Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pécs és környékiek ide

Avatar
becy76
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 741
Csatlakozott: 2013.06.27., csüt. 08:20
Értékelés: 176

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: becy76 »


Próbálj meg esetleg egy B & W DM 602-est, nekem S2 verzió volt és 20 nm-re elég. A zenéidhez megfelel, kellően dinamikus.
Nagyon jók a B&W-k de az közel a duplája árban mint amit a fórumtárs megadott

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Próbálj meg esetleg egy B & W DM 602-est, nekem S2 verzió volt és 20 nm-re elég. A zenéidhez megfelel, kellően dinamikus.
 
Az jó volt rockzenére is?

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 380

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: nor »


Sziasztok! Keresek a környéken, 2 utas álló hangfalakat, max 50-60e Ft ig bezárólag. Mission 760i van jelenleg itthon, de keresek valami nagyobbat. Kevésnek érzem a 20 nm es szobába. Nad C352 hajtaná őket, főleg Blues, Rock, Reggae szólna róluk.
Próbálj meg esetleg egy B & W DM 602-est, nekem S2 verzió volt és 20 nm-re elég. A zenéidhez megfelel, kellően dinamikus.
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Focal Onyx, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY)

Avatar
becy76
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 741
Csatlakozott: 2013.06.27., csüt. 08:20
Értékelés: 176

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: becy76 »


Sziasztok! Keresek a környéken, 2 utas álló hangfalakat, max 50-60e Ft ig bezárólag. Mission 760i van jelenleg itthon, de keresek valami nagyobbat. Kevésnek érzem a 20 nm es szobába. Nad C352 hajtaná őket, főleg Blues, Rock, Reggae szólna róluk.
Szia!
Nem kell feltétlenül álló hangfal 20m2-re szerintem.
Én is monitor hangfalakat használok 19m2-en és bőven elég.
Álló hangfalban ezen az áron Wharfedale Diamond 8.4-et javasolnék.
Kellemes hangja van és szereti a hangszeres zenét.
Üdv
Béla

Avatar
atoka
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2014.01.05., vas. 01:35
Értékelés: 0

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: atoka »

Sziasztok! Keresek a környéken, 2 utas álló hangfalakat, max 50-60e Ft ig bezárólag. Mission 760i van jelenleg itthon, de keresek valami nagyobbat. Kevésnek érzem a 20 nm es szobába. Nad C352 hajtaná őket, főleg Blues, Rock, Reggae szólna róluk.

Avatar
fater80
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2009.06.04., csüt. 20:16
Értékelés: 7

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: fater80 »



Sziasztok!
 
Segítséget szeretnék kérni Tőletek, Pécs és vagy környéki hifistáktól. Készülök a közeljövőben összerakni egy hm rendszert, amin azért zenét is lehet hallgatni. A film-zene arány úgy 50-50%. Tudom, nem szerencsés, de nekem csak erre fogja futni, nem tudok és nem is akarok külön-külön rendszert kiépíteni. Anyagi megfontolásból használt cuccokból szeretnék építkezni.
Az elképzelés:
Vennék egy HM erősítőt 30-40 ezer forint környékén. Amiket néztem: HK, Denon, Sony, Yamaha.
Mivel nem tudok a szobába álló frontokat rakni, így monitort szánnék előre, amit kiegészítenék egy sub-bal egy centerrel és majdan két háttérsugárzóval. Nem tudok mindent egyszerre megvenni, így részenként terveztem kivitelezni a projektet. Dobozokta ca 100.000 Huf-ot szánnék.
Amiben segítséget kérnék, az a hallgatózás. Szeretnék meghallgatni több rendszert, ha lehet, mert nem tudom milyen irányba induljak el.
 
Ha van aki ebben segítene, az kérem jelezze itt, vagy esetleg privát üzenetbe.
 
Köszi: Imi

Szevasz kász a hm rendszer?
Proji: INFOCUS IN3138Hda Vászon elitescenn 120". TV LCD: LG 42LK530 FullHD, BluRay: LG BD 550, Erösitö: Marantz SR 7011  CD1: Technics SL-PG 590,Deck: Technics RS-BX 501, hangfal: Dynavoice Challanger M-85 set  SUB: Proson R12, 7. Taga TAV 806. kábel: A FRONTOKNAK SUPRA RONDO 4*2.5mm ,a háttérnek PROSON 2*2.5mm SAL 2×2.5mm, proson sub,Kácsa hdmi 1.4HAMA HDMI 1.3, profilgold PGD-481,Kácsa KCE-210

Saját készítésű fa hi-fi álvány front hangfal alátét és háttér sugárzó állvány.

Pc: Intel i3 4330 asrock H97 Gskill ripjaws 8GB ddr3 Kingston SSDNow V300, WD Caviar blue ezex 1Tb, Hitachi deskstar 7k1000.b,ASUS Xonar D1 LG W2242T Win7 64bit home edition, Kodi player<p>

Player:Technics SL-P777, Technics SL-PS900 vezeték AUDIOQUEST EVERGREEN, ASUS transformer lapos,hangkárty Creative X-FI sorround 5.1 usb vezeték AUDIOQUEST EVERGREEN,INAKUSTIK PREMIUM BLUETOOTH vezeték INNAKUSTIK PREMIUM rca, Technics SU-V85A, vezeték AUDOQUEST X2, TAGA Platinum S-90SL. Áram: Goldaudio elosztó, Inakustik REFERENZ hálozati.

Avatar
fater80
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2009.06.04., csüt. 20:16
Értékelés: 7

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: fater80 »

Szevasztok ujra itt (y)
Proji: INFOCUS IN3138Hda Vászon elitescenn 120". TV LCD: LG 42LK530 FullHD, BluRay: LG BD 550, Erösitö: Marantz SR 7011  CD1: Technics SL-PG 590,Deck: Technics RS-BX 501, hangfal: Dynavoice Challanger M-85 set  SUB: Proson R12, 7. Taga TAV 806. kábel: A FRONTOKNAK SUPRA RONDO 4*2.5mm ,a háttérnek PROSON 2*2.5mm SAL 2×2.5mm, proson sub,Kácsa hdmi 1.4HAMA HDMI 1.3, profilgold PGD-481,Kácsa KCE-210

Saját készítésű fa hi-fi álvány front hangfal alátét és háttér sugárzó állvány.

Pc: Intel i3 4330 asrock H97 Gskill ripjaws 8GB ddr3 Kingston SSDNow V300, WD Caviar blue ezex 1Tb, Hitachi deskstar 7k1000.b,ASUS Xonar D1 LG W2242T Win7 64bit home edition, Kodi player<p>

Player:Technics SL-P777, Technics SL-PS900 vezeték AUDIOQUEST EVERGREEN, ASUS transformer lapos,hangkárty Creative X-FI sorround 5.1 usb vezeték AUDIOQUEST EVERGREEN,INAKUSTIK PREMIUM BLUETOOTH vezeték INNAKUSTIK PREMIUM rca, Technics SU-V85A, vezeték AUDOQUEST X2, TAGA Platinum S-90SL. Áram: Goldaudio elosztó, Inakustik REFERENZ hálozati.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: -KP- »

A most hétvégén március 12-én tartott Heed Húsvéti AP Klub napra megy fel valaki?

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 380

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: nor »

Bizony sokmindent hallott már és kritikus hallása van
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Focal Onyx, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY)

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: Doky »


Fogadd el Salaca fórumtárs meghívását...Szerintem is! 
Pár dolgot hallott már, kipróbált már!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4223
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1575
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: Voyager »



Sziasztok!
 
Segítséget szeretnék kérni Tőletek, Pécs és vagy környéki hifistáktól. Készülök a közeljövőben összerakni egy hm rendszert, amin azért zenét is lehet hallgatni. A film-zene arány úgy 50-50%. Tudom, nem szerencsés, de nekem csak erre fogja futni, nem tudok és nem is akarok külön-külön rendszert kiépíteni. Anyagi megfontolásból használt cuccokból szeretnék építkezni.
Az elképzelés:
Vennék egy HM erősítőt 30-40 ezer forint környékén. Amiket néztem: HK, Denon, Sony, Yamaha.
Mivel nem tudok a szobába álló frontokat rakni, így monitort szánnék előre, amit kiegészítenék egy sub-bal egy centerrel és majdan két háttérsugárzóval. Nem tudok mindent egyszerre megvenni, így részenként terveztem kivitelezni a projektet. Dobozokta ca 100.000 Huf-ot szánnék.
Amiben segítséget kérnék, az a hallgatózás. Szeretnék meghallgatni több rendszert, ha lehet, mert nem tudom milyen irányba induljak el.
 
Ha van aki ebben segítene, az kérem jelezze itt, vagy esetleg privát üzenetbe.
 
Köszi: Imi

 
Fogadd el Salaca fórumtárs meghívását...

Vendég

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Üdv itt! Szerintem ennyiért nem érdemes hibrid rendszert építeni. Inkább építs ennyiért rendes sztereót, és a filmeket is jobban fogod élvezni ezen a rendszeren. Ha gondolod, szívesen látlak egyszer egy fülelésre nálam. A rendszer az aláírásomban olvasható. Ha van kedved, folytassuk privátban.

Avatar
jelina
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2014.02.18., kedd 17:41
Értékelés: 0

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: jelina »


Sziasztok!
 
Segítséget szeretnék kérni Tőletek, Pécs és vagy környéki hifistáktól. Készülök a közeljövőben összerakni egy hm rendszert, amin azért zenét is lehet hallgatni. A film-zene arány úgy 50-50%. Tudom, nem szerencsés, de nekem csak erre fogja futni, nem tudok és nem is akarok külön-külön rendszert kiépíteni. Anyagi megfontolásból használt cuccokból szeretnék építkezni.
Az elképzelés:
Vennék egy HM erősítőt 30-40 ezer forint környékén. Amiket néztem: HK, Denon, Sony, Yamaha.
Mivel nem tudok a szobába álló frontokat rakni, így monitort szánnék előre, amit kiegészítenék egy sub-bal egy centerrel és majdan két háttérsugárzóval. Nem tudok mindent egyszerre megvenni, így részenként terveztem kivitelezni a projektet. Dobozokta ca 100.000 Huf-ot szánnék.
Amiben segítséget kérnék, az a hallgatózás. Szeretnék meghallgatni több rendszert, ha lehet, mert nem tudom milyen irányba induljak el.
 
Ha van aki ebben segítene, az kérem jelezze itt, vagy esetleg privát üzenetbe.
 
Köszi: Imi

Avatar
Acus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2009.02.20., pén. 18:40
Értékelés: 29

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: Acus »

Jonne valaki Pécsről cuppingra Tamp&Pull-ba 21.-en?

Avatar
DeadCanDance
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2012.05.03., csüt. 10:27
Értékelés: 18

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: DeadCanDance »


Sziasztok!
Keresnék valakit aki otthonosan mozog az ebayos vásárlásban és pay palos fizetésekben. Kérlek küldj egy privit.
 

Vendég

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: Vendég »



helló! én segítséget szeretnék kérni, az első szettemet készülök összerakni amire nincs sok pénzem. használtan 20000 forint környékén egész pofás Sony, Yamaha, Hitachi, Kenwood gépeket láttam, hangfal is akad, de bizonytalan vagyok. szeretném tudni mennyire érdemes egy '90-es évekből származó pl.: Sony erősítőt venni és milyen hangfal passzol hozzá?
minden tanácsot szívesen veszek és előre is köszönöm!
Váltsunk privát üzenetet.

Avatar
alex duty
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.01.26., hétf. 21:16
Értékelés: 0

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: alex duty »


helló! én segítséget szeretnék kérni, az első szettemet készülök összerakni amire nincs sok pénzem. használtan 20000 forint környékén egész pofás Sony, Yamaha, Hitachi, Kenwood gépeket láttam, hangfal is akad, de bizonytalan vagyok. szeretném tudni mennyire érdemes egy '90-es évekből származó pl.: Sony erősítőt venni és milyen hangfal passzol hozzá?
minden tanácsot szívesen veszek és előre is köszönöm!

Avatar
Acus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 331
Csatlakozott: 2009.02.20., pén. 18:40
Értékelés: 29

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: Acus »



Sziasztok! Van esetleg valakinek a környéken Philips CD 614,620,-910,92 cd lejátszója, szeretnék vásárolni egyet a közeljövőben és meghallgatnám a hangjukat.
 

Szia
 
Nekem van egy hasonló kaliberű Marantz lejatszom az is érdekel?

Avatar
atoka
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2014.01.05., vas. 01:35
Értékelés: 0

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: atoka »

Sziasztok! Van esetleg valakinek a környéken Philips CD 614,620,-910,92 cd lejátszója, szeretnék vásárolni egyet a közeljövőben és meghallgatnám a hangjukat. 

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Szia! Nekem ha nem kell nagyon minőségi van egy elfekvő Sony erősítőm. Felajánlom ha még aktuális.
 
szia, köszönöm, de már nem aktuális a dolog

Avatar
DeadCanDance
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 203
Csatlakozott: 2012.05.03., csüt. 10:27
Értékelés: 18

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: DeadCanDance »


valaki nem tudna kölcsön adni jövő héten egy erősítőt próbára? lényegtelen, hogy házimozi vagy sztereó, az is hogy high end vagy sem. csupán egy pár perces próbára lenne rá szükségem.
Szia! Nekem ha nem kell nagyon minőségi van egy elfekvő Sony erősítőm. Felajánlom ha még aktuális.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: -KP- »

valaki nem tudna kölcsön adni jövő héten egy erősítőt próbára? lényegtelen, hogy házimozi vagy sztereó, az is hogy high end vagy sem. csupán egy pár perces próbára lenne rá szükségem.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: -KP- »


salacának írtam privibe. Egy heed obelisk - x2 kombót esetleg fel tudok ajánlani meghallgatásra. feltéve ha eljöttök értem autóval, nekem sajna nincs autóm. kézbe cipelni meg azért nem lenne egyszerű. 
 
ami esetleg engem érdekelne, usb-s dac, kábelek.

Vendég

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: Vendég »


elég nagy a pangás itt. össz-vissz ennyi ember hifizik pécsett? kellene egy kis életet lehelni a csoportba
Mi néha összejövünk páran meghallgatni ezt-azt. Múlt héten is volt egy ilyen baráti összejövetel. Ha szeretnél csatlakozni, esetleg eljönnél, meghívnál, keress meg bátran.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Pécs és környékiek ide

Hozzászólás Szerző: -KP- »

elég nagy a pangás itt. össz-vissz ennyi ember hifizik pécsett? kellene egy kis életet lehelni a csoportba

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”