifi céget Horváth Tibor isten nyugosztalja keresztül ismertem meg Józsit. Mindig segítőkész embernek ismertem meg, Pedig akartam vele mostanába bizniszelni, de sajnos úgy látom már nem lesz alkalom rá, itt maradt a vándor tápgenerátora.

Isten nyugosztalja!
Azért azt a tápgenerátort illene visszajuttatni a helyére. :offtopic:

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1691
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 234
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

Megdöbbenten olvastam a hírt!

Még akivel kezdték csinálni ezt a hifi céget Horváth Tibor isten nyugosztalja keresztül ismertem meg Józsit. Mindig segítőkész embernek ismertem meg, Pedig akartam vele mostanába bizniszelni, de sajnos úgy látom már nem lesz alkalom rá, itt maradt a vándor tápgenerátora.

Isten nyugosztalja!

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1576
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 362

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Erős, nyugodt vár volt a pannóniai hifiben. Nem érezte, hogy állandóan önigazoljon és kompenzálva dícsérje magát

Emlékszem, milyen örömmel adta át nekem anno a EAL szériás hangfalat.

Részvétem, nyugodjék békében!

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Palm »

petimre írta:
2021.06.25., pén. 22:24
Uraim!

A temetés kapcsán beszéltem Évával, a Mester feleségével, s kedvesen tájékoztatott, hogy a temetést szűk családi körben kívánják rendezni, A temetés után Józsi sírjánál mindenki elbúcsúzhat tőle. Amint lesz információm, hogy hol tért Józsi örök nyugalomra, meg fogom osztani a fórummal.

üdv.
Imi
Köszönöm az információt!
Esetleg valami segítség a családnak?
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: petimre »

Uraim!

A temetés kapcsán beszéltem Évával, a Mester feleségével, s kedvesen tájékoztatott, hogy a temetést szűk családi körben kívánják rendezni, A temetés után Józsi sírjánál mindenki elbúcsúzhat tőle. Amint lesz információm, hogy hol tért Józsi örök nyugalomra, meg fogom osztani a fórummal.

üdv.
Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: sssggg »

Ez a hír döbbenetes.
Nyugodjon békében!

Avatar
gyrophon-fb
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2014.08.27., szer. 10:43
Értékelés: 10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: gyrophon-fb »

Megdöbbenve tudtam meg a rossz hírt,elhinni sem tudom.A több mint 20 éves barátság nem kevés.
Hiányozni fogsz!
Nyugodj békében Józsi!

Avatar
arthur3d
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2017.12.02., szomb. 10:22
Értékelés: 189

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: arthur3d »

Sokkoló és hihetetlen a hír (meg ha tudtuk is a hátteret). Párszor beszéltünk telefonon, váltottunk sok-sok emailt, mindig nagyon segítőkész volt. Személyesen sajnos nem volt módom találkozni Józsival, tavaly nyárra terveztük, hogy megyünk haza és megbeszéltem Vele, hogy akkor mindenképp megyek Hozzá is...voltak még közös terveink...

Végtelen űrt hagyott maga után, de hatalmas örökséget is mindannyiunk számára, mind szellemi mind materializált értelemben. Igazi példakép lehet sok mindenkinek, aki magasra tette a lécet - Önmaga számára is - szakmailag, emberileg és erkölcsileg. Ha csak ránézek az Ethosz termékemre, könnybe lábad a szemem...Nyugodj Békében Józsi.
It's not enough to have talent, you also have to be Hungarian. Robert Capa (1913-1954)

Avatar
prando
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2011.05.04., szer. 19:03
Értékelés: 160
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: prando »

Végtelenül sajnálom, szomorú vagyok, csupa-csupa pozitív tapasztalatom volt vele és még akkor is segített egy pici tuninggal, mikor már egy ideje a közönség felé nem foglalkozott ilyesmivel. Hát, ilyen ember volt. Részvétem a családjának! És ha kiderül a temetés időpontja, valamint lehetséges, megpróbálnék részt venni rajta.
Vincent cd, Revox magnó, TEAC dac, Rotel RA985BX erősítő, diy phono, Vandersteen 1C hangfal, Vibavoice Omega500 tápkondi, ezek Béres János fórumtárs felújításában. Linn lp-játszó Oppo bluray, Heed táp, Fapaci, ACR, AudioNote, VdH, ZuAudio Event, Soner, Furutech kábelek, Triangle Antal hangfal.

Avatar
tibet123
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2012.08.17., pén. 09:25
Értékelés: 4

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: tibet123 »

Nem találom a szavakat. Őszinte részvétem a családnak!

"@Imi, Ha van szükség segítségnyújtásra, összefogásra a család részére e nehéz időben - élnék a lehetőséggel"
és csatlakoznék a fórumtárshoz én is

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Palm »

Ha valakinek van információja arról, hogy mikor és hol lesz Józsi temetése és azt megosztaná itt a fórumon vagy privát üzenetben, akkor azt előre is köszönöm!
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Palm »

Palm írta:
2021.06.25., pén. 06:29
petimre írta:
2021.06.23., szer. 22:56
Tisztelt Fórumtagok!

Barátom, Puklics József 2021. június 22-én késő este örökre lehunyta szemét.

Szakértelme, szerénysége, s végtelen tisztességessége halhatatlan legendává emelte a szememben.

Az Ethosz Audio-t, Puklics Józsefet örökre szívembe zártam!

Viszlát Barátom!!!!!!!
Most értesültem erről a szomorú hírről innét a fórumról.
A héten akartam felhívni Józsit, hogy mi újság, rég beszélgettünk, de sajnos már nem fogunk. sad.gif
Sok évvel ezelőtt találkoztunk és egy nagyon rendes embert ismertem meg személyében.
A világ sajnos egy nagyon jó emberrel lett szegényebb.
Nyugodj békében Józsi!
Öszinte részvétem a családnak!

Kép
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”