Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

ezüst XLR pár

Rca, XLR, HDMI, koaxiális és optikai digitális, táp, hangsugárzó, szerelő és antenna drótok.
Lezárt
Avatar
Ernob
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2017.08.30., szer. 12:57
Értékelés: 16
Tartózkodási hely: Budapest

ezüst XLR pár

Hozzászólás Szerző: Ernob »

Egyedi gyártású ezüst XLR kábel 140 cm hosszúságú. Még forgalmazás előtt. Nem hallottam jobb XLR kábelt, aki ért hozzá kipróbálja és tudja hogy ez bármilyen High end készüléket becsülettel kiszolgál. (nekem most nem kell XLR, a szekrényben pihen, de a bejáratás kész)
Anyagárban is borzasztóan drága, ilyen árakon kevés ember próbál hifi kábelt eladni, az elméleti értéke 1 000 000 Ft körül van. Megvettem 600 000 Ft-ért, ez nem biztos, hogy okos döntés volt, de ez mellékes. Most inkább pénz kellene, bár lehet, hogy az gyorsan értéktelenedik...
Várok értelmes ajánlatokat, ha valakit érdekel. Szeretném megkapni a vételárat, majd kiderül milyen az érdeklődés. Privátban tudok információt adni a kábelről, gyártóról.
Budapesten van, letét ellenében kipróbálható. (egyébként a megfelelő rendszerben két perc alatt hallható az óriási javulás a hangban)
Xilbear XLR teljes.jpg
Xilbear XLR teljes.jpg (875.77 KiB) Megtekintve 132 alkalommal
Xilbear XLRfejek.jpg
Xilbear XLRfejek.jpg (361.45 KiB) Megtekintve 132 alkalommal
Xilber XLR 4 fej.jpg
Xilber XLR 4 fej.jpg (723.85 KiB) Megtekintve 132 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Kábelek”