Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: George »


Nem értem miért volna rosszabb, de a valós címét, gyanítom nem tudod, mert bolond lett volna megadni a valósat. Szóval megérdemelné az ilyen tetű, hogy kiverjék néhány fogát. Mellesleg nem tudjuk mennyibe került a dolog és utaltál, vagy utánvéttel vetted, de én ebben a helyzetben feljelenteném., mert IP cím alapján stb... nagy eséllyel megtalálható.
Megtettem volna, elhiheted,abban az idegi állapotban amiben voltam    utaltam: a kár 20ezer alatti,így nem lesz belőle ügy. Tudok címet, de ez nem gondolnám hogy valós : Göd, Aulich u 8
Azt ír a dobozra amit akar , mindenesetre számomra jó tanulság volt.
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: lacy »


Nem értem miért volna rosszabb, de a valós címét, gyanítom nem tudod, mert bolond lett volna megadni a valósat. Szóval megérdemelné az ilyen tetű, hogy kiverjék néhány fogát. Mellesleg nem tudjuk mennyibe került a dolog és utaltál, vagy utánvéttel vetted, de én ebben a helyzetben feljelenteném., mert IP cím alapján stb... nagy eséllyel megtalálható.
megtalálható, de pl ha 20e alatti a kár, akkor szabálysértés és senki sem fog nyomozást indítani
Max annyit javasolnak, hogy perelje be...
a rendőrök nagyon nem szeretnek bonyolult és apró dolgokkal foglalkozni
IP alapján max a nem szimpatizáló kommentelőket találják meg 5 perc alatt hogy papcsák meg lézerjani boldog legyen (bocs ez nem is a poltopic )

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem értem miért volna rosszabb, de a valós címét, gyanítom nem tudod, mert bolond lett volna megadni a valósat. Szóval megérdemelné az ilyen tetű, hogy kiverjék néhány fogát. Mellesleg nem tudjuk mennyibe került a dolog és utaltál, vagy utánvéttel vetted, de én ebben a helyzetben feljelenteném., mert IP cím alapján stb... nagy eséllyel megtalálható.
Nem tudsz mit kezdeni vele, az ideget lenyeled, mert ha önbíráskodsz, az még rosszabb.

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: George »


Sajnálom. Az a gond, hogy az ilyen tetvekkel nem nagyon tud mit kezdeni az ember...
Ha a Vaterán történik velem mindez, akkor bekalkulálom, de itt az AVX-en, 100+ hozzászólás felett, ki gondolta volna.
Ez verte ki nálam a biztosítékot-a nyílt átverés, és persze a telefon kinyomása, a hülyének nézés .
Nem tudsz mit kezdeni vele, az ideget lenyeled, mert ha önbíráskodsz, az még rosszabb.
 
 
 
UI:Az Audio technica kárpótolt talán ezért, nagyon elégedett vagyok vele, fantasztikus pontos, realista füles !
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: George »


Már nem
Köszi Béla
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »



Igen, rájöhettem volna hogy egy csalóval van dolgom
Egy hibás "szart" vettem, azóta beszereztem egy Audio Technica ATH-M40-et,aminek nagyon örülök, a Sennheiserem mellé

Sajnálom. Az a gond, hogy az ilyen tetvekkel nem nagyon tud mit kezdeni az ember...
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: George »



Az avatarja alapján pedig nyílt kártyákkal játszik!
Milyen fülest vettél?

Igen, rájöhettem volna hogy egy csalóval van dolgom
Egy hibás "szart" vettem, azóta beszereztem egy Audio Technica ATH-M40-et,aminek nagyon örülök, a Sennheiserem mellé
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »



Az avatarja alapján pedig nyílt kártyákkal játszik!
 

Már nem

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »



 
NE üzleteljetek vele !
 
Üdv:George

Az avatarja alapján pedig nyílt kártyákkal játszik!
Milyen fülest vettél?
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: George »


Az alábbi felhasználót senkinek sem ajánlanám !
 
Történt:
Vásároltam egy fülest,  nem a fórumon hirdetett összegért , hanem egy teljesen más "irányáron"(de nem is ez a lényeg)
megegyeztünk, átutaltam a pénzt a "kollégának".
A füles megérkezett, DE hibásan, nem szólt.
Aznap felhívtam az eladót, felvette a telefont (azóta sem) ,megbeszéltem vele , a részleteket
priviben majd leegyeztetjük.
A gyerek több napra eltűnt, nem vette fel a telefont, nem válaszolt a privát üzeneteimre,
miközben elolvasta azt , picit ideges lettem
 
Aztán előkerült,3 nap múlva, küldött egy privit, szó szerint poénkodva-RÖHÖGVE, hogy miért is vagyok én ideges, a szar cucca miatt
Biztos a postán sérült meg, stb..stb.
Alkudozott, nem a teljes vételárat küldi majd vissza, hanem annak egy részét Hát, ilyen nincs.
Adtam haladékot,ment a hülyítés, mert akkor épp nem volt pénze-hivatkozott anyagi nehézségeire ,mondtam ok, így május elejére beszéltük meg a visszafizetést.
Azóta a srác elérhetetlen(nem egészségügyi okok miatt), a telefonját kinyomja, a fórumot kerüli
Ennyit ér a becsület, kedves Krisztián, bravó !
 
 
Itt közel sem a  pénzről volt szó(részemről)le van szarva,hanem az inkorrektségről, amivel hat év fórumozásom
alatt nem találkoztam


Hifi Johnny a "kolléga", Németh Krisztián - (Göd)
http://www.avx.hu/forum/index.php?/user ... fi-johnny/
 
NE üzleteljetek vele !
 
Üdv:George
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



 
egyszer nem nézek rá vkinek a fórumos előéletére és tessék..
maaak fórumtárs 0 post-tal, lebeszélt deal, behozatja a városba a cuccot, még aznap is felhív h oda ne adjam másnak,majd 30perccel a megbeszélt találkozó előtt telefonál h "bocs, de mégsem kell a cucc"
 
no komment 

 
Mondjuk 0 posttal elég nehéz lett volna ránézni az előéletére...
Sajnálom,hogy így jártál.Gyökerek sajnos mindig vannak és lesznek.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
IamMenyus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 483
Csatlakozott: 2005.03.03., csüt. 08:33
Értékelés: 156

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: IamMenyus »


egyszer nem nézek rá vkinek a fórumos előéletére és tessék.. maaak fórumtárs 0 post-tal, lebeszélt deal, behozatja a városba a cuccot, még aznap is felhív h oda ne adjam másnak,
majd 30perccel a megbeszélt találkozó előtt telefonál h "bocs, de mégsem kell a cucc"

no komment

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: 4you »



Már megint kiraktam két ürgét.
bonan és bonnan néven írogatott.

ilyenek ezek az ürgék,és pockok.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ok,csak az IP cím ugyan az.
Már megint kiraktam két ürgét.
bonan és bonnan néven írogatott.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Szerintem haverok, mindketten Hódmezővásárhelyiek. Ennyi.
Ok,csak az IP cím ugyan az.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »



 
Kef iq9
Kef IQ7 dió szín
 
Sajnos a két eladó valszeg egy és ugyanaz,
 
gyuszo 
tojas

Szerintem haverok, mindketten Hódmezővásárhelyiek. Ennyi.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Kef iq9Kef IQ7 dió szín
 
Sajnos a két eladó valszeg egy és ugyanaz,
  gyuszo  tojas

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha már itt tartunk,akkor engem az zavar,amikor minden egyes lemeznek külön van nyitva. Kezd olyan lenni,mint a Hifi-Piac apróhirdetése.
Az alkatrészeknek is külön nyitnak.
Ez nekem sem tetszik

Online
Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1196
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Smart845 »



Nem akarom tovább spannolni, de olyan sok topik nem nyílik azért naponta.
Mondjuk az igaz, hogy mostanság látni olyat is, hogy egy felhasználó tízet is nyit egymás után.
Csak egy ötlet volt...

Ha már itt tartunk,akkor engem az zavar,amikor minden egyes lemeznek külön van nyitva. Kezd olyan lenni,mint a Hifi-Piac apróhirdetése.
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: szamóca »


Lehet, hogy több dolguk lenne a moderátoroknak, mint  egyszer egy nap átnézni, és kigyomlálni az ilyeneket...
Nem akarom tovább spannolni, de olyan sok topik nem nyílik azért naponta.
Mondjuk az igaz, hogy mostanság látni olyat is, hogy egy felhasználó tízet is nyit egymás után.
Csak egy ötlet volt...

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hellboy nevű forumtársat nem ajánlom senkinek. Egy hónapon belül kétszer kérte, hogy karcos állapotú dac-ját értékegyeztetéssel számoljam be az újszerű készülékembe. Mindkét esetben másnapra már ígérte a készüléke postázását. Aztán eltűnt. Nem volt elérhető, én tartogattam a DAC-ot pár napig. Többek között az üzlet személyes lebonyolítását is fel tudtam ajánlani, a távolság ellenére is egyszer. A második alkalommal telefonon keresett, és pénzhiányra hivatkozott, ami miatt az első esetben eltűnt. Benyaltam ismét. Annyira meggyőző volt, még pénteken is írta, hogy hétfőn érkezik a csomag. Na ja. Azóta se válaszol semmire. 
 
Anyagi kár nem, ért de egy biztos vevőt elszalasztottam miatta. Szerintem az ilyen gerinctelen, és sunnyúgó ember. Feltehetően szórakozásból heccel eladókat. Vagy nem tudom. Aki tudja kerülje. Megbízhatatlan. Az ilyentől bármi kitelik. Lehet legközelebb megkárosít valakit.
 
Van egy érzéesem, hogy nemsokára valami elképesztő storíval lehúz majd. Sajna már jól ismerem az ilyeneket

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Talán ha a témanyitást moderátori engedélyhez kötnétek....
Lehet, hogy több dolguk lenne a moderátoroknak, mint  egyszer egy nap átnézni, és kigyomlálni az ilyeneket...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Talán ha a témanyitást moderátori engedélyhez kötnétek....
Viccelsz?

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: szamóca »


Tegnap 5 ilyen topicot töröltem.
Talán ha a témanyitást moderátori engedélyhez kötnétek....

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »



Tegnap 5 ilyen topicot töröltem.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”