Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Régiómentes DVD-ROM

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: NZS »


Ilyesmit is próbáltunk. Valamiért nem jött be. Lehet, hogy egyszerűbb lenne egy 108-as Pio-t venni...
NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: arty »


Lehet, hogy nem ide illő, és láma kérdés: Pio 107 író fw frissítést szeretnék csinálni. Leszedtem a gyártó honlapjáról, kicsomagoltam, egy exe, és egy 121 végű file. nem történik semmi, ha az exe-re lépek. XP van a gépen. Hogyan, vagy honnan lehet új fw-t leszedni, vagy mit kell csinálni? Persze lehet az Arita 8x-os lemezt 4x-es sebességgel is írni... PC-hez értő ismerősnek sem sikerült megoldania. NZS

probáltad command promptbol futtatni ? ott nem irja ki hogyan kell az .exe t esetleg paraméterezni ...
 
pl.:
 
c:\> pioflash.exe -write_fw valami.121
 
ilyesmire célzok ...

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: NZS »


Lehet, hogy nem ide illő, és láma kérdés: Pio 107 író fw frissítést szeretnék csinálni. Leszedtem a gyártó honlapjáról, kicsomagoltam, egy exe, és egy 121 végű file. nem történik semmi, ha az exe-re lépek. XP van a gépen. Hogyan, vagy honnan lehet új fw-t leszedni, vagy mit kell csinálni? Persze lehet az Arita 8x-os lemezt 4x-es sebességgel is írni... PC-hez értő ismerősnek sem sikerült megoldania.
NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
bacsi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.01.10., hétf. 09:49
Értékelés: 0

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: bacsi »


Egy kicsit a témához kapcsolódik... Légyszi segítsetek. Asztali DVD lejátszót szeretnék venni, és érdekelne, hogy létezik-e ezekből eleve régiómentes, illetve ha nem akkor minden típust lehet valahogyan régiómentesíteni??
Köszi

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: arty »


régiomentes firmware-vel lehet regiomentessé tenni egy drájvot
 
http://forum.rpc1.org
 
ha itt nincs, akkor marad az anydvd stb megoldások .......

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Vendég

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: Vendég »


én ilyet még nem csináltam (csak asztali lejátszóval )keress egy számítógépes szakit, vagy kérdezd meg fórumon, pl. hwsw.hu
igazából a "hogyan" nincs leírva, azt hiszem a fájlt le kell tölteni és bootlemezre, vagy ilyesmi.
 
vagy az alább E.B. által belinkelt progi is megteszi

Ok, akkor még keresgetek, csak pontosat senki nem tudott eddig. Mindid ott van a ha, meg szerintem, ilyesmi, izé és az egyéb bizonytalan tényezők.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: close652 »


én ilyet még nem csináltam (csak asztali lejátszóval )
keress egy számítógépes szakit, vagy kérdezd meg fórumon, pl. hwsw.hu
igazából a "hogyan" nincs leírva, azt hiszem a fájlt le kell tölteni és bootlemezre, vagy ilyesmi.
 
vagy az alább E.B. által belinkelt progi is megteszi
system

Vendég

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: Vendég »


véletlenül találtam:This is a site where you might find some Region Free (RPC-1) firmware for your Pioneer (or compatible) DVD-ROM drive!

Vettem egy Pioneer DVD-120S meghajtót, ami régió független volt, de én nagy okosan 2. -es régióra állítottam. Hogy lehetne újra függetlenné tenni? Néztem az alábbi linkeket, de angolból nem vagyok olyan jó, elrontani meg nem szeretném. Aki tud, kérem pontosan írja le, hogy mit, és hogy csináljak.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: close652 »


véletlenül találtam:
This is a site where you might find some Region Free (RPC-1) firmware for your Pioneer (or compatible) DVD-ROM drive!
system

Avatar
sumerian
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.12.02., csüt. 19:37
Értékelés: 0

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: sumerian »


Ezt próbáld ki!
Köszönöm a segítségeket!
 
Ezek szerint teljesen mindegy milyet veszek, bármelyiket véglegesen nullára lehet hozni....mármint az RPC-t?
 
Enrico: Ezt tényleg minden típushoz lehet használni?
 
 
Ti milyen típust/márkát javasoltok? (csak sima olvasót akarok venni)
 


Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Ezt próbáld ki!

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: close652 »

Nekem egy hitachi rémlik régebbről, most hírét se találom, de (ex)Catnak igaza van.
system

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Én eleve régiómentes dvd-rom-ot szeretnék venni, úgy tudom vannak ilyen típusok. Ha valaki tud, kérem segítsen az ügyben!! köszi
Vegyél egy akármilyet és van hozzá program, ami segít neked ezen a dolgon.. Jobban jársz, mintha olyat keresel ami eleve régiómentes - én mondjuk nem is tudok ilyenről, de ettől még persze nem elképzelhetetlen, viszont tuti kisebb a választék mint a nem mentesből.

Avatar
sumerian
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.12.02., csüt. 19:37
Értékelés: 0

Régiómentes DVD-ROM

Hozzászólás Szerző: sumerian »


Sziasztok!
 
Én eleve régiómentes dvd-rom-ot szeretnék venni, úgy tudom vannak ilyen típusok. Ha valaki tud, kérem segítsen az ügyben!! köszi

Válasz küldése

Vissza: “Régiómentesítés”