Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Komolyzenei ajánló

Avatar
chord_
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2020.05.28., csüt. 17:29
Értékelés: 539

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: chord_ »

juliush írta:
2023.03.04., szomb. 22:25
OK, tudom...Hyperion megint...
Purista, histórikus előadás szakértők számára nyilván blaszfémia modern hangversenyzongorán olyan műveket hallgatni, melyek születésekor legfeljebb csembaló, tangens zongora vagy épp fortepiano létezett, de ez valami zseniális!
Mondjuk CPE mindig is a Bach család leginvenciózusabb képviselője volt SZVSZ, és ezek az izgalmas, bár anakronisztikus előadások is jól állnak a darabjainak.
(És ez a borító! :smile53: )
Viszont annyira jól szól már youtube-on is, és nagyon jó az előadás, hogy majdhogynem meg is hallgatnám rendesen...
Blog: Komoly Zenei Ajánló
Mark Levinson №512 - Heed Nexus - Spendor SP1 - Radnai kábelek

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

OK, tudom...Hyperion megint...
Purista, histórikus előadás szakértők számára nyilván blaszfémia modern hangversenyzongorán olyan műveket hallgatni, melyek születésekor legfeljebb csembaló, tangens zongora vagy épp fortepiano létezett, de ez valami zseniális!
Mondjuk CPE mindig is a Bach család leginvenciózusabb képviselője volt SZVSZ, és ezek az izgalmas, bár anakronisztikus előadások is jól állnak a darabjainak.
(És ez a borító! :smile53: )
cover.jpg
cover.jpg (104.48 KiB) Megtekintve 1823 alkalommal
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
chord_
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2020.05.28., csüt. 17:29
Értékelés: 539

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: chord_ »

Ez a Phantasm consort, őket nem tudtam megszeretni; valamit másképp csinálnak, vagy egyszerűen csak másra vagyok beállítva...


youtu.be/_WiQrAKsc1g



youtu.be/qYrjj3WFkWY
Blog: Komoly Zenei Ajánló
Mark Levinson №512 - Heed Nexus - Spendor SP1 - Radnai kábelek

Online
Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Az a borító egy uniform darab, a régi, még nem Alia Voxosított lemezekhez ezt jeleníti meg pl. a Tidal, az Amazon, az Apple stb.
A gambák hangja, ahogy a csembaló is, szerintem egy hifiberendezés Szküllája és Kharübdisze. Jó példa erre a következő lemez. Sokat kellett fejlődnie a berendezésemnek, hogy a gambák nagyon hasonló, de mégis eltérő hangszíne értelmezhető legyen együtt, de ne essen szét a részletezésben.
R-19929724-1629472172-5630.jpg
R-19929724-1629472172-5630.jpg (118.58 KiB) Megtekintve 1826 alkalommal

Avatar
chord_
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2020.05.28., csüt. 17:29
Értékelés: 539

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: chord_ »

PgSpa írta:
2023.03.04., szomb. 10:56
Louis De Caix D'Hervelois számomra teljesen ismeretlen név volt. Tegnap bekukkantottam a helyi egyetlen antikváriumba, és bontatlan! LP formátumban találkoztam vele. Persze nem hagytam ott! Az ismertető szerint Marais tanítvány, így a Sainte-Colombe vonal is felsejlik. A zene kiváló, talán egy kicsit egyszerűbb. de lendületesebb, mint a kiváló elődöké. A felvétel szintén tökéletes, az én rendszeremen inkább az SACD hangzáshoz hasonlít térképzésben, melegségben, a lágyabb, de mégis jól érzékelhető magasakban. Furcsállom, hogy az Alia Vox Heritage sorozatában még nem adták ki újra.R-
Finom zene, nagyon.
CD-n is kiadták, ezt az 1977-es felvételt, 1988-ban, nekem ez van meg. Azt az AliaVox-ost, meg ami a youtube linken van, én még sosem láttam.

Kép

A hangminőség 'érthetetlenül' nagyon-nagyon jó. Csak gondoljatok bele, '88-ban hol volt még a kifinomodott digitális technika? Valóban, kicsit a mostani SACD-k hangját idézi, annak minden lágyságával.

Kép

Van rajta egy rondó, nálam a 12. szám, a La Biron, az LP-n, úgy látom, a B oldal 3. szám, vagyis nem fog torzítani (:)), kicsit ráfigyelve, valami egészen zseniális, ahogyan Savall játszotta, fekete hajjal, 36 évesen. Hogy ma megáll?, hát, olyan magasra tette a lécet, hogy ma alig-alig találni felvételt, ami ehhez fogható.


youtu.be/xGDrPgsL63U
Blog: Komoly Zenei Ajánló
Mark Levinson №512 - Heed Nexus - Spendor SP1 - Radnai kábelek

Online
Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Online sok minden van fenn tőlük úgy, hogy lemezen -azaz SACD-n- nem adták ki. Szerintem megvették a régi felvételeket a régi kiadójuktól az Astrée/Audivis-tól, és felnyomták a zeneportálokra. Olyan is van, hogy pl. Couperin: Les Nations fent van az eredeti 1983-as verzióban, és az új SACD-re készült remaster is. Ez egy érdekes összehasonlításra adott alkalmat, mert megszereztem az eredeti CD-t, az új SACD-t, és ugye online a két verzió megint más... de nem akarok offolni...vagy ha érdekel, írok megfelelő topikban erről.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

PgSpa írta:
2023.03.04., szomb. 10:56
Furcsállom, hogy az Alia Vox Heritage sorozatában még nem adták ki újra.
Azért van egy AliaVox-kiadása, épp azt hallgatom most:
Screenshot 2023-03-04 at 17.57.04.jpg
Screenshot 2023-03-04 at 17.57.04.jpg (307.98 KiB) Megtekintve 1651 alkalommal
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

juliush írta:
2023.02.23., csüt. 00:00
Gyorsan bevásároltam, mielőtt a kiadó teljesen nem "univerzálódik"! ;)
Sajnos sem a Tidalon, sem a Qobuzon, sem a HRA-n nem találom... sad.gif
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

ajkamici írta:
2023.02.23., csüt. 09:29
Csembaló hallgatása "hifi" -n nehéz feladat. Nagyon összeérettnek kell lennie a rendszernek, hogy tényleg élvezetes és valós hangzású legyen. A tonalitás iszonyat összetett, sztem bonyolultabb sokkal mint a zongora hangzása a milliárd fel és alharmonikusok miatt. Ha korrekt a lánc, akkor új galaxisok nyilnak meg.
Ezt a srácot Thomas Dunford csapatában és a "Barricades" lemezen hallottam, láttam először. Jó figura :rolleyes: és kárprázatos jónak tartom.
Hallgatom a fejhallgatós "rendszeremen" az általad ajánlott Jean Rondeau albumot, és - bár lehet, hogy nem teljesíti a rendszerem a követelményeidet - nekem így is nagyon bejön, szóval köszi az ajánlást! leborulok.gif
(a frissen megjelent Goldberg-variációi is nagyon jók :rolleyes: )
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Louis De Caix D'Hervelois számomra teljesen ismeretlen név volt. Tegnap bekukkantottam a helyi egyetlen antikváriumba, és bontatlan! LP formátumban találkoztam vele. Persze nem hagytam ott! Az ismertető szerint Marais tanítvány, így a Sainte-Colombe vonal is felsejlik. A zene kiváló, talán egy kicsit egyszerűbb. de lendületesebb, mint a kiváló elődöké. A felvétel szintén tökéletes, az én rendszeremen inkább az SACD hangzáshoz hasonlít térképzésben, melegségben, a lágyabb, de mégis jól érzékelhető magasakban. Furcsállom, hogy az Alia Vox Heritage sorozatában még nem adták ki újra.
R-13252137-1550766019-4414.jpg
R-13252137-1550766019-4414.jpg (68.5 KiB) Megtekintve 1462 alkalommal

Avatar
chord_
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2020.05.28., csüt. 17:29
Értékelés: 539

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: chord_ »

Kép

Van ezen a lemezen pár finom dolog.
Az ártatlanoknak, be-látogatóknak, természetesen a 4. track, a Miserarum est,


youtu.be/K4CvUzYfcT4


A haladóknak, vagy akik kicsit unják a konvencionális szonáták szorítását, vagy akik különösen bírják a 'falses' hosszanti alkalmazását, nekik a végefelé, a 12. track, a Qu'est devenu,


youtu.be/zrnLmR2Bq30


A hangminőség, az a szokott 'Alpha'-s.
Nagyon odafigyelt valaki a hifisekre.
Blog: Komoly Zenei Ajánló
Mark Levinson №512 - Heed Nexus - Spendor SP1 - Radnai kábelek

Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1481
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 809
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

Csembaló hallgatása "hifi" -n nehéz feladat. Nagyon összeérettnek kell lennie a rendszernek, hogy tényleg élvezetes és valós hangzású legyen. A tonalitás iszonyat összetett, sztem bonyolultabb sokkal mint a zongora hangzása a milliárd fel és alharmonikusok miatt. Ha korrekt a lánc, akkor új galaxisok nyilnak meg.
Ezt a srácot Thomas Dunford csapatában és a "Barricades" lemezen hallottam, láttam először. Jó figura :rolleyes: és kárprázatos jónak tartom.


youtu.be/DzxlMfUzqIM
Csatolmányok
500x500.jpg
500x500.jpg (46.31 KiB) Megtekintve 1428 alkalommal
119320779.jpeg
119320779.jpeg (102.39 KiB) Megtekintve 1428 alkalommal

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

Gyorsan bevásároltam, mielőtt a kiadó teljesen nem "univerzálódik"! ;)
Egy lemez, amely szerintem képes lehet megszerettetni a csembaló és virginál muzsikát azokkal is, akik eleddig Sir Thomas Beecham nézeteivel azonosultak e hangszerek hangzását illetően. A csembalónak valami egészen gyönyörű teste van, amit sikerült is bitekbe önteni. És a darabok is változatosak, szórakoztatóak és legalábbis az én füleimnek igazán virtuóz előadást kaptak.
cover.jpg
cover.jpg (105.13 KiB) Megtekintve 1447 alkalommal
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
chord_
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2020.05.28., csüt. 17:29
Értékelés: 539

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: chord_ »


youtu.be/yk4gLjhdAg8


Ilyet is tudott a Hyperion.
Valami döbbenetes pendítés-dinamika.
Nagy kedvencem.
Érdemes a végét megfigyelni. Mint egy gondolatjel.
Blog: Komoly Zenei Ajánló
Mark Levinson №512 - Heed Nexus - Spendor SP1 - Radnai kábelek

Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1481
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 809
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

Az bizony, szomorú, viszont a kiadó lemezeinek ára most fog elindulni felfelé.. nekünk persze ez sem a legjobb .
Már a régebbi Alia Vox nem kiadott sacd- i horror árban kezdenek mozogni.-

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

O_S írta:
2023.02.19., vas. 14:23
...Sajnos a Brahms lemez több track-jében kimaradások, zajok vannak.
Nem tudom, hogy ez kinek hibája, de ezek szerint nem sokan hallgatják...
Én antikváriumban, valószínűleg hagyatékból származó, praktikusan újszerű CD-n szereztem be. :D
Ha jól láttam, a Tidal-on is fent van, de ott nem hallgattam még. Qobuz meg sajna számomra elérhetetlen...de korábban nem pont velük kapcsolatban számoltak be többen is hasonló problémákról? gondolkodik.gif
Egyébként meg én is köszönöm az ajánlást, alkalomadtán fülügyre veszem.
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
O_S
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 248
Csatlakozott: 2009.06.02., kedd 13:09
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Gödöllő

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: O_S »

juliush írta:
2023.02.18., szomb. 21:01
Újabb turkászás, újabb felfedezés!
Szia juliush!
Köszi az ajánlásokat. Megtaláltam őket a Qobuz-on. Sajnos a Brahms lemez több track-jében kimaradások, zajok vannak.
Nem tudom, hogy ez kinek hibája, de ezek szerint nem sokan hallgatják.
Ezek ellenére élvezhető, bár először frászt kaptam, hogy az új kütyüim hibásak, de minden esetben azonos helyeken jelentkezik a hiba, más zenék meg rendben vannak.
Üdv,
O_S
ui: Most vettem észre, hogy megjelent egy új Christina Pluhar lemez Jaroussky közreműködésével.
Pluhar.jpg
Pluhar.jpg (387.24 KiB) Megtekintve 1651 alkalommal

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

Újabb turkászás, újabb felfedezés! Ezúttal a romantika és egyik ikonikus képviselője, Johannes Brahms pályafutásának utolsó időszakából. Az alábbi lemezen található két szonáta eredetileg klarinétra és zongorára íródott, de Brahms gondolt az egyébként dedikált darabokkal nemigen kényeztetett brácsásokra is és rögtön elkészítette a brácsa-zongora átiratot. Csodálatos darabok, széles érzelmi skálát felvonultató előadásokban, ki gondolta volna ezt a leginkább korhű előadásairól elhíresült Nils-Erik Sparfról? (Ugye a BIS remek Négy évszak felvételét nem kell bemutatni!).
A felvétel minősége is megérdemel jópár dícsérő jelzőt. Ez is egy korszak végén született, 82-ben nem sokkal a digitális technikára történő áttérés előtt. Engem a kanapé szélére szegezett, megkockáztatom az egyik legrealisztikusabb, szinte tapinthatóan testes, zengő zongorahang (Bösendorfer), amit felvételen volt szerencsém élvezni.
Abszolút ajánlott!
sparf.jpg
sparf.jpg (117.83 KiB) Megtekintve 1678 alkalommal
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

Még visszább az időben...nagyjából a harmadik keresztesháború idején járhatunk, Párizs nemrég épült gótikus katedrálisában...Mindezt remekül felidézni tűnik az alábbi lemez, amelyet harmadik este hallgatom egyfolytában, ez talán mindent elmond! Valami hihetetlen, hipnótikusan kaleidoszkószerű hatású zene, remek hangminőségben, alig tudok elszakadni tőle!
perotin.jpg
perotin.jpg (19.57 KiB) Megtekintve 1722 alkalommal
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

Más. A Roon valamilyen különleges belső indíttatástól vezérelve a Paul Paray vezényelte Schumann 2. szimfónia után (Detroit Symphony Orchestra, Mercury Living Presence - önmagában is megérne egy misét) egyéb utasítás hiányában az alábbi lemezről Gershwin Egy amerikai Párizsban c. darabját vette elő. Fenomenális előadás, audiofil alsók nedvesítésére alkalmas hangminőségben rögzítve.
transatlantic.jpg
transatlantic.jpg (120.6 KiB) Megtekintve 1785 alkalommal
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
chord_
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2020.05.28., csüt. 17:29
Értékelés: 539

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: chord_ »

juliush írta:
2023.01.28., szomb. 23:06
Feketeöves reneszánsz szakértőink talán más homokozóban játszadoznak, így megkockáztatok egy bátortalan novícius ajánlást pusztán pozitív élményeim hatására. Ha erre tévednek, majd megmondják, hogy miért gáz és mi lenne a tuti.
Szerintem meg egyszerűen varázslatos!
du-fay-missa-sancti-jacobi.jpg
Ja, ott vagyunk a fegyenctelepen, egész jó helyet csináltunk belőle... :)
Dufay esetében én óvatos vagyok, mert nem tudom fogyasztani azért azzal a lendülettel, mint mondjuk Byrd csembalóműveit, vagy Kapsbergert. Amit linkeltél, az biztosan jó, sokaknak tetszik, a zene az nagyszerű - énnekem ez az előadás kicsit direkt, kicsit túl-egyenes. Jobban szeretem ilyenkor a titokzatoskodást; az a kevés, amit nagyon szeretek, az pl. ez:

Kép,

Ott van rajta a 10. szám, a Salve flos Tusce gentis, az valami elképesztő.
Érdemes kicsit megerőltetni a vállfölöttit, mármint arra figyelni, amire én sem mindig szoktam, úgy általában: a ritmus. Mert itt van valami erősen furcsa. Hogy a szólamok miféle rendszerben haladnak. Izoritmia. Kicsit olyan, mintha két, olykor három különböző kottából jönnének a dolgok... :)
Ahogyan a szétcsúsztatott ritmusok rendszerben mozognak, az nekem nagyon-nagyon tetszik.
És maga, ez a zene, erre én rezonálok erősen.


youtu.be/xzpGSsiwuo8
Blog: Komoly Zenei Ajánló
Mark Levinson №512 - Heed Nexus - Spendor SP1 - Radnai kábelek

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

Ha már Byrd, nekem viszonylag új, de nagyon szép terület. Pár napja landolt nálam másodkézből (ismét csak Lemezkuckó) az alábbi lemez. Hozzáértés hiányában csak annyit mondhatok róla, hogy nagyon tetszik!
cover.jpg
cover.jpg (100.95 KiB) Megtekintve 1584 alkalommal
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
chord_
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2020.05.28., csüt. 17:29
Értékelés: 539

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: chord_ »

Két régi hangszer; a csembaló egy Floriani hangszer, Velencéből, 1572; a másik egy Rückers virginál, 1602, ezüst és vas/bronz húrozással, hollótoll pengetővel.
Az előadás, a ráközelítés most kedvencem.
A hangminőség szimplán varázslatos.

Kép

Kép
Blog: Komoly Zenei Ajánló
Mark Levinson №512 - Heed Nexus - Spendor SP1 - Radnai kábelek

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2629
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3324

Re: Komolyzenei ajánló

Hozzászólás Szerző: juliush »

"Egy jobb világban legalább annyi Haydn "Napszakok" felvétel lenne, mint Vivaldi "Négy évszak". Egy szebb világban a klasszikus rádióadók hallgatói a "Reggelre" kelnének, a "Délre" dalolnának, az "Estre" táncolnának és a nap végi izgalmat a "Vihar" szolgáltatná."
Nagyon finom lemez ám ez!
cover.jpg
cover.jpg (31.39 KiB) Megtekintve 1795 alkalommal
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Válasz küldése

Vissza: “Zene, amit hallgatunk”