Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LittleL »


nem kerteltem sokat, megmondtam, hogy 85 ezerér nem dolgozom ki a belem, még érteni is kellett volna csomó mindenhez, előbb megyek el takarítani mint rabszolgának:)
Szerintem valahol mindent el kell kezdeni.
Én napi 8-12 órát dolgozom, mindennap,
nyáron szünnapunk sincs.
 
Ez van, keményen meg kell dolgozni a pénzért.
Ha tudnád hogy milyen kevés pénzért dolgozom/unk lehet hogy kinevetnél.
Viszont magunknak dolgozunk, így a kemény munkának előbb-utóbb beérik a gyümölcse.
 
Szerintem 85.000 -et fizető állást nyugodtan vállalj el,
aztán ha van szorgalmad, kitartásod, akaraterőd,
úgyis előbbre kerülsz az életben.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


pláne a pénztáros, meg bukik is, ha vmi nem stimmel a kasszában..
De nem csak erről van szó. Anyám nagy cégnél dolgozik 41 éve, ebből 20 éve csoportvezető és a fizetése nettó 160 ezer. És az szar munka, igaz csak napi 8 órában, de ott nem állsz meg egy percre sem (számlázási osztály). Ehhez képest "kezdőként" műszaki eladónak menni valahová nettó 110-ért nem a világvége. Nem mondom, hogy karrier, de azért nem is oda megy az ember.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: GTomi »


nem kerteltem sokat, megmondtam, hogy 85 ezerér nem dolgozom ki a belem...
Ez meg azért így barokkos túlzás. Ott kell ülni a széken és ha fél óránként jön valaki érdeklődő akkor válaszolni kell a kérdéseire. Nyilván vannak rosszabb időszakok, akkor van hogy 5 percenként is válaszolni kell valamire, de azért nem egy bányameló. A Tesco-s pénztárosnénik három műszakban éjjel-nappal, hétvégén nem keresnek többet.

pláne a pénztáros, meg bukik is, ha vmi nem stimmel a kasszában...
 
én netto 60.000.- keresek, mint eladó (igaz van egy mellékállásom).
napi 8óra.
az is igaz, hogy mikor ide felvettek, volt még jutalékrendszer és akkor nem tűnt olyan kevésnek, a fizu, de eltörölték szépen... és emlékeim szerint 53.000.- -tal kezdtem .
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nem kerteltem sokat, megmondtam, hogy 85 ezerér nem dolgozom ki a belem...
Ez meg azért így barokkos túlzás. Ott kell ülni a széken és ha fél óránként jön valaki érdeklődő akkor válaszolni kell a kérdéseire. Nyilván vannak rosszabb időszakok, akkor van hogy 5 percenként is válaszolni kell valamire, de azért nem egy bányameló. A Tesco-s pénztárosnénik három műszakban éjjel-nappal, hétvégén nem keresnek többet.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: close652 »


Végülis nem atomtudósnak jelentkeztél hanem eladónak.
Akkor is aránytalanul kevés amit igértek neki heti 6 nap 8 óra munkáért.

kezdő tanár...
system

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Végülis nem atomtudósnak jelentkeztél hanem eladónak.
Akkor is aránytalanul kevés amit igértek neki heti 6 nap 8 óra munkáért.

Ja. És ilyenkor még szokott az lenni, hogy ledolgoz a pógár egy hónapot, de a fizu majd csak 15-e után jön mongyák, aztán mégsem de ígérik, hogy legkésőbb 30-a, aztán 29-én kirúgják mert próbaidő alatt indok nélkül lehet, és így sikerrel dolgoztattak valakit 2 hónapig ingyen... oszt mennyen perelni mire tárgyalás lenne, már a 3-ik cég lesz ugyanazon a helyen azonos profillal, de jogutódlás nélkül.

nem kerteltem sokat, megmondtam, hogy 85 ezerér nem dolgozom ki a belem, még érteni is kellett volna csomó mindenhez, előbb megyek el takarítani mint rabszolgának:)

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Végülis nem atomtudósnak jelentkeztél hanem eladónak.
Akkor is aránytalanul kevés amit igértek neki heti 6 nap 8 óra munkáért.

Ja. És ilyenkor még szokott az lenni, hogy ledolgoz a pógár egy hónapot, de a fizu majd csak 15-e után jön mongyák, aztán mégsem de ígérik, hogy legkésőbb 30-a, aztán 29-én kirúgják mert próbaidő alatt indok nélkül lehet, és így sikerrel dolgoztattak valakit 2 hónapig ingyen... oszt mennyen perelni mire tárgyalás lenne, már a 3-ik cég lesz ugyanazon a helyen azonos profillal, de jogutódlás nélkül.

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Végülis nem atomtudósnak jelentkeztél hanem eladónak.
Akkor is aránytalanul kevés amit igértek neki heti 6 nap 8 óra munkáért.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


most voltam edigitálnál állásinterjún, na ez a lehúzásdolgozzál heti 6x8órát, ezért kapsz a 3 hónap próbaidőra 85 ezret kézbe.
utána bekerülsz a jutalékrendszerbe, ami szerint ha 100% ig teljesíted a rád rótt eladási rátát akkor már 110 et is elvihetsz haza.


Végülis nem atomtudósnak jelentkeztél hanem eladónak.

persze, de előző munkahelyemen ennél a titkárnő is sokkal jobban keresett.
egyáltalán milyen munkarend az hogy heti 6 nap és napi 8 óra?
eladónak jelentkeztem nem rabszolgának:(
mind1, voltam ING nél irodavezetői posztra, aszongyák túlképzet vagyok:(

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


most voltam edigitálnál állásinterjún, na ez a lehúzásdolgozzál heti 6x8órát, ezért kapsz a 3 hónap próbaidőra 85 ezret kézbe.
utána bekerülsz a jutalékrendszerbe, ami szerint ha 100% ig teljesíted a rád rótt eladási rátát akkor már 110 et is elvihetsz haza.


Végülis nem atomtudósnak jelentkeztél hanem eladónak.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


most voltam edigitálnál állásinterjún, na ez a lehúzás
dolgozzál heti 6x8órát, ezért kapsz a 3 hónap próbaidőra 85 ezret kézbe.
utána bekerülsz a jutalékrendszerbe, ami szerint ha 100% ig teljesíted a rád rótt eladási rátát akkor már 110 et is elvihetsz haza.


Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez is egy jó kis eset, hamár lehúzás...

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Hát innen-onnan jótállás nélkül....
Meg az igazi magykerárak (bár a pc piacot nem ismerem) de nem igazán publikusak...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


amúgy számtech cuccot én csak nagykerből:)
Naja, az se rossz megoldás
 
Hm..akkor nem szóltam edigital-ról, bár szerencsére ott se volt semmi garis problémám (fényképezőgépet meg kontrollert vettem ott, mindkettő jól működik)

csak azt nem értem, hogy nagykerár általában = vagy picit nagyobb mint a depo.hu -s árak.
a kiskerek honnan veszik a cuccokat, ha olcsóbbak mint a nagykerek?

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


amúgy számtech cuccot én csak nagykerből:)
Naja, az se rossz megoldás
 
Hm..akkor nem szóltam edigital-ról, bár szerencsére ott se volt semmi garis problémám (fényképezőgépet meg kontrollert vettem ott, mindkettő jól működik)
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hm..Anno edigital is kis üzlet volt egy darab, aztán azok is terjeszkednek, bár nekik örülök, mert eddig mindig korrektek voltak
Edigital??
 
Pont mint a Mistral csak foto ügyben... annyi káromkodót még nem láttál mint aki ott vásárolt igaz ugy az elmúlt 1 évben rohadtak le a Mistrál szintjére

holnap megyek edigitbe interjúra, hogy felvesznek e laptopértékesítőnek:)
kb olyan mint takarítói állásra felvételezni:) remélem azonnal kezdhetek hogy kis pénz bejöjjön amíg nem találok valami értelmes munkát.
 
amúgy számtech cuccot én csak nagykerből:)

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hm..Anno edigital is kis üzlet volt egy darab, aztán azok is terjeszkednek, bár nekik örülök, mert eddig mindig korrektek voltak
Edigital??
 
Pont mint a Mistral csak foto ügyben... annyi káromkodót még nem láttál mint aki ott vásárolt igaz ugy az elmúlt 1 évben rohadtak le a Mistrál szintjére

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »

A weblapjuk szerint...., azonban a valóságban azonban a töredéke van csak nyitva...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


bp en van legalább kettő, it ta szpmszéd utcában is van egy, ez kb 1 éve nyilt, tehát nem biztos hogy rosszul megy nekik.amúgy Münchenben is láttam 1-et, ugyan azzal a dizájnal mint az itthoni, lehet csak lenyúlták a magyar dizájnt meg nevet, de lehet tényleg hozzájuk tartozik:)

Hát, sajna 6db mistral van Bp-en jelenleg, és vidéken is jónéhány..
 
Emlékszem mikor megjelentek, egy darab üzletük volt, korrektek voltak (?...) és olcsók, na de ez elmúlt..
 
Én ha gépes cuccot vásárolok, akkor inkább legyen pl (reklám) royal hardwarenél (/reklám), 5-10%-al lehet, hogy drágább, de nagyon korrektek és biztos vagyok benne, hogy a garis dolgokkal se lenne gond.
 
Hm..Anno edigital is kis üzlet volt egy darab, aztán azok is terjeszkednek, bár nekik örülök, mert eddig mindig korrektek voltak
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Itt van egy jó kis cikk érdemes elolvasni
Tényleg jó cikk, és van benne néhány jó kis link, pl fogyasztovedelem.com-ra:
 
fv fórum 1.
 
fv fórum 2.
 
Ezeket is érdemes elolvasni, főleg akinek ilyensmi problémái voltak/lesznek (nekem szerencsére eddig semmi garis problémám nem volt, vagyis semmi nem romlott el gari lejárta előtt..után se nagyon)
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mystral ba nem szabad vásárolni, prohardveres fórumon már 1-2 éve is sokak aláírásában az szerepelt hogy : "Ne vásárolj mystrálnál, ha számít a garancia"
és hát számtech cuccoknak kb 10% alapból nem működik boltból kihozva:)
 
bp en van legalább kettő, it ta szpmszéd utcában is van egy, ez kb 1 éve nyilt, tehát nem biztos hogy rosszul megy nekik.
amúgy Münchenben is láttam 1-et, ugyan azzal a dizájnal mint az itthoni, lehet csak lenyúlták a magyar dizájnt meg nevet, de lehet tényleg hozzájuk tartozik:)

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Más is panaszkodik, hogy hiába adja 3 év hivatalos jótállással a vinyókat ha egy utcával odébb 1000 forinttal olcsóbban adják 1 vvel és olyan jótállási háttérrel, hogy semmi nem garantált, kivéve, hogy azzal nyitnak, hogy szakszerűtlen volt a beépítés...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Itt van egy jó kis cikk érdemes elolvasni

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Ultegra »

Nem "kishalság" kérdése. Az érdekképviseltben is megvan az a pont, ahonnan a játék már szinten aluli, és egyszerűen az ember méltósága többet ér, mint az a néhány ezer forint.

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Ultegra »

Ha már a bolt nem megy, frencsájzolnak Misztrálék.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”