Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Canon PowerShot SX740 HS

Objektívek, hordtáskák, állványok
Lezárt
Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Canon PowerShot SX740 HS

Hozzászólás Szerző: Vasti »

A gép elkelt :-)
(Egy hirdetési oldalon 89.900 + szállításért az első napon 5 jelentkező volt rá, és az első meg is vette...)
Köszönöm a lehetőséget!

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Canon PowerShot SX740 HS

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Sziasztok!

Az új ára legyen 79.000 forint + szállítás.
Ez már kevesebb, mint félár, és a gép teljesen újszerű. kb. 500 képet készítettem vele...

Tudom, hogy messze van még a 2023-as nyaralás ;-) , de jobb időben gondolni egy jó kis fényképezőgépre: azért ez mégsem a mobiltelefon beépített kamerája ;-) ;-)

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Canon PowerShot SX740 HS

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Sziasztok!

Vágok egy kicsit az áron - nem használom, ne "porosodjon" nálam.
Legyen 99.000 forint + szállítás, így már 5 számjegyű lett, sokkal jobban néz ki ;-)
Tokkal + memóriakártyával, kb. 500 expóval szerintem ennyiért már igen jó vétel...

Üdv: Vasti

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Canon PowerShot SX740 HS

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Sziasztok!

Eladó lett alig használt, újszerű ;-) Canon PowerShot SX740 HS fényképezőgépem, 2021 augusztusi osztrák MM-os vásárlás.

Mivel van egy Canon A570IS, ha kicsi és könnyű gépet akarok, és van egy Nikon D3200, ha azt akarom, hogy ne fújjon el a szél, minden másra meg ott vannak a telefonok ;-) , így sajnos sokkal kevesebbet használtam, mint gondoltam... Talán 500 képet lőttem vele. Azt hittem, majd elszórakozok a szuper nagy zoom-al, de nem.
Egyébként hatalmas amit tud ez a kis gép, és ami meglepő: a stabilizátor annyira jó, hogy szabad kézből is lehet teljesen "rázúmolt" képeket lőni: ami szemre csak egy ház a távolban, annak be lehet nézni az udvarába :-)

Mellékelek néhány képet, hogy milyen is ez a zoom a valóságban! :-)
Ha valakit érdekel, természetesen teszek fel valami tárhelyre eredeti méretű képeket is.

Jó fényviszonyok között nagyon jó képeket készít, ahogy fogy a fény, úgy azért fogynak a részletek, sajnos ez egy ilyen kompromisszumos játék. Nagyobb képérzékelővel ekkora zoom-hoz állvány kellene, és hátizsák ;-)

Van hozzá egy vele egyidős, és méretben hozzá illő kis Cullmann Malaga Compact táska, és egy 16GB-os SanDisk Extreme memóriakártya (akármit nem eszik meg szerintem, gondolom a sebességre kényes a 4k videó miatt: egy 32GB-os Ultra-t akartam beledugni, ami a D3200-ban van, de nem látta)

Ára tekintettel az állapotára és a kiegészítőkre legyen 120.000 forint (az új ára jelenleg 168.000 forint)

(Természetesen a doboza, akkuja-töltője, és minden más is, ami eredetileg a dobozban volt, jár hozzá ;-)

Átvehető Zalaegerszegen, vagy postázom gondosan becsomagolva.
1.JPG
1.JPG (482.37 KiB) Megtekintve 735 alkalommal
2.JPG
2.JPG (251.8 KiB) Megtekintve 735 alkalommal
3.JPG
3.JPG (500.77 KiB) Megtekintve 735 alkalommal
4.JPG
4.JPG (380.45 KiB) Megtekintve 735 alkalommal
5.JPG
5.JPG (327.18 KiB) Megtekintve 735 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Fényképezőgépek, videokamerák és tartozékok (kínál-keres)”