Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Régiómentesítés ITT!!!

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A Panákban nincs rejtett menü. Chippel inkább sikeres lehet.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát igen. De tényleg szükség van arra hogy egy dvd-t átírj VHS-re? Gondold meg; felbontás visszaesik a felére, az 5.1-es hangról nem is beszélve, stb. Akkor már inkább dvd íróra kéne átírni az egész lemezt. Ja, néhány projektort zavarhat a macrovision, de tudtommal az RGB jelben ez nincs benne (?). Talán egy RGB-video konverterrel megoldható a dolog.
Na BUÉK mindenkinek! :smile40:

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok! Tud valaki segiteni?Van egy Panasonic RV-40-es DVD lejátszóm,és szeretnem régómentesiteni.Ezen az oldalon olvastam,hogy van a panákban egy rejtett menü,na azt,hogy lehet előhivni.Ha tudnátok segiteni,megköszönném!
 
Tibcsi. :smile47:

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na ja, mostmár én sem nyúlok bele a szoftba, inkább rendeltem egy sráctól Macrovision decodert.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Helyesírásról ennyit....

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az egy olyan izé, ami megakadájozza hogy a DVD filmeket átmásold. Ez sajna be van kapcsolva a lejátszókban.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nagyon ciki megkérdezni, mi az a macrovision?
Mert ha nem, most tisztelettel megkérdezem.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tud valaki Kecskeméten Macrovision-t kiiktató szerkentyut eladót??
+3670-314-69-63

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Jaja, ez így van, de sajnos a Macrovisiont nem kapcsolja ki.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gyerekek!
 
A Thomson 5400 asztali player regiómentesíthető!
(vásárlás elött kipróbáltam, és működik!)
9-es zónára állítva gond nélkül lejátsza az R1 Ötödik elem-et, és az ID4-et! A hack (4200-hez és 4500-hoz) megtalálható a www.dvd.reviewer.co.uk/info/multiregion/hackable.asp oldalon! Legjobb tudomásom szerint Sony és Pana playerek nem hackelhetők távirányítóval!
 
Üdv mindenkinek!

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na az jó ha viszi az az univerzális távirányító a Macrovisiont, de nem hiszem hogy megvan 5000Ft-ból. Ráadásul lehet hogy annak is van valami mellékhatása.
Ja, és ez csak a Philipsekhez való távir., vagy mást is "szervizel"?
Ráadásul eddig csak külföldi oldalakon találtam ilyet, és én meg nem adom meg a kártyaszámom senkinek sem. Átutalással sem fizetek. Csak személyesen. Nincs valakinek ilyen? Eljönne, megcsinálná és kész. Nem kell már utána úgysem a távirányító. +3670-314-69-63

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ja, és a Macro off is igy megy.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A Philipseket univerzális távirányitóval lehet kifüggetleniteni. Szerintem akkor inkább vegyél egyet ennyiért. A neten keress rá, sok helye le van irva, mit kell csinálni.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi, de visszavittem az üzletbe,ahol kicsrélték. Szerencsére. Viszont az az 5000Ft-os Macrovision eltüntetés érdekel. Ez az új telcsiszámom:+3670-314-69-63. Ha tudod küldd el sms-ben az illeto számát.
Köszi )

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdv!
Nekem bőven elég a 2. régió, nekem csak a macrovision okoz problémát. Nem létezik valamilyen külsű egység, mely a videó és a dvd lejátszó közé beiktatva megoldja ezt?
 
Minden jót, kellemes ünnepeket!

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A Philips-eket általában ki tudod reset-elni, így:
1.) Áramtalanítsd, és várj egy pár percet, hogy biztosan kis?ljenek a kondenzátorok.
2.) Nyomd le, és tartsd lenyomva a play-t és az eject-et!
3.) Helyezd áram alá a készüléket, és kapcsold be!
 
Egyébként én a sajátomból 5.000 Ft-ért "vetettem ki" a régiókódot, 5 perc alatt megvolt, azóta "mindent visz", még az RCE (regioncode enhancement) lemezeket is! A fenti trükköt is ugyanaz a fószer árulta el.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Vigyázzatok,mert nekem a Philips 957-esem készülék gombjainak funkcióit felcserélte a http?//dvd.box.sk
-n található kód.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Lehet, hogy teljesen korrekt, etc etc, de pl. én máshonnan rendeltem egy éve a 725-höz a chipet, és feleannyi volt a másik cégnél a Techtronics-hoz képest. És azért ez nem mindegy.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Eddig még nem láttam ezt a címet ezért ajánlom mindenkinek, aki még nem vett és annak is aki már megvette DVD lejátszóját és szeretné régió függetlenné tenni.
Én tőlük vettem a Sony DVP-S725D régió független DVD lejátszómat. Teljesen korrekt és megbízható társaság. Árulnak régió függetlenítő KIT-et, amit utólag könnyedén lehet beszerelni. Természetesen teljes dokumentációval együtt.
Nem a legolcsóbb, de nem is túl drága hely.
Sok sikert!
 
http://www.techtronics.com/uk/shop/50-0 ... layer.html
 
Ha a DVD lejátszód nincs a listában próbáld meg a bal felső sarokban lévő menüből megkeresni, hogy van-e hozzá upgrade kit!

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok, bocs a lámaságért előre is...
 
Van nekünk egy Samsung 511-es lejátszónk, a dvdregionhacks.com-on találtam is hozzá király leírást, namost ha én ezt bepróbálom, akkor van arra esély, hogy egy sikertelen próba után küldhetem a cuccot nagymuterom telkére dísznek? Mert azért még szeretném használni, ha lehet, 1-es régióra is...

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


aiwa xd-dv 480 régió mentesítése érdekelne, ez a típus a dvdregionhacks.com-on nincs rajta, csak a dv 370, szerintetek egyezik?
előre is köszi

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hello mindenkinek.
Nem olvastam végig a topikot, ha már máshol elhangzott akkor bocs. Itt egy web cím. Ezen minden olyan DVD, amit távirányítóról lehet kikódólni, itt fel van tüntetve.
http://ukdvd.topcities.com/
Sziasztok.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


http://ukdvd.topcities.com/
A többit itt megtalálod. Minden olyan DVD, amit távirányítóról lehet kikódólni, az itt fel van tüntetve.
A Thomson-ok ilyenek.
Szia.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A 725 ös-t nem tudom KB 40. A 735D-t 52-ért csinálják.
Az biztos ,hogy én már vagy 1,5 éve vadászok a secret cod után ,és bizony csak 1 helyen volt meg a válasz. A többinél csak a csipcserét tudták mondani. De itt ill. ott leírták,valahogy így : Kapcsold be ,Térdel le eléje,mond azt ,hogy szeretlek Sony és utánna nyomd meg az 1-es gombot .
Ha ez esetleg nemjön be akkor jöhet a csipcsere.
Azt hiszem ez az angol humor. Vagy legalábbis én így fordítottam.
Nemtudom,hogy miért nem lehet beletörődni,hogy ez nem nintausz meg divido.
Ez olyan abszurd baromság mint az ,hogy a DVD Audiót lejátszó ketyere MP3-at is lejátszik. Mi a fenének ?
Ha kiadok 200-400 Ft-ot egy ilyen DVD-re akkor még az írott CD-ét még meghallgatom, de ha legetőségem van CD-nél 4x jobb hallgatására,akkor utánna soha de soha nem akarok már MP3-at hallgatni. Boccs a téma módosításért csak a kodoknál ez is bent szokott lenni.

Vendég

Régiómentesítés ITT!!!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hello!
Meglehet kérdezni,hogy mennyibe kerül egy ilyen átalakítás?
Az átalakító címet is megköszönném! /Sony-725 DVD/
 
Köszi!!

Válasz küldése

Vissza: “Régiómentesítés”