Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kaposvár és környéke

Avatar
lezo73
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2008.06.03., kedd 10:34
Értékelés: 13
Tartózkodási hely: Kaposvár

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: lezo73 »


Elméletileg!! Aztán erre kiderül hogy a különböző lejátszó progik másképpen szólnak!!!!! Na puff neki. Apa kezdőőődíííííík!!!!!!  
 


Ezzel én is egyetértek, pedig a Pc-re nálam csak egy aránylag jó minőségű aktív dobozka van kötve, semmi erősítő, direkt a hangkártyára, de már itt is van különbség program és program közt! Xp-n nekem a Foobar 2000 hozta a legjobb hangot! Próbáljátok ki!
 
 
Na végre tényleg megmozdult valami!
 
Én szívesen keresek helyet is, csak ki és mit akar csinálni azt döntsük el!
Beszélgetünk vagy zenét is hallgatunk :lol!:

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Oks, legyen úgy.
(Rátesszük a warfi tetejére az lesz az állvány........ Boooocs!)




Azt majd kitaláljuk :lol!:

Online
Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: vlaca »


Hi! 
(Hu mekkora élet lett itt hirtelen )
 
Igen Csövinek abban igaza van hogy ez első nekifutásra nem egy egyszerű dolog.
Vannak nagyon "elegáns" megoldások azzal pofon egyszerű az egész csak odáig eljutni.....
(Konkrétan pl. a macmini-hez jár egy infrás távirányító, amivel a frontrow nevü "Média" lejátszó progit tudod távirányítani. Leülsz a fotelba aztán csak lapozgatsz az albumok között.... Olyan mint egy ipod.)
Most épp konvertálgatom át az összes zenéimet flac-ból apple lossless-be mert a sutyerák apple az itunes-ba nem engedi a flac támogatást...
 
Ja az elméletekhez még egy adalék. Ugye elvileg a a winyón tárolt zenét olvassa és kiküldi usb porton. Ez eddíg computeres adat, ellenörző összegekkel mindennel "bitperfekt". Elméletileg!! Aztán erre kiderül hogy a különböző  lejátszó progik másképpen szólnak!!!!!  Na puff neki. Apa kezdőőődíííííík!!!!!!    :lol!:
 
 
Akit esetleg bővebben érdekel a téma:
 
  www.computeraudiophile.com

Ha végre elkészül a hangfalam lehet hogy nálad is meg kell majd hallgatni

 
Oks, legyen úgy.
(Rátesszük a warfi tetejére az lesz az állvány........ Boooocs!) :taps:
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Hi! 
(Hu mekkora élet lett itt hirtelen )
 
Igen Csövinek abban igaza van hogy ez első nekifutásra nem egy egyszerű dolog.
Vannak nagyon "elegáns" megoldások azzal pofon egyszerű az egész csak odáig eljutni.....
(Konkrétan pl. a macmini-hez jár egy infrás távirányító, amivel a frontrow nevü "Média" lejátszó progit tudod távirányítani. Leülsz a fotelba aztán csak lapozgatsz az albumok között.... Olyan mint egy ipod.)
Most épp konvertálgatom át az összes zenéimet flac-ból apple lossless-be mert a sutyerák apple az itunes-ba nem engedi a flac támogatást...
 
Ja az elméletekhez még egy adalék. Ugye elvileg a a winyón tárolt zenét olvassa és kiküldi usb porton. Ez eddíg computeres adat, ellenörző összegekkel mindennel "bitperfekt". Elméletileg!! Aztán erre kiderül hogy a különböző lejátszó progik másképpen szólnak!!!!! Na puff neki. Apa kezdőőődíííííík!!!!!! :lol!:
 
 
Akit esetleg bővebben érdekel a téma:
 
www.computeraudiophile.com

Ha végre elkészül a hangfalam lehet hogy nálad is meg kell majd hallgatni

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Hi! 
(Hu mekkora élet lett itt hirtelen :taps: )
 
Igen Csövinek abban igaza van hogy ez első nekifutásra nem egy egyszerű dolog.
Vannak nagyon "elegáns" megoldások azzal pofon egyszerű az egész csak odáig eljutni.....
(Konkrétan pl. a macmini-hez jár egy infrás távirányító, amivel a frontrow nevü "Média" lejátszó progit tudod távirányítani. Leülsz a fotelba aztán csak lapozgatsz az albumok között.... Olyan mint egy ipod.)
Most épp konvertálgatom át az összes zenéimet flac-ból apple lossless-be mert a sutyerák apple az itunes-ba nem engedi a flac támogatást...
 
Ja az elméletekhez még egy adalék. Ugye elvileg a a winyón tárolt zenét olvassa és kiküldi usb porton. Ez eddíg computeres adat, ellenörző összegekkel mindennel "bitperfekt". Elméletileg!! Aztán erre kiderül hogy a különböző lejátszó progik másképpen szólnak!!!!! Na puff neki. Apa kezdőőődíííííík!!!!!!
 
 
Akit esetleg bővebben érdekel a téma:
 
www.computeraudiophile.com

:lol!:

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Én nagyon idegenkedem a számítógép hifibe való integrálásától…de lehet, hogy működhet. Csak nekem pont az a bonyolultabb, mint egy cd berakása vagy egy lemez felhelyezése. Számítástechnikai analfabéta vagyok. :taps:
Én is idegenkedtem az elején tőle de meggyőzött ráadásul nem kell odamennem cd-t "megfordítani" ha másik albumhoz lenne kedvem.

 
Nálam az nem gond. Hozzátartozik a zenehallgatáshoz olyan mind a színházban a szünet. :lol!:



Online
Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: vlaca »


Hi!
 
(Hu mekkora élet lett itt hirtelen )
 
Igen Csövinek abban igaza van hogy ez első nekifutásra nem egy egyszerű dolog.
Vannak nagyon "elegáns" megoldások azzal pofon egyszerű az egész csak odáig eljutni.....
(Konkrétan pl. a macmini-hez jár egy infrás távirányító, amivel a frontrow nevü "Média" lejátszó progit tudod távirányítani. Leülsz a fotelba aztán csak lapozgatsz az albumok között.... Olyan mint egy ipod.)
Most épp konvertálgatom át az összes zenéimet flac-ból apple lossless-be mert a sutyerák apple az itunes-ba nem engedi a flac támogatást...
 
Ja az elméletekhez még egy adalék. Ugye elvileg a a winyón tárolt zenét olvassa és kiküldi usb porton. Ez eddíg computeres adat, ellenörző összegekkel mindennel "bitperfekt". Elméletileg!! Aztán erre kiderül hogy a különböző lejátszó progik másképpen szólnak!!!!! Na puff neki. Apa kezdőőődíííííík!!!!!! :lol!:
 
 
Akit esetleg bővebben érdekel a téma:
 
www.computeraudiophile.com
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: csövi »


Én nagyon idegenkedem a számítógép hifibe való integrálásától…de lehet, hogy működhet. Csak nekem pont az a bonyolultabb, mint egy cd berakása vagy egy lemez felhelyezése. Számítástechnikai analfabéta vagyok.
Én is idegenkedtem az elején tőle de meggyőzött :lol!: ráadásul nem kell odamennem cd-t "megfordítani" ha másik albumhoz lenne kedvem.

 
Nálam az nem gond. Hozzátartozik a zenehallgatáshoz olyan mind a színházban a szünet.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: csövi »


Engem is meggyőzött Whitefül media lejátszója Szegeden...Jobb volt mint a Moon Cd... :lol!:
Mennyiért is...5000Euros áron??
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Ha lesz megint valami hallgatózás, vihetek egy iaudio X5-öt (persze ha addig megtalálom a töltőjét...) hordozható lejátszóhoz képest nagy meglepetést tud okozni a hangja...Persze nem mp3, hanem flac, ape vagy wav zenékkel.

:lol!: akkor már zene tuti lesz!

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Ha lesz megint valami hallgatózás, vihetek egy iaudio X5-öt (persze ha addig megtalálom a töltőjét...) hordozható lejátszóhoz képest nagy meglepetést tud okozni a hangja...
Persze nem mp3, hanem flac, ape vagy wav zenékkel.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Vendég

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Engem is meggyőzött Whitefül media lejátszója Szegeden...Jobb volt mint a Moon Cd... :lol!:

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Én nagyon idegenkedem a számítógép hifibe való integrálásától…de lehet, hogy működhet. Csak nekem pont az a bonyolultabb, mint egy cd berakása vagy egy lemez felhelyezése. Számítástechnikai analfabéta vagyok. :lol!:
Én is idegenkedtem az elején tőle de meggyőzött ráadásul nem kell odamennem cd-t "megfordítani" ha másik albumhoz lenne kedvem.

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: csövi »

Én nagyon idegenkedem a számítógép hifibe való integrálásától…de lehet, hogy működhet. Csak nekem pont az a bonyolultabb, mint egy cd berakása vagy egy lemez felhelyezése. Számítástechnikai analfabéta vagyok.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Szisztok!(megint)Voltam pénteken vlaca fórumtársnál kicsit hallgatózni.Ő a modern kor "technokrat" irányvonalát követve építi a rendszerét.A rendszer amit halgattunk:OSx86pc -> CA DacMagic USB -> CA Azur 740A -> Wharfedale Evo2 20  (Hivox Alces3 táp, DIY silver interconnect,AN-B hangfal kábel)
Mint látjátok itt a forrás egy Pc!!!Én megvallom őszintén kicsit idegenkedtem ezzel a módszerrel kapcsolatban, de vlacával történt 2-3óra beszélgetés után már láttam hogy Ő miért is ezt használja.A lényeg hogy kiküszöböli a cd player azt a hibáját amit aközben véthet hogy direktbe játsza le a cd tartalmát.Meg egyszerűbb hdd-n az albumok tárolása mint a polcon cd tokban. :taps: Erről remélem Ő fog kicsit mesélni!Nagyon izgalmas!
 
Elsőre ami feltűnt ugye a cd player hiánya.De volt ott plusz TFT monitor rádós egér.Kiváncsian vártam a történést.vlaca egy mozdulattal a DacMagic-en egy gombnyomással beüzemelte a pc-t.Lett kép a monitoron gondoltam szupi kép már tuti lesz.    és elindított egy puritánnak látszó, lejátszó programot.Utána éledt az erősködő amit egy központi kijelző uralt kék héttér világításal de mindent be lehetett a kijelzőre állítani.Aztán indult a zene bona.Elsőre feltűt hogy hiába vannak közel a hanfalak mégis hatalmas tér áll rendelkezésére a zenészeknek.Sok stílust műfajt megfüleltünk.A tér amit hallottam,éreztem teljesen elvarázsolt!Pár felvételnél teljesen pontosan lehetett a távolban zenészeket és hozzánk közeleb  az utólag rákevert effekteket hallani.Mindent meg tudott mutatni ez a kis rendszer.Nekem egy pillanatig nem volt hiányérzetem semmiben.Számomra igen tanúlságos volt ez a hallgatózás hiszen megtudtam hogy a cd lejátszón túl is van egy teljesen más világ.
Köszönöm vlaca a vendéglátást,nagyon jól éreztem magam!  :lol!: 

 
Hi!
 
Nagyon szívesen!
 
Ez a mondat természetesen picit sarkítása a dolgoknak" kiküszöböli a cd player azt a hibáját amit aközben véthet hogy direktbe játsza le a cd tartalmát." Ez egy létező elmélet de nyílván nem elméleteket hallhgatunk hanem konkrét gépeket
Szóval, valóban egy pc(vagy inkább mac ) mint cd futómű elég jó tud lenni!
Ha közbe iktatunk egy network playert akkor nem kell a számítógépet berakni a szobába, ami sokat segít. Ha direktbe használjuk akkor meg kimarad egy plussz kütyü a rendszerből ami meg azért jó
 
Ja lehetne valami talit szervezni. (Kovti, Lezo, Nvoice-al kommunikáltunk már az ATC-s tali után, a többiekkel mizujs?)

Jólvan na! azért írtam hogy ez a te részed!

Online
Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: vlaca »


Ja még valami, van egy hivox-os USB/S-PDIF átalakítóm. Ha valaki szeretné kipróbálni/meghallgatni az otthoni DAC-ját az otthoni pc "futóműről" akkor nagyon szívesen elviszem.
(Van egy eladó DIY crystal chip-es nonoversampling DAC-om is hátha valaki beleszert a hangjába )
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Online
Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: vlaca »


Szisztok!(megint)Voltam pénteken vlaca fórumtársnál kicsit hallgatózni.Ő a modern kor "technokrat" irányvonalát követve építi a rendszerét.A rendszer amit halgattunk:OSx86pc -> CA DacMagic USB -> CA Azur 740A -> Wharfedale Evo2 20 (Hivox Alces3 táp, DIY silver interconnect,AN-B hangfal kábel)
Mint látjátok itt a forrás egy Pc!!!Én megvallom őszintén kicsit idegenkedtem ezzel a módszerrel kapcsolatban, de vlacával történt 2-3óra beszélgetés után már láttam hogy Ő miért is ezt használja.A lényeg hogy kiküszöböli a cd player azt a hibáját amit aközben véthet hogy direktbe játsza le a cd tartalmát.Meg egyszerűbb hdd-n az albumok tárolása mint a polcon cd tokban. :taps: Erről remélem Ő fog kicsit mesélni!Nagyon izgalmas!
 
Elsőre ami feltűnt ugye a cd player hiánya.De volt ott plusz TFT monitor rádós egér.Kiváncsian vártam a történést.vlaca egy mozdulattal a DacMagic-en egy gombnyomással beüzemelte a pc-t.Lett kép a monitoron gondoltam szupi kép már tuti lesz. és elindított egy puritánnak látszó, lejátszó programot.Utána éledt az erősködő amit egy központi kijelző uralt kék héttér világításal de mindent be lehetett a kijelzőre állítani.Aztán indult a zene bona.Elsőre feltűt hogy hiába vannak közel a hanfalak mégis hatalmas tér áll rendelkezésére a zenészeknek.Sok stílust műfajt megfüleltünk.A tér amit hallottam,éreztem teljesen elvarázsolt!Pár felvételnél teljesen pontosan lehetett a távolban zenészeket és hozzánk közeleb az utólag rákevert effekteket hallani.Mindent meg tudott mutatni ez a kis rendszer.Nekem egy pillanatig nem volt hiányérzetem semmiben.Számomra igen tanúlságos volt ez a hallgatózás hiszen megtudtam hogy a cd lejátszón túl is van egy teljesen más világ.
Köszönöm vlaca a vendéglátást,nagyon jól éreztem magam! :lol!:

 
Hi!
 
Nagyon szívesen!
 
Ez a mondat természetesen picit sarkítása a dolgoknak" kiküszöböli a cd player azt a hibáját amit aközben véthet hogy direktbe játsza le a cd tartalmát." Ez egy létező elmélet de nyílván nem elméleteket hallhgatunk hanem konkrét gépeket
Szóval, valóban egy pc(vagy inkább mac ) mint cd futómű elég jó tud lenni!
Ha közbe iktatunk egy network playert akkor nem kell a számítógépet berakni a szobába, ami sokat segít. Ha direktbe használjuk akkor meg kimarad egy plussz kütyü a rendszerből ami meg azért jó
 
Ja lehetne valami talit szervezni. (Kovti, Lezo, Nvoice-al kommunikáltunk már az ATC-s tali után, a többiekkel mizujs?)
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Szisztok!(megint)
Voltam pénteken vlaca fórumtársnál kicsit hallgatózni.Ő a modern kor "technokrat" irányvonalát követve építi a rendszerét.A rendszer amit halgattunk:OSx86pc -> CA DacMagic USB -> CA Azur 740A -> Wharfedale Evo2 20 (Hivox Alces3 táp, DIY silver interconnect,AN-B hangfal kábel)
Mint látjátok itt a forrás egy Pc!!!Én megvallom őszintén kicsit idegenkedtem ezzel a módszerrel kapcsolatban, de vlacával történt 2-3óra beszélgetés után már láttam hogy Ő miért is ezt használja.A lényeg hogy kiküszöböli a cd player azt a hibáját amit aközben véthet hogy direktbe játsza le a cd tartalmát.Meg egyszerűbb hdd-n az albumok tárolása mint a polcon cd tokban. :taps: Erről remélem Ő fog kicsit mesélni!Nagyon izgalmas!
 
Elsőre ami feltűnt ugye a cd player hiánya.De volt ott plusz TFT monitor rádós egér.Kiváncsian vártam a történést.vlaca egy mozdulattal a DacMagic-en egy gombnyomással beüzemelte a pc-t.Lett kép a monitoron gondoltam szupi kép már tuti lesz. és elindított egy puritánnak látszó, lejátszó programot.Utána éledt az erősködő amit egy központi kijelző uralt kék héttér világításal de mindent be lehetett a kijelzőre állítani.Aztán indult a zene bona.Elsőre feltűt hogy hiába vannak közel a hanfalak mégis hatalmas tér áll rendelkezésére a zenészeknek.Sok stílust műfajt megfüleltünk.A tér amit hallottam,éreztem teljesen elvarázsolt!Pár felvételnél teljesen pontosan lehetett a távolban zenészeket és hozzánk közeleb az utólag rákevert effekteket hallani.Mindent meg tudott mutatni ez a kis rendszer.Nekem egy pillanatig nem volt hiányérzetem semmiben.Számomra igen tanúlságos volt ez a hallgatózás hiszen megtudtam hogy a cd lejátszón túl is van egy teljesen más világ.
Köszönöm vlaca a vendéglátást,nagyon jól éreztem magam! :lol!:

Avatar
nvoice
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2007.12.10., hétf. 19:25
Értékelés: -8

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: nvoice »


Sziasztok!
Ebben a csapatban valahogy nem látok nagy aktivitst, így gondoltam akkor rajtam a sor hogy valamit írjak, tegyek az ügy érdekében!
No, most már pár kaposvári hifishez sikerült elmenni kicsit hallgatózni és beszélgetni.De még sokan vagytok akikkel nem találkoztam.
Erről is beszélgetem vlaca fórumtárssal mikor jártam nála és Ő felhozta hogy kéne valami kis találkozót szervezni megint.Akár csak síma beszélgetős,akár zenés találka is jó lenne, a lényeg hogy összeüljünk közösen.
 
Az a kérdésem hogy legyen-e szerintetek is ilyen kis találkozó???????
 
Mert ha igen beszéljünk össze és csináljunk egyet!
Kösz!

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: csövi »


Szerintem ez inkább itt érdekes és nem az ATC teszt topikban…
 
Nvoice írta:
 
Próbálok megismerkedni minden hifissel itt a környéken így gondoltam hogy elmegyek hallgatózni hozzájuk.Ezért..
Tegnap este voltam lezo-nál és meghalgattam a heed+Epos párosát.Meghalgattunk egy Lupus DAC-ot is hogy milyen a Heed DAC-jához képest.Annyit mondok hogy a Lupus nyert .Amúgy korrekt kis doboz az Epos 12.2,de érzékeny a rendszerre.Az M16-ról azt mondta hogy hatalmas teret kíván ez a doboz.
Ma pedig kovti-nál voltam.Meghalgattam a Cyrus+Saját fejlesztésű! Morel hangfalát.Hogy is jellemezzem.... mondjuk azt, hogy ennyiszer a hihetetlen még nem hagyta el a számat. Nagyon ott van a rendszere.(téret,dinamikát el lehehet felejteni helyette a zene szót tudnám csak használni)Közel áll nagyon az izlésvilágomhoz.Tiszta irigy lettem.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Online
Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: vlaca »


Sajna nem tudtam menni, képek, kis élménybeszámoló?
 
Az ATC talákozók topicban....
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: sozs »

Sajna nem tudtam menni, képek, kis élménybeszámoló?

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Vendég

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aki szereti ezeket itt lehet találni wallpapert belőlük stb....
 
http://www.demo-world.eu/wallpapers/

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: sozs »


Imádom ezeket a filmek előtti logókat és hangokat, nem tudom miért maradnak le egyre inkább...Van pár DTS filmem amin még rajta vannak , nekem nagyon tetszenek..
Ezek azért maradtak el a mozikban (DVD-n is voltak, de onnan is eltűntek), mert egy ilyen logó darabja több ezer forint.

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Vendég

Kaposvár és környéke

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Imádom ezeket a filmek előtti logókat és hangokat, nem tudom miért maradnak le egyre inkább...Van pár DTS filmem amin még rajta vannak , nekem nagyon tetszenek..

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”