Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kedvenc zenei felvételeim

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


A Pink Floyd lemezek általában igényesek zeneileg, viszont hangminőség szempontjából igen távol állnak attól, hogy referenciának tekintsük. És ezen nem változtat a SACD sem, mivel nem csinálnak mást, mint az eredeti felvételt, ami olyan amilyen, digitálisan újrakeverték. Az eredmény ugyan az, mint a Queen A Night At The Opera albumának DVD-A változata esetén: az eredetihez képest kristálytiszta, részletgazdag, de nagyon digitális ízű, steril felvétel.
 
Ezek az új formátumok igazából majd akkor tudják csak megmutatni, hogy mit is tudnak, ha már a felvételek eleve a SACD ill. DVD-A nagyobb felbontását figyelembe véve készülnek.
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


A Pink Floyd számomra sem kedvenc, de határozottan nagyon jó teszt anyag. 


:smile47: :smile47: :smile47:
 
Hogy a Pink Floyd jó "tesztanyag"? Melyik lemez? Milyen szempontból?

Nekem az Animals ;s a Dark Side of The Moon van meg dts audio cd-n. Mind a kettő érdekes, igényes felvétel. Leginkább abból a szempontból, hogy szépen szólnak. Ráadásul ha jól tévedek, akkor ezeket anno eleve többcsatornás zenéknek (quadrophone felvételek) készítették el.
De mint már említettem nekem kissé elvont.

Hali!
 
Ha van kedved és teheted, akkor hallgasd meg az általam ajánlott számokat és albumokat, azok valamivel kevésbé elvontak (szerintem).
 
A The Wall-ról is úgy tudom, hogy eredetileg kvadrofon hangzással készítették. De a technikai oldalát nem ismerem.

Igen, a Pink Floyd elöljárt egy kicsit ebben a kérdésben. A Dark Side of the Moon iagzán jól sikerült SACD - bár talán műfajából adódóan nem annyira tesztlemez ízű de mindenképp igényes zene.

Avatar
acsak
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.01.28., szer. 14:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: acsak »


A Pink Floyd számomra sem kedvenc, de határozottan nagyon jó teszt anyag. 


:smile47: :smile47: :smile47:
 
Hogy a Pink Floyd jó "tesztanyag"? Melyik lemez? Milyen szempontból?

Nekem az Animals ;s a Dark Side of The Moon van meg dts audio cd-n. Mind a kettő érdekes, igényes felvétel. Leginkább abból a szempontból, hogy szépen szólnak. Ráadásul ha jól tévedek, akkor ezeket anno eleve többcsatornás zenéknek (quadrophone felvételek) készítették el.
De mint már említettem nekem kissé elvont.

Hali!
 
Ha van kedved és teheted, akkor hallgasd meg az általam ajánlott számokat és albumokat, azok valamivel kevésbé elvontak (szerintem).
 
A The Wall-ról is úgy tudom, hogy eredetileg kvadrofon hangzással készítették. De a technikai oldalát nem ismerem.

:: a c s a k ::
Fókák.tár.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


A Pink Floyd számomra sem kedvenc, de határozottan nagyon jó teszt anyag. 


:smile47: :smile47: :smile47:
 
Hogy a Pink Floyd jó "tesztanyag"? Melyik lemez? Milyen szempontból?

Nekem az Animals ;s a Dark Side of The Moon van meg dts audio cd-n. Mind a kettő érdekes, igényes felvétel. Leginkább abból a szempontból, hogy szépen szólnak. Ráadásul ha jól tévedek, akkor ezeket anno eleve többcsatornás zenéknek (quadrophone felvételek) készítették el.
De mint már említettem nekem kissé elvont.
gordon314.fw.hu

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


A Pink Floyd számomra sem kedvenc, de határozottan nagyon jó teszt anyag. 


:smile47: :smile47: :smile47:
 
Hogy a Pink Floyd jó "tesztanyag"? Melyik lemez? Milyen szempontból?
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Avatar
acsak
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.01.28., szer. 14:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: acsak »


Egy régi kedvencem a Pink Floyd. Manapság ritkábban hallgatom, de ez a kép meghozta az étvágyamat.     
Végigmegyek mindegyiken...

Király!

:: a c s a k ::
Fókák.tár.hu

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »


Pont most is szól...
Nálam is ez megy folyamatosan a kocsiban, most ez a kedvencem!
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
acsak
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.01.28., szer. 14:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: acsak »


Most vettem meg az új CD-jét, nekem tetszik, bár az asszony nem szereti az ilyesmit. Érdekes a hangszerelése, találó az album címe: Folklór. Van néhány különleges (vagy inkább érdekes) nóta rajta, de nem az a könnyen emészthető lemez. De én szeretem az ilyet.
Én is. Pont most is szól...

:: a c s a k ::
Fókák.tár.hu

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »


 
Nelly Furtado-ról mi a véleményetek? Eddig mindenki kiröhögött, pedig szvsz tök jó számai vannak (azt, hogy zeneileg mennyire profi, azt nem tudom...

Ja, zeneileg viszont kétségkívül vannak profi megoldások benne, a hangszerelés kifejezetten jó!
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »



 
Nelly Furtado-ról mi a véleményetek? Eddig mindenki kiröhögött, pedig szvsz tök jó számai vannak (azt, hogy zeneileg mennyire profi, azt nem tudom).
 
Jó zenélést mindenkinek! 

Most vettem meg az új CD-jét, nekem tetszik, bár az asszony nem szereti az ilyesmit. Érdekes a hangszerelése, találó az album címe: Folklór. Van néhány különleges (vagy inkább érdekes) nóta rajta, de nem az a könnyen emészthető lemez. De én szeretem az ilyet.
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


A U2 - Go Home DVD-jét már láttátok? Szerintem az egyik legjobb koncertlemez - hangzásban is!
még nem láttam, de most hogy megnéztem a speckóit
nagyon tetszik főleg a digipackos verzió... lehet
hogy beválalok egyet
 
üdv.
Sly

Nem éri megvenni a digipackos kiadást, szinte semmivel nem nyújt nagyobb élményt, mint az alap kiadás. A hang és maga a koncert viszont tényleg frenetikus!

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Sly »


A U2 - Go Home DVD-jét már láttátok? Szerintem az egyik legjobb koncertlemez - hangzásban is!
még nem láttam, de most hogy megnéztem a speckóit
nagyon tetszik főleg a digipackos verzió... lehet
hogy beválalok egyet
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
acsak
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.01.28., szer. 14:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: acsak »


Igaz, Dido is az a tipikus mai zene... 
...
 
A U2 - Go Home DVD-jét már láttátok? Szerintem az egyik legjobb koncertlemez - hangzásban is!

Nekem az előző Dido album tetszett igazán, de azért az új is jó. Innen a Sands In My Shoes tetszik eddig a legjobban.
 
A U2 DVD bizti jó, én még sajna nem láttam/hallottam. Most épül az alap hm rendszerem, utána biztos, hogy ez a DVD is szerepel majd a beszerzendők közt.
 
Nelly Furtado-ról mi a véleményetek? Eddig mindenki kiröhögött, pedig szvsz tök jó számai vannak (azt, hogy zeneileg mennyire profi, azt nem tudom).
 
Jó zenélést mindenkinek!

:: a c s a k ::
Fókák.tár.hu

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »

Akarom mondani, vagyis írni: melankólia!
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »


Igaz, Dido is az a tipikus mai zene, de nekem mégis van benne valami, ami megfog, a még éppen elfogadható mennyiségű melenkólia. De hallgatok tingli-tangli mai zenét is, pl. Atomic Kittent, ami lehet, hogy ellentmond a lentebb írottaknak, viszont nekem a dallamosság a lényeg, ami ebben megvan, szóval tényleg szinte mindent meghallgatok.
 
A U2 - Go Home DVD-jét már láttátok? Szerintem az egyik legjobb koncertlemez - hangzásban is!
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Sly »


Nem tudom U2-t említett-e már itt valaki, de szerintem ők is megérnek egy misét.
bizony...
a new york bandáit vettem meg legutóbb és a fő zenéje nagyon teccik...
(ami ugye U2)na meg persze a film is (de az nem U2)
de még mindig: Bruce Dickinson DVD-t az embereknek
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
acsak
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.01.28., szer. 14:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: acsak »


Hali!
 
A Pink Floyd említése miatt gondoltam én is csatlalkozom a kedvenc zenéikről csevegők táborához.
 
Nem vagyok igazi fan, én a Pink Floyd-ot a The Division Bell c. albumukkal ismertem meg, szerintem az nagyon jó. Persze ez már nem az igazi Pink Floyd, de sokkal populárisabb mint a régiek. A Poles Apart és a Lost for Words c. számok tetszenek a legjobban róla.
 
Viszont a The Wall album is jó (természetesen). Innen szerintem a Hey You és a Comfortably Numb ajánlható bárkinek, ezek zeneileg nem elvontak.
 
Az említett Learning To Fly-t tartalmazó Momentary Lapse of Reason album is tetszik nekem. A One Slip és a Terminal Frost is jó számok.
 
A nagyon régi Pink Floyd albumokkal nekem nem sikerült megbarátkoznom, bár még sokat nem is hallottam.
 
Ezeket csak azért írtam, mert, ha a Learning To Fly tetszett vkinek, akkor szerintem ezeket is érdemes meghallgatni.
 
Nem tudom U2-t említett-e már itt valaki, de szerintem ők is megérnek egy misét. A régi számok is nagyon tetszenek, de a '90 utániak közt is sok nekem tetsző van: a One-t közhely említeni, de pl. Wild Honey, a When I Look at The World, a Stay, a Lemon, az Ultra Violet, az Acrobat, stb, stb... Ajánlom mindenkinek őket.
 
Egyébként meg jöhet minden fajta zene. Mindenevő vagyok.

:: a c s a k ::
Fókák.tár.hu

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Robesz »


Egyébként most hallgatom kb 20* Homonyik Sándortól az Álmodj Királylányt ez is rohadt jó!
Bocs Robesz, de ez idekívánkozik:
 
Egy újszülöttnek minden vicc új.

Nem mondtam ,hogy új csak azt,hogy nagyon jó! :smile21:
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


2003.12.28.-án a Sportarénában Earth Wind and Fire koncert volt.Ott megtudhattátok volna milyen a "feka" zene . Azok a fiuk nagyon tudnak valamit:ritmusról,dallamról.
80-as évek végén Fortuna, Zuglói, Magistrál,Panoráma/Almádi/ discokban is nagyon tudták mi a FUNKY.
Amiről Wadkan írt annak nagyrésze tényleg müanyag eldobható nemtomi,bár szerintem a Dido is ua. a kategória , de ugye izlések és pofonok.....

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyébként most hallgatom kb 20* Homonyik Sándortól az Álmodj Királylányt ez is rohadt jó!
Bocs Robesz, de ez idekívánkozik:
 
Egy újszülöttnek minden vicc új.

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Robesz »


A feka-zene nekem azokat jelenti, amivel az MTV van tele. Atlétás, kigyúrt, fejkendös fickók menö kocsiban (esetleg egy villa medencéjénél) a pénzröl, a nökröl, meg a gettóról szövegelnek, miközben hiányos öltözetü bombázók simogatják a borotvált mellkasukat. Meg persze ugyanez nöi változata, az afroamerikai britniszpirsz, aki minden pasit elcsábít, kedve szerint kihasznál, majd eldob, miközben szintén hiányos öltözékben vonaglik nyálcsorgató szépfiúk gyürüjében. 
Ja, és az említett Pink Floyd nóta (az egyetlen kivétel számomra) az valóban nagyon jó.


Hogy mennyire egyet tudok érteni Veled!
A sok kinyalt bőgatyás a nyomorról, meg a gettóról "énekel", miközben kizárólag szőkehajú és fehér nők vonaglanak a szex határát súroló "öltözetben" és marhára odavannak maguktól. Közben elfelejtik, honnan jöttek, ha egyáltalán jöttek valahonnan.
 
A Pink Floydnak tényleg az egyik legpopulárisabb száma (hallga csak az "Óvatosabban a baltával Jenő" c. számot Ummagumma dupla album 1 lemez 1 oldal utolsó szám )
 
De ugyanezzel a Learning Fly címmel van egy Tom Patty & Hearbrakers szám is, és az is nagyon jóóó.

Én nem pont ezekre a fekákra gondoltam ezeket én sem kedvelem.
Egyébként most hallgatom kb 20* Homonyik Sándortól az Álmodj Királylányt ez is rohadt jó!
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A feka-zene nekem azokat jelenti, amivel az MTV van tele. Atlétás, kigyúrt, fejkendös fickók menö kocsiban (esetleg egy villa medencéjénél) a pénzröl, a nökröl, meg a gettóról szövegelnek, miközben hiányos öltözetü bombázók simogatják a borotvált mellkasukat. Meg persze ugyanez nöi változata, az afroamerikai britniszpirsz, aki minden pasit elcsábít, kedve szerint kihasznál, majd eldob, miközben szintén hiányos öltözékben vonaglik nyálcsorgató szépfiúk gyürüjében. 
Ja, és az említett Pink Floyd nóta (az egyetlen kivétel számomra) az valóban nagyon jó.


Hogy mennyire egyet tudok érteni Veled!
A sok kinyalt bőgatyás a nyomorról, meg a gettóról "énekel", miközben kizárólag szőkehajú és fehér nők vonaglanak a szex határát súroló "öltözetben" és marhára odavannak maguktól. Közben elfelejtik, honnan jöttek, ha egyáltalán jöttek valahonnan.
 
A Pink Floydnak tényleg az egyik legpopulárisabb száma (hallga csak az "Óvatosabban a baltával Jenő" c. számot Ummagumma dupla album 1 lemez 1 oldal utolsó szám )
 
De ugyanezzel a Learning Fly címmel van egy Tom Patty & Hearbrakers szám is, és az is nagyon jóóó.

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »


Persze vannak kivételek, mert Didot nagyon szeretem, mindkét albuma megvan. Az említett Outkast szám is tetszett. Mint mondtam, nem vagyok válogatós. A feka-zene nekem azokat jelenti, amivel az MTV van tele. Atlétás, kigyúrt, fejkendös fickók menö kocsiban (esetleg egy villa medencéjénél) a pénzröl, a nökröl, meg a gettóról szövegelnek, miközben hiányos öltözetü bombázók simogatják a borotvált mellkasukat. Meg persze ugyanez nöi változata, az afroamerikai britniszpirsz, aki minden pasit elcsábít, kedve szerint kihasznál, majd eldob, miközben szintén hiányos öltözékben vonaglik nyálcsorgató szépfiúk gyürüjében.
 
Ja, és az említett Pink Floyd nóta (az egyetlen kivétel számomra) az valóban nagyon jó.
Barry White az nem az a feka zene, amire gondoltam, az ilyet is szeretem, de ez számomra nem az a kategória.
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Sly »


eszembe jutott barry white hehe   
üdv.
Sly 

Az meg ki?

énekes
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


eszembe jutott barry white hehe  
üdv.
Sly

Az meg ki?

Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”