Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vinyl - amit hallgatunk

Avatar
fredpery
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2004.03.13., szomb. 13:54
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: fredpery »


junior-senior
meghallgatnám, de az oldalon nincs sample, vagy én vagyok béna
 
--a második eset

szerintem sincs

Dolgozzatok, ne zenét hallgassatok.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


junior-senior
meghallgatnám, de az oldalon nincs sample, vagy én vagyok béna
 
--a második eset

szerintem sincs
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


junior-senior
meghallgatnám, de az oldalon nincs sample, vagy én vagyok béna
 
--a második eset
system

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


junior-seniorD-d-don't don't don't stop the beat(I C-C-Can't can't control my feet )......... talán a legbénább a lemezen. korabeli és ős- techno alapokra épített zene,néha megspékelve némi progresszív gitárjátékkal. nagyon régen vettem olyan lemezt,ami végig jó!!!!!!!!!!!!!! berakom(CD-n vettem meg. lp-n elég ritka) és végigmegy. nem unalmas és végig pörget,de nem afféle "underground party by budapest" módra, azaz nem dj-palotai. szokatalan elmebetegek,akik élvezik az életet. nem teknózene!!! olyan neo-digitális-progresszív-punk-tánczene. nem megfogható dolog teljesen számomra.
 
http://www.juniorsenior.com/

egyébként most benyomattam a melóhyelen lévő kafa pc-spekaerrel. szal amitől féltem: olyan moytó kell neki,ami nagyon jól hozz a a háttérben mindig meghúzódó gitárjátékot. ha ez nem teljesül,sajna csak egy idétlen techno-csörömpölés az egész... mint most.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


pont a dél-amerikai kiadás kell? ez az eil egy vicc.
nemcsak az áraik miatt, hanem amikor minden egyes maxinál leírják mi az a maxi fél oldalon keresztül.

csak benyomtam,amit elsőre kidob a google. én angol nyomaton vettem meg
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


pont a dél-amerikai kiadás kell?
ez az eil egy vicc.
nemcsak az áraik miatt, hanem amikor minden egyes maxinál leírják mi az a maxi fél oldalon keresztül.
system

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


junior-senior
D-d-don't don't don't stop the beat(I C-C-Can't can't control my feet )......... talán a legbénább a lemezen. korabeli és ős- techno alapokra épített zene,néha megspékelve némi progresszív gitárjátékkal. nagyon régen vettem olyan lemezt,ami végig jó!!!!!!!!!!!!!! berakom(CD-n vettem meg. lp-n elég ritka) és végigmegy. nem unalmas és végig pörget,de nem afféle "underground party by budapest" módra, azaz nem dj-palotai. szokatalan elmebetegek,akik élvezik az életet. nem teknózene!!! olyan neo-digitális-progresszív-punk-tánczene. nem megfogható dolog teljesen számomra.
 
http://www.juniorsenior.com/
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Május 12-13. bocs.


Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »

Május 12-13. bocs.
system

Vendég

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


...képviselője közösen szerveznek lemezbemutatóval egybekötött high-end kiállítást. A helyszínen LP, és kedvezményes készülék és kiegészítő vásár.Duna Hotel (Budapest, Soroksári út 12.)...


Mikor?

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


USA Audio - Vinil Center, high end és lemezbemutató
Az USA Audio, mint a Nuforce, Cadence, The Rack, Emm Labs, McCormack, Opera Audio, Solitone Cables, Shunyata Research, Manley Laboratories, Von Schweikert Audio és a Graham Engineering készülékek forgalmazója, és a Vinil Center, a Decca, Speakers Corner, Analogue Productions stb. lemezcégek hazai képviselője közösen szerveznek lemezbemutatóval egybekötött high-end kiállítást. A helyszínen LP, és kedvezményes készülék és kiegészítő vásár.
Duna Hotel (Budapest, Soroksári út 12.)
http://www.usaaudio.hu
http://www.vinilcenter.hu
 
időpont: május 12-13.
system

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


horror horror.gif
tegnap voltunk egy frissen felújított söröző-étteremben.
a manapság szokásos vegyes-retro-laza diszítés, az egyik falon LP-k felszögezve
a falra, köztük az épp tegnap magamnak megszerzett Omega-LGT-Beatrice lemez bekap6od.gif
előtte épp megszemléltük egy "műszaki bolt" kirakatában az elta cég 5000 ft-os
lemezjátszó-rádióját
system

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


holnap...
 
ma protection-t(MasiveA) hallgattam. 14EUR-ért vettem nemrég. sofort/neu,de nix paypall,így az utalás drága,ha csak ez kell... jobban szól,mint a mezzanine-om. fejlődik a technika
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


mindkettő (Rakes, M.park) jó kis brit zene.
nekem az Artic Monkeys is tetszik mostanság, be kis kell legalább a kislemezt (I Bet you...) szerezni
system

Avatar
fredpery
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2004.03.13., szomb. 13:54
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: fredpery »


no, nézzünk mást is.  
nemsoká jön a the rakes / Capture lemezem...

Jó zene!
 
Én mosr Maximo Park kislemezeket gyüjtöttem be egy párat.
http://www.maximopark.com/maximopark/sound_vision.php

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


no, nézzünk mást is.
 
nemsoká jön a the rakes / Capture lemezem... asszem 13EUR volt sofortba és még lehet van egy... persze vadi nyú. az igen jó ár!!!
 
http://www.fredperry.com/musicplayer/mu ... DarkClouds
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Lpfan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2005.01.05., szer. 22:35
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: Lpfan »


azoknak, akik belső 12" tokokat kerestek......
Ez sima papír belsőtasak, én egy vasat sem adnék érte, ami használható, az két rétegű!
Tesla HC 07 futómű, MW 2002 pick-up, Orister erősítő, RFT hangdobozok...

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »

azoknak, akik belső 12" tokokat kerestek......
system

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: revox »


Pontosan ,honnan is?

kicsit bealudtam
 
simán ebay keresek lemezeket. angliában elég nagy a választék és jobbak az árak,mint a fricceknél. mondjuk az átutalás necces,mert alapból szinte minden banknál kb 2000Ft-ról indul a banki költség értéktől függtelenül, így érdemes vagy több lemezt egyszerre venni,vagy paypall fizetni. a szállítási idő 3-5nap ha postával jön kb.
 
aztán remélem egyszer a madzsar lemezboltok is észbekapnak,vagy tönkremennek. persze,nekik is a piac diktál. kicsi a keerslet idehaza,így szarban vannak. természetesen nem a gagyicédés-tömegboltokra gondolok. azok egyszerűen hülyének nézik az embert... egy semmirevaló magyar "művész" CD-jének árából veszek kint egy "excellent condition" kb 1szer lejátszott "bakelitet". de már vadi nyú is akad 10-12EUR-ért és nem amanda lear,hanem pl Rakes (www.fredperry.com musicplayer tele van vele)
 
 
mute ügyben van mutebank,de mostanába nem néztem:
http://search.ebay.co.uk/_W0QQfrppZ25QQ ... sZmutebank
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: merida »


A budapesti Bazilika mögött induló kis utcában lévő Wave lemezboltban is vannak túlnyomóan új (celofános) vinylek (16 Horsepower, DM, Franz Ferdinand).

jééé,még létezik a wave...
 
persze tökmindegy. manapság angliából 3nap alatt,postaköltséggel is olcsóbban bármi megjön

Pontosan ,honnan is?

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: close652 »


manapság angliából 3nap alatt,postaköltséggel is olcsóbban bármi megjön
miket tudnál ajánlani? Nem voltak olyan rossza a wave árak, a metro-nomnál mintha olcsóbb lett volna.
DM esetén a mute a legjobb, azt látom.
system

Vendég

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A budapesti Bazilika mögött induló kis utcában lévő Wave lemezboltban is vannak túlnyomóan új (celofános) vinylek (16 Horsepower, DM, Franz Ferdinand).

jééé,még létezik a wave...
 
persze tökmindegy. manapság angliából 3nap alatt,postaköltséggel is olcsóbban bármi megjön

Avatar
Billie Joe
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2005.08.16., kedd 22:54
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: Billie Joe »


OFFTOPIC:

Na eltelt még 4 nap és a rendeléseről semmi hír. Szóval a CDpincét senkinek sem ajánlom! le is mondom a rendelést!
blogom

Avatar
fredpery
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2004.03.13., szomb. 13:54
Értékelés: 0

Vinyl - amit hallgatunk

Hozzászólás Szerző: fredpery »


Sziasztok!
 
Én ma voltam a Petőfi Csarnokban a lemezbörzén. El lehetett férni, bár néha várni kellett egy-egy standnál, hogy átnézhessem. Volt egy pár ritka darab(p.l.: Kraftwerk 2 lemezes koncert bootleg 15.000 -ért) de elég horror áron.De azért sikerült egy pár számomra értékes darabot ki guberálnom. Alkudni nem igen lehetett (lehet hogy én voltam béna!)de azért 1500-2000 Ft-ért sikerült vásárolgatnom. Most voltam először, de negyed évente van, így szerintem el fogok többször is nézni!
 
 
(Ja még jó hogy nem hittem az egyik árusnak, elmondása szerint nem hozott ki New Order lemezeket. Kicsit beleturva a lemezekbe megtaláltam egy rég vadászott válogatás lemezt!)
 
 
 
Képek a galériában!

Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”