Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Phono előerősítők

Moderátor: pj-

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: kammerer »

pj- írta:
2021.02.07., vas. 11:49
Kammerer által javasolt analóg IC-nek utána jártam, s sajnos azokon az árakon megbízható helyről nem lehet beszerezni.
Az AD827 pl 7.120Ft (RS), az AD797 kb 4 ezer/db (Farnell) +plusz átalakító+munkadíj, tehát kb 10 ezer körüli összegre jön ki.

Természetesen e-bay kedvezőbb áron is beszerezhető, csak az a gond, hogy ezeket Amerikába gyártják, s szerintem lehetséges, hogy nem eredetiek.
Mint mondtam, nem "fontos" kicserélni a benne lévő, elég szépen zenélő opampot, de ha valaki mégis kísérletezni akar vele, érdekes lehet, hogy a HQ Elektronikánál ki lehet fogni épelméjű árakat, néha kedvezőeket is - főleg, ha aktuális forintromlások előtti régebbi készlet van. AD827 például 4ezer, AD797 3200... Ott ELVILEG csak eredetiek vannak - remélem, a gyakorlatban is. Az ebayről - és hasonlókról - ne vegyen senki, mert vagy hamis olcsó vagy igazi nem olcsó. A gyártótól szabad venni közvetlenül vagy olyan nagykertől-boltból, amely bizonyosan a gyártótól veszi. Kevés dolog van a világban, amit jobban hamisítanak, mint az opampokat.
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Kammerer által javasolt analóg IC-nek utána jártam, s sajnos azokon az árakon megbízható helyről nem lehet beszerezni.
Az AD827 pl 7.120Ft (RS), az AD797 kb 4 ezer/db (Farnell) +plusz átalakító+munkadíj, tehát kb 10 ezer körüli összegre jön ki.

Természetesen e-bay kedvezőbb áron is beszerezhető, csak az a gond, hogy ezeket Amerikába gyártják, s szerintem lehetséges, hogy nem eredetiek.

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: kammerer »

pj- írta:
2020.12.11., pén. 09:02
Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad ezeket az információkat.
Ezek arra ösztönöznek, hogy magam is kipróbáljak más opampokat. Ha majd jutok valamire, megírom.

Ami viszont biztos, hogy LME49720 és a régen szeretett NE5532 nem jók a mini phonoba.
A zavarodósabb hajlamú, és ezek szerint a Mini Phonóban is megzavarodós LME49720-ból a nagyon kísérletezőkedvűeknek ESETLEG érdemes lehet kipróbálni a fémtokozású, TO-99 szabványút (HA jelű), mert az nem annyira zavarodós hajlamú, mint a DIP tokozású műanyag. De nem fontos kipróbálni, mert szerintem az OPA2211 és az AD827 hasonló áron jobban szól, mint az LME47920HA.
A régen szeretett NE5532 pedig ha működne is benne, akkor se lenne érdemes, mert ma már nem ez a szint, a készülék többi része - és a gyári BB opamp is - sokkal magasabb szintű, tehát csak lefelé rontanánk egy mai NE5532-vel (szerintem a régi Signetics-szel vagy Philips-szel is, de ebben - is - lehet, hogy tévedek).

Szerk.: Ha a kicsit erősítésigényes (5-szörös fölött javasolják a nagy nyílthurok miatt) és viszonylag gyors OPA2228 valakinél gerjed (nálam ugyebár nem tette), ki lehet próbálni annak uniti-gain stabilizált párját az OPA2227-t, az nagyon strapabíró - ennek fejében persze azért nem teljesen ugyanolyan jó a hangja, mint a stabilizálatlan testvérének.
No és az elég gyors (nagy sávszélességű, magas slew rate-ű) AD827 és AD797 se jó mindenbe, nálam jók a Mini Phonóba is, az erősítőmbe is, a CD-játszómba is, de az nem garancia, hogy másoknál is gond nélküliek lennének - mindig van opampcserében egy kis kockázat, ha a tápoláson-biasoláson nem alakít az ember, nekem nem kellett.
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad ezeket az információkat.
Ezek arra ösztönöznek, hogy magam is kipróbáljak más opampokat. Ha majd jutok valamire, megírom.

Ami viszont biztos, hogy LME49720 és a régen szeretett NE5532 nem jók a mini phonoba.

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: kammerer »

"Az enyém ugyebár a Mini Phono prototípusa volt, abban gyárilag OPA2604 dolgozott,"

Ezt így félreérthetően fogalmaztam, hiszen most is azt a példányt használom. Arra akartam utalni, hogy a prototípusként készült készüléket vettem meg, ezért nem az az opamp volt benne gyárilag, mint a későbbi "futószalag"példányokban. Nálam hosszútávon AD797-t lesz benne, "ideiglenesen" AD827 van.
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: kammerer »

pj- írta:
2020.12.09., szer. 08:24
kammerer írta:
2020.12.08., kedd 21:30
pj- írta:
2020.12.07., hétf. 08:57
Felmerült az utóbbi időben kérdésként, hogy a mini phonoknál van-e esetleg valamilyen upgrade vagy SE lehetőség.
Kísérleteztünk vele, hogy esetleg tudnánk még többet kihozni a készülékből, de sajnos zsákutca volt.

Egyszóval minden maradt a régiben, az eredeti felállásban (MPP és az MC verzió MPPMC), természetesen a színválaszték megmaradt (fekete és ezüst).
Én opampcserével upgrade-eltem magamnak. A gyárilag benne levő BB-k is persze arányosak és kulturáltak, de az opamp az a pont, ahol kis befektetéssel (3-6ezer forint) nagyon sokat lehet javítani. Ez persze adja magát, bárki meg tudja csinálni, hiszen nagyon helyesen foglalatba tettétek, de megfontolható lenne számotokra is, mivel egyébként ahol tehetitek, kínáltok alkatrészválasztási lehetőséget a vásárlóknak - ebben is lehetne.
Nyugodtan meg lehet osztani az információkat, örülnék én is neki.
Az alkalmazott BB IC azért van benne, mert közismert, viszonylag jó hangja van, jFET-es bemenetű, s elég zajtalan is (volt analóg IC, amivel iszonyú zajt tudtam generálni).
Hja, olyan hajdenagy információ nincs benne, olyan opampokat tudok emlegetni, amelyek közismertségnek örvendenek.
Az enyém ugyebár a Mini Phono prototípusa volt, abban gyárilag OPA2604 dolgozott, ami meleg, kellemes hangú, nem túl attraktív, de sokáig hallgatható, türelmes a hangfelvételekkel szemben, a legfőbb kritikája, hogy kevés a részlete és a dinamizmusa - valamit valamiért ugye. Régóta okkal népszerű az áráért. A későbbi példányokban nyilván OPA2134 (esetleg OPA2132?) van, ezek is a BB "laidback", kellemes hangzású vonalához tartoznak, de a 2604-hez képest kicsit szárazabb, egyúttal dinamikásabb, mélyenergikusabb karakterrel, tömörebb térrel.
Amiket én próbálgattam bele a gyáriakhoz hasonló biasolási/tápolási karakterűek közül (többségük bipoláris tranzisztorú!), azok is inkább meleg karakterűek, bár a készülék valószínűleg elbírna keményebb hangúakkal is, de olyanokat nem próbáltam. OPA2228 tartja az előbb említettek bársonyosféle karakterét, de egy fokkal minőségibben, informatívabban, kiegyenlítettebben - és alig drágább a gyárinál. Ennek a vonalnak a még tovább fejlesztése a kicsit újabb OPA2211, 4ezer Ft környékén.
Az AD827 szintén 4ezer körül már nem a BB laidback karaktere, ellenben nem is rideg, mint amilyennek az ilyesmire alkalmazni szokott AD-k többségét általában tartják. Tehát megtart a BB melegségéből sokat, de informatívabb, energikusabb. Szerintem érdemes felugrani az AD797 szintjéig, aminek párja 6-7ezerbe kerül, plusz adapter is kell, merthogy ugyebár monó, de ez annyira okos és tiszta és arányos és kellemes hangú opamp, hogy az említettek közül ezt tartom a legjobb ár-érték arányúnak - sokan nagyon szeretik, és ugyan az áramzaja nem a legeslegbravúrosabb,de a feszültségzaja a legeslegkisebbek között van (és a torzítása is), nem véletlenül olyan népszerű mikrofonokhoz is.
Ezek NÁLAM nem gerjedtek, nem oszcilláltak, de ilyen kockázat persze opampcserében mindig benne lehet.
Efelett is vannak ugyebár jó audiofil típusok (OPA627, MUSES01, 02, 03, Bursonok...), de azokkal már többe kerül a leves, mint a hús.
Sokmindennel érdemes lehet még próbálkozni ízlés szerint (az olcsóbbak közül például AD8066-tal, de az már "AD-sebb" hangú), én ezeket tartom a legokosabb-leghatékonyabb választásnak ebbe a mini phonóba, fenntartva, hogy persze a gyárilag bent levő BB-k is jó választások az árukért és a Mini Phono árához képest.

Ha mégsincs ez itt jó helyen, töröld bátran.
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

kammerer írta:
2020.12.08., kedd 21:30
pj- írta:
2020.12.07., hétf. 08:57
Felmerült az utóbbi időben kérdésként, hogy a mini phonoknál van-e esetleg valamilyen upgrade vagy SE lehetőség.
Kísérleteztünk vele, hogy esetleg tudnánk még többet kihozni a készülékből, de sajnos zsákutca volt.

Egyszóval minden maradt a régiben, az eredeti felállásban (MPP és az MC verzió MPPMC), természetesen a színválaszték megmaradt (fekete és ezüst).
Én opampcserével upgrade-eltem magamnak. A gyárilag benne levő BB-k is persze arányosak és kulturáltak, de az opamp az a pont, ahol kis befektetéssel (3-6ezer forint) nagyon sokat lehet javítani. Ez persze adja magát, bárki meg tudja csinálni, hiszen nagyon helyesen foglalatba tettétek, de megfontolható lenne számotokra is, mivel egyébként ahol tehetitek, kínáltok alkatrészválasztási lehetőséget a vásárlóknak - ebben is lehetne.
Nyugodtan meg lehet osztani az információkat, örülnék én is neki.
Az alkalmazott BB IC azért van benne, mert közismert, viszonylag jó hangja van, jFET-es bemenetű, s elég zajtalan is (volt analóg IC, amivel iszonyú zajt tudtam generálni).

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: kammerer »

pj- írta:
2020.12.07., hétf. 08:57
Felmerült az utóbbi időben kérdésként, hogy a mini phonoknál van-e esetleg valamilyen upgrade vagy SE lehetőség.
Kísérleteztünk vele, hogy esetleg tudnánk még többet kihozni a készülékből, de sajnos zsákutca volt.

Egyszóval minden maradt a régiben, az eredeti felállásban (MPP és az MC verzió MPPMC), természetesen a színválaszték megmaradt (fekete és ezüst).
Én opampcserével upgrade-eltem magamnak. A gyárilag benne levő BB-k is persze arányosak és kulturáltak, de az opamp az a pont, ahol kis befektetéssel (3-6ezer forint) nagyon sokat lehet javítani. Ez persze adja magát, bárki meg tudja csinálni, hiszen nagyon helyesen foglalatba tettétek, de megfontolható lenne számotokra is, mivel egyébként ahol tehetitek, kínáltok alkatrészválasztási lehetőséget a vásárlóknak - ebben is lehetne.
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Felmerült az utóbbi időben kérdésként, hogy a mini phonoknál van-e esetleg valamilyen upgrade vagy SE lehetőség.
Kísérleteztünk vele, hogy esetleg tudnánk még többet kihozni a készülékből, de sajnos zsákutca volt.

Egyszóval minden maradt a régiben, az eredeti felállásban (MPP és az MC verzió MPPMC), természetesen a színválaszték megmaradt (fekete és ezüst).

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

A csöves MC phono előfoknál az MKII verzió van.
Az elődhöz képest az MC és phono (mind a két fokozatnak külön tápegységei vannak) fokozatok anód tápjain fejlesztettünk.
Természetesen a régebbi készülékeinken is megvalósíthatók az átalakítások.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Kedves Csaba!

Köszönöm szépen visszajelzésedet.
Valóban Tied az első ezüst színű változat (alapvetően nem is értem, miért nem léptünk a színválaszték kiszélesítése mellet).

Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy jelezzem, hogy piros és kék színben is lehet kérni, ezeket azonban csak felárral és viszonylag hosszabb átfutási idővel tudjuk elkészíteni -mivel a Hammond cég is drágábban adja ezeket. Ilyenkor a szokásunkhoz híven csak az árkülönbözetet kell kifizetni.

A fekete és ezüst készülékeket 1-2 napos határidővel tudjuk küldeni.

Üdvözlettel: Puklics József

Online
Avatar
smogmachine
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2019.03.12., kedd 09:20
Értékelés: 59
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: smogmachine »

Sziasztok!
Tisztelt PJ!

Megjött a képen látható Ethosz előerősítő! Ha minden igaz, akkor enyém az első ezüst.
Nem hittem volna, de brutális a változás. Nagyon köszönöm, abszolute bestbuy!

Üdv:
Csaba

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

A mini phono termékeink kérhetők már alu natural fém (ezüst) színben is (kép) a fekete mellet. Az ár természetesen változatlan, azaz a honlapon is szereplő 27.000Ft.
Csatolmányok
Kép 001.jpg
Kép 001.jpg (58.79 KiB) Megtekintve 4497 alkalommal
Kép 002.jpg
Kép 002.jpg (58.22 KiB) Megtekintve 4497 alkalommal

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

pj- írta:
2019.10.26., szomb. 08:39
Kapható már 5mm-es verzióban is a lemez alátét.
Jelenleg készleten is van, mindegyikből (3mm és 5mm).
Található a csomagban öntapadós kétoldalas vékony ragasztó csíkok, így könnyen lehet precízen és jól rögzíteni a lemeztányérhoz.

Árak:
-3mm ára változatlan 9.900Ft/db
-5mm ára 13.990Ft/db

2 hetes visszavásárlási garancia.

Érdeklődni itt az AVX-en vagy ethosz64@gmail.com lehet.

Eddig minden fajta lemezjátszónál hozott hangba (DD, szíjhajtás; merev vagy függesztett vázas) a gyári alátéthez képest. Most egy Rega tulajdonos jelzett vissza "jelentős javulásról" számolt be.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

eos32 írta:
2019.11.26., kedd 19:10
Tisztelt pj!
Ez a lemezjátszó képviselet csak terv maradt, vagy van még realitása?
Köszönettel.
pj- írta:
2018.09.22., szomb. 14:51
Mivel saját készítésű lemezjátszónk nincs és várhatóan nem is lesz, ezért hogy teljes rendszerben tudjunk gondolkodni, várhatóan képviselni fogunk egy lemezjátszók készítésére (és kiegészítőkre) specializálódott céget.
Jelenleg egy "csak" egy kép a kisebbik készülékükről.
Többet róla akkor amikor már mindent átbeszéltünk a másik céggel.

Annyi, hogy ez alapvetően nem fejesugrás, mivel egy régebbi modelljüket évek óta használom, s nagyon elégedett vagyok a nyújtott hangminőséggel, így elvárásaimnak megfelelő készülék.

Üdvözlöm!

Köszönöm érdeklődését, mindenképpen lesz lemezjátszó (is), oda-vissza irányú terveink vannak, azaz mi képviseljük a lemezjátszókat, ők meg bizonyos elektronikáinkat.
Sok lemezjátszó kiegészítők is lesz (pl.lemez alátétek már nálam elérhetők).

Avatar
eos32
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.01.12., kedd 11:04
Értékelés: 4
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: eos32 »

Tisztelt pj!
Ez a lemezjátszó képviselet csak terv maradt, vagy van még realitása?
Köszönettel.
pj- írta:
2018.09.22., szomb. 14:51
Mivel saját készítésű lemezjátszónk nincs és várhatóan nem is lesz, ezért hogy teljes rendszerben tudjunk gondolkodni, várhatóan képviselni fogunk egy lemezjátszók készítésére (és kiegészítőkre) specializálódott céget.
Jelenleg egy "csak" egy kép a kisebbik készülékükről.
Többet róla akkor amikor már mindent átbeszéltünk a másik céggel.

Annyi, hogy ez alapvetően nem fejesugrás, mivel egy régebbi modelljüket évek óta használom, s nagyon elégedett vagyok a nyújtott hangminőséggel, így elvárásaimnak megfelelő készülék.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Kapható már 5mm-es verzióban is a lemez alátét.
Jelenleg készleten is van, mindegyikből (3mm és 5mm).
Található a csomagban öntapadós kétoldalas vékony ragasztó csíkok, így könnyen lehet precízen és jól rögzíteni a lemeztányérhoz.

Árak:
-3mm ára változatlan 9.900Ft/db
-5mm ára 13.990Ft/db

2 hetes visszavásárlási garancia.

Érdeklődni itt az AVX-en vagy ethosz64@gmail.com lehet.
Csatolmányok
LP alátétek.jpg
LP alátétek.jpg (39.44 KiB) Megtekintve 5666 alkalommal

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

pj- írta:
2019.06.10., hétf. 09:25
Cégünk elkezdtem forgalmazni az Audio Nature termékeit.
Elsőre szeretném bemutatni a cég lemez alátétet

Ez egy speciális rezgés csillapító lemez alátét, amit a tányérra kell tenni. Valamilyen speciális műanyagból készül.
Jelenleg csak 3mm vastagságban létezik.
Színválaszték az nincs, csak feketében kapható.
Van hozzá kétoldalas öntapadós ragasztó, így stabilan lehet a lemeztányérra rögzíteni (kipróbálás után javasolt).

2 hetes visszavásárlást biztosítunk, magyarán nincs zsákba macska, ha nem válik be, visszaküldhető. Azt gondolom, ez így egy nagyon jó lehetőség lehetőség arra, hogy egy kedvező árú és hatásos terméket ki lehessen próbálni.

Ára: 9.900Ft

Újra van készleten.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Analóg varázslat: Audio Nature lemezjátszó+hangkar, Charisma hangszedővel megtámogatva.
Csatolmányok
Avatar+Magne Carbon.jpg
Avatar+Magne Carbon.jpg (94.15 KiB) Megtekintve 6105 alkalommal
Charisma MC-M.jpg
Charisma MC-M.jpg (77.82 KiB) Megtekintve 6105 alkalommal
Avatar+MagneCarbon.jpg
Avatar+MagneCarbon.jpg (102.26 KiB) Megtekintve 6105 alkalommal
Avatar 3.jpg
Avatar 3.jpg (119.37 KiB) Megtekintve 6105 alkalommal
MagneCarbon 12'.jpg
MagneCarbon 12'.jpg (86.22 KiB) Megtekintve 6105 alkalommal

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

pj- írta:
2019.06.10., hétf. 09:25
Cégünk elkezdtem forgalmazni az Audio Nature termékeit.
Elsőre szeretném bemutatni a cég lemez alátétet

Ez egy speciális rezgés csillapító lemez alátét, amit a tányérra kell tenni. Valamilyen speciális műanyagból készül.
Jelenleg csak 3mm vastagságban létezik.
Színválaszték az nincs, csak feketében kapható.
Van hozzá kétoldalas öntapadós ragasztó, így stabilan lehet a lemeztányérra rögzíteni (kipróbálás után javasolt).

2 hetes visszavásárlást biztosítunk, magyarán nincs zsákba macska, ha nem válik be, visszaküldhető. Azt gondolom, ez így egy nagyon jó lehetőség lehetőség arra, hogy egy kedvező árú és hatásos terméket ki lehessen próbálni.

Ára: 9.900Ft

Köszönjük az érdeklődést e kiváló ár/érték arányú termék iránt.
Jelenleg elfogyott az első készlet, úton van a következő mennyiség.
Amint nálam lesznek, jelzem majd.

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

pj- írta:
2019.06.10., hétf. 09:25
Cégünk elkezdtem forgalmazni az Audio Nature termékeit.
Elsőre szeretném bemutatni a cég lemez alátétet

Ez egy speciális rezgés csillapító lemez alátét, amit a tányérra kell tenni. Valamilyen speciális műanyagból készül.
Jelenleg csak 3mm vastagságban létezik.
Színválaszték az nincs, csak feketében kapható.
Van hozzá kétoldalas öntapadós ragasztó, így stabilan lehet a lemeztányérra rögzíteni (kipróbálás után javasolt).

2 hetes visszavásárlást biztosítunk, magyarán nincs zsákba macska, ha nem válik be, visszaküldhető. Azt gondolom, ez így egy nagyon jó lehetőség lehetőség arra, hogy egy kedvező árú és hatásos terméket ki lehessen próbálni.

Ára: 9.900Ft
Sziasztok!

Kipróbáltam és jelenleg is nálam van egy példány, úgy néz ki marad is.
Ethosz rendszer, a lemezjátszó egy új Technics SL 1210 GR.
Előző alátétek: többféle filc, parafa, Analogis Akril.
A gyári gumilapot fent hagytam, arra került az Audio Nature alátét. Bár a karbak magasság állítása elég tág teret hagy, a tányér magassághoz képest csak felfelé (6mm) lehet állítani, így szükség volt a tányér alátét vastagságának növelésére.
Jórészt rockot és metalt hallgatok, de finomabb zenéken is nagyon szembetűnő volt a változás (Sade, Djabe, Jacques Loussier pl)
A hangszerek jobban szétváltak, nagyobb dinamikát, jobb mélyeket éreztem, összességében egyértelműen "dögösebb" volt a hangkép.
Iron Maiden is felkerült, Steve Harriss basszusának "csattogása" megszűnt, bőgőlye sokkal szebben szólt.
Az általam nagyra becsült Djabe egyébként is kiválóan megcsinált albumai sokkal szebben szóltak. Ha lehet még fokozni a kiváló hangmérnöki és keverési munkát ami az összes Djabe lemezen hallható, nos az most igazán meggyőző volt, mintha a nappalimban játszottak volna.
Anélkül, hogy nagyon magasztalnám az alátétet, mindenkinek, aki kísérletező kedvű, csak ajánlanám.
A két hét bőven elegendő a kipróbáláshoz, teszteléshez, a visszavásárlási garancia magáért beszél, nincs mit veszteni.
Vigyétek, vegyétek!
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Cégünk elkezdtem forgalmazni az Audio Nature termékeit.
Elsőre szeretném bemutatni a cég lemez alátétet

Ez egy speciális rezgés csillapító lemez alátét, amit a tányérra kell tenni. Valamilyen speciális műanyagból készül.
Jelenleg csak 3mm vastagságban létezik.
Színválaszték az nincs, csak feketében kapható.
Van hozzá kétoldalas öntapadós ragasztó, így stabilan lehet a lemeztányérra rögzíteni (kipróbálás után javasolt).

2 hetes visszavásárlást biztosítunk, magyarán nincs zsákba macska, ha nem válik be, visszaküldhető. Azt gondolom, ez így egy nagyon jó lehetőség lehetőség arra, hogy egy kedvező árú és hatásos terméket ki lehessen próbálni.

Ára: 9.900Ft
Csatolmányok
Vibrastop 1.jpg
Vibrastop 1.jpg (40.29 KiB) Megtekintve 6548 alkalommal
Vibrastop 2.jpg
Vibrastop 2.jpg (59.5 KiB) Megtekintve 6548 alkalommal

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Felszerelve egy F.B. Gyrophon Ref. lemezjátszóra (egy kis reklám a magyar terméknek), XLR és RCA aljzatokkal.
Csatolmányok
Kép 048.jpg
Kép 048.jpg (51.17 KiB) Megtekintve 6843 alkalommal

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Az eredeti réz gumis kábel ki, ezüst Crystal Cable be ...
Csatolmányok
SME.jpg
SME.jpg (54.42 KiB) Megtekintve 6896 alkalommal

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Phono előerősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »

Külső lemezjátszó motorok találkozója.
Csatolmányok
Kép 030.jpg
Kép 030.jpg (51.74 KiB) Megtekintve 7270 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”