Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Randall RB500 fej, Randall RB410XJM RB115XJM ládákkal

Hangszerek és hangosításuk, stúdiótechnika, rackek, mikrofonok, erősítők, keverők, DSP-k.
Lezárt
wargh
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2020.10.09., pén. 16:34
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Budapest

Randall RB500 fej, Randall RB410XJM RB115XJM ládákkal

Hozzászólás Szerző: wargh »

Tiszteletem/Szia!

Eladásra kínálom igen ritka basszustornyomat!
Alig van róla információ a neten, igyekszem azért mégis diszkréten bemutatni. 2 éve vagyok első tulajdonosa a fejnek, a ládákra már nem mondanám :D - beszéljenek a küllemről a képek :) Egy ML Case U2-es racket adok a fejhez ajándékba meg némi kábelt :)

Randall RB500:
- 500W teljesítmény
- Tiszta,torz csatornák és kompresszort is tudok kapcsolni rá, keverhető a két csatorna működése. Jazztől a metalig tudom ajánlani soksznűsége miatt.
- Effektloop található
- Egy lábkapcsoló is van a torz csatorna ki és bekapcsolásához
- Van az alap EQ de még a Buttom és Definition gombokkal tudom fokozni az egésznek a hangját.
- Beépített -10DB funkció is van a szép de mégis halk hangszínekért hogy egy kis helyen is helyt álljon az erőmű.
- Képen látni hogy akad még néhány funkciója ami különlegessé teszi
- Neutrik kábelekkel és sima ládajack kábelekkel is használható - adok mindegyiket hozzá :)

Randall RB410XJM láda :
- 600W teljesítmény
- 4x10"-os hangszórókkal (gondolom Celestion V30ak)
- A Flat funkcióját nagyon nem tekergettem
- Neutrik és jackláda kábelekkel is csatlakoztatható a fejhez és kötésbe is tudom kötni neutrikkal.
- köszép/magas tartoményok szólnak ha osztódik egy 115-ös ládával

Randall RB115XJM láda:
- 200W teljesítmény
- Neutrik és jack kábellel is csatlakoztatható fejhez

Alkuba nem megyek bele, újonnan 400 000 Ftért vettem a szettet, plusz az U2rack 25 000 ft volt és a neutrik kábelek se voltak olcsók.


Van egy másik hírdetésem ahol egy Randall Diavlo RD45 fejet árulok Randall Diavlo212-D ládájával 250 000ft-ért. Ha megveszed azt is akkor a kettőt 500 000 ftért adom ajándékokkal kiegészítőkkel együtt!

Budapesten kipróbálható, hozz gitárt, vagy egy balkezes Schecter Stiletto Stealth fogja megszólaltatni neked a felszerelést.
1.jpg
1.jpg (3.25 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
2.jpg
2.jpg (3.2 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
3.jpg
3.jpg (3.23 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
4.jpg
4.jpg (3.14 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
5.jpg
5.jpg (3.37 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
6.jpg
6.jpg (3.29 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
7.jpg
7.jpg (2.07 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
8.jpg
8.jpg (2.52 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
9.jpg
9.jpg (2.93 MiB) Megtekintve 280 alkalommal
10.jpg
10.jpg (2.17 MiB) Megtekintve 280 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Hangszerek, megszólaltatás, stúdiótechnika (kínál-keres)”