Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Németország

Avatar
wartam
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.05.20., csüt. 18:10
Értékelés: 52

Németország

Hozzászólás Szerző: wartam »


Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem természetesen nem kérném ingyen.
Stuttgartban ha lakik valaki akkor lenne egy hifi készülék amit szeretnék megvásárolni és ebben kérném egy kedves fórumtárs segítségét, ha lenne kedve és ideje egy készülék megvásárlásához és kis hazánkba való postázásához.
Köszönöm!!
 

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Németország

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Itt egy nem túl jó kép az enyémről, bár az az igazság, mostanában elég magányosan pihen a kis tartóján


Ez pipec, köszi!
Nálunk elég rendes hóesés volt a múlt hétvégén, íme az utcánk:


LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Németország

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »



No akkor jelen.


 
Itt egy nem túl jó kép az enyémről, bár az az igazság, mostanában elég magányosan pihen a kis tartóján

"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Németország

Hozzászólás Szerző: venomer »

Ambivalens számomra ez a német-kérdés. Német tévécsatornákon nőttem fel (akkoriban azok jelentették a kábeltévét), hangalakra teljesen olyan mintha az anyanyelvem lenne, de érteni nem értem. Időnként ma is ránézek ezekre az adókra, tetszik, hogy sok olyan műsor van amely a valóságot mutatja be, nem pedig az ótvar sorozatokon keresztül kell kibogarászni hogy is mehetnek ott a dolgok. Taszítóan idegen és vonzó egyszerre az ottani lét, az ottani emberek, amit eddig láttam legalábbis. Egyre innkább kacsingatok kifelá, egyelőre köt az angol nyelvterület, de fontolgatom a németet. Írjatok jót, rosszat, életképeket, életutakat. Engem érdekel.

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Németország

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »


Hoppá hoppá, nagyon jó kép, majd én is lefotózom az enyémet, és beteszem ide, ha lehet, egyébként ebből még nem szűrjük le, hogy Németország, Új-Zéland is lehetne :D
A környékről egy szép fotó majd esetleg?
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Németország

Hozzászólás Szerző: dörmögi »


No akkor jelen.


LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Németország

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »



 
Hajrá!
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Németország

Hozzászólás Szerző: AVX »

Tudom,hogy ott is élnek páran a fórumosok között.

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”