Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dél-Pest és környéke

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: greenbio »


Sziasztok!
 
Most látom csak, hogy van ilyen Nagyon jó kezdeményezés!!!! Ferencvárosban van a fővárosi székhelyem. Az aláírásomban található "nagy" sztereó rendszer nem a fővárosban van (hanem Miskolcon), mert azzal kilakoltatnának még a kerületből is A IX. kerületi élőhelyemen a következő motyó van:
-Pioneer PD-30 forrás
-Heed Luna 1
-Heed Canopus
-JPW ML810
 
Nálam meghallgatható a Heed-JPW szinergia, korábban már írtak róla. Mivel a hely sajnos nagyon pici, igazából egyszerre egy emberkét tudok fogadni hallgatózásra... de azt nagyon szívesen!
(Általában az estéim eléggé foglaltak, de akit érdekel, tudunk találni rá alkalmat)
 
Üdv!!!
 
 

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Volt egy első elkeseredés szülte elhatározás, de végül egy erősítő csere is megoldotta a problémát.
 
Ez ismerős történet. Korábban én így tekintettem a Musical Fidelity erősítőmre. Nagy továbblépés volt az addigiakhoz képest
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
6c33c
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014.04.06., vas. 20:43
Értékelés: 455

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: 6c33c »


Gratulálok a " valami kis angol rendszer" első tagjához !
(Ipadon nincsen smile ikon)
Thorens 320 MK3 - Jelco 750 D - Denon DL103R
Naim Uniti Atom
AN-E/Snell Type E/III hibrid

 
 

Online
Avatar
andarson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 473
Csatlakozott: 2011.07.17., vas. 16:04
Értékelés: 523
Tartózkodási hely: Érd

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: andarson »



Andarson nálam járt ma este.
Meghallgattuk ma is a Dynaudiokat és a nagy hangfalakat is, és nem utolsósorban jót beszélgettünk

 
Nagyon örültem a lehetőségnek, az új hangoknak és a beszélgetésnek!
 
Gábor nagy hangfalai tekintélyt parancsolóak mind megjelenésben, mind zeneiségben, a Dynaudiok pedig méretet meghazudtoló mélyet varázsoltak a lakásba a maguk őszinte precizitásával együtt (...csak hogy ilyen szép közhelyeket puffogtassak).
Bevallom őszintén nem gondoltam volna, hogy itthon majd ilyen űrt fogok érezni 2 órás zenélés és beszélgetés után, de mégis így történt, és ezért is külön köszönet a vendéglátónak!
Linn Majik DS
Dual 1219 - Sumiko Blue point no.3 Lo
Forté Audio Model 40 - Forté Audio Model 4
JBL 4333

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Andarson nálam járt ma este.
Meghallgattuk ma is a Dynaudiokat és a nagy hangfalakat is, és nem utolsósorban jót beszélgettünk
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »



Holnap délután/este lehet hozzám jönni hallgatózni, ha valakit érdekel.
A Dynokat és nagyokat is meg lehet hallgatni.
Címet és telefonszámot csak privátban adok.

 
Ez most már ma van
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Holnap délután/este lehet hozzám jönni hallgatózni, ha valakit érdekel.
A Dynokat és nagyokat is meg lehet hallgatni.
Címet és telefonszámot csak privátban adok.
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
6c33c
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014.04.06., vas. 20:43
Értékelés: 455

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: 6c33c »


Uraim !
Birtokol valaki DP triódás csövest (6C33CC kivételével), aki lehetővé tenne számomra egy rövid meghallgatást. 
DP triódás vásárlására adtam a fejem.
DP májusban vár, addig el kellene döntenem a csövek típusát.
Oswald kolléga jóvoltából már sikerült kipipálni a 6C33CC erősítőt.
Tisztelettel:mylord
Thorens 320 MK3 - Jelco 750 D - Denon DL103R
Naim Uniti Atom
AN-E/Snell Type E/III hibrid

 
 

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Köszönöm az elismerő szavakat, örülök, hogy tetszett 
Egyszer majd a forráskészülékek is felnőnek a feladathoz, csak idő kérdése 
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Kimber nálam járt ma délután, előkészítettem egy kis összehallgatást.
Az új szerzeményem (Dynaudio Compound 3) összecsapott a régi DIY hangfalaimmal.
Igaz a nagyok jöttek ki győztesen a végén, de azért a kis Dynaudio az elején kicsit elbizonytalanított. Azért a dánok tudnak valamit
 

Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Online
Avatar
andarson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 473
Csatlakozott: 2011.07.17., vas. 16:04
Értékelés: 523
Tartózkodási hely: Érd

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: andarson »



Határeset a kerület, de belefér, örömmel látunk a csapatban.
 
A mostani hétvége -legalábbis részemről- már betelt, hétköznap még ráérek. De másnak még érdekes lehet, ha nem is most, majd máskor.  

 
Köszönöm a fogadtatást... egyébként (bár tudom ha nem így lenne sem lenne annyira lényeges, gondolom a közösségen és a tapasztalatcserén van a hangsúly) de a X. kerület határán van a lakás, a Kerepesi úthoz közel csak már XIV. ker oldalon. Bárkit szívesen látok, szívesen csatlakozok másokhoz ha beférek!
Linn Majik DS
Dual 1219 - Sumiko Blue point no.3 Lo
Forté Audio Model 40 - Forté Audio Model 4
JBL 4333

Online
Avatar
andarson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 473
Csatlakozott: 2011.07.17., vas. 16:04
Értékelés: 523
Tartózkodási hely: Érd

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: andarson »


Sziasztok,
 
XIV. kerület játszhat? 
 
Linn Sneaksy DS - Heed Nexus PAS 80 - Tangent RS6 (late '70s vintage nagymonitor) összeállításban jelenleg. Alapvetően hétvégeken, panelban, kényelmesen 2-3 fővel.
 
Üdv,
András
Linn Majik DS
Dual 1219 - Sumiko Blue point no.3 Lo
Forté Audio Model 40 - Forté Audio Model 4
JBL 4333

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Lehet róla szó. Nem tudnánk most összehozni Nálad Patice fórumtárssal ezt a "kocka" vs. cd lejátszó összehasonlítást amiről a Fonós topikban is szó volt?
 
Összehozhatjuk, én benne vagyok ebben is.
 
Nálam két CD lejátszó lehetőség van:
- Cambridge Audio DVD 89
- Cambridge Audio D300SE
 
Tudok ethernetet adni a kockának és wifit az okostelefonnak, így technikai akadálya nincs.
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


A héten most már végig ráérek, tudok menni, lehet jönni.
 
Hétvége? Ígértem neked egy visszavágót nálam
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Vendég

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kimber fórumtárs ajándéka,amit sikeresen "renováltam",miután ügyetlen módjára az átadás pillanatában leejtettem.
Köszönöm itt is,passzol  !

 

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »



Köszönöm Lacinak(Kimber)fórumtársnak a mai délelőtti oda-vissza szeánszot,roppant jól éreztem magam.Áttekintést kaptam egy átgondolt,megfontolt,sok-sok tapasztalatból kialakult sztereó rendszerről,ami kifejezetten zenehallgatásra,relaxálásra,s ha kell durvulásra is alkalmas,hihetetlen áron...Nem hallottam még JBL vintage dobozokat az előtt,de most sikerült és teljes a varázs.Egy végtelenül nyugodt,nem izgága dobozt ismertem meg,ami akkor és ott teszi magát oda amikor kell,elhelyezésre egyáltalán nem háklis,minden műfajban,de értsd tényleg mindenben hozza a remek szintet,megfogalmaztuk erős 4-es osztályzatot,tök mindegy mivel etettük....
Jól éreztem magam!Még egyszer köszönöm!!!
       

 
Jól összeszedted a lényeget, teljes mértékben egyetértek veled
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Vendég

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszönöm Lacinak(Kimber)fórumtársnak a mai délelőtti oda-vissza szeánszot,roppant jól éreztem magam.Áttekintést kaptam egy átgondolt,megfontolt,sok-sok tapasztalatból kialakult sztereó rendszerről,ami kifejezetten zenehallgatásra,relaxálásra,s ha kell durvulásra is alkalmas,hihetetlen áron...Nem hallottam még JBL vintage dobozokat az előtt,de most sikerült és teljes a varázs.Egy végtelenül nyugodt,nem izgága dobozt ismertem meg,ami akkor és ott teszi magát oda amikor kell,elhelyezésre egyáltalán nem háklis,minden műfajban,de értsd tényleg mindenben hozza a remek szintet,megfogalmaztuk erős 4-es osztályzatot,tök mindegy mivel etettük....
Jól éreztem magam!Még egyszer köszönöm!!!
       

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


  Nálad szeretnék kezdeni mélybetyár....
 
Látom leszünk páran, akik szeretik a mélyet 
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Online
Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


ááá,nálam elnyom mindent a mély...
 
  Nálad szeretnék kezdeni mélybetyár....
"Az igazi barát szemből támad."

Vendég

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na akkor lehet, hogy már nekem is jó lesz!
ááá,nálam elnyom mindent a mély...

Vendég

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Benne vagyok, de nálam ez csak hétvégén tud megvalósulni. Fonós találkozó utáni hétvégén összehozzuk?
Csak összehangolás kérdése,sajnos nekem sok hétvége(legtöbb)nem jó,hétköznap is nagyon ritkán.Sportolókkal foglalkozom,hétvégén meg bajnoki meccsek vannak...plusz a család is ott van..de menni fog,szokott lenni egy egy szabadnapom,ahogy most a hétfő is az!
Mindenképpen.      

Online
Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


Benne vagyok, de nálam ez csak hétvégén tud megvalósulni. Fonós találkozó utáni hétvégén összehozzuk?
Na akkor lehet, hogy már nekem is jó lesz!
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »



kimber fórumtárssal egy hétfő délelőtti páros itt-ott demót lebeszéltem,mindenkivel szeretnék majd ilyet!köszönettel!


 
Benne vagyok, de nálam ez csak hétvégén tud megvalósulni. Fonós találkozó utáni hétvégén összehozzuk?
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Vendég

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


kimber fórumtárssal egy hétfő délelőtti páros itt-ott demót lebeszéltem,mindenkivel szeretnék majd ilyet!köszönettel!


Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Dél-Pest és környéke

Hozzászólás Szerző: Thunder »


Nyakunkon a hétvége, szombat délután nyitott vagyok.
 
Vidéken leszek, de mentségemre szóljon, hifizni fogunk
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”