Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
LCO
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2005.01.04., kedd 08:19
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LCO »


Nem pont lehúzás, de olyan. Megint a vatera.
Olyan dvd írókat próbálnak rásózni a szerencsétlenekre amit a boltokban garanciával 5-6 ezerrel olcsóbban meg lehetne venni. Ez lehúzás, de nem tudom sajnálnai az olyan birkát, aki még arra sem képes, hogy a bolti árat megnézze, csak licitál mint a hülye.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: close652 »


Egyetértek. Nem az Electro-World-öt károsítottad meg, hanem az eladót.
Nem mintha az erkölcsi megítélésben a kettő között különbség lenne.
system

Avatar
Lada
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2004.09.07., kedd 08:21
Értékelés: 8

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Lada »


Újabb fordított lehúzás: Tegnap este az egyik Electro-Worldben vettem egy samsung mikrosütőt. Eredetileg 29.990 volt az ára. A pénztárnál kártyával fizettem, kicsit bambultam, aláírtam a cetlit, ami a terminálból kijött, majd megkaptam a másolatot, nézem, a kártyámról 22990.- forintot vontak le. Nézem a blokkot amit adtak, azon 29.990 volt. Szegény pénztáros srác kicsit elütötte a ketteseket, és így 7ezerrel olcsóbban hoztam el a gépet.Édesanyám is ott volt, ő már az aláíráskor látta a dolgot, de nehezen megállta hogy ne szóljon.
 
Igazából a parkolóban már eléggé szarul éreztem magam emiatt, kicsit sajnáltam a srácot, mert ez bizti ki fog előbb-utóbb derülni, dehát az EW egyáltalán nem olcsó hely, máskor majd meg ott fogok valami drágábban venni (mint máshol...)

Van egy mondás kb. 2000 évvel ezelőttről, amit aranyszabályként is szoktak emlegetni:
"Tedd azt mással, amit szeretnél, hogy veled is megtegyenek."
 
Az életemben törekszem ezt tenni. Én biztos, hogy visszamegyek (még otthonról is) és szólok. Marhára nem érdekelve, hogy ezek után valaki hülyének néz, de szerintem ez a korrekt eljárás. Meg szeretek este nyugodtan lefeküdni.
 
Ettől függetlenül, mindenki azt tesz, amit akar.
Mozi - Megjelenítő: Sony VPL-HW55ES Vászon: Elite Screens Electric125H
Proci: Emotiva UMC-1, Végfok: DIY 5 ch, FHangfalak: B&W CM8 S1+B&W LCR60 S3+B&W DM601 S3+Polk Audio PSW10, Lejátszó: HTPC
Hifi - DIY 2ch erősítő, DIY DAC, hangfalátváltó, Gigabyte Brix mini PC DIY-táppal (Daphile)

Avatar
n.drews
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2004.08.04., szer. 21:13
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: n.drews »


Egyetértek. Nem az Electro-World-öt károsítottad meg, hanem az eladót.
Yes, i know.
 
De ha én hibázok, engem is lecsesznek, nem kicsit, nagyon. Ő is hibázott, sajnálom szegényt, de nem fogok visszamenni. So is life.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: close652 »


Újabb fordított lehúzás:
Még ma is visszamehetsz....
Lehúzzák a különbözetet a kártyádról és kész.
Így jól érzed magad majd Karácsony estén?
system

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

Egyetértek. Nem az Electro-World-öt károsítottad meg, hanem az eladót.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: 21st »


Édesanyám is ott volt, ő már az aláíráskor látta a dolgot, de nehezen megállta hogy ne szóljon. 
Igazából a parkolóban már eléggé szarul éreztem magam emiatt, kicsit sajnáltam a srácot

Az a baj, hogy csak kicsit sajnáltad.
 
Azt a lóvét teljes egészében lehúzzák majd szegény csóri gyerek fizetéséből. Szép karácsonyi ajándék lesz, amennyit ezek a pénztárosok amúgy is keresnek...
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
n.drews
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2004.08.04., szer. 21:13
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: n.drews »


Újabb fordított lehúzás: Tegnap este az egyik Electro-Worldben vettem egy samsung mikrosütőt. Eredetileg 29.990 volt az ára. A pénztárnál kártyával fizettem, kicsit bambultam, aláírtam a cetlit, ami a terminálból kijött, majd megkaptam a másolatot, nézem, a kártyámról 22990.- forintot vontak le. Nézem a blokkot amit adtak, azon 29.990 volt. Szegény pénztáros srác kicsit elütötte a ketteseket, és így 7ezerrel olcsóbban hoztam el a gépet.
Édesanyám is ott volt, ő már az aláíráskor látta a dolgot, de nehezen megállta hogy ne szóljon.
 
Igazából a parkolóban már eléggé szarul éreztem magam emiatt, kicsit sajnáltam a srácot, mert ez bizti ki fog előbb-utóbb derülni, dehát az EW egyáltalán nem olcsó hely, máskor majd meg ott fogok valami drágábban venni (mint máshol...)

Avatar
Kiten
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2006.01.05., csüt. 16:34
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Kiten »


Vettem Tacskóba egyszer 1 db 3-as elosztót.Igazából csak a 3-as dugalj része kellett volna egy ideiglenes megoldáshoz, de tényleg az lett belőle. Természetesen a műanyag rész nem szerelhető, fix. Ezt még megoldottam, vége levág, aztán sorkapocs, mondom majd szín szerint kötöm. Nem jött be, a vezetékek (kb 0,5-ös) színe foszöld (nem, nem ez volt a föld :kiraly: ), sárga és szürke-fehér.


 
Dettó így jártam én is! Applikáli akartam rá 10m kábelt, aminek az lett a vége, hogy volt fázis a mosógép dobjában is...
Ment szépen a kukába, nekem nem volt kedvem a szineket újragondolni. bekap6od.gif

TV: Samsung SP46L6HX
DVD: Yamaha DVD-S1500
[ Van még cucc, csak sajna dobozban; lakásfelújítok... /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> ]

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: close652 »


ma: megint újabb 15 tonna hamis hús, átcimkézett rágók és halkonzervek...
Volt ez eddig is, csak most felkapta a média. Eddig ezt mind megettük szépen.

utána következő hír: szalmonella fertőzében listavezetők vagyunk Európában.
jövőre talán Románia beelőz...
 
egyébként ha nem tudunk róla, akkor nem lehúzás
system

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: mszaby »


ma: megint újabb 15 tonna hamis hús, átcimkézett rágók és halkonzervek...
Volt ez eddig is, csak most felkapta a média. Eddig ezt mind megettük szépen.

és ezután is meg fogjuk enni. Jóízűen.
Elkúrtuk

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Ez nem lehúzás, hanem a Te naívságod

Én is tudtam hogy sz@r a fúró, azért vettem meg.
 
Azzal hogy kétszer visszevittem én húztam le a Praktiker -t.
tudtam előre hogy fél nap alatt tönkreteszem.
 
de a munka felét kifúrtam ezzel a két fúróval.
meg amásik, hogy végre szerettem volna kipróbálni, hogy valójában mire
valók ezek a gagyi gépek.
- hát semmire.
még csavart behajtani sem jók, mert attól is nagyon felmelegszik - az erőlködéskor.
 
talán fenyőfába lehet vele fúrni, de azt is csak akkor, ha sűrűn megállsz vele pihenni.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: 21st »


ma: megint újabb 15 tonna hamis hús, átcimkézett rágók és halkonzervek...
Volt ez eddig is, csak most felkapta a média. Eddig ezt mind megettük szépen.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: close652 »

ma: megint újabb 15 tonna hamis hús, átcimkézett rágók és halkonzervek...
system

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A Moziszobás topikban is megírtam, hogy aPraktiker -ben micsoda sz*r fúrókat árulnak,najó, 2000 Ft-ért eleve csak ilyen sz*rt kapni.
 


Ez nem lehúzás, hanem a Te naívságod
 
Azt azért gondolhatja mindenki, meg amúúgy rá is van az ilyen "márkás" termékekre írva, hogy ipari felhasználásra alkalmatlan. Ergo nem lehet vele 10 perc alatt 20 lukat fúrni.
Amúgy mindenki végtelenül naív, aki azt meri gondolni, hogy az ilyen racsnis-tárcsás ütvefúróval nekifuthat a betonnak
Betonba még a 60ezres Metabo sem fog rnedesen menni, ha mechanikus tárcsás az ütő mechanikája.
Olyan helyre légdugattyús fúró kell, a többi kuka...

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LittleL »


az egyetlen használható dolog ami volt hozzá az a tokmánykulcs.
azt meg is tartottam.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: LittleL »


A Moziszobás topikban is megírtam, hogy aPraktiker -ben micsoda sz*r fúrókat árulnak,
najó, 2000 Ft-ért eleve csak ilyen sz*rt kapni.
 
1. Első fúrót azért vettem hogy úgyis tönkrevágom. Sikerült is hamar. :kiraly:
Nem bírja a terhelést. Betonban fúrtam ,de a fúró egyre csak lassul, ha "nyomod" neki.
 
Egy idő után ( fél perc) furcsa szag terjeng. ha megállítod finom füst száll fel belőle.
Még 1 percig ha fúrsz vele, így melegen, teljesen leég.
 
2. kicseréltem a fúrót, még egy ugyanolyanra.
 
Ez meg elve szar volt. Ha picit benyomtam a gombot elindult, egyre gyorsult,
de teljesen benyomva megállt.
10 lyukat fúrtam vele téglában, és tönkrevágtam.
 
Amikor megálltam mert már túl forró volt a készülék, D.
még egy lyukat akartam fúrni, na akkor akorát füstölt, meg szikrázott,
hogy konyec firma lett a masinának.
 
 
Akkor csináltam ezt a képet.:

Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Na ja csak pint azért vettem olcsót, mert ha odafagy az ablakhoz, akkor úgyis sérül és csikozni fog, ha egy ilyen olcsó törlő kibírt volna 2 hónapot, utána tettem volna fel márkásat.
Mondjuk az is igaz, hogy én voltam a hibás, mert amikor nem esik, akkor semmi baj nincs vele, akkor kell használni...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Honnan kéne tudnom, hogy átvernek?Én még hiszek abban, hogy ha bemegyek a boltba akkor használható terméket kapok, de egyre kevésbé...
Ennyi erővel sehova nem lenne szabad bemenni, mondjuk azt már megtanultam, hogy mit és hol érdemes venni, de azért azt nem hittem volna, hogy egy boltban árult abalaktörlő teljesen alkalmatlan a funkciójára.
De már elment a fvf-hez hátha levetetik a polcról ezt a szemetet.

Azt hiszem az alapszabály itt is fent áll, ne olcsót vegyél, hanem jót (ami igaz, hogy drágább, de kevesebb a gond vele).
 
Ja igen, ha a földön élsz, vagy a közelében, akkor tudhatod, hogy valószínűleg a legtöbb cég "át fog verni" téged, na persze nem szó szerint, de szar és ócska termékeket árulnak, és nem mondhatod, hogy erre nem számítasz, amikor tesco meg ilyen helyeken vásárolsz tesco vagy egyéb olcsó, "névtelen" terméket. (szegény tesco csak nálunk ilyen szar, úgytudom angliában normálisabb neve van)
 
fvf-ben én meg nem bíznék, sajna Mo-n vagyunk
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
zsééééé
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.08.22., hétf. 14:57
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: zsééééé »


Meg ott van az az eszméletlen mennyiségű "szerszám" az obiban meg a tescóban, az nem lehúzás?

Szerszámnak éppen nem nevezném, amit ott árulnak.
Fúrógép 1290 Ft-ért?
Egyik haverom vett már ott pár "gépet", javítás nincs, alapból cseregaris mind.
A fúró az első 10 perc (fa ) fúrásután kaput, a hőlégfúvó alapból szétolvasztotta a gyárilag hozzá járó toldalékot, 2 használat után kaput.
 
Vettem Tacskóba egyszer 1 db 3-as elosztót.
Igazából csak a 3-as dugalj része kellett volna egy ideiglenes megoldáshoz, de tényleg az lett belőle. Természetesen a műanyag rész nem szerelhető, fix. Ezt még megoldottam, vége levág, aztán sorkapocs, mondom majd szín szerint kötöm. Nem jött be, a vezetékek (kb 0,5-ös) színe foszöld (nem, nem ez volt a föld :kiraly: ), sárga és szürke-fehér.
 
A mostani kedvenceim az elektromos ablakdíszek, amit a fogyasztóvédők a piacokon nem engednek árulni, az a Tacskókban hegyekben áll, érintésvédelmileg kb 12 voltot nem engednék azokra a "vezetékekre" amivel szerelve vannak.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Honnan kéne tudnom, hogy átvernek?Én még hiszek abban, hogy ha bemegyek a boltba akkor használható terméket kapok, de egyre kevésbé...


az egyikt topikban volt szó már róla, hogy vki vett egy lcd vagy plazma tévét, azt mondták neki, új, otthon meg a szervíz menűben kiderült, több, mint 1000 órát ment már....
igaz, szó nélkül kicserélték.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Honnan kéne tudnom, hogy átvernek?
Én még hiszek abban, hogy ha bemegyek a boltba akkor használható terméket kapok, de egyre kevésbé...
Ennyi erővel sehova nem lenne szabad bemenni, mondjuk azt már megtanultam, hogy mit és hol érdemes venni, de azért azt nem hittem volna, hogy egy boltban árult abalaktörlő teljesen alkalmatlan a funkciójára.
De már elment a fvf-hez hátha levetetik a polcról ezt a szemetet.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Nem volt rajta matrica, akkor nyilván nem bontom meg....
Viszont azt továbbra is hangsúlyozom, hogy csak azt hittem, hogy kihasználom pár eladót tudatlanságát, de csak megakadályoztam, hogy átverjen a tescó.
 
Mint ahogy tegnep meg is tette, vettem tescós földimogyorót, pár szem után ment az egész a kukába, vettem régebben vok-ot, amikor feltettem a tűzre elkezdett róla leégni a festék, 5 másodperc és ment a kukába.
Tegnap vettem az OBIban egy olcsó ablaktörlőt, azt gondoltam, hogy úgyis csak ráfagy, jó lesz az olcsó is, hát nem jó, amikor hazaértem levettem és ment a kukába, vettem egy masszízorós fűthető üléspárnát,
akkora motorok vannak benne mint egy cigarettásdoboz, kettő a comb alatt, egy a deréknál, kibírhatatlan pár perc után, ezt szerencsére vsisszaveszik, mert vissza lehet csomagolni.
És akkor még nem is beszéltem a múltkori tescós akciós hosszabítókészletről, hatalamas táblák, hogy akció.
Egybe volt csomagolva három hosszabító, de ha egyenként vetted meg őket, olcsóbb volt.
Meg ott van az az eszméletlen mennyiségű "szerszám" az obiban meg a tescóban, az nem lehúzás?
Szóval én csak tegnap kb. 1000 forintot buktam a bevásrláközpontokon...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Igc »


...nemúgy van, hogy ha a termék háza meg lett bontva akkor nem érvényes a garancia? Ez szokott ugyanis a garancialevélen lenni. (talán nem véletlenül). Így ebben az esetben, ha még a csere jogos is lett volna, akkor is ezzel a "belepiszkálással" már semmiképpen nem volt jogos a garanciális igény...

Igen ez elvileg így kéne, hogy legyen; de mivel a csere előtt nem történt meg a "hibás" termék bevizsgálása, így járt a teszkó... Erről már pjotr igazán nem tehet...
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
--PJ--
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.09.21., csüt. 21:47
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: --PJ-- »


Csak én meg xeretnék egy kicsit már egy becsületesebb orxágban élni, ahol nincs rákényxeritwe senki, h lopjon és csaljon, h megélhessen nyugodtan...
Ha én nem lopom el,ellopja majd más------rendkívül gyakori az országban.


Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”