Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Társalgó

Moderátor: pj-

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kammerer »

Voltam a minap beszélgetni Józsival...
PJ.jpg
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
kammerer
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2016.03.16., szer. 14:53
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: kammerer »

Bizonyos audiokulturális fórumban létrehozunk afféle magyar hifi panteon "rovatot". Írásos, kiadványszerű megemlékezéseket készítünk a magyar hifi történetének legnagyobbjairól - akár konkrét kiadvány is lehet belőle. Darvas, Csontos, Vass-Andrási, Puklics...

Én írok egy ilyet Józsiról. Kedves petimre, hifidoki, psuser, asebestyen, Palm... és a többiek, küldjetek alapanyagokat, személyes élményeket, véleményeket Józsiról, hogy minél teljesebb infóval egészíthessem ki a saját tudásomat. Természetesen Göllei Attilát személyesen is megkeresem ezzel - nyilván Évát is.
Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet

Avatar
MOT64
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 15:53
Értékelés: 34

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MOT64 »

Azóta pedig átesett egy alapos átvizsgáláson, tisztításon, némi ráncfelvarráson és tesztelésen.

Anamnezis:
A végfok nem igazán csak búgott, hanem a bal csatorna egy félvezetőhiba miatt erősen torzított és a munkaponti árama is alacsony volt. A hibás alkatrész cseréje után helyreállt a munkapont és a hang is.
Az előfokban a hangerő szabályozó relék közül az egyik nem kapcsolt. A meghajtója megadta magát. Csere után szépen együtt fut a két csatorna.
A DA konverterben egy bizonytalan forrasztás miatt leszakadt vezeték okozott hibát. Nem volt egyszerű megtalálni, mert nagyon elbújt, de visszaforrasztás után itt is helyreállt a rend és minőség is.

A három készülék nagyon jó együttest alkot. Remek a hang dinamikája, nagyon tiszta megszólalás (Józsi erre nagyon odafigyelt) és hosszan hallgatható, kellemes zenei élményt nyújt. Várja régi gazdáját!
Csatolmányok
PJ_1.jpg
PJ_1.jpg (188.11 KiB) Megtekintve 572 alkalommal
PJ_2.jpg
PJ_2.jpg (151.13 KiB) Megtekintve 572 alkalommal
PJ_3.jpg
PJ_3.jpg (153.82 KiB) Megtekintve 572 alkalommal
PJ_4.jpg
PJ_4.jpg (151.91 KiB) Megtekintve 572 alkalommal

Avatar
marci81
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011.06.12., vas. 18:58
Értékelés: 13

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: marci81 »

Lazac írta:
2024.01.01., hétf. 17:24
A kép alapján a kimenetre kötötted a telefont.
Igen, végül rájöttem 🙆‍♂️

Aztán átkötöttem jó helyre, de sajnos akkor sem teljesen jó az előfok, a bal oldal hangosabb. A végfok meg elkezdett búgni.

Már Göllei Attilánál van a rendszer 🙂

Forrás: Intel 4770S CPU; MSI Z87I MB;  8 GB G-SKILL DD3 2400MHz OC RAM; 120 GB Samsung 840 EVO SSD; HD-Plex hifi grade dc-atx PSU, HD-Plex H1 ház
 
Ethosz szimmetrikus csöves dac
Ethosz szimmetrikus csöves előfok
Ethosz szimmetrikus végfok
Watt/Puppy Clone by Ethosz
Az audioquest carbon-t leszámítva Ethosz kábelezés

Avatar
Lazac
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2005.11.09., szer. 23:45
Értékelés: 36

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Lazac »

A kép alapján a kimenetre kötötted a telefont.

Avatar
marci81
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011.06.12., vas. 18:58
Értékelés: 13

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: marci81 »

20231218_162254.jpg

Forrás: Intel 4770S CPU; MSI Z87I MB;  8 GB G-SKILL DD3 2400MHz OC RAM; 120 GB Samsung 840 EVO SSD; HD-Plex hifi grade dc-atx PSU, HD-Plex H1 ház
 
Ethosz szimmetrikus csöves dac
Ethosz szimmetrikus csöves előfok
Ethosz szimmetrikus végfok
Watt/Puppy Clone by Ethosz
Az audioquest carbon-t leszámítva Ethosz kábelezés

Avatar
marci81
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2011.06.12., vas. 18:58
Értékelés: 13

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: marci81 »

Sziasztok!

Van egy ethosz csöves előfokom, amit - sajnos összetett okok miatt - évek óta nem hallgattam.
Most végre újra összekötöttem a rendszer egy részét. 😊😊
Amúgy szimmetrikus az előfok, de most nemszimmettikus jelet kötöttem rá, csak próbából a telefont.
De furcsa módon azt tapasztaltam, hogy az előfokon csak átmegy a hang, nem tudom szabályozni a hangerőt, sőt mindegy melyik bemenetre kapcsolom, szól a hang! 😮
Ez miért lehet?
Valamint van egy kapcsoló a hátulján, elképzelhető, hogy az szabályozza, hogy csak átmenjen a jel? 🤔
Előre is köszönöm a segítséget 🙂
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára marci81 2023.12.18., hétf. 16:37-kor.

Forrás: Intel 4770S CPU; MSI Z87I MB;  8 GB G-SKILL DD3 2400MHz OC RAM; 120 GB Samsung 840 EVO SSD; HD-Plex hifi grade dc-atx PSU, HD-Plex H1 ház
 
Ethosz szimmetrikus csöves dac
Ethosz szimmetrikus csöves előfok
Ethosz szimmetrikus végfok
Watt/Puppy Clone by Ethosz
Az audioquest carbon-t leszámítva Ethosz kábelezés

Otisz7
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2021.05.10., hétf. 17:25
Értékelés: 1

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Otisz7 »

frenki485 írta:
2023.10.31., kedd 08:06
Otisz7 írta:
2023.10.31., kedd 01:40
Sziasztok,

Most, hogy sajnos Puklics Úr már sajnos nincs közöttünk, ki foglalkozik(ha egyáltalán van) az Ethos eszközök javításával? Van egy Pre MC eszközöm ami sajnos búg. :(

Köszi és üdv!
Göllei Attila, ha visszaolvasol.
Szintén veszprémi, nagyon jó szakember, nekem is javított már végfokot, Cd-lejátszót is.
Köszönöm, későn vettem észre a felső posztot és nem találtam hogyan lehetne törölni a hozzászólásomat. :)

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Otisz7 írta:
2023.10.31., kedd 01:40
Sziasztok,

Most, hogy sajnos Puklics Úr már sajnos nincs közöttünk, ki foglalkozik(ha egyáltalán van) az Ethos eszközök javításával? Van egy Pre MC eszközöm ami sajnos búg. :(

Köszi és üdv!
Göllei Attila, ha visszaolvasol.
Szintén veszprémi, nagyon jó szakember, nekem is javított már végfokot, Cd-lejátszót is.
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Otisz7
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2021.05.10., hétf. 17:25
Értékelés: 1

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Otisz7 »

Sziasztok,

Most, hogy sajnos Puklics Úr már sajnos nincs közöttünk, ki foglalkozik(ha egyáltalán van) az Ethos eszközök javításával? Van egy Pre MC eszközöm ami sajnos búg. :(

Köszi és üdv!

Konradi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023.01.14., szomb. 14:13
Értékelés: 1

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Konradi »

Kedves Máté!

Köszönöm szépen a tippet!

Üdv,
István

Avatar
Máté84
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2015.02.20., pén. 10:03
Értékelés: 131

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Máté84 »

Szia!

Göllei Attilát szeretném javasolni, aki nemrég volt olyan kedves és megjavította az Elysium tápgenerátoromat. Ezúton is szeretném megköszönni neki a kíváló munkát! Ha jól gondolom CD transport javításában is tudna segíteni, ráadásul ő is veszprémi. A fórumon MOT64 néven éred el.

Üdv,
Máté
Plinius 8200,Dynaudio Contour S3.4,Ethosz CDM mk2 SE,Ethosz RTP SQ Tube DAC,Ethosz Elysium,Valhalla Aura V2/2 AES-EBU,AgPt-RXF RCA,4db AgPt-RXF tápkábel,CuAgSS 8 mk3,Hydrasound Next2 Graphene,Fapaci Luxor HDMI,Vibracsi V3,Vibra-R csúcs hangfallábak,KR-Acoustic,Dune Solo Lite(lineáris táppal)

Konradi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023.01.14., szomb. 14:13
Értékelés: 1

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Konradi »

Sziasztok!
Ethosz CD transport javításához keresnék szakembert, nem olvassa be a lemezeket a készülék. Elsősorban Veszprém környékéről.
Köszönettel,
Konrád István

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: petimre »

Sziasztok!

Próbálok mindenki kérdésére választ adni, s nem két szóban, mert a hangsugárzó már jóval túl van a 10 éves korán...s egy kis szelet Puklics Józsi remek alkotásaiból...

Eredetileg olcsóbb közép és mélysugárzóval készült, s a ribbon magassal.. Miután a középsugárzó mágnese málani kezdett, s emiatt a középsugárzó sercegett ott kezdődött az első fejlesztés. Accuton közép került bele, s ekkor rendeltem előszőr a dánoktól kondit, nem keveset. A duelund keresztváltó készítésekor sikerült jó áron szert tennem egy Dynaudio Esotar magasra, amiről régről nagyon szép emlékeim voltak. Így mire a keresztváltó kész lett, addigra Esotar magas, és Accuton közép volt benne 8"-os mélysugárzóval. Így ment fél évig, mikor egy újabb liciten féláron vettem Eton 11"-os mélyeket, újabb keresztváltó hangolás és tuning a mélyhez is. Tök jó volt így, de megmondom őszintén az Esotar hangja régről olyan vérbőnek maradt meg bennem, ebben a felállásban pedig végtelenül tiszta, teres, de kissé vérszegény volt, az emlékekhez képest. Közben persze a rendszer folyamatosan fejlődött mind kábelezésben, mind készülékek szintjén. Elkészült az Aura V2-es hangfalkábel, s azzal a Dynaudio hangja megtáltosodott, elégedett voltam vele, de tényleg. Történt viszont hogy mikor még nem is hallottam a gyémánt magasakról, akkor felkerült egy pár, egy a B&W 800 D -hez rendelt tartalék szett az elmebayra.. A kutya nem licitált rá, nem viccelek 67.000 Ft körül jutottam hozzá, aznap este vettem még egy Esotar párt, s egy Focal TC magas párt is budget áron.
Na ha már megvolt, akkor nem vicc, a garázsból hozott, rozsdamentes, nem mágneseződő Yamaha motor anyával felrögzítettük az Esora helyére, egy 10-es alu lemezre. Nyitva volt hátul, mint a közép, a mély zárt.
Hihetetlen tere volt, de összességében nem voltam vele elégedettebb, mint az Esotarral, mindegyik másban volt jobb..
1 éve hallgattam, mikor Valhalla Ákos meghírdette a Corona magasat.. Azt sem tudtam mi fán terem, beszéltem Ákossal, s hát akkor még nem volt gyermekem, megvettem.... Cseréltem bennük csövet, a gyár által javasolt Siemens típusra, illeve mivel volt, SR biztosítékot tettem a tápjukba ennyi..

Előszőr párhuzamosan rákötöttük a gyémántra, és együtt tudták azt a vérből lentről jövő énekhangot, amire az Esotar kapcsán emlékeztem. A mester Puklics Józsi ott ült mellettem, mikor próbálgattuk, igen lelkes volt. Egyedül a gyémánt fasorban sem volt mellette, aztán kicsit variáltunk a keresztváltón, kapott cast gyorsítókat, stb.. s onnantól befaragtam kisipari módon a gyémánt helyére.. Kifejezetten sok hőt termel, így ott fent szabadon biztonságosan működik...
Csináltunk Józsival egy komoly tápkábelt a tápegységeinek, s ennyi, azóta ott vannak.. Annyira nyitott, természetes, nincs folytva, a gyári teljes sprektrumban szól, hihetetlen, velem egyidős (1977) magassugárzóm van, imádom a hangját..
Nem hasonlítható a standardokhoz, nyitott, természetes, nulla torzítás,s mikor kapcsol, s viágít egyből eltölt melegséggel.. Játszi könnyedséggel old meg minden feladatot, én abszolút közép, és énekhangra optimalizáltam mindig a hifit, ez a magas erre végállomás...
Sokan szupermagasként használják külföldön, én is próbáltam, úgy is jó, de önmagában simán teljes értékű..és utánozhatatlan

Csináltam telóval egy fotót, amin látszik,hogy betuszakoltam a magas helyére jó nagy, és ronda, de finom...

Sajnos Józsi elment, Isten Nyugosztalja, én családfő, és apa lettem, elült a hifibogár, csak hallgatom hol élvezettel, hol túl fáradtan....

A hangsugárzóban darabonként, 100 mikro Duelund van, arany -ezüst kábelezés, s hangszórónkénti külön erősítés, de Józsi után én is elkanászodtam, streamel-em a hangot, modernizáltam Ipad-ról kapja az anyagot mostanában a rendszer.

Az egész Puklics József műve, őrzöm emlékét, amíg élek hálás vagyok neki!
Csatolmányok
Corona 2.jpg
Corona 2.jpg (133.52 KiB) Megtekintve 9728 alkalommal
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Münchenben hallottam egy ilyen plazma magassal szerelt hangfalat, tényleg jó volt. Az ára sajnos szemmel jól látható összeg. (mármint a magas sugárzó párnak is) :smile32:
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1153
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1375

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: wittao »

petimre írta:
2022.12.08., csüt. 22:02
Szia,

Duett Diamond Line, B&W gyémánt magassal... Mára egy Corona plasma magassugárzó van benne....

Üdv.
Imi
Tudnál esetleg a Coronás változatról is feltenni képet? Köszi, Viktor
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Palm »

petimre írta:
2022.12.08., csüt. 22:02
Szia,

Duett Diamond Line, B&W gyémánt magassal... Mára egy Corona plasma magassugárzó van benne....

Üdv.
Imi
Köszönöm!
Komoly hangfal!
A plazma magas hogy szól a ribbon-hoz és a dómhoz képest?
Ha jól látom ebben már Eton mély van?
Gondolom a hangváltójában Duelund alkatrészek vannak?
Még a ribbon magasos verziót hallottam annakidején, amikor még az Alkotmány utcában lakott Józsi. Nagyon tetszett.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: petimre »

Szia,

Duett Diamond Line, B&W gyémánt magassal... Mára egy Corona plasma magassugárzó van benne....

Üdv.
Imi
Csatolmányok
Duett Diamond Line 2.jpg
Duett Diamond Line 2.jpg (2.54 MiB) Megtekintve 9856 alkalommal
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12037
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5707
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

frenki485 írta:
2022.10.22., szomb. 08:29
Sziasztok! ha vkit érdekelne, az erősítők topicban van egy eladó (Ethosz) végfok hirdetés.
Egy barátom kérésére tettem fel, ő régi Ethosz ügyfél volt, érdeklődés esetén őt kell keresni, adatok a hirdetésben.
Szerintem innentől ez lenne illő.
Kérlek ne használjátok tovább ezt a topikot eladásra, tegyétek fel az eladó Ethosz termékeket a nekik megfelelő helyre az adás-vételen.
Ez a topik pedig maradjon meg PJ emlékére és az általa készített dolgokhoz kapcsolódó általános kérdéseknek.
Köszönöm. :smile53:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Palm »

Duett Melody hangfalról tudna valaki felrakni képeket? Előre is köszönöm!
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
MOT64
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 15:53
Értékelés: 34

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MOT64 »

Sziasztok!

A hálózati kábel és a D/A konverterek elkeltek. Van még 2 db félvezetős végfok és egy csöves, valamint egy félvezetős MC RIAA korrektor.

Találtunk az egyik szekrényben egy készre szerelt hálózati kábelt, ródium bevonatú csatlakozókkal szerelve.

A hossza 1.3m, az ára változatlanul 80.000 HUF .

Teszek fel képeket.
Tapkabel_2.jpg
Tapkabel_2.jpg (264.11 KiB) Megtekintve 9952 alkalommal
Tapkabel_1.jpg
Tapkabel_1.jpg (252.96 KiB) Megtekintve 9952 alkalommal

Online
Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Sziasztok! ha vkit érdekelne, az erősítők topicban van egy eladó (Ethosz) végfok hirdetés.
Egy barátom kérésére tettem fel, ő régi Ethosz ügyfél volt, érdeklődés esetén őt kell keresni, adatok a hirdetésben.
Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
MOT64
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 15:53
Értékelés: 34

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MOT64 »

2m hosszú hálózati tápkábel elkelt.

Avatar
MOT64
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 15:53
Értékelés: 34

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MOT64 »

Sziasztok!

Puklics Jóska hagyatékból maradt eredeti orosz gyártmányú 6N2P elektroncsövek eladók! Eredeti csomagolásban, még soha sem voltak használva. Ár: 3500 Ft/db (komoly érdeklődés és nagyobb darabszám esetén alkuképes)
6N2P_2.jpg
6N2P_2.jpg (151.02 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
6N2P_3.jpg
6N2P_3.jpg (193.29 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
6N2P_4.jpg
6N2P_4.jpg (155.02 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
Ezen kívül eladó:
2 db végerősítő, ár: 250 000 Ft
1 db vákumcsöves D/A konverter, ár : 300 000 Ft
1 db vákumcsöves MC phono, ár : 350 000 Ft
1 db félvezetős (IC-s) MC phono, ár: 30 000 Ft
1 db 2m hosszú hálózati kábel, ár: 80 000 Ft

Fényképek:
PJ_AMP_1.jpg
PJ_AMP_1.jpg (247.26 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
PJ_AMP_2.jpg
PJ_AMP_2.jpg (249.39 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
PJ_DAC_1.jpg
PJ_DAC_1.jpg (210.17 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
PJ_DAC_2.jpg
PJ_DAC_2.jpg (215.12 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
PJ_MC_IC_1.jpg
PJ_MC_IC_1.jpg (163.93 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
PJ_MC_IC_2.jpg
PJ_MC_IC_2.jpg (169.43 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
PJ__MC_tube_1.jpg
PJ__MC_tube_1.jpg (203.79 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
PJ__MC_tube_2.jpg
PJ__MC_tube_2.jpg (180.7 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
PJ_kabel.jpg
PJ_kabel.jpg (211.77 KiB) Megtekintve 12393 alkalommal
Az érdeklődők Évát keressék (06 - ötven - 114 - négyezer-kettő), vele lehet az árakról is pontosabban egyeztetni.

Avatar
MOT64
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2012.10.17., szer. 15:53
Értékelés: 34

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MOT64 »

Messor írta:
2022.04.05., kedd 21:33
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valakinek Ethosz Audio LA-4S előfoka?
Konkrétan a benne lévő csőkészlet érdekelne.
Illetve nem tudom, hogy létezik-e hozzá kézikönyv, vagy kapcsolási rajz?

Köszönettel!
Szia!

Keress meg privátban, biztosan tudok segíteni.

Üdv: Attila

Lezárt

Vissza: “Ethosz Audio”