Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztereo erősítők

Moderátor: pj-

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Többen érdeklődtek, hogy az előfoknál megoldható-e több szimmetrikus bemenet, illetve magnó kimenet.
Egy Megrendelő kívánsága alapján most készül egy ilyen készülék, s hátlapról készült képet mellékelem (annyi kiegészítéssel, hogy külön kapcsolható távirányító egységet kért rá).


Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 764
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »


 
 
Köszönöm, hogy voltál elég merész, hogy megcsináltad az elsőt. Olyan nagy rizikóm nem volt benne, hogy ha nem jön be, akkor maradok, az egyébként szintén jó réginél.
Nomeg valahogy úgy voltam ezzel, hogy ref5 szinten már nem csinálnak túlzottan kompromisszumos előfokokat, nem lehet rossz a modern orosz cső.
 
Abban se volt túl nagy rizikó, hogy egy cryos EH 6h30 valszeg jobb, mint egy 6h6 sovtek, ahogy a duelund rs se volt a tesztelőknél túlzottan megosztó, vagy a grafitos 6080 se szokott rosszul muzsikálni

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Képek a prémium előfokról.
 
S szeretném megköszönni itt "bajnokpityu" ötleteit, s elvi segítségét, hogy sikerült ilyen szintű erősítőt létrehozni.
 




Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Habár látom, hogy van, aki a büdzsé UNI-PAKból is csak végerősítőt kér, mégis kérdezem (óccsóságban gondolkodó panelproliként), hogy a magasabb kategóriájúakból nem lenne igény integráltra? Nyilván, kérésre sokmindent megoldotok, de láthatólag igyekeztek kerülni az integráltat. 
 
Biztosan lenne rá igény -sokan készítenek is. Azonban nem szeretnék beleállni abba a listában "x" készítőnek.
Még magam előtt látom amit anno kedves lapom írt (HiFi Magazin): integrált erősítő=elő+végfok-amit kispóroltak belőle.
Nincs tervbe véve komoly integrált erősítő készítése, így is azt gondolom elég széles a választékunk.
 
Egy elő-végfok rendszert sokkal könnyebb fejleszteni, illetve cserélgetni -bár én személy szerint sokkal többre tartom, ha tetszik valami, elégedett vagyok vele, inkább fejlesztem. Anyagilag is kevésbe megterhelő.
 
Az egyedi készülékben benne van, az, hogy olyat kap a vevő/megrendelő, ami az Ő igényének lehető legmegfelelőbb. Természetesen ez igen nagy fokú bizalmat is feltételez a megrendelő és készítő között.

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: kammerer »


Konkrétan 585.000Ft bruttó lesz végösszeg (számlával, 2 év garanciával).
Habár látom, hogy van, aki a büdzsé UNI-PAKból is csak végerősítőt kér, mégis kérdezem (óccsóságban gondolkodó panelproliként), hogy a magasabb kategóriájúakból nem lenne igény integráltra? Nyilván, kérésre sokmindent megoldotok, de láthatólag igyekeztek kerülni az integráltat. 
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Mennyi lesz az ára ?
 
Konkrétan 585.000Ft bruttó lesz végösszeg (számlával, 2 év garanciával).

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »



Jövő héten elkészül egy újabb prémium csöves előfok (képet teszek majd fel).
A normál verzióhoz képest az alábbiakat tartalmazza:
-Furutech hálózati és biztosíték tartó
-Neutrik XLR helyett Cardas XLR aljzatok
-Valvo egyenirányító helyett Tung-sol grafit
-Duelund RS kicsatoló kondenzátorok (lásd fényképet lentebb)
 
Már az új Intel vezérlő chippel készül a hangerőszabályzó (technikája ua mint a régebbieknek, csak gyorsabb váltásokat tesz lehetővé).

Mennyi lesz az ára ?

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Jövő héten elkészül egy újabb prémium csöves előfok (képet teszek majd fel).
A normál verzióhoz képest az alábbiakat tartalmazza:
-Furutech hálózati és biztosíték tartó
-Neutrik XLR helyett Cardas XLR aljzatok
-Valvo egyenirányító helyett Tung-sol grafit
-Duelund RS kicsatoló kondenzátorok (lásd fényképet lentebb)
 
Már az új Intel vezérlő chippel készül a hangerőszabályzó (technikája ua mint a régebbieknek, csak gyorsabb váltásokat tesz lehetővé).
 
 
 
 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


A csöves erősítőkhöz most érkeztek meg ezek a szépségek.
 
 



Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



                                                                                          Kedves József!
 
Az LXS végfok milyen üzemmódban dolgozik, és mekkora a kimenő teljesítménye?
 
Üdv: Pictures

 
Üdvözlöm!
 
Elnézést a késői válaszért, nem voltam net közelben.
 
Valahol az "A" és "AB" között. Azért nem tudom pontosabban meghatározni, mert az áram alapján nincs pontosan meghatározva az "A" osztály definíciója (az 1amperes és 3amperes verziókat is szokták tiszta "A" osztálynak titulálni).
 
Teljesítménye 2x40W (2db 225VA transzformátorral -ezt csak azért jelzem, mert bőven van benne teljesítmény tartalék, így a háklis impedanciájú illetve alacsony érzékenységű hangfalakat is ki tudja szolgálni). Persze korlátjai is vannak, természetesen.

Avatar
Pictures
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.09.09., hétf. 15:20
Értékelés: 2

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: Pictures »


                                                                                          Kedves József!
 
Az LXS végfok milyen üzemmódban dolgozik, és mekkora a kimenő teljesítménye?
 
Üdv: Pictures

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Az UNI-PAK erősítő csak végfokként készült példányok egyike (többen is kértek csak végerősítőként működő készüléket).
Dupla hangfal kimenettel, dual-mono kivitelben (bikábelezés miatt kérte így a megrendelő) -ára 135.000Ft (mivel az ár is egy fontos paraméter).
Természetesen lehet több csatornás kivitelben.
 
 



Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Változás történik a távos erősítőknél (UNI-PAK és a csöves előfoknál).
Az addig használt Microchip PIC gyártású chipet felváltja Intel gyártmányú. A vevőink ebből gyakorlatilag semmit nem fognak észrevenni, elv megmarad (relékkel kapcsolt ellenállások és a bemenetek szintén relékkel).
Talán annyi lesz a különbség, hogy a feliratok az LCD kijelzőn más helyre kerülnek.
 
 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Legyen belőle kit.
 
Köszönöm az ötletet, volt már a kínálatunkban kit, az abból tapasztaltak alapján, soha többet.
 
Készítek majd egy mintapéldányt, akit érdekel meghallgathatja majd.

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: kammerer »



Tanulságos történetet szeretnék leírni 
 
(...)
 
S nem, nem lesz belőle termék (bár megfordult a fejemben, mivel a fent említett csöveket használom), igazán arra szerettem volna ráutalni, hogy sokkal tágabb értelemben is lehet a hifit szemlélni, s sok dolgot lehet/ne újra gondolni.

Legyen belőle kit.
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Tanulságos történetet szeretnék leírni (tanulság főleg nekem, tehát ez amolyan „blog” bejegyzésnek is lehet tekinteni).
2007-2011 között létezett a kínálatunkban OTL fejhallgató erősítő. 6N23P (3db) csövekből épült fel, belső csatoló kondival. Alapvetően nem volt rossz, azonban ahogyan mondani szokás, nem hozott lázba. Másrészt igazán a nagy impedanciás fejhallgatókat szerette, kb. 300Ohm felett.
Egy alap HD-414 fejhallgatóm volt (illetve van még mindig), azzal próbáltam ki mindig a kész készüléket (mérések után).
 
Úgy 1 hónapja megkeresett egy ügyfél, hogy szeretne a leendő csöves előerősítőjébe egy fejhallgató erősítőt is, s ha már csöves maga a készülék, ez is legyen csöves. Azonban –itt jön a csavar a történetbe- egy sztatikus fejhallgatóhoz, kellene, ami 36Ohm.
Nohát nosza, megnézzük milyenek vannak, s mik a lehetőségeim. Találtam is több szimpatikus kapcsolást, ami elsőre volt csak az, mert jobban belemélyedve, valahogy nem volt kerek. Ekkor akadtam rá egy 1997-ben publikált (tehát nyilvános) kapcsolásra, E88CC+6080 csövekből felépített, DC csatolt (azért a kimeneten van csatoló kondi).
Picit újra gondolva a dolgot, E88CC helyet 6H30Pi lett, a kimenő cső megmaradt. Kísérleti készülék megépítve (kép), bekapcsolva, rendben működik, nagyon jó. Belehallgatva, szó-szó nem rossz. Hagytam kb. 1 órát, hogy ha füstölne, akkor itt tegye, ne máshol, majd a kis HD-vel meghallgattam, Csak rádióról, mert annak volt szabályozható kimenete (ez egy közép kategóriás 4 hangolt körös Kenwood).
Bartók rádió bekapcsol, pici melegedés, hangerő ráadva (kb. ¼), s jött a döbbenet. Úgy, de úgy szólt a HD, mint még soha. Elsőre, nem is akartam elhinni, így pár óra múlva ráhallgattam, s még jobb lett.
 
Kezdem megérteni, hogy manapság miért is lett újra felkapva a fejhallgatózás. Teljes tiszteletem iránta, s az iránt, aki az eredeti kapcsolást kitalálta.
 
S nem, nem lesz belőle termék (bár megfordult a fejemben, mivel a fent említett csöveket használom), igazán arra szerettem volna ráutalni, hogy sokkal tágabb értelemben is lehet a hifit szemlélni, s sok dolgot lehet/ne újra gondolni.


Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


A dual-mono verzió esetleg rendelkezik majd szimmetrikus bemenettel is? 
 
Többen is megkerestek ilyen irányú kérdéssel.
Elvben lehet, úgy van kialakítva a kapcsolás. Azonban eléggé megdrágítja, s alapvető koncepció az volt, hogy egyszerű, könnyen kezelhető univerzális erősítő legyen.
Valamint legyen RCA-s rendszerünk, a kedvező árú kategóriába (cd játszó+erősítő+hangfal és természetesen kábelek).
 
A normál kínálatban nem lesz, azonban egyéni kérésre természetesen megoldható.

Vendég

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Az UNI-PAK integrált erősítő kérhető ezentúl dual-mono verzióban is.
 
Ez gyakorlatilag duplázott hálózati transzformátort, és a hozzá tartozó egyenirányítást/szűrést foglalja magában.
Mivel szélesebb lehetőség nyílik meg, ezáltal akár a teljesítményt is lehet növelni, de csak bizonyos keretig.
Dual-mono verzió ára 195.000Ft (bruttó, számlával, 2 év garanciával)
Az alap verzió ára nem változott, maradt 160.000Ft.

 
Nekem már ilyen van és nagyon jó. 

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1204
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: Tamoo »

A dual-mono verzió esetleg rendelkezik majd szimmetrikus bemenettel is? 
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Az UNI-PAK integrált erősítő kérhető ezentúl dual-mono verzióban is.
 
Ez gyakorlatilag duplázott hálózati transzformátort, és a hozzá tartozó egyenirányítást/szűrést foglalja magában.
Mivel szélesebb lehetőség nyílik meg, ezáltal akár a teljesítményt is lehet növelni, de csak bizonyos keretig.
Dual-mono verzió ára 195.000Ft (bruttó, számlával, 2 év garanciával)
Az alap verzió ára nem változott, maradt 160.000Ft.
 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Pár fontosnak tartott információ a PA-3 végfokról, melyről nagyon kevés információt adtam eddig.
Legyen ez most a komplex hiánypótlás.
 
Evolúció: PA-3 – PA-3SQ – LXS
 
Felépítésében, kapcsolás technikájában sok hasonlóságot mutat, különbség a felhasznált alkatrészek, és anyagokban van. Így az alapverziótól (ha erre van anyagi keret), el lehet jutni a legnagyobbra is, anélkül, hogy veszteséggel eladja a tulajdonos –magyarán fejleszthető a készülék.
Mindegyik csak XLR (szimmetrikus) bemenettel kapható, mivel maga a végerősítő is szimmetrikus felépítésű. (kapcsolás technikailag).
Frekvencia átvitele DC-150kHz (tudatosan lett lekorlátozva a magas átvitel, illetve mint látható, nincs alsó bekorlátozó frekvencia), DC csatolt.
Munkapontokon változtattunk, ezáltal már nem tiszta „A” osztályú, hanem valahol az „A” és „AB” között van –legyen már egy kis extravagancia.
 
PA-3
Dual mono kialakítású, azonban úgy, hogy 1db transzformátort tartalmaz, viszont a bal/jobb csatorna külön egyenirányítást (diódák) és tápegységet kapott.
Felhasznált ellenállások Vishay Dale és Caddock.
Belső bemeneti kábele ezüst/arany
Az összes többi kábel réz (teflon szigetelés).
Kondenzátorok F&T
Félvezetők: Motorola és Sanken (kettős tokozású)
Csatlakozók: Neutrik és aranyozott banán aljzatok
 
PA-3SQ
Dual mono kialakítású,  2db transzformátort tartalmaz, a bal/jobb csatorna külön egyenirányítást (diódák) és tápegységet kapott.
Felhasznált ellenállások Shinkon Tantallum és Caddock.
Belső bemeneti és kimeneti hangfrekvenciás kábele ezüst/arany
Belső tápkábelek réz (teflon szigetelés).
Kondenzátorok F&T (dupla mennyiség a normál verzióhoz képest) és Mundorf
Félvezetők: Motorola és Sanken (kettős tokozású)
Csatlakozók: Neutrik és ródiumozott banán aljzatok
 
LXS
Dual mono kialakítású, 2db növelt teljesítményű transzformátort tartalmaz, a bal/jobb csatorna külön egyenirányítást (diódák) és tápegységet kapott.
Felhasznált ellenállások Shinkon Tantallum és S102, valamint Caddock.
Belső bemeneti és kimeneti hangfrekvenciás kábele ezüst/arany
Belső tápkábelek speciális vörösréz (teflon szigetelés)
Kondenzátorok Mundorf
Félvezetők: Motorola és Sanken (kettős tokozású)
Csatlakozók: Cardas, WBT, Furutech

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »


Tehát a változások az erősítőknél.
 
Az UNI-PAK teljes belső kábelezését megváltoztattuk, megkapta a nagyobb testvérek belső kábeleit (ezüst/arany).
Továbbra is kérhető mini phono opcióval.
 
A csöves előfoknál annyi változás történt, hogy már csak EH 6H30Pi csövekkel készítjük -tehát már nem opciós. Az ok egyszerű, aki beruház egy ilyen szintű készülékbe, ők minden esetben a jobb (drágább) csővel kérték, így semmi értelme nincs annak, hogy opció legyen.
Kimenő csatoló kondenzátornál egy más típust használunk, azonban továbbra is kérhető opcióként Duelund (általában az RS szériát szokták kérni).
Műszaki felépítése és formája változatlan maradt.
 
PA-3 végfoknál több változás (sok pici finomítás) is volt, erről majd részletesebben írok.
 
 

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: frenki485 »



Üdv!
 
Nem tudom olvassa-e még valaki ezt a fórumot, minden esetre felteszem a kérdésem. Szóval az Uni-Pak integrált erősítő felől szeretnék érdeklődni, van-e valakinek vele tapasztalata?
Érdemes egy Denon PMA 355UK erősítőt lecserélni rá? Milyen zenei műfajhoz ajánlott? Én főleg metált hallgatok.

  
De minden szónál többet ér a meghallgatás. Ahogy Puklics József (Ethosz Audio) is írta, élni kell a lehetőséggel!
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: frenki485 »



Üdv!
 
Nem tudom olvassa-e még valaki ezt a fórumot, minden esetre felteszem a kérdésem. Szóval az Uni-Pak integrált erősítő felől szeretnék érdeklődni, van-e valakinek vele tapasztalata?
Érdemes egy Denon PMA 355UK erősítőt lecserélni rá? Milyen zenei műfajhoz ajánlott? Én főleg metált hallgatok.

 
Volt nálam pár hete az Uni-Pak, van róla tapasztalatom. Nem tudnék rosszat mondani róla, nagyon kellemes, dinamikus, analógos hangja van. Ha választanom kellene és új, integrált erősítő vásárlásán törném a fejemet, nem vennék sem Denont, sem Sonyt stb, sem Nad-ot, ebben az árkategóriában. Főleg rockot és persze metal-t is hallgattam, mivel ezek a kedvenceim. A forrás szintén ethoszos CD lejátszó volt, illetve vinyl is szólt egy phono előfokon (Ethosz) keresztül.
Bár sem hangszínszabályzó, sem egyéb a hang útjába beleszóló szolgáltatása nincs az erősítőnek, ennek nem is éreztem a hiányát. Minden úgy szólt, ahogy a forrásra a hangmérnök jóvoltából rögzítésre került. 
Végül sikerült egy régebbi Ethosz elő- és végfokot használtan vennem. Ha ez nem jött volna létre, valószínűleg az Uni-Pak már végleg nálam lenne és nagy megelégedéssel hallgatnám! Az említett Denont nem ismerem, rosszat, sem jót sem tudok róla írni. Viszont az Ethoszt és pár többi készüléket is a gyártótól igen. Összességében nagyon jó minőség, szolíd ár, remek szervíz (ha éppen szükség lenne rá), folyamatos upgrade lehetőség és ami a lényeg: emek hang, zene a készülékek által!
Csak ajánlani tudom!
üdv.
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
pj-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.02.22., vas. 07:56
Értékelés: 725
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Sztereo erősítők

Hozzászólás Szerző: pj- »



Üdv!
 
Nem tudom olvassa-e még valaki ezt a fórumot, minden esetre felteszem a kérdésem. Szóval az Uni-Pak integrált erősítő felől szeretnék érdeklődni, van-e valakinek vele tapasztalata?
Érdemes egy Denon PMA 355UK erősítőt lecserélni rá? Milyen zenei műfajhoz ajánlott? Én főleg metált hallgatok.

 
Üdvözlöm!
 
Igen, olvassa, ha más nem is, én igen :-))
 
Az a véleményem, hogy egy készüléknek meg kell felelnie minden zenei műfajnak.
 
Azt tudom javasolni, hogy az a legegyszerűbb, ha letét ellenében elviszi a készüléket (1-2 hétre szoktuk kiadni), s otthoni körülmények között tesztelve lehet eldönteni, hogy tetszik-e avagy sem -illetve megfelel-e az elvárásoknak.
 
Üdvözlettel: Puklics József

Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”