Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereo erősítők

Moderátor: pj-

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Már látom, hogy csak lejjebb kellett volna tekernem!
 
Akkor jó.
Hátlapról majd akkor tudok képet felrakni, ha visszakerül a készülék.

Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: gabo01 »


Néhány képet láthatnánk az új előfokról? Ha jól tudom a külső is sokat változott mostanában!
Már látom, hogy csak lejjebb kellett volna tekernem!
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: gabo01 »



Köszönöm Pisti.
Igyekezet mindig meg van, s ezt valamikor siker is koronzzá.
 
Mellékelem az ügyfeleknek írt levelet, hátha véletlenül valakit kihagytam.
 
 
 
"Munkánk során megpróbálunk mindig a lehető legjobbat kihozni készülékeinkből.
Mivel folyamatosan fejlesztünk, ezért termékeinknél előfordul, hogy egy-egy újabb újítás csak később „érik” be.
Mindig ügyeltünk rá, hogy upgrade esetén csak az anyagköltséget kérjük el.
 
Szeretnénk lehetőséget biztosítani, hogy amennyiben érdekli, akkor az LA-4 csöves távirányítós előerősítőnk legújabb verzióját beszereljük az Ön készülékébe is.
A fejlesztés lényege, hogy az eddigi önszabályozót, egy úgynevezett TSR tápfeszültségre cseréljük.
Az upgrade költsége 7.000Ft.
A beavatkozás 2 napot vesz igénybe, így nem várható meg a helyszínen.
Vállalás 2014. június-július (illetve az ez utáni időszak egyéni megbeszélés után).
Hangra gyakorolt hatását nehéz megfogalmazni, sokkal egyértelmű hangszerhangok, nagyobb dinamikai átfogás, tisztább hangszín.
 
A másik változás a PA-3 végfoknál a belső 230V-os kábel cseréje.
Az upgrade költsége ingyenes.
A beavatkozás a helyszínen megvárható.
Vállalás 2014. június-július (illetve az ez utáni időszak egyéni megbeszélés után).
 
Köszönettel: Puklics József"

Néhány képet láthatnánk az új előfokról? Ha jól tudom a külső is sokat változott mostanában!
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Kölcsön kaptam Ethosz új csöves elöfokát két hétre. Aznap, majd másnap is ujjongva hívtam Józsit, nagyon jó a készülék hangja. Gratulálok hozzá, élet, zene van benne!
 
Köszönöm Pisti.
Igyekezet mindig meg van, s ezt valamikor siker is koronzzá.
 
Mellékelem az ügyfeleknek írt levelet, hátha véletlenül valakit kihagytam.
 
 
 
"Munkánk során megpróbálunk mindig a lehető legjobbat kihozni készülékeinkből.
Mivel folyamatosan fejlesztünk, ezért termékeinknél előfordul, hogy egy-egy újabb újítás csak később „érik” be.
Mindig ügyeltünk rá, hogy upgrade esetén csak az anyagköltséget kérjük el.
 
Szeretnénk lehetőséget biztosítani, hogy amennyiben érdekli, akkor az LA-4 csöves távirányítós előerősítőnk legújabb verzióját beszereljük az Ön készülékébe is.
A fejlesztés lényege, hogy az eddigi önszabályozót, egy úgynevezett TSR tápfeszültségre cseréljük.
Az upgrade költsége 7.000Ft.
A beavatkozás 2 napot vesz igénybe, így nem várható meg a helyszínen.
Vállalás 2014. június-július (illetve az ez utáni időszak egyéni megbeszélés után).
Hangra gyakorolt hatását nehéz megfogalmazni, sokkal egyértelmű hangszerhangok, nagyobb dinamikai átfogás, tisztább hangszín.
 
A másik változás a PA-3 végfoknál a belső 230V-os kábel cseréje.
Az upgrade költsége ingyenes.
A beavatkozás a helyszínen megvárható.
Vállalás 2014. június-július (illetve az ez utáni időszak egyéni megbeszélés után).
 
Köszönettel: Puklics József"

Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 764
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »

Kölcsön kaptam Ethosz új csöves elöfokát két hétre. Aznap, majd másnap is ujjongva hívtam Józsit, nagyon jó a készülék hangja. Gratulálok hozzá, élet, zene van benne!

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



Köszönöm.
 
Kicsit (nem, nagyon) konzervatívnak tűnhet a kivitel, azonban elsődleges szempontunk a műszaki tartalom (pl a megfelelően merev készülék ház, ami miatt kerültek az előlapra a csavarok is).

Avatar
Bodoraudio
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2007.03.25., vas. 14:24
Értékelés: 742
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: Bodoraudio »


Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Új ruhát kapott (mint jeleztem is) a végerősítőink.
Mind az "A" osztályú mind pedig a PAK azonos készülékdobozba kerültek.
10cm magas, 33cm mélyek, szélességük a megszokott 44cm.
Ami fontosabb információ, hogy az "A" osztályú végfokokat ezentúl csak szimmetrikus (XLR) verzióban készítjük, míg a PAK-ot mind a két formában (RCA és XLR).
 
Az előerősítőink is új csomagolásban vannak.
2005 óta készültek a régi készülék dobozba, s úgy gondoltuk, ideje egy kis frissítésnek. Tehát kicsit sem elhamarkodva léptük meg.
Újra lett tervezve az egész készülék ház, gyakorlatilag az LXS szériában tanultakat használtuk fel.
Mivel többen is jelezték, hogy számukra fontos, hogy legyen mechanikus hangerő szabályozás, ezért tettük rá egy "tekerentyűt" is.
A beltartalom azonban változatlan maradt.
 
A készülék dobozaink házon belül készülnek már, azaz cégünk készíti.
 
 



Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



"Picit" átalakul kínálatunk erősítők terén.
 
A mechanikus kivitelű csöves megszűnik (természetesen egyedi megrendelésre elkészítjük, de demo készülék nem lesz belőle).
A PAK végerősítőből egy fajta lesz, a nagyobb teljesítményű, s olyan dobozban lesz, mint a PA-3 ("A" osztályú végfok), ezáltal "dizájnosabbá" válik.

 
Appendix a végfokokhoz, hogy a magassága változik, az eddigi 9cm helyett 10cm magas lesz.
 
Új készülék dobozba kerülnek az előfokok is, kicsit magasabb és mélyebb lesz, beltartalom és műszaki megoldások nem változnak.

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


"Picit" átalakul kínálatunk erősítők terén.
 
A mechanikus kivitelű csöves megszűnik (természetesen egyedi megrendelésre elkészítjük, de demo készülék nem lesz belőle).
A PAK végerősítőből egy fajta lesz, a nagyobb teljesítményű, s olyan dobozban lesz, mint a PA-3 ("A" osztályú végfok), ezáltal "dizájnosabbá" válik.
 

Avatar
bazzs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 584
Csatlakozott: 2011.06.17., pén. 00:24
Értékelés: 305

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: bazzs »



Nagyon szépen köszönöm a dicséretet, használd sokáig egészséggel.


 
Így lesz! Ez a rendszerem központi eleme!
Finesse !

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



Pár hónapja egy Ethosz LXS előfoknak lettem boldog tulajdonosa.
 
Kiváló készülék, igen nívós alkatrészekből megépítve (V-Cap kondik, Mundorf kábelek, Cardas csatik, japán Tantallum ellenállások stb.).
A hangja pedig egy álom!
 
Ajánlom mindenkinek akinek fontosabb a tartalom mint egy világmárka presztizse. Aki ennek az árszegmensében keres előfokot mindenképpen vegye fel a kapcsolatot az Ethosz-szal, jól jár vele!
(Nálam az LXS egy szintén nagyon jó előfokot, egy AQ1-est váltott.)
 
Az LXS készítője P.J. egy igen segítőkész, korrekt partner!
 
 
 
 
ui: bocsánat a gyenge fotóért!


 
 
Nagyon szépen köszönöm a dicséretet, használd sokáig egészséggel.

Avatar
bazzs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 584
Csatlakozott: 2011.06.17., pén. 00:24
Értékelés: 305

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: bazzs »


Pár hónapja egy Ethosz LXS előfoknak lettem boldog tulajdonosa.
 
Kiváló készülék, igen nívós alkatrészekből megépítve (V-Cap kondik, Mundorf kábelek, Cardas csatik, japán Tantallum ellenállások stb.).
A hangja pedig egy álom!
 
Ajánlom mindenkinek akinek fontosabb a tartalom mint egy világmárka presztizse. Aki ennek az árszegmensében keres előfokot mindenképpen vegye fel a kapcsolatot az Ethosz-szal, jól jár vele!
(Nálam az LXS egy szintén nagyon jó előfokot, egy AQ1-est váltott.)
 
Az LXS készítője P.J. egy igen segítőkész, korrekt partner!
 
 
 
 
ui: bocsánat a gyenge fotóért!

Finesse !

Avatar
balu75
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 23:32
Értékelés: 1

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: balu75 »



Sziasztok!
 
Megújult az Ethosz LA-6.5 tipusú távirányítós FET-es előfoka. Korábban külsőleg, immár belsőleg is. Most kicsit máshogy muzsikál, mint eddig. Ugyanazt a hangzásvonalat képviseli, mint az upgradelt DAC. Rögtön kimutatja az elrontott hangmérnöki munkát vagy felvételi technikát. Ehhez a rendszerhez minőségi műsorforrás szükséges. A középtartományban eddig nem hallott apró részletek jöttek elő, a hangszerek hangja nagyobb felbontású lett. Élvezetes hallgatni!
 
Aki kíváncsi rá, kérem jelezze! Tudjátok, csak egy telefont kérek!


 
Engem érdekelne egy ilyen előfok, pont ma beszéltem Szabó Zoltán úrral, aki titeket ajánlott. A problémámmal kapcsolatban
Csöves PP (6P3S - 6E5P) integráltam van és távirányítást szeretnék, de nem kívánok rontani a hangminőségen.
 
Holnap jelentkezem telefonon.
üdv Bálint

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



Üdv mindenkinek!
 
Gondoltam megosztom az örömöm másokkal is.
Két napja kaptam meg a szimmetrikus csöves előfokom a végfokkal együtt.
Hát, egyre nagyobb a mosoly a számon, pedig még nem tudja a maximumot hozni a rendszer.
Jelenleg kölcsön dac-kal hallgatok zenét, amin nincs usb bemenet az enyémmel ellentétben, így nem tudom a laptoppal összekötni. Azt a megoldás találtam, hogy a samsung tv-nk tud pendrive-ról zenét lejátszani, és rendelkezik optikai kimenettel
De mivel a tv-nek is elég ramaty hangja van, valamint az optikai jeltovábbítás sem a legjobb megoldás, ezért nem tudja kiszólni magát a rendszer.
De amit már így is hallani: (A hang egyre jobb, ahogy járatódik be a rendszer, az elő+végfok még ropogós )
Nagy tér, - már a szobán is kezd túlnőni.
Sok levegő, szépen elváló hangszerek, szépen nyitott hang, nagy felbontás.
Azt hiszem kijelenthetem, hogy ez már high-end kategória.
Tejlesen semleges! hangkép, azt mutatja meg mi van a zenében, semerre sem húz, teljesen egyben van, egységes a zene. És ehhez hatalmas - szintén a szobán túlmutató (kb. 6X3) - dinamika társul!
Szóval aki az ethosz termékeit választja, az biztos nem bánja meg!
 
Azt is hozzá kell tenni, hogy minden szempontból abszolút korrekt a cég illetve a cég "feje" P.J. mindenkinek szívesen ajánlom!


 
 
Nagyon szépen köszönjük -termékünk nevében is- a dicséretet, s külön köszönöm a türelmedet.
Remélhetőleg a teljes konfiguráció után, még nagyobb élmény lesz zenét hallgatni.

Avatar
marci81
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011.06.12., vas. 18:58
Értékelés: 13

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: marci81 »


Üdv mindenkinek!
 
Gondoltam megosztom az örömöm másokkal is.
Két napja kaptam meg a szimmetrikus csöves előfokom a végfokkal együtt.
Hát, egyre nagyobb a mosoly a számon, pedig még nem tudja a maximumot hozni a rendszer.
Jelenleg kölcsön dac-kal hallgatok zenét, amin nincs usb bemenet az enyémmel ellentétben, így nem tudom a laptoppal összekötni. Azt a megoldás találtam, hogy a samsung tv-nk tud pendrive-ról zenét lejátszani, és rendelkezik optikai kimenettel
De mivel a tv-nek is elég ramaty hangja van, valamint az optikai jeltovábbítás sem a legjobb megoldás, ezért nem tudja kiszólni magát a rendszer.
De amit már így is hallani: (A hang egyre jobb, ahogy járatódik be a rendszer, az elő+végfok még ropogós )
Nagy tér, - már a szobán is kezd túlnőni.
Sok levegő, szépen elváló hangszerek, szépen nyitott hang, nagy felbontás.
Azt hiszem kijelenthetem, hogy ez már high-end kategória.
Tejlesen semleges! hangkép, azt mutatja meg mi van a zenében, semerre sem húz, teljesen egyben van, egységes a zene. És ehhez hatalmas - szintén a szobán túlmutató (kb. 6X3) - dinamika társul!
Szóval aki az ethosz termékeit választja, az biztos nem bánja meg!
 
Azt is hozzá kell tenni, hogy minden szempontból abszolút korrekt a cég illetve a cég "feje" P.J. mindenkinek szívesen ajánlom!

Forrás: Intel 4770S CPU; MSI Z87I MB;  8 GB G-SKILL DD3 2400MHz OC RAM; 120 GB Samsung 840 EVO SSD; HD-Plex hifi grade dc-atx PSU, HD-Plex H1 ház
 
Ethosz szimmetrikus csöves dac
Ethosz szimmetrikus csöves előfok
Ethosz szimmetrikus végfok
Watt/Puppy Clone by Ethosz
Az audioquest carbon-t leszámítva Ethosz kábelezés

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Szeretném felhívni mindenki figyelmét, akit érdekelnek a termékeink, hogy az "A" osztályú végfokból nem készültek mono blokkok, s ezután sem fogunk készíteni.
Valamint ha találkozik régebbi termékünkkel, vásárlás előtt keressen meg -lehetőleg e-mailben- s nagyon szívesen adunk felvilágosítást.
Mivel hirdettek már olyan termékünket, amit az eredeti árnál jóval drágábban árultak (arra való hivatkozással, hogy át lett kábelezve Nirvana kábellel -minden 2011 előtti termékünk ilyen belső kábelezéssel készült), s ez a leendő vásárló céltudatos félre tájékoztatása.
 
Köszönöm: Puklics József

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Kiegészítés a PAK blokkokhoz.
 
Mivel mono blokkokról van szó, ezért értelemszerűen mindegyikhez önálló tápkábel is kell majd.
Képek a demo készülékekről mellékelve.
Felépítése sem titok, speciális integrált áramkörök (IC) alkotják a rendszerét.
Lehet RCA vagy XLR bemenet.




Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



Nocsak nocsak! A teljesítmény nem hangzik rosszul, pláne ha 8-ohmon tudja az erősítő. Mekkora a minimum impedancia amit még képes nagy hangerőnél tartósan elviselni? A másik kérdés, hogy a honlapon szereplő ár a monoblokk párra vagy 1 monoblokkra vonatkozik.


 
 
Az ár természetesen párra értendő (110.000Ft/2db)
2 Ohmot még kezelni tudja, bár a puding próbája mindig az evés.

Avatar
Koriori
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009.06.09., kedd 19:45
Értékelés: 106
Tartózkodási hely: Veszprém

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: Koriori »



Elkészült a PAK erősítő család (AB oszt.) legnagyobb (2x100W) új demo készülékei.
Jelenleg még "csak" RCA kivitelben vannak, azonban remélhetőleg pár héten belül elkészül a szimmetrikus verzió is.
Mono blokok, és 22 cm szélesek, így egymás mellé is helyezkedők.
Letét ellenében elvihetők -mint a többi készülékünk- otthoni kipróbálásra.


 
Nocsak nocsak! A teljesítmény nem hangzik rosszul, pláne ha 8-ohmon tudja az erősítő. Mekkora a minimum impedancia amit még képes nagy hangerőnél tartósan elviselni? A másik kérdés, hogy a honlapon szereplő ár a monoblokk párra vagy 1 monoblokkra vonatkozik.
Ha a plázacicák tudnák, hogy mennyibe kerül egy traktor, akkor a farmer fiúkra buknának...

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



Gratulálok az új erősítőkhöz!
 
És ezeket a blokkokat hova pozicionáltad az erősítő választékodban?
 
PA-khoz képest a hangjuk milyen?


 
 
 
Köszi.
PA alá, mind hangban mind árban.
Igazán az a lényeg, hogy egyrészt legyen egy nagyobb teljesítményű végfokunk, másrészt legyen A/B osztályú, valamint egy kedvezőbb árú rendszert is ki lehessen építeni. Azonban az általunk kialakított stílus és hang azért összhangban legyen.

Avatar
maliviper
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2006.06.27., kedd 06:48
Értékelés: 43

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: maliviper »


Gratulálok az új erősítőkhöz!
 
És ezeket a blokkokat hova pozicionáltad az erősítő választékodban?
 
PA-khoz képest a hangjuk milyen?
CD Futómű: ETHOSZ Audio CD-Transport (+Libra) DAC: ETHOSZ Audio Balanced RTP Vacuum Tube SQ Előfok: ETHOSZ Audio Balanced Zen (Referenc) Végfok: 2x ETHOSZ Audio PA-2.5 SQ (Bi-amp) Hangfal: WATT/Puppy by ETHOSZ Audio Kábelek: Nirvana S-L

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Elkészült a PAK erősítő család (AB oszt.) legnagyobb (2x100W) új demo készülékei.
Jelenleg még "csak" RCA kivitelben vannak, azonban remélhetőleg pár héten belül elkészül a szimmetrikus verzió is.
Mono blokok, és 22 cm szélesek, így egymás mellé is helyezkedők.
Letét ellenében elvihetők -mint a többi készülékünk- otthoni kipróbálásra.

Avatar
oibacsi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2009.12.28., hétf. 16:15
Értékelés: 0

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: oibacsi »



Üdvözlöm!
 
Konkrétan milyen típusra gondol?
 
Üdv: Puklics József


 
A PA3-as erősítő doboza érdekelne hűtőbordástól, ebbe szeretnék saját magam építeni.
Amire nekem szükségem van:
1 pár rca alzat, 1-1 pár banán aljzat, 1db 230-as aljzat+kapcsoló hátul és elöl egy lépcsős hangerőszabályzó.
Erősítő: LM3875 Forrás: Egyedi akkus, Edcor kimenőtrafós DAC Hangsugárzó: Zigmahornet (Fostex FE103En) IC: Neotech Hangsugárzókábel: Jungson

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



Üdvözlet!
Furatok, stb. nélküli készülékdobozt tudnék vásárolni?
Esetleg konkrét igényekkel kaphatok egyedi dobozt?


 
 
Üdvözlöm!
 
Konkrétan milyen típusra gondol?
 
Üdv: Puklics József

Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”