Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hard Rock & Heavy Metal

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


hamár itt vagyunk mit szólnátok egy kis játékhoz?
mondjuk 10 olyan album ami "tízpontos" tehát hibátlan, minden szám telitalálat, bármikor meg tudod hallgatni és mindig tetszik.
 
el is indítom a sajátjaimmal (persze én helyzeti előnyben vagyok mert már átgondoltam )
 
1. Queensryche - Rage for Order
2. Bruce Dickinson - Chemical Wedding
3. Megadeth - Youthanasia
4. Nuclear Assault - Handle with Care
5. Metallica - Master of Puppets
6. Rainbow - Rising
7. Rhapsody - Symphony of Enchanted Land
8. Manowar - Kings of Metal
9. Lord - 3
10. Stratovarius - Fourth Dimension

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


vannak esetleg Motörhead rajongók is errefelé?
Én speciel szerettem őket, de azért a toppon nincsenek nálam

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


vannak esetleg Motörhead rajongók is errefelé?
erre csak ezen ereklyémet tudom újfent lobogtatni


Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: close652 »

vannak esetleg Motörhead rajongók is errefelé?
system

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


az ossiant most szerzem meg a héten. nincs sok ritkaságom de gondolom egy slayer- killing for a living kaloz koncert biztosan érdekelne téged

na az pl nincs meg
de van Live M.O.R., Übernoise, Live Sacramento, Church os Slaytan, Wardance, Slaughter in the North, Hidden Tracks, Live Stockholm és még mások

ööö
 
holnap dobok egy privit :vazeg:
 
ami még nagyon érdekelne és képtelen vagyok megszerezni: nevergreen-game over. ha vki tud plz segíten. kb 5 évvel ezelőtt a hammerbarlangban azt mondták, hogy megszerzik nekem de nem sikerült

Esetleg CD Pincébe keresd, mert ott ritkán ugyan de fel-fel szokott bukani egy-egy példány!

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »

én a Trident - Újabb technológiákon kívül mindent meg tudtam eddig szerezni. bár kazin az is megvan ráadásúl dedikálva, de voltam annyira hülye, heogy nem cdn vettem

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: gemini »


az ossiant most szerzem meg a héten. nincs sok ritkaságom de gondolom egy slayer- killing for a living kaloz koncert biztosan érdekelne téged

na az pl nincs meg
de van Live M.O.R., Übernoise, Live Sacramento, Church os Slaytan, Wardance, Slaughter in the North, Hidden Tracks, Live Stockholm és még mások

ööö
 
holnap dobok egy privit :vazeg:
 
ami még nagyon érdekelne és képtelen vagyok megszerezni: nevergreen-game over. ha vki tud plz segíten. kb 5 évvel ezelőtt a hammerbarlangban azt mondták, hogy megszerzik nekem de nem sikerült

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


az ossiant most szerzem meg a héten. nincs sok ritkaságom de gondolom egy slayer- killing for a living kaloz koncert biztosan érdekelne téged

na az pl nincs meg :vazeg:
de van Live M.O.R., Übernoise, Live Sacramento, Church os Slaytan, Wardance, Slaughter in the North, Hidden Tracks, Live Stockholm és még mások

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: gemini »


vannak bootlegeid, meg ritkaságok? cserélgethetnénk nekem van pár érdekes felvételem  
köztük az Ossián - Live in Debrecen :vazeg:

az ossiant most szerzem meg a héten. nincs sok ritkaságom de gondolom egy slayer- killing for a living kaloz koncert biztosan érdekelne téged

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


vannak bootlegeid, meg ritkaságok? cserélgethetnénk nekem van pár érdekes felvételem
 
köztük az Ossián - Live in Debrecen :vazeg:

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: gemini »

most pedig elalvákppen egy kis slayer- serenity in murder maxit hallgatok

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »

persze nem azt mondtam, hogy csak az Amped jó, de nekem az a csúcskedvenc a Solidifyról

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: gemini »


hazajöttem kb 6-kor és egyből behelyeztem a CD lejátszómba a solidifyt. most negyed 11 van és még mindig ez megy
 
Az ampeddel egyetértek megintcsak, de ott van a foresight és a verrater is ami nagyon üt szerintem.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


most találtam a a gyűjteményemben egy Wuthering Heights nevű bandától egy albumot. bele kell merülnöm mert ezek a srácok nem semmik
valahogy olyan érzés volt belehallgatni mintha azt mondták volna: oké gyerekek most gitártémákban lejátszuk Malmsteent és közben olyan témaváltásokkal rakjuk tele a zenét, hogy a Psyhotic Waltz is beleszédülne

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


én meg épp a Wacken fellépőlistáját böngészgettem. hát döbbenetes
ja meg várom az idei évre beígért 4-5 nagyszabású koncertet a Főnix csarnokba mert idén még az Omegán kívűl semmi sem volt

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: gemini »

most már azt is tudom hogy mi lesz a programom november 8-án

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »

én már a Power of.. idején is szénné hallgattam őket. annyira pofábamászós zenét nyomtak amilyet senki más. nekem nagyon bejött elsőre és Lombardo is a kedvenceim közé tartozik. amikor meg megláttam, hogy Sorychtának is köze van hozzá akkor már tudtam, hogy rossz nem lehet

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: gemini »


az Incorporated az új album. az Amped pedig az előző, tehát a Solidify legjobb száma (szerintem :vazeg:)
a solidifyt már kevésbé szeretem mint az elôzô kettôt. lehet hogy csak tul keveset hallgattam. az elsô albumról visatont a colors of death amit kihagyhatalannak tartok. talán ezért is tetszik a rusty nail. egy kis hasonloság azért fellelhetô a kettô között.
 
na most körbenézek hol is lehet kapni ezt az uj lemezt. Amugy te vagy az elsô aki nem néz kikerekedett szemekkel amikor megemlitem a grip Inc. nevet Nem tudom hogy csinálják hogy ôk sem lettek divatzenekar, de szerencsére sikerült nekik.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


át is hozom a másikból a kérdésemet  
gemini, nem gondolod, hogy az Incorporated egy kicsit gyengébb lett? én hallgatom, hallgatom, de nincs meg rajta az a fogós szám mint a Rusty Nail, vagy az Amped

Na most egy kicsit összezavartál ezzel a kérdéssel. Ez az Incorporated egy uj album akar lenni? Számcímeket nehezen azonositok be a Gripnél, de azt biztosan tudom, hogy a rusty a nemesisen van, de az amped címrôl nem ismerôs. én csak 3 albumrol tudok, de egyiknek sem Inc. a címe
de kár hogy nincsenek itt nálam. van egyáltalán weblapjuk?

az Incorporated az új album. az Amped pedig az előző, tehát a Solidify legjobb száma (szerintem :vazeg:)

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: gemini »


át is hozom a másikból a kérdésemet :vazeg: 
gemini, nem gondolod, hogy az Incorporated egy kicsit gyengébb lett? én hallgatom, hallgatom, de nincs meg rajta az a fogós szám mint a Rusty Nail, vagy az Amped

Na most egy kicsit összezavartál ezzel a kérdéssel. Ez az Incorporated egy uj album akar lenni? Számcímeket nehezen azonositok be a Gripnél, de azt biztosan tudom, hogy a rusty a nemesisen van, de az amped címrôl nem ismerôs. én csak 3 albumrol tudok, de egyiknek sem Inc. a címe
de kár hogy nincsenek itt nálam. van egyáltalán weblapjuk?
 
 
 
megtaláltam. most nézem hogy a solidifyn van a kérdéses szám
Arrol viszont nem is tudtam hogy jött ki uj album. Lombardonál sosem lehet tudni, hogy éppen hol zenél és hogy egszerre hány helyen. a slayernél is csak kapkodom a fejem hogy épp ki dobol egy aktuális koncerten.
A slayernek is megjelent kétféle doboza és azt is csak egy honappal késôbb tudtam meg. amiota nem veszem a MHH-t azota mindenrôl lemaradok

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Ez a toppioc már tényleg kellett :smile8: :vazeg:

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: gemini »


már többen is felvettették, hogy nem kéne túlzottan megnövelni más zenei topikok "fémtartalmát" így megnyitom a fémszívű testvérek menedékét :vazeg: 
ide mindenki akinek a torzított gitár hangjára 4/4-ben kezd el dobogni a szíve!!!

azt hittem már sosem nyilik meg ez a topic

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


át is hozom a másikból a kérdésemet
 
gemini, nem gondolod, hogy az Incorporated egy kicsit gyengébb lett? én hallgatom, hallgatom, de nincs meg rajta az a fogós szám mint a Rusty Nail, vagy az Amped

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Hard Rock & Heavy Metal

Hozzászólás Szerző: vtb »


már többen is felvettették, hogy nem kéne túlzottan megnövelni más zenei topikok "fémtartalmát" így megnyitom a fémszívű testvérek menedékét
 
ide mindenki akinek a torzított gitár hangjára 4/4-ben kezd el dobogni a szíve!!!

Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”