Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vinyl - amit hallgatunk

Vendég

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt muxáj wégignéznetek! 
ALAPMÜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
http://cukivagyok.hu/

Főleg a videoklip! Zseniális
 
De mit keres ez a vinil topikban?

Me wéletlen ideraktam. A kedwenc zenék helyett!

Avatar
RAW
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2006.04.02., vas. 10:48
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: RAW »


Ezt muxáj wégignéznetek! 
ALAPMÜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
http://cukivagyok.hu/

Főleg a videoklip! Zseniális
 
De mit keres ez a vinil topikban?
Korg MR-1 DSD recorder, Rega P3+RB300+Benz Micro ACE H LP játszó, Sony XA333ES SACD játszó, Panasonic DVD-S97 DVD játszó, Panasonic NV-HS950 S-VHS video, Strong 5155 DVB-T vevő, Technics ST-GT350 tuner, Arcam FMJ A32 7.1, FMJ P35, FMJ P35/3 erősítők, Castle Howard S3 első, Bastion center, Severn 2 hátsó hangfalak, Martin Logan Abyss szub, Panasonic TH-42PV60E plazma TV

Vendég

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt muxáj wégignéznetek!
 
ALAPMÜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
http://cukivagyok.hu/

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: rudulf »

Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: dörmögi »

Június végén jelent meg az utolsó Johnny Cash LP az American Recordings sorozatból: American V: A Hundred Highways. Nem vagyok egy nagy country-rajongó, de ez a sorozat a Man In Black-től szerintem zseniális.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Aztán felnéztem az íbéjre is, bár ne tettem volna...még most is sajog a szívem
 
OFFTOPIC:

Az Ebay veszélyes üzem. De, tényleg. Én is ha felmegyek, máris elköltök egy csomó pénzt gondolatban.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: vtb »

Nekem meg megtörtén életem első két vaterás lecsapása. Remélem a lemezek egy darabban érnek el hozzám. Úgy mentem föl nézelődni, hoy áááá nincs ott semmi, de végül volt. Aztán felnéztem az íbéjre is, bár ne tettem volna...még most is sajog a szívem

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »

system

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


Marad az ebay, már eddig is onnan rendeltem ami van 4-5 új lemez, asszem akkor nem szakítom meg ezt a hagyományt.
múltkor még ilyet is sikerült fredpery kollegával vadászni ebayen:
 

 
Jetstream maxik, egyenesen a kiadótól. Ezen énekel az emlegetett SSisters tag.
system

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


Észrevettem valamit: 1990-91-ben az MMC Records adott ki Warner és CBS kiadványokat (pl Seal, Tanita Tikaram, M Carey). Ma hallgattam és egész jól szólnak: kiderült a bekarcolt feliratból: a lemezek nyugati nyomások, a legtöbb Alsdorfban készült.
Dorogban meg nyomtak hozzá borítót. Szóval érdemes nézelődni, aki szereti ezeket (én újonnan vettem asszem 150 vagy 200 pénzért a Keleti aluljárójában [nem most, kb. 1 éve]).
system

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: merida »


belentájsz vazz. póri vagyok. egyébként meg hubit csípem,de ez van itthon... 
szal szarj a lemezboltokra és nevezz be elmEBAYra

Off: Jó az a belentájsz, legalábbis szvsz jobb mint a red label johnny. Node a black label, az már egy más történet.

Off:
Hát még a green. és pláne a bliue.
Csak ezeknek az ára is már egy másik történet...

Igen, mert a blue árán veszek 4 palack Oban Malt-ot ami kategóriákkal jobb whisky mint a Johnnie blue. :kiraly:

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


belentájsz vazz. póri vagyok. egyébként meg hubit csípem,de ez van itthon... 
szal szarj a lemezboltokra és nevezz be elmEBAYra

Off: Jó az a belentájsz, legalábbis szvsz jobb mint a red label johnny. Node a black label, az már egy más történet.

Off:
Hát még a green. és pláne a bliue.
Csak ezeknek az ára is már egy másik történet... :kiraly:

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: 21st »


na szóval úgy szoktam a hifit belőni,hogy benyomom a palcebo lemezt és amikor megjelenik a pesti koncert a maga naplementéjével előttem...
... akkor beütött az anyag
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


Off: Jó az a belentájsz, legalábbis szvsz jobb mint a red label johnny. Node a black label, az már egy más történet.


no ehhez nem értek.
 
még régen jött a Pápa debrecenbe. minden kocsmát bezátak,mi meg mentünk volna bulizni. találkoztunk igazi rockerekkel (mi depecsesek voltunk) és láttuk van piájuk. kérdeztük:
-mi ez?
-Durbints sógor
-honnan?
-Cézárból
-hol van?
-2megálló
-finom?
-üt
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: andix »


belentájsz vazz. póri vagyok. egyébként meg hubit csípem,de ez van itthon... 
szal szarj a lemezboltokra és nevezz be elmEBAYra

Off: Jó az a belentájsz, legalábbis szvsz jobb mint a red label johnny. Node a black label, az már egy más történet.
 
Close: köszi, végignéztem ezt a hanglemezek.hu-t; szóval kvázi semmi sincs, ami nekem most épp kéne.
 
Marad az ebay, már eddig is onnan rendeltem ami van 4-5 új lemez, asszem akkor nem szakítom meg ezt a hagyományt.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


nektek a koncert jön le?
 
na szóval úgy szoktam a hifit belőni,hogy benyomom a palcebo lemezt és amikor megjelenik a pesti koncert a maga naplementéjével előttem,akkor jó. szal ez az,amitől a hifi már nem száraz hifi...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


egyébként ezeknél vadászok le először mindent. itt minden van. meghallózom és ha ok, jöhet
 
http://www.youtube.com/watch?v=NIhwvLFE ... ed&search=
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


öntök 2cent viszkaszt...
Nem lesz az sok? Amerikai vagy skót? Vagy félreértettem?
 
Más: Kezdek ráállni erre a New Orderre, asszem fogok a héten pár lp-t rendelni ebayről. Mondjuk lehet előbb meg kéne nézni Pesten van-e valahol?..
A The Mars Volta nekem is kb hasolóan jött le eddig, mint 21st-nek. Hisztérikus kicsit egyelőre.
 
Itthoni lemezboltok közül van egy is, aminek van neten rendes (működő) lemezlistája?

belentájsz vazz. póri vagyok. egyébként meg hubit csípem,de ez van itthon...
 
 
szal szarj a lemezboltokra és nevezz be elmEBAYra
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


Laci bácsiéknak van: http://hanglemezek.hu/
 
NO: http://search.ebay.co.uk/new-order-lp_W ... ameZRC0021
van minden, érdemes figyelni azonban, hogy az eredeti Factory kiadások, vagy újrakiadások. Előbbieknék sokszor van valami különlegesség a borítón.
Az idén megjelent maxi-sorozat meg kapható még a webes boltokban, pl. http://hmv.co.uk (3.99 GBP/db.)
system

Avatar
andix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1071
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:04
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: andix »


öntök 2cent viszkaszt...
Nem lesz az sok? Amerikai vagy skót? Vagy félreértettem?
 
Más: Kezdek ráállni erre a New Orderre, asszem fogok a héten pár lp-t rendelni ebayről. Mondjuk lehet előbb meg kéne nézni Pesten van-e valahol?..
A The Mars Volta nekem is kb hasolóan jött le eddig, mint 21st-nek. Hisztérikus kicsit egyelőre.
 
Itthoni lemezboltok közül van egy is, aminek van neten rendes (működő) lemezlistája?

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


a legutolsó New Order lemezen is jót énekelt az egyik S. Sisters tag...
nekem ezidáig imseretlen volt a dolog de igazi kőbunkók beelröhögnek az életbe.
az asszony minap lőtte el azt a poént egy redhot klippet nézve,mi lene ha frusciante-nak elmesélné,micsoda problémái vannak éppen a munkahelyen. eközben frusciante "szarokazéletbedeélvezem_máremennyiremégaföldönélek" mosolya ott lógott az arcán és nyúzta a gitárt. azóta ez nálunk szállóigévé vált "meséld el frusciante-nak"
 
öntök 2cent viszkaszt...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »

a legutolsó New Order lemezen is jót énekelt az egyik S. Sisters tag...
system

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


ahogy nézem,nem angolok (bár... szal dave gahan is new york-ban él)
 
 
elton john haverjai... szal ezek tudnak élni; és ha a hifid nem áll közétek,kapsz ebből az életből valamit.
 
egyébként itt a klipp. aki tudja mi a szép egy gucci teniszcipőben,az megérti mi a jó ebben
 
http://www.youtube.com/watch?v=jAD8IaNabYE
 
 
 
CONTACT INFORMATION
 
THE BAND
sisters@scissorsisters.net
 
MANAGEMENT
NEIL HARRIS AT PUNKDAFUNK
info@punkdafunk.com
 
BOOKINGS (NORTH AMERICA)
MARTY DIAMOND AT LITTLE BIG MAN
mdiamond@littlebigman.com
 
BOOKINGS (EX-NORTH AMERICA)
ALEX HARDEE AT CODA
alex@codaagency.com
 
PRESS ENQUIRIES (US)
Aleix Martinez at Girlie Action
aleix@girlie.com
 
WEBSITE FEEDBACK
feedback@scissorsisters.com
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


most hoztak valami scissor sisters-t. asszem ezt az asszony garázdálkodta,mert én fixen nem kivi vok mi ez. szegénységem szégyelem,de nem ismerem...
ezt anya benézte
 
valami herélt bee-gees hangú tag nyekereg rajta afféle harmadosztályú filmzene szinten :kiraly:

no visszaszívom. a benti PC-speakeren elég gáz volt. itthon más. de az egészet akkor értettem meg, amikor előkerítettem mi is ez a banda. őrült angolok. de a leghülyébb fajtából. poén szám és igen jól sikerült. most is be van tárazva és amint jön a reklám nyomok egy play-t :vazeg:
assszony ízlése
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: 21st »


Sokat téptem a számat már ez ügyben,de még egyszer utoljára felhívom figyelmeteket a The Mars Volta-ra.Akik nem hogy sokkal jobb és progresszívebb muzsikát csinálnak, mint a RHCP, de még jó barátságban is vannak a Chili tagjaival és minden eddigi albumukon játszott egy-két Chili tag.
De VIGYÁZAT ez nagyon más zene!!!
21st-nek kötelező.
http://www.themarsvolta.com/

No, belehallgattam a lemezeikbe az allmusicon.
 
Nem tudom....érezhetően van bennük spiritusz, és kétségtelenül elég egyéni a muzsikájuk, de nekem egy kicsit rossz értelembe véve hisztérikusnak tűnt, amit hallottam, és az énekes csóka hangjával sem vagyok kibékülve. Persze könnyen előfordúlhat, hogy ha párszor végihallgatnám a lemezeiket, akkor a rabjukká válnék (történt már ilyen, nem is egyszer ), de a hallottak alapján nem merem megrendelni.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”