Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kedvenc zenei felvételeim

Avatar
Imici1972
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.12.03., szer. 22:07
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Imici1972 »


Kaptam három Chill Out Feeling albumot, nagyszerű nyugis pillanatokra. A stílusa: Psy-Trance. 
 
 
http://mangoa.cjb.hu/download/download.html

Köszi a linket Newman! Szépen szorgalmasan letöltögettem az összes albumot. Azóta laza vagyok mint a Rigalánc...
 
Üdv: Imre

Erősítö: Kenwood KRF-X9060D THX Select 6*100W , Marantz PM-50 2*85W Hangfalak: Wharefedale Diamond 8Center, 8.4front, 8.2surround Sub: Mordaunt-Short MS-907W Kábel: Monitor Cobra 4mm2
CD:Denon DCD-755 DVD: Panasonic DVD-S75 ; Panasonic DVD-S47 DVD Recorder: Panasonic DMR-E50 ; Panasonic DMR-EH60 200GB HDD, Progressive scan TV: Samsung LE32R32BX , LG Flatron 100Hz PIP RE-29FA33PX Video: Panasonic NV-FJ632 Nicam Hi-Fi Deck:Denon DRM-595
Lemezjátszó:Akai AP-Q310 (néha jó egy kis nosztalgia bakelitezés... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />)

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
Mint Knopfler-fanatikus egy regebbi dologhoz fuznek hozza eztazt... A Local Hero OST-n volt eloszor ez a szam, marmint a Going Home. Minden koncertjuk vegen azota is ezt jatszak joformaín, meg a szoloturnekon is. Megjelent azota az Alchemy dupla elon is 84ben, majd az onallo filmzenevalogatasan - Screenplaying - valamint az azota kiadott koncertfelveteleken... Ja, es hat eloben az igazi: 1996. nyaran a Pecsa szabadteri szinpadan... Neha lassabban jatszak, neha gyorsabban, ezt meg szokta tenni a Sultans os Swing-gel is, de ott varialhat, hogy a vege is lassu marad-e, stb...
Ha mar kedvenc zenei felvetel: Paradise Lost: Evolve... A koncerten is voltam nyaron... Vagy akar Roger Waters: In the flesh, itt is voltunk... Vagy Pink Floyd: p.u.l.s.e.... jar a hangszoro, itt is voltunk... bar szerintem a Delicate Sound Of Thunder a legjobb 80as evekbeli koncertlemez, ja meg az Alchemy es a Scorpions World Wide Live-ja... Meg meg jonehany, kinek mi okoz katarzist... Jo zenehallgatast! Fi.

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kaptam három Chill Out Feeling albumot, nagyszerű nyugis pillanatokra. A stílusa: Psy-Trance.
 
Chill Out Feeling - Spiritual Travelling:
Elutaztál már az idén valahova? Még nem? Akkor gyere velem erre a Spirituális Utazásra! Nincs más dolgod mint letöltened, majd meggyújtanod egy füstölőt (vagy amit csak akarsz), bekapcsolnod kedvenc playered, és átadnod magad zenének. Garantált közel 80 perc egy különös világban, mely belőlem jött, és most átadom neked! Indulhatunk?
 
Chill Out Feeling - Spiritual Travelling 2:
Most vettem csak észre, hogy eltelt egy év! Hm... De itt a második rész! Aki ismeri az első rész világát, tudja mire számithat. Aki nem, hagyatkozzon a cimére Remélem hasonló fogadtatásban lesz része, mint az előzőnek. Örülök hogy sok hasonló érzelmü emberke van köztetek! és hogy mindenek elött, veszitek a fáradtságot és kiváncsian letöltitek, majd teszt alá vetitek. Megtisztelő.
Senkit nem fogok cserbenhagyni!
 
Chill Out Feeling - Spiritual Travelling 3:
Kivánok mindenkinek kellemes partyélményeket, vagy bármit, ami jólleső érzésekkel fogad, a hatására.
PEACE AND LOVE!
 
 
http://mangoa.cjb.hu/download/download.html

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sorted OST, nem kifejezetten "Hi-Fi topic Kedvenc zenei felvételek" típusú zenék, de nekem nagyon bejönnek:
- Sorted Soundtrack (OST I.)
erről már nagyon kerestem azt a számot, amikor a lelassulós drogos jelenet van a disco-ba:
13. Mauro Picotto - Lizard
és ez a második kedvenc erről, ami szintén egy filmbéli disco-ban ment hosszan: 10. Art OfTrance - Madagascar
majd a film bevező zenéje és egész jó: 01. Morcheeba - Blindfold
 
- Sorted Slam Jr. OST II.
ez pedig végig nagyszerű (lágy) trance
 
 
tudom ez egy Hi-Fi topic, de mivel az oldal filmes jellegű is és mivel kedvenc zenei felvételeinkre vagytok kíváncsiak, gondoltam még is ez lesz a legmegfelelőbb topic.

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezen felül pedig egy kedvenc "Love OST":
Chantal Krevizuk - Weight of the World

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nálam most az alkalomra való tekintettel ez a legnyerőbb!!!
Travis - River

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: cisco »


Nálam most az alkalomra való tekintettel ez a legnyerőbb!!!
 
Dave Koz & Friends - A Smooth Jazz Christmas

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedvenc zenéim:
 
Leonard Cohen
Diana Krall
Dave Brubeck
Metallica
Simply Red
Susan Vega
Celia Cruz
Jo Dee Messina
Tanita Tikaram

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Summer Of '69 - Az egyetlen hallgatható Bryan Adams szám szvsz, tényleg elég jó.
bryan adams mtv unlpugged dvd van nekem
van par jo szama azert 69-en kivul is
pl. 18 till i die?
o v e r p o w e r e d

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »

Summer Of '69 - Az egyetlen hallgatható Bryan Adams szám szvsz, tényleg elég jó.
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fiúk, nem lehet, hogy a "Where do you think you're going?" c. számra gondoltok? Mert az pont ilyen jellegű szám, és meg a "go" ige is szerepel a címében.
Ez a címe, mert megvan a Mark Knopfer APE album(on): Going Home: Theme Of The Local Hero

Avatar
piskóta
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2003.03.31., hétf. 08:05
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Budapest

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: piskóta »


Fiúk, nem lehet, hogy a "Where do you think you're going?" c. számra gondoltok? Mert az pont ilyen jellegű szám, és meg a "go" ige is szerepel a címében.
Rövidebb a címe, de szerintem behatároltuk Newmannel.
 
Most meg az jutott eszmbe, hogy nem Coming home a címe?

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Ratman »

Fiúk, nem lehet, hogy a "Where do you think you're going?" c. számra gondoltok? Mert az pont ilyen jellegű szám, és meg a "go" ige is szerepel a címében.

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Réges rég, volt egy mp3 számom: Dire Straits könyvtárba, ami nem is volt teljes és a szám címe sem volt meg, csak egy semmit mondó track szám. Aztán ma meglett a Mark Knopfer - Local Hero album. A legutolsó száma a Going Home: Theme Of The Local Hero annyira ütős, h ki ráz a hideg tőle (hiába: APE  ). A poén az, h legfentebben említett Dire Straits szám valójában ez a Mark Knopfer az Ezért is volt most hidegrázó  (idáig tév hitben éltem). Ilyen jó még, persze csak ez után a kettes track a: Wild Theme is. 
Csak nem egy olyan szám ez, amely lassan indul, mintha valami lassú szám lenne végig és egyszer csak rendesen bedörrent és kellemes zúzós tempót nyom végig? A Going home c. pedig ismerős nagyon. Sajnos ennál jobban nem tudom behatárolni. De ha ez az a szám, amire gondolok, akkor az hatalmas. Sajna nekem nincs meg. Még ált. iskolás koromban egy "házibulin" hallottam először, azóta időnként eszembe jut.

jaja, ez az, jó 1 percig lassú, majd jön a dob és szépen beindul!

Avatar
piskóta
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2003.03.31., hétf. 08:05
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Budapest

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: piskóta »


Réges rég, volt egy mp3 számom: Dire Straits könyvtárba, ami nem is volt teljes és a szám címe sem volt meg, csak egy semmit mondó track szám. Aztán ma meglett a Mark Knopfer - Local Hero album. A legutolsó száma a Going Home: Theme Of The Local Hero annyira ütős, h ki ráz a hideg tőle (hiába: APE ). A poén az, h legfentebben említett Dire Straits szám valójában ez a Mark Knopfer az Ezért is volt most hidegrázó (idáig tév hitben éltem). Ilyen jó még, persze csak ez után a kettes track a: Wild Theme is.
Csak nem egy olyan szám ez, amely lassan indul, mintha valami lassú szám lenne végig és egyszer csak rendesen bedörrent és kellemes zúzós tempót nyom végig? A Going home c. pedig ismerős nagyon. Sajnos ennál jobban nem tudom behatárolni. De ha ez az a szám, amire gondolok, akkor az hatalmas. Sajna nekem nincs meg. Még ált. iskolás koromban egy "házibulin" hallottam először, azóta időnként eszembe jut.

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szégyeld magad!


Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Mester »

Szégyeld magad!

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Réges rég, volt egy mp3 számom: Dire Straits könyvtárba, ami nem is volt teljes és a szám címe sem volt meg, csak egy semmit mondó track szám. Aztán ma meglett a Mark Knopfer - Local Hero album. A legutolsó száma a Going Home: Theme Of The Local Hero annyira ütős, h ki ráz a hideg tőle (hiába: APE  ). A poén az, h legfentebben említett Dire Straits szám valójában ez a Mark Knopfer az Ezért is volt most hidegrázó  (idáig tév hitben éltem). Ilyen jó még, persze csak ez után a kettes track a: Wild Theme is. 
Mivel a Dire Straits frontembere Mark Knoppfer így nem nagy baklövés átnevezni

Most égek a forum előtt, mert erről nem tudtam
LoL

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Réges rég, volt egy mp3 számom: Dire Straits könyvtárba, ami nem is volt teljes és a szám címe sem volt meg, csak egy semmit mondó track szám. Aztán ma meglett a Mark Knopfer - Local Hero album. A legutolsó száma a Going Home: Theme Of The Local Hero annyira ütős, h ki ráz a hideg tőle (hiába: APE ). A poén az, h legfentebben említett Dire Straits szám valójában ez a Mark Knopfer az Ezért is volt most hidegrázó (idáig tév hitben éltem). Ilyen jó még, persze csak ez után a kettes track a: Wild Theme is.
Mivel a Dire Straits frontembere Mark Knoppfer így nem nagy baklövés átnevezni

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Réges rég, volt egy mp3 számom: Dire Straits könyvtárba, ami nem is volt teljes és a szám címe sem volt meg, csak egy semmit mondó track szám. Aztán ma meglett a Mark Knopfer - Local Hero album. A legutolsó száma a Going Home: Theme Of The Local Hero annyira ütős, h ki ráz a hideg tőle (hiába: APE ). A poén az, h legfentebben említett Dire Straits szám valójában ez a Mark Knopfer az Ezért is volt most hidegrázó (idáig tév hitben éltem). Ilyen jó még, persze csak ez után a kettes track a: Wild Theme is.

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Headrillaz feat. Ricky Barrow - Good is Bad 
(the 51st state ost)

ha már OST, akkor a régi szép idők emlékére, ma leszedtem a Meet Joe Black full OST-jét.
a jobb a : 08. cold lamb sandwich (Thomas Newman)
a legjobb: 20. somewhere over the rainbow - what a wonderful world
az utóbbi baromi szép volt a film végére, de azért önmagában is megállja a helyét!
ajánlom mindenkinek

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Headrillaz feat. Ricky Barrow - Good is Bad
 
(the 51st state ost)
o v e r p o w e r e d

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mostanában hallgattam egy remek felvételt, nem volt elég egyszer meghallgatni, már régóta megvan és csak úgy üt nagyot, ha egy ideig nem hallgatom, majd "megfelelő" időpontban előveszem.
Unplugged felvétel volt Bryan Adams -től Summer Of '69


Avatar
Awaken
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2003.06.15., vas. 12:46
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Awaken »


Ma vettem:The Rolling Stones-sympathy for the devil.
Nekem volt szerencsém élőben hallani/látni.
 
Szuper volt!
 
Awaken

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Ma vettem:The Rolling Stones-sympathy for the devil.
 
Ezen a hétvégén EZ a kedvenc zenei felvételem.

Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”