Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kedvenc zenei felvételeim

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Sly »


eszembe jutott barry white hehe
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Sly »


Mi a baj a feka zenékkel?Szerintem itt is vannak igényes előadók akiknek jó zenéjük van.Egyébként én is nyitott vagyok mindenre amibe találok fantáziát és eredetiséget azt meghallgatom.Mondjuk a tuc-tuc zenét én se nagyon kedvelem.
Hallgasd meg 2pac-től a To live and die in L.A.-t, ha ez se tetszik akkor megeszem a kalapom.

Ha engem kérdeznél, akkor már fűszerezhetnéd is, és kezdhetnéd enni!!

Kösz Lacy ez jól esett!
Már falom is a kalapot!

én sem szeretem a fekete zenét, de pl. az outcastnak volt
az miss jackson száma az teccet
ui:lehet hogy csak a klipp miatt
ja meg volt a golyó c. film abban egekig magasztalták
azt a nagyfejű néger srácot...ööö nem jut eszembe a neve
na annak is volt egy-két jó száma...
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Robesz »


Mi a baj a feka zenékkel?Szerintem itt is vannak igényes előadók akiknek jó zenéjük van.Egyébként én is nyitott vagyok mindenre amibe találok fantáziát és eredetiséget azt meghallgatom.Mondjuk a tuc-tuc zenét én se nagyon kedvelem.
Hallgasd meg 2pac-től a To live and die in L.A.-t, ha ez se tetszik akkor megeszem a kalapom.

Ha engem kérdeznél, akkor már fűszerezhetnéd is, és kezdhetnéd enni!!

Kösz Lacy ez jól esett!
Már falom is a kalapot!
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mi a baj a feka zenékkel?Szerintem itt is vannak igényes előadók akiknek jó zenéjük van.Egyébként én is nyitott vagyok mindenre amibe találok fantáziát és eredetiséget azt meghallgatom.Mondjuk a tuc-tuc zenét én se nagyon kedvelem.
Hallgasd meg 2pac-től a To live and die in L.A.-t, ha ez se tetszik akkor megeszem a kalapom.

Ha engem kérdeznél, akkor már fűszerezhetnéd is, és kezdhetnéd enni!!

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Robesz »


Na ja, ízlések & pofonok... Nekem Norah Jones jobban fekszik (na nem úgy!), mint a mostani tuc-tuc, meg feka zenék, amiket lassan elviselni sem tudok. Pedig mindíg szerettem a diszkó zenét, de a 90-es évek közepe óta szinte alig találok olyat, ami számomra hallgatható. Lehet, hogy az én ízlésemmel van a baj, pedig mindenevö vagyok zenei téren. De van, ami sohasem érintett meg (pl.: Pink Floyd), viszont van olyanra is példa, hogy régen nem szerettem, most meg nagy kedvencem. Ilyenek Bruce Springsteen, Peter Gabriel (alig várom már a koncertjét... ).De sok olyan kedvencem is van, aki szinte ismeretlen a legtöbb ember elött, pl.: Sophie Zelmani, Ruby Amanfu, Marc Cohn...

Mi a baj a feka zenékkel?Szerintem itt is vannak igényes előadók akiknek jó zenéjük van.
Egyébként én is nyitott vagyok mindenre amibe találok fantáziát és eredetiséget azt meghallgatom.Mondjuk a tuc-tuc zenét én se nagyon kedvelem.
Hallgasd meg 2pac-től a To live and die in L.A.-t, ha ez se tetszik akkor megeszem a kalapom.
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Sly »


A Pink Floyd számomra sem kedvenc, de határozottan nagyon jó teszt anyag. Egy számuk van viszont, amit imádok: a Learning to flyDe sajnos nincs meg
 
Az újjak közül, mármint a könnyedebbek közül, nekem Pink és Dido jön be. Pinket nem sokra tartottam, amíg nem hallottam tőla a Charley angyalai betétdalát, mi úgy bejöt, hogy a fogadalmammal ellentétben megvettem maxin. Aztán már kiváncsi voltam az egész albumára és nem is volt rossz.
ami számomra nagy felfedezés most, az Robbie Williams. A Swing when you are winning albuma vett rá, hogy hallgassam. Ez a lemesz valami szuper. Hatására megnéztem/hallgattam két koncert DVD-jét is, amik szintén bejöttek.

Én is nem rég "találtam" rá Robbie W.-re
Tényleg nagyon jó. És a Live at Albert DVD-t nézegetem
mostanában, nagyon teccik ez a swinges album.
Más: Bon Jovi svájci koncertjét is elég sokat nézem.
Teszt anyagnak az Ákos Adante DTS sáv elég cool.
Amire vágyok: Bruce Dickinson bármelyik albuma...
Amire gyüjtök: Ennio M. Arena Concerto
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


A Pink Floyd számomra sem kedvenc, de határozottan nagyon jó teszt anyag. Egy számuk van viszont, amit imádok: a Learning to fly
De sajnos nincs meg
 
Az újjak közül, mármint a könnyedebbek közül, nekem Pink és Dido jön be. Pinket nem sokra tartottam, amíg nem hallottam tőla a Charley angyalai betétdalát, mi úgy bejöt, hogy a fogadalmammal ellentétben megvettem maxin. Aztán már kiváncsi voltam az egész albumára és nem is volt rossz.
ami számomra nagy felfedezés most, az Robbie Williams. A Swing when you are winning albuma vett rá, hogy hallgassam. Ez a lemesz valami szuper. Hatására megnéztem/hallgattam két koncert DVD-jét is, amik szintén bejöttek.
gordon314.fw.hu

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »


Na ja, ízlések & pofonok... Nekem Norah Jones jobban fekszik (na nem úgy!), mint a mostani tuc-tuc, meg feka zenék, amiket lassan elviselni sem tudok. Pedig mindíg szerettem a diszkó zenét, de a 90-es évek közepe óta szinte alig találok olyat, ami számomra hallgatható. Lehet, hogy az én ízlésemmel van a baj, pedig mindenevö vagyok zenei téren. De van, ami sohasem érintett meg (pl.: Pink Floyd), viszont van olyanra is példa, hogy régen nem szerettem, most meg nagy kedvencem. Ilyenek Bruce Springsteen, Peter Gabriel (alig várom már a koncertjét... ).
De sok olyan kedvencem is van, aki szinte ismeretlen a legtöbb ember elött, pl.: Sophie Zelmani, Ruby Amanfu, Marc Cohn...
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Robesz »


Nekem nagyon tetszik ahogy Norah Jones énekel viszont az igaz,hogy töbszöri hallgatás után kissé unalmassá egyhangúvá válik.Szerintem az új albuma lényegesen gyengébb az elsőnél.
Most épp Bone Thugs and Harmony-Tha Crossroads szól nálam.Ja és ha valaki szereti a rap zenét akkor tudom még ajánlani 2pac-től a My blockot.Szerintem az egyik legjobb száma.Ezt nem lehet megunni.
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Az új Norah Jones nagyon jóóóóó!
Érdekes, hogy mindenki szereti és hát Gramy-t sem akármiért kapott, de nekem nagyon nem jön be. Hallgattam az új lemezét (Feels like home) és a a régebbit is (Come away with me), de mindegyik kiakaszt, pedig csípem ezt a zenei stílust. Nekem valahogy a csaj hangjáról az jön be, mintha folyton "hisztizne egy Szőke". A számok bár nem egyformák, de teljesen egyformán énekli őket, mintha nagyon kicsi lenne a hangterjedelme. Csak ezt tudja, igaz ezt nagyon jól. Viszont ez nem az én gusztusom, de ez már az én bajom!
gordon314.fw.hu

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Jaaajj J. E. figyelj már oda miket írsz!!!! 
Nem Five és Journey, hanem Fíwe és Jurrnei
és különben is Vee Viil Rack Yu
 
...kicsivel több komolyságot!

Ketőőnk közt nem is tudom, ki a komolyabb amigos!

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha már felvetődött a filmzene mint téma.
Sajna koromnál fogva én régizene párti vagyok.
Ezért pl. nekem a Jó reggelt Vietnám, és a Rainman zenéje tetszik, ergo meg is van CD-n.
Bár jó még a Bud Spencer & Terrence Hill filmek válogatott zenéi CD is.
A Penge vagy a Mátrix mint film tetszik, jó a dögös zene alatta, de ha pl. külön egy CD-ről kéne meghallgatni, hát kínvallatás lenne számomra.

Avatar
spiderclone
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 00:35
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: spiderclone »


Ha már zene, akkor film! Filmzenékkel, hogy álltok? Én mostanában a Big Fish és a Last Samurai-t koptatom, mindkettő nagyon tetszik. A Big Fish Danny Elfman, és a komponált track-ek, mellett van jónéhány egyéb szösszenet is. Pearl Jam és Elvis pl...
A Last Samurai Hans Zimmer, aki hol magát másolja, hol valami nagyon nagyot alkot, most megtalálta a középutat, ugyanis a zene egész jó, bár hangzásvilágban és a hangszerekben nem sok köze van a keleti dolgokhoz, de legalább nem másolja úgy a nagysikerű sziklát, mint ahogy azt a gladiátorban tette.
Sean Bateman: "Megoldjuk! Rock'n'Roll!"

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: vtb »


Jaaajj J. E. figyelj már oda miket írsz!!!!
 
Nem Five és Journey, hanem Fíwe és Jurrnei
és különben is Vee Viil Rack Yu
 
...kicsivel több komolyságot!

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tényleg mondjátokk már meg mér van az, hogy Haselhofnak még nemm jelent meg DVD-je?

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nálam ez a topp 10.
 
Bruze Springsten - Born In America
Bruze Springsten - Dancing In The Park
David Haselhof - Loking For Freedom
David Haselhof - Everybody Sunshhine
David Haselhof - Limbbo Dansz
Journey - Onlli The Young
Five - We will rock you
Lajcsi-Jimmy - A muzsikusnak dalból van a lelke
Áriem - Bang And Blám
David Haselhof - Casaablanca (nyugi nem a szar film betétdala volt)

Avatar
wadkan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:52
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: wadkan »

Az új Norah Jones nagyon jóóóóó! Valamint nálam favorit még Lene Marlin új lemeze is, olyan melankólikus kissé. Este beteszem a lejátszóba, és arra alszom el. Nyugtatónak isteni egy stresszesebb nap után!
Előfok: Denon AVR-3801, Front végfok: Rotel RA-985 BX, Első és hátsó center végfok: Rotel RA-985 BX, Surround végfok: Rotel RA-980 BX, DVD: Denon DVD 900, CD: Rotel RCD-865 BX, VHS: Panasonic NV-HD 670, Front: JM lab Cobalt 816, Center: JM lab Chorus LCR 700, Surround: JM lab Chorus 707, Surround center: JM lab Chorus LCR 707, Sub: JM lab Chorus SW 700, TV: JVC AV32H20, kábelek: VDH CS-122 & VDH The Combination

Avatar
mv3
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2003.04.07., hétf. 16:36
Értékelés: 12

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: mv3 »


Mostanában nálam az Anima Sound System cd lemezei forognak a legtöbbet
Érdekesség képpen fordżtva történt a zenekar megismerése: a legutolsó albumukat vettem meg elôször, de annyira rákaptam a zenéjük żzére, hogy az egyre régebbi lemezeiket is többnyire megvettem.
 
A másik örömteli cd érkezés: a Pink Floyd: Pulse c. albumát kaptam nemrég ajándékba. Régi vágyódásom volt, de mindig sajnáltam rá a pénzt. Hihetetlen élmény, eddig is szerettem a szabadtéri felvételeket, de ez a búcsú koncert igazi csemege

Avatar
NZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:32
Értékelés: 3

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: NZoli »


Igen, igen... nem Tour De France 2004, hanem... Manapság csak ezt a lemezt tudom végig(!)hallgatni, pedig már túl vagyok a 10x-en biztos, míg a családnak már egyszer is sok volt
Nekem megvan a Kraftwerk - Tour De France Soundtracks 2003, amit szintúgy kedvelek is
Hang: Yamaha RX-V371, KX-580, Acoustic Research S50, S20, SC2, Sub 30A
Kép: Samsung LE40ES6100, LE32D551, ASUS O!Play HDP-R1, UPC HD-DVR

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ha el akarok "lankadni" bizony Kraftwerket teszek be...
Nekem megvan a Kraftwerk - Tour De France Soundtracks 2003, amit szintúgy kedvelek is

Avatar
NZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:32
Értékelés: 3

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: NZoli »


Kaptam három Chill Out Feeling albumot, nagyszerű nyugis pillanatokra. A stílusa: Psy-Trance.
Ezt én is kipróbálom. Bár otthon nyugis pillanatok nincsenek :-(
(De szeretem, mikor 3,4MB/sec a transfer rate...)
 
Egyébként a 80-as évek zenéjét szeretem, főleg Italo-t, de ha el akarok "lankadni" bizony Kraftwerket teszek be...
a Man Machine, Computer World, és a Tour de France 2004. Ide tartozik még a Tangerine Dream és Jean Michel Jarre (régebbi) dolgai. Máskor jöhet a Metallica közel minden, Accept Metal Heart-ja, vagy Kylie Minogue Fever DVD-je.
Aktuális kedvenc a Belga: A gyaloglás vége c nótája.
Hang: Yamaha RX-V371, KX-580, Acoustic Research S50, S20, SC2, Sub 30A
Kép: Samsung LE40ES6100, LE32D551, ASUS O!Play HDP-R1, UPC HD-DVR

Vendég

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Apostol Ne bántsd a tangót Álllat!!!
 
ui.:
csak vicc volt


Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


tavasszal jon az elso geyster album 1984 cimmel (www.geyster.com) egy kicsit retros, 80as evek feeling zene, nekem bejon kegyetlenul...
 
kiadtak 1 promo medley-t az albumbol, jofajta narratorral
de azert kiraj igy is (pl.: bye bye superman eleg ismert zene)
 
itt van ni: geyster medley
o v e r p o w e r e d

Avatar
Fazso
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2004.02.02., hétf. 14:18
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Fazso »


Segítség !!!
 
Nagyon rég keresem az REM - MTV unplugged lemezét , de nem akadok a nyomára, tud valaki segíteni nekem ?
 
Köszi,
 
Fazso
TV: Samsung 55cm, Receiver: Onkyo TX-DS595, CD: Sony CPD-211, front: Jamo 630

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Kedvenc zenei felvételeim

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Akik bírják az elvontabb dolgogat azoknak ajánlanám a Balkan Fanatikot.
 


Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”