Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arzachel »



Jó neked.
Engem kifejezetten idegesítenek,mikor hülyének akarnak nézni.

 
Én amikor egy pofátlan alacsony árat akarnak ajánlani mindig azt mondom,hogy én meg szívesen átveszek egy raklappal az ajánlott áron.
Na erre nagy csend a válasz.
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »



Az eladók élete sem mindig könnyű. Megfelelő fórumtéma híján itt osztanám meg a történetet. Pénz nem veszett, készülék nem cserélt gazdát, csak néhány idegsejt pusztult. A név nélkül idézett levélhez (régi fórumozótól jött) körítésként: bezárt hirdetésben szereplő készülékkel kapcsolatban "érdeklődik"/tesz ajánlatot:
 
 
   
Legyen ennyi elég kommentár gyanánt.

Na ezeket kell megválaszolatlanul hagyni és megmaradnak az idegsejtjeid
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1196
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Smart845 »


A mai világban a próbálkozósokból elég sok van,de engem szórakoztatnak.
Jó neked.
Engem kifejezetten idegesítenek,mikor hülyének akarnak nézni.
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arzachel »



Az eladók élete sem mindig könnyű. Megfelelő fórumtéma híján itt osztanám meg a történetet. Pénz nem veszett, készülék nem cserélt gazdát, csak néhány idegsejt pusztult. A név nélkül idézett levélhez (régi fórumozótól jött) körítésként: bezárt hirdetésben szereplő készülékkel kapcsolatban "érdeklődik"/tesz ajánlatot:
 
 
   
Legyen ennyi elég kommentár gyanánt.

 
A mai világban a próbálkozósokból elég sok van,de engem szórakoztatnak.
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az eladók élete sem mindig könnyű. Megfelelő fórumtéma híján itt osztanám meg a történetet. Pénz nem veszett, készülék nem cserélt gazdát, csak néhány idegsejt pusztult. A név nélkül idézett levélhez (régi fórumozótól jött) körítésként: bezárt hirdetésben szereplő készülékkel kapcsolatban "érdeklődik"/tesz ajánlatot:
 

Szia
Esetleg érdekel a (készülék), bár nem igazán szimpatikusak a (márkanév) cuccok, de most kipróbálnék egyet közülük, ezért nekem csak olyan összeget ér meg amiért ha nem tetszik, bukás nélkül ki tudok szállni belőle. Ezért én (X) Ft-ot (kb. kétharmada az egyébként is nyomott árnak) ajánlok érte, feltéve hogy eladó még és Budapesten átvehető valamilyen módon.
üdv.
(keresztnév)

 
   
Legyen ennyi elég kommentár gyanánt.

Avatar
badboy
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.11.10., szomb. 16:44
Értékelés: 9
Tartózkodási hely: Mór

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: badboy »


Sziasztok!
 
 
Tegnap sajnos én is pofára estem egy hangfalvásárlással kapcsolatban. Egy fórumtárssal már egy hete lezsíroztuk az üzletet, és megállapodtunk hogy vasárnap (02.10.) megyek érte. Megállapodtunk az árban is és tegnapig (02.08.) nem is volt probléma, erre kaptam egy privátot tőle, hogy nagyon sajnálja, de más jellegű problémák miatt tárgytalan lett az eladás. Erre ma megtaláltam ezt :
http://www.avforum.hu/index.php?showtopic=12422
 
Persze egy másik fórumtársam is póruljárt, mert ő is vett volna tőle hangfalat, de neki is meghiúsult az üzlet.
Úgy látszik már egy jó közösségen belül is kétszer meg kell gondolni kivel köt az ember üzletet, az ilyen emberek miatt, persze tisztelet a kivételnek.
 
Üdv.:Badboy
Marantz PM7000N
Arcus AS4
Cambridge Audio Azur 640C V2
Denon DRS 810
Dual 505-3/AT WM520EB
Cambridge Audio 640P

 
 
                                                                  

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »



MACKOU fórumtárs. Tőle vásárolt Philips 765 asztali cd író , csak azt nem tudta amiért vettem...
 
Nem látja az analóg bemenetet , rossz a távirányítója , ami persze nála makulátlanul működött ,( biztos a környezetváltozás ártott meg neki ,25 éve minimum hifizek ,kb. van elképzelésem hogyan kell bánni a készülékekkel) amikor ezeket felemlítettem , kioktatott hogy én vádaskodom , és majd jól beír a fórumba ,és különben is miért nem próbáltam ki ! Na ebben igaza van ! Felajánlottam hogy 8 E Ft-ért venné vissza , akkor még mindig keresett volna egy balekon 4500 Ft-ot , de ezt kikérte magának, ő vissza nem vesz semmit .....
Sajnos nem biztos háttér a fórumtagság sem !!!
Eddig csak jó tapasztalataim voltak az itt lévőkkel ,hát minden széria megtörik egyszer .

Ezzel valamit pedig elismert...
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
Profilképét meg el kellene távolítani! Méltatlan ide!

Megteszem

Avatar
N.T.
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.11.13., pén. 17:39
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: N.T. »


MACKOU fórumtárs. Tőle vásárolt Philips 765 asztali cd író , csak azt nem tudta amiért vettem...
 
Nem látja az analóg bemenetet , rossz a távirányítója , ami persze nála makulátlanul működött ,( biztos a környezetváltozás ártott meg neki ,25 éve minimum hifizek ,kb. van elképzelésem hogyan kell bánni a készülékekkel) amikor ezeket felemlítettem , kioktatott hogy én vádaskodom , és majd jól beír a fórumba ,és különben is miért nem próbáltam ki ! Na ebben igaza van ! Felajánlottam hogy 8 E Ft-ért venné vissza , akkor még mindig keresett volna egy balekon 4500 Ft-ot , de ezt kikérte magának, ő vissza nem vesz semmit .....
Sajnos nem biztos háttér a fórumtagság sem !!!
Eddig csak jó tapasztalataim voltak az itt lévőkkel ,hát minden széria megtörik egyszer .
 
 
Roksan Xerxes lemezjátszó ,Origin Live Silver MK I kar,Ortofon HMC 30 hangszedő,Soner MC-Fonó, Pierre Lurne Audiomeca Mephisto CD futómű , Soner DA (emeletes),Soner végfok (utolsó verzió), T+A TMR 160 hangfal. Kábel: AC 10-ek ,Eupen , a többi változtatás alatt.Állvány...saját.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Új Opera Consonance Calaf + Turandot + Aurum Cantus F5508 kombó
Lehet őt nem ajánlanám senkinek:
bömbi


 
Profilképét meg el kellene távolítani! Méltatlan ide!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Új Opera Consonance Calaf + Turandot + Aurum Cantus F5508 kombó
Lehet őt nem ajánlanám senkinek:
bömbi

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Itt mindenki köszönetet mond és pozitívan értékeli a fórumtársakat, de én ennek éppen az ellenkezőjét teszem.
 
A fórumtárs neve: smilingcat
 
Adatlapja:
http://www.avx.hu/fo...286-smilingcat/
 
Egy segítség útján élt vissza a bizalmammal, többszöri telefon - email megkeresésemre sem válaszolt!
 
Nem nagy összeget nyúlt le, de a tartozás terén régimódi vagyok.
 
Szóval azt tanácsolom mindenkinek kerülje el nagy ívben, szavai meg annyit érnek, mint amennyire betartotta velem szemben!


 
Köszi Béla, hogy átraktad ide a beírásom.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Itt mindenki köszönetet mond és pozitívan értékeli a fórumtársakat, de én ennek éppen az ellenkezőjét teszem.
 
A fórumtárs neve: smilingcat
 
Adatlapja:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/user ... milingcat/
 
Egy segítség útján élt vissza a bizalmammal, többszöri telefon - email megkeresésemre sem válaszolt!
 
Nem nagy összeget nyúlt le, de a tartozás terén régimódi vagyok.
 
Szóval azt tanácsolom mindenkinek kerülje el nagy ívben, szavai meg annyit érnek, mint amennyire betartotta velem szemben!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »



Kik azok akik két - v. több - név alatt árulják, dicsérik portékájukat?


Ők voltak:
AVReceiver és TresoRack
Már csak múlt időben.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Mondjuk az üzenőfalon való kifakadás után több információt vártam.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »



Pár éve én is kifoghattam egy olyan emberkét aki két néven létezett ,vagy létezik itt.Hirdettem egy terméket,jelentkezett rá priviben,küldött egy email cimet ami az itt regelt neve volt és kukac stb...hogy ott folytassuk,később visszairt hogy az a mail cime nem müködik neki.Irt egy olyan email cimet ami egy itteni másik fórumtag neve szerepelt az emailcimben ,meg is lepődtem picit.Hozzáteszem nem hétköznapi felhasználó név volt egyik sem ,amit sűrűn használnak. Aztán ráolvasgattam mindkettő hozzászólásaira,sokszor olyan jól elbeszélgettek egymással.Pedig egy ember lehetett úgy tűnt. Én sokat olvasgatok itt és sok felhasználónevet,e mail cimet felismer az ember ha ismerős itt a fórumon.Vannak fura emberek,szerencsére eddig azért jók a személyes tapasztalataim itt.Akiről irok a nevét már nem tudom,a felhasználó nevében sem vagyok biztos sajnos. Jó pár éve volt ez.


 
"Álmomban két macska voltam..."
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
tannoy j303
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 494
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 15:22
Értékelés: 108

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tannoy j303 »



Kik azok akik két - v. több - név alatt árulják, dicsérik portékájukat?


 
Pár éve én is kifoghattam egy olyan emberkét aki két néven létezett ,vagy létezik itt.Hirdettem egy terméket,jelentkezett rá priviben,küldött egy email cimet ami az itt regelt neve volt és kukac stb...hogy ott folytassuk,később visszairt hogy az a mail cime nem müködik neki.Irt egy olyan email cimet ami egy itteni másik fórumtag neve szerepelt az emailcimben ,meg is lepődtem picit.Hozzáteszem nem hétköznapi felhasználó név volt egyik sem ,amit sűrűn használnak. Aztán ráolvasgattam mindkettő hozzászólásaira,sokszor olyan jól elbeszélgettek egymással.Pedig egy ember lehetett úgy tűnt. Én sokat olvasgatok itt és sok felhasználónevet,e mail cimet felismer az ember ha ismerős itt a fórumon.Vannak fura emberek,szerencsére eddig azért jók a személyes tapasztalataim itt.Akiről irok a nevét már nem tudom,a felhasználó nevében sem vagyok biztos sajnos. Jó pár éve volt ez.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Kik azok akik két - v. több - név alatt árulják, dicsérik portékájukat?
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15208
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Szintén Sini kft.
 
Neten rendeltem egy kábelt. Reagálás semmi. Odatelefonálok, hogy mi van. Mondják, van raktáron, mehetek érte. Odamegyek (1 óra a belvárosi forgalmi dugón át), kérem a cuccot. Mondják, nincs. Elkomorodom. "De hát telefonban azt mondták...". Jöjjek vissza holnap, ma kapnak árut. Duzzogva el. Délután odaszólok, jött-e áru. Válasz: "Persze, amikor itt volt, akkor pakoltuk éppen ki a kocsiból, megvárhatta volna.".

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Balha »


Sini kereskedelmi Kft.
 
2006.11.30.-án rendeltem egy dvi/hdmi átalakítót...
 
azóta is jön bekap6od.gif
...

Avatar
jankó31
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2006.01.03., kedd 02:15
Értékelés: 8

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: jankó31 »


www.csatlakozok.hu
 
Két munkanapot ír kiszállításra. Rendelésem óta 2 (!) hét telt el..... bekap6od.gif

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Kaposvéron a videotonnál egy teljes üzem ultraszar minőségbiztosítási rendszerének a teljes lecserélésért, bevezetésért havi nettó 140-et adtak volna....
Miközben a szükséges képesítéssel, tapasztalattal rendelkező ember -szerintem- kb. min. a négyszereséért jönne el...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Miközben jólképzett, nem diplomás, neadj isten németül is jó beszélő szerszámtervező, cnc-s, hegesztő, marós, lakatos meg égen földön sincs.....Láttam egy magyar cég elnyert egy munkát németországban, 400-at adnának a minősített hegesztőnek de nincs...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: GTomi »


nem kerteltem sokat, megmondtam, hogy 85 ezerér nem dolgozom ki a belem, még érteni is kellett volna csomó mindenhez, előbb megyek el takarítani mint rabszolgának:)
Szerintem valahol mindent el kell kezdeni.
Én napi 8-12 órát dolgozom, mindennap,
nyáron szünnapunk sincs.
 
Ez van, keményen meg kell dolgozni a pénzért.
Ha tudnád hogy milyen kevés pénzért dolgozom/unk lehet hogy kinevetnél.
Viszont magunknak dolgozunk, így a kemény munkának előbb-utóbb beérik a gyümölcse.
 
Szerintem 85.000 -et fizető állást nyugodtan vállalj el,
aztán ha van szorgalmad, kitartásod, akaraterőd,
úgyis előbbre kerülsz az életben.

de ugye a röhej az, hogy kerestem már sokkal jobban is, csak a kényszer nagy úr....
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Ultegra
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2005.01.07., pén. 18:36
Értékelés: 1

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Ultegra »


Nem beszélve arról, hogy ha tényleg kenyérre kell, luxus válogatni. Plusz általában könnyebb meglévő munkaviszonnyal munkát keresni, mint nélküle, nyilván a tárgyalási helyzete is más az embernek egy munkainterjún.
 
Mondok mást. Most vagyok abban a korban, hogy a főiskolás cimborák a megelőző júniusban végeztek. Egy sereg a mai napig munkanélküli, mert nem hajlandóak X, vagy Y munkát elvégezni. Ez a gond Magyarországon, meg általában, ez a gond a kamu főiskolai képzésekkel, hogy az emberek fordítva ülnek a lovon, és ha végiglébecoltak egy pár éves képzést, mindenféle igényeket támasztanak a munkáltatójukkal szemben. Én - ha Isten is úgy gondolja - jövőre kezdem a doktori iskolát, elektromérnök, vagy infobionika témában. Ha az elvégzése után nem lesz munkám, lehet jönni valamelyik óbudai McDonalds-ba, én fogom kiadni a BigMac menüt az ablakon. Robotolva is jobb néhány garast keresni, mint 0 forintért répát lóbálni. Persze úgy tűnik ez csak szvsz.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”