Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Progresszív Rock

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: merida »

riverside_identity_800-d311553a.jpeg.jpg
riverside_identity_800-d311553a.jpeg.jpg (173.79 KiB) Megtekintve 1612 alkalommal

Avatar
fenyő
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.04.27., csüt. 11:18
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Budaors

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: fenyő »

male vocalist prog magazine.jpg
male vocalist prog magazine.jpg (71.56 KiB) Megtekintve 1642 alkalommal

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Peter Gabriel a 2002-es Up óta dolgozik 10. stúdióalbumán, ezzel tavaly simán felkerült a 25 lemez, amit régóta várunk listánkra. Ennek azonban vége: 2023-ban végre megjelenik az i/o, ráadásul nem is akárhogy: az új dalok mindig teliholdkor fognak kijönni, az első ma, január 6-án.


A Genesis egykori énekese 2000 körül még úgy gondolta, akár dupla album is lehet a legutóbbi új dalokat tartalmazó sorlemeze, az Up, annyi anyaga gyűlt össze hozzá (állítólag 100 körüli dal vagy dalkezdemény). Majd a 2002-es lemez megjelenése után azt nyilatkozta, hogy 1-2 éven belül kijöhet a folytatás, ám ebből végül 21 év lett. Az album befejezését hol turnék, hol feldolgozáslemezek, hol a felesége betegsége késleltette, ám – valószínűleg a járvány alatt – neki is lett ideje, hogy a végére érjen a dolgoknak. A ma reggel debütált Panopticomon (ami még nem a végleges albumverzió) Brian Eno billentyűzik, David Rhodes gitározik, Manu Katché dobol, és Tony Levin basszusozik. A turnéra is ők fogják elkísérni az énekest (mínusz Eno), aki hosszú idő után újra koncertezik Európában; a magyar rajongóknak sajnos Krakkóig vagy Berlinig kell utazniuk, ha május-júniusban meg akarják nézni élőben Gabrielt.


youtu.be/KIDu6a9COmg
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Jövő márciusban új Haken album jön, itt a borító, meg egy kis ízelítő! ;)
https://www.youtube.com/watch?v=LQJ-e75ZSj8
Csatolmányok
FjjFYJ5WQAAgjUn (1).jpg
FjjFYJ5WQAAgjUn (1).jpg (1.01 MiB) Megtekintve 1739 alkalommal
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Idén novemeberben jelenik meg Mezolit címmel a Thy Catafalque első koncertlemeze, mely a tavalyi Fekete Zajon adott koncertet tartalmazza.
thy_catafalque_mezolit.jpg
thy_catafalque_mezolit.jpg (766.66 KiB) Megtekintve 1983 alkalommal


youtu.be/COTJ7oF5wrI
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

merida írta:
2022.09.29., csüt. 14:27
[youtube][/https://www.youtube.com/watch?v=ce4GznIA4LM
]

youtu.be/ce4GznIA4LM
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Online
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: merida »


Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Aszpirin írta:
2022.09.29., csüt. 08:25
adamthebrave írta:
2022.09.29., csüt. 08:11
Hoppácska...
Impressive. :rolleyes:

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már (számomra is paradox módon) unalmas a Polyphia zenéje.
Erre úgy jöttem rá, hogy beraktam az autóban egy hosszabb úton, csak Polyphiát, és egy idő után nem bírtam már hallgatni. Ugyanazzal összegezhető minde számuk: mérhetetlen virtuozitás, lehetetlen futamok, váratlan progressziók, szaggatott ritmika, ami hirtelen rövid szüneteket majd ugyanojlyan hirtelen dinamikaváltások sorozatát produkálja... Az eredmény pedig: első hallásra: HŰHA! Második hallásra: hűha. Harmadik hallásra: hááát izé... végül: oké, ennyi ebből elég.
Szerintem ilyen, amikor valamit túltolnak. Bármilyen virtuóz és megkapó, hosszabb távon rém unalmassá válik.
Persze ez teljesen egyéni vélemény, de kíváncsi vagyok, hogy TE hogy vagy ezzel...
Teljesen értem, hogy miről beszélsz, néha nekem is sok. Azonban nem tudom elvitatni tőlük, hogy mekkora követ dobtak a nodern prog pocsolyájába. Önismétlőek, kiszámíthatóak (ami totálisan ellentéte a progresszívnek), de a Playing God és ez a szám is igen jóra sikeredett, a másk két új szám erősen felejtős (főleg azzal a lánnyal, ami inkább egy pop dal).
A Polyphia ma egy szórkaztóipari termék, teljesen 21. századi marketing gondolkodással, én nem ebben szocializálódtam, szerintem te sem... :rolleyes:
Mindent összevetve inkább hozzátettek a mai modern zenéhez mintsem elvettek, enyhe pozitív a mérlegük nálam. Pl. a fiamra tett hatásuk miatt nem lehetek elég hálás... ;peace;

Ez a szám jó, Vai a trónon.... mekkora már. Van benne némi metálra hajazó gitározás is, nekem ez a szám tetszik, jelen pillanatban nem látok bennük évtizedes karriert, de hátha meg tudnak majd valahogy újulni.
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

adamthebrave írta:
2022.09.29., csüt. 08:11
Hoppácska...
Impressive. :rolleyes:

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már (számomra is paradox módon) unalmas a Polyphia zenéje.
Erre úgy jöttem rá, hogy beraktam az autóban egy hosszabb úton, csak Polyphiát, és egy idő után nem bírtam már hallgatni. Ugyanazzal összegezhető minde számuk: mérhetetlen virtuozitás, lehetetlen futamok, váratlan progressziók, szaggatott ritmika, ami hirtelen rövid szüneteket majd ugyanojlyan hirtelen dinamikaváltások sorozatát produkálja... Az eredmény pedig: első hallásra: HŰHA! Második hallásra: hűha. Harmadik hallásra: hááát izé... végül: oké, ennyi ebből elég.
Szerintem ilyen, amikor valamit túltolnak. Bármilyen virtuóz és megkapó, hosszabb távon rém unalmassá válik.
Persze ez teljesen egyéni vélemény, de kíváncsi vagyok, hogy TE hogy vagy ezzel...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Hoppácska...


youtu.be/1JNmz17gnMw
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

A most szombati Thy Catafalque koncertről elfogadható minőségű videó.


youtu.be/tTMqCklObaw
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Online
Avatar
turho
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.12.13., vas. 08:24
Értékelés: 42
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: turho »

Lehet, hogy volt már, de beteszem, mert akkora zseni ez az albumuk (és milyen minőségű is! Libabőr), hogy ha magnószalag lenne, már rongyos lenne.... :) Az utolsó 2 szam meg mindent visz.
De a Fool's Epilogue is :)

https://music.youtube.com/watch?v=tpVLH ... ture=share
ACR ISOSTATIC RP-400, 2X ClassdAudio SDS470C upgraded (biamp) , ACR RP 300 hangfalak ELADÓ!!! SMSL M300 mk2 AK4497 DAC, és nagy zeneszeretet

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Finom hazai...

Hozzánk méltó - Távolság


youtu.be/AqWYG33xFZk


A langolo.hu írt róla bővebben

Máris Viktor “nárciszt” olyan zenekarokból lehet ismerni énekesként, mint a Dereng, a Bálnalovas vagy a nís, most viszont egy saját projektet mutat be itt a Lángolón. És itt át is adnánk a szót neki:

“A hozzánk méltó távolság története több, mint tíz éve kezdődött. Kéne csinálni olyan zenét, amilyet nem hallunk máshol, keverni a kedvenceimet egy olyan eleggyé amire vágyom, hogy mások tegyék. Írni olyan dalokat, amilyeneket hallani, hallgatni szeretnék például egy koncerten. Mindig részem volt az önkifejezés, de saját magam kielégítése is ugyanolyan fontos, mint az, hogy megértsenek. Így próbálom egyesíteni ezeket a dolgokat.

Ezeknek a daloknak is a nagy része abban az időszakban született, több mint 10 éve, de ez a kis projekt mindig háttérbe szorult, mert remek bandákba csatlakoztam, mint az akkori numetálos enRage, az induló Dereng, a Bálnalovas, a saját elektronikus projektem, a Yornkék vagy a most is haladó nís zenekar. Szóval a hozzánk méltó valahogy mindig háttérbe szorult, mert volt más amit csinálni kellett, meg lusta is voltam sokszor, de sosem hagytam elhalni az egészet, mert volt tervem vele. Összerakni egy zenekart, felújítani a régi dalokat, írni újakat.

De elteltek évek és annyit változtam zeneileg, hogy már nem éreztem annyira magaménak a régi dalokat, de nem volt opció a kukázás, így kitaláltam, hogy megcsinálom egyedül az egészet, kicsit modernesítem a régi ötleteket, formálom mai magamra, de azért a lényegükön nem változtatok, mert ezeket az energiákat új dalok írásába fektetném.
Tehát egy amolyan letisztázás és továbblépés a cél. Létrehozni ezt a projektet, életre kelteni és írni az új dalokat. Szeretnék majd zenekart összerakni, de olyan komplexen írok témákat, érzéseket, hogy nehéz ahhoz kapcsolódó embereket találni, de jó lenne ha lennének jó zenészek, akik kijavítják a hibáimat, kiegészítik a hiányosságaimat, inspirálnak és együtt tudunk alkotni. Hát ez lenne a cél.

A név, a hozzánk méltó távolság nagyon fontos számomra. Mindenki tart valahova és akik hasonló távolságra vannak attól ahova tartanak, azok megértik egymást, mert hasonló cipőben járnak. Mindegy a céljuk, a lényeg a távolság amennyire attól vannak. Olyan emberek illenek össze bizonyos életszakaszokban, akik megértik egymást, vagy hasonló dolgokkal küzdenek. Annak idején ilyen emberek vettek körül engem és nagyon jól tudtunk együtt működni, szeretni egymást, hatni egymásra, támogatni egymást. Innen jött ez a név ötlet. A borító képe egy másik értelmezést követ. Ott a lényeg, hogy a három pont, ami befolyásolja az emberek viselkedését, között mekkora a távolság. Itt is csak azt tudjuk megállapítani, hogy kivel illünk össze. Ha úgy tetszik, kinek van olyan távol a tudata a nemi ösztönétől, mint magunknak, vagy éppen az érzelmei mennyire befolyásolják, milyen távol van a tudatától, stb. Szóval mindenki eldöntheti neki mekkorák ezek a távolságok, de ez a három együtt alkot egységet.

Az évek alatt a név rövidült csak hozzánk méltóra, hogy a hallgatót ne szorítsuk korlátok közé, be tudja helyettesíteni a saját harmadik szavát, így a távolság pedig a bemutatkozó lemez címe lett.

Az Alina című dalban Besnyő Gabival énekelek, mert annyira imádom a hangját és lett egy ötlet, hogy az a dal legyen párbeszéd és Ő szívesen elvállalta a vendégszereplést, mert tetszett neki a dal. Nagy öröm ez számomra.”

A borítón a mandala Horváth Rita munkája. A fotót Király Lilla Vivien készítette.
A dalokban szinte mindent Máris Viktor csinált, kivétel az aratható dal versszaka alatt szóló basszus slappelés,

“azt a csodálatosan tehetséges Oancz János barátom és régi zenész társam játszotta fel, mert én slappelni nem tudok. Illetve néhány dob téma a szintén zseniális multiinstrumentalista zenész Hegyaljai-Boros Zoltán (Zedmind) ötlete még a közös zenélés időszakából.”

A dalokat szintén nárcisz keverte, azt mondja, hogy ezért is tartott sokáig elkészíteni őket, mert évekig tanulta rajtuk, hogy végül hallgatható minőségűek legyenek. A Mastering az Echo Recording Studioban készült, ahol Kiss Gábor kapta össze és tette helyre az összhangzást.
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

The Aristocrats With Primuz Chamber Orchestra - "Stupid 7"



youtu.be/OWLBbmxpuxk
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Lesz új Derek Sgerinian szólólemez Vortex címmel, parádés szereplőgátdával.

A Scorpion című számban az alábbi trió zenél:

Derek Sherinian (Keys)
Simon Phillips (Drums)
Ric Fierabracci (Bass)

Erősen ajánlott!


youtu.be/UKHK-G6UDP4
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Polyphia - Playing God (Official Music Video)


youtu.be/Z5NoQg8LdDk
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Lesz új Haken lemez, itt az első előzetes róla:


youtu.be/IeENKWcitCw
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Az egyik legszebb Spock's Beard dal új verziója.


youtu.be/s-AO5BAGHRc
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

A Special Providence tagjaiból alakult a KALTENECKER-MARKO duó, melynek hamarosan megjelenik az első lemeze.


youtu.be/AUuttEhzmKs
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adamthebrave 2022.04.14., csüt. 08:41-kor.
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
fenyő
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.04.27., csüt. 11:18
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Budaors

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: fenyő »


Avatar
fenyő
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.04.27., csüt. 11:18
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Budaors

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: fenyő »

Magyar zenekar, eddig nem ismertem. Az előző lemezei nem is tetszenek, de ez.. :D

https://www.androidgroup.hu/hu/blog/ma- ... ht-ball-cd

Kép

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Elindult a Dream Theater 2022-es turnéjának amerikai része. A kinti dalok listája:
Dream Theater 2022 USA setlist.jpg
Dream Theater 2022 USA setlist.jpg (138.14 KiB) Megtekintve 3227 alkalommal
Megjelent egy új klip az az új lemezhez kacsolódóan.


youtu.be/LbzrxFRCyAk



És egy kis érxdekesség, egy dobos feldolgozása az Enemy inside című számnak. Nem kell hozzá zenésznek lenni, hogy átérezzük ez nem mindennapi produkció! Egy érdekesség: a minimalista szetten túl nem használ dupla lábgépet, a másodikat a kezével és a tammal pótolja.


youtu.be/eBZTnGhPsZk
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

Lesz új PATTERN-SEEKING ANIMALS lemez, itt az első nóta.



youtu.be/r6CUmwJqEQM
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
mike-rame
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016.10.23., vas. 16:01
Értékelés: 598

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: mike-rame »

"Áldozat nélkül nincs veszteség"

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Re: Progresszív Rock

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »

kowalsky írta:
2022.01.06., csüt. 09:28
Az első lemezük 2004-ben jelent meg "Tünő idő tárlat" címmel ... és eddig 10 (nagy) lemezük van.
Avant-garde metal bandaként indultak. A makói kezdetek után Kátai Tamás Skóciába, Edinburgh-be távozott (2010-es évek), majd 2020-ban visszatért.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Thy_Catafalque
https://en.wikipedia.org/wiki/Thy_Catafalque
https://en.wikipedia.org/wiki/Tam%C3%A1s_K%C3%A1tai
Köszi a pontosítást! :smile32:
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”