Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
https://avxforum.hu/forum/viewtopic.php?f=100&t=199327
---
Felhívjuk minden kedves hirdető fórumtársunk figyelmét, hogy a fórumszabályzat adásvételi alfórumáról szóló fejezete kiegészült az 5.8.15-ös ponttal, amelynek értelmében a meghirdetett áruk előélete visszakövethetőségének érdekében szabályosan feladott eladási hirdetéseket ill. hirdetési topikokat 2024.04.20-ától kezdve nem törlünk, az ezirányú kéréseket a moderátorok nem teljesítik.
Továbbá a 4. fejezet kiegészült a támogató tag fogalmával, valamint az új, 4.9-4.11-es pontok által szabályozott fizetett szolgáltatás fogalom definíciójával.
A szabályzat verziószáma egyúttal 3.1-re változott. A fórumszabályzat változásáról mindenkit külön-külön is értesítettünk.

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1885
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: 4you »


Én meg úgy tudom,hogy a postán kell felbontani a csomagot és ha reklamáció merül fel,akkor jegyzőkönyvet kell kitölteni,de ettől a pénzed még nem lesz meg.
Hozzánk a munkahelyemre naponta jár a postás,és szoktunk beszélgetni ..és amikor veszek valamit, ott előtte bontom ki,egyszer kérdeztem is tőle,hogy ha most nem lenne benne amit vettem,akkor mi lenne?
 
Ő mondta,hogy akkor jegyzőkönyvezzük,és ő bejelenti a postára,hogy a pénzt ne utalják el.
 
A gyakorlatban ez még nem történt meg velem,szóval csak azt tudom mondani,amit nekem is mondtak.
 
De ahogy Trane is mondta,lehet többe kerül a leves mint a hús,ha elkezdünk egy ilyen procedúrát.
 
A fene se tudja,hogy mi a legjobb megoldás a postai úton való vásárláshoz.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2056
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 685
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: arzachel »



 
 
Utánvétellel nincs sok rizikó.
 
Ugyanis,a postásnak kifizetjük a csomagot,és amikor kibontjuk,és netán átvertek,akkor a Postán még aznap jelenteni kell,és akkor nem utalják el az összeget.
 
Postástól kérdeztem meg ezt,csak ugye ezt senki nem tudja.

 

Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Szerintem ez nem olyan nagy bűn, én sem küldeném ismeretlennek utánvéttel.
Én ismerem személyesen Gál Istvánt.
Neki mernék küldeni utólagos fizetéssel is.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Majd ha téged is meghintáztat valaki, akkor másképp látod majd a helyzetet. Természetesen a vevő részéről is erős izgalmi helyzet áll elő, amikor elutal valakinek egy nagyobb összeget úgy, hogy még az életben nem látta. Ez ilyen sport. Aki biztosra akar menni, az menjen el személyesen a motyóért.
 
Aki át akar verni, az át is fog verni! A személyes átvétel a legbiztosabb módszer, de az sem 100%-os!
 
Már régebben történt:
Nekem az egyik eladó (nem AVX-es) telefonon mondta, hogy csak előreutalás után küldi a cuccot én meg ragaszkodtam volna az utánvételhez.
Később írt, hogy elküldi utánvéttel is, de előfordult, hogy nem vették át a termékét és emiatt veszített pénzt.
Közben vettem máshonnan és megírtam neki, hogy már nem aktuális a dolog.
 
Később kiderült, hogy néhány vevőnek a csomagban féltéglát küldött a kedves eladó.
 
Szerintem az előre utalás semmivel sem veszélyesebb, mint más, de lehetőség szerint mindenki kérjen mondjuk egy vezetékes munkahelyi telefonszámot az eladótól, ahol felhívhatja. Így nehezebb meglépni és az esetleges nyomozást megkönnyíti.

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1885
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: 4you »



Utánvéttel sincs semmivel sem  kisebb kockázata a vevőnek,ugyanis csak az átvételt követően lehet felbontani a csomagot és meggyőződni a tartalmáról.
Ha viszont a vevő vicces kedvében van és nem veszi át a csomagot,akkor az eladónak visszapostázzák és ez dupla költséget jelent,ráadásul az utánvét összege többszöröse is lehet az ajánlott küldeményekhez képest.
Kisebb értékű dolgoknál az utánvét összege elég nagy százalékát kiteheti a vételárnak,bizonyos esetekben irreálisan magasnak is tűnhet,főleg ha összehasonlítjuk egy külföldről érkezett csomag postaköltségével.
Én sem szeretek utánvéttel postázni,kivétel ez alól ha a vásárló kifejezetten ezt kéri és fizeti is a költségét.

 

Utánvéttel sincs semmivel sem  kisebb kockázata a vevőnek,ugyanis csak az átvételt követően lehet felbontani a csomagot és meggyőződni a tartalmáról.
Ha viszont a vevő vicces kedvében van és nem veszi át a csomagot,akkor az eladónak visszapostázzák és ez dupla költséget jelent,ráadásul az utánvét összege többszöröse is lehet az ajánlott küldeményekhez képest.
Kisebb értékű dolgoknál az utánvét összege elég nagy százalékát kiteheti a vételárnak,bizonyos esetekben irreálisan magasnak is tűnhet,főleg ha összehasonlítjuk egy külföldről érkezett csomag postaköltségével.
Én sem szeretek utánvéttel postázni,kivétel ez alól ha a vásárló kifejezetten ezt kéri és fizeti is a költségét.

 
Erre csak annyit reagálnék,hogy előre max kis összeget utalok.Főleg egy ismeretlennek.
 
Utánvétellel nincs sok rizikó.
 
Ugyanis,a postásnak kifizetjük a csomagot,és amikor kibontjuk,és netán átvertek,akkor a Postán még aznap jelenteni kell,és akkor nem utalják el az összeget.
 
Postástól kérdeztem meg ezt,csak ugye ezt senki nem tudja.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »



Nekem mindig furcsa, hogy az eladók elvárják, hogy a vevő a teljes vételárat kockáztassa, míg ők az utánvétel költségét sem hajlandók. Hát nem egy piacgazdasági hozzáállás a dolgokhoz, annyi bizonyos.
 
 
.

 
 
Majd ha téged is meghintáztat valaki, akkor másképp látod majd a helyzetet. Természetesen a vevő részéről is erős izgalmi helyzet áll elő, amikor elutal valakinek egy nagyobb összeget úgy, hogy még az életben nem látta. Ez ilyen sport. Aki biztosra akar menni, az menjen el személyesen a motyóért.

Avatar
audiofill
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.12.31., pén. 12:18
Értékelés: 37

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: audiofill »

Üdv. A vevőnek is lehet referenciája. Vannak olyanok akik nem adnak vesznek, hanem saját célra szeretnének vásárolni. A piramis játék is egyszer megdől.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdv. Mint írtam nem tudom eldönteni. Itt a fórumon nem új regisztráló vagyok eddig akivel üzleteltem mind megértő volt. Én sem küldeném ismeretlennek, egymásnak 90%-ban ismeretlenek vagyunk, vagy a hozzászólásaink alapján vagyunk ismerősök. Vagyis előre utalás esetén ismeretlen. Oda vissza érvényes.
 
Nekem mindig furcsa, hogy az eladók elvárják, hogy a vevő a teljes vételárat kockáztassa, míg ők az utánvétel költségét sem hajlandók. Hát nem egy piacgazdasági hozzáállás a dolgokhoz, annyi bizonyos.
 
 
.

Avatar
audiofill
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.12.31., pén. 12:18
Értékelés: 37

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: audiofill »

Üdv. Mint írtam nem tudom eldönteni. Itt a fórumon nem új regisztráló vagyok eddig akivel üzleteltem mind megértő volt. Én sem küldeném ismeretlennek, egymásnak 90%-ban ismeretlenek vagyunk, vagy a hozzászólásaink alapján vagyunk ismerősök. Vagyis előre utalás esetén ismeretlen. Oda vissza érvényes.

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1885
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: 4you »


Üdv. Nem tudom, hogy ajánljam vagy ne galistvan fórumtársat. Azoknak inkább akik hajlandóak előre utalni. Mivel tízből tíz oldalon felhívják a figyelmet, hogy ne utalj előre, azoknak nem. Eddig jó tapasztalatom volt akikkel üzleteltem ezügyben, de galistvan fórumtársban csalódtam. A nevem vállalom Nagy Róbert és eddig mindenki hajlandó volt utánvét küldeni.
Ez szerintem sem az a kategória,hogy ne lehessen ajánlani.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


Üdv. Nem tudom, hogy ajánljam vagy ne galistvan fórumtársat. Azoknak inkább akik hajlandóak előre utalni. Mivel tízből tíz oldalon felhívják a figyelmet, hogy ne utalj előre, azoknak nem. Eddig jó tapasztalatom volt akikkel üzleteltem ezügyben, de galistvan fórumtársban csalódtam. A nevem vállalom Nagy Róbert és eddig mindenki hajlandó volt utánvét küldeni.
 
 
Szerintem ez nem olyan nagy bűn, én sem küldeném ismeretlennek utánvéttel.

Avatar
audiofill
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.12.31., pén. 12:18
Értékelés: 37

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: audiofill »

Üdv. Nem tudom, hogy ajánljam vagy ne galistvan fórumtársat. Azoknak inkább akik hajlandóak előre utalni. Mivel tízből tíz oldalon felhívják a figyelmet, hogy ne utalj előre, azoknak nem. Eddig jó tapasztalatom volt akikkel üzleteltem ezügyben, de galistvan fórumtársban csalódtam. A nevem vállalom Nagy Róbert és eddig mindenki hajlandó volt utánvét küldeni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »



Nekem nincs bajom vele, kérdezd batchata véleményét erről.
Bár a válasz sztem előre borítékolható...

Már késő.
Holnaptól szabin vagyok.
Akinek hasonló gondja van, most jelezze.
Nagyon szeretném, ha az AVX-en nagyon kevés eset fordulna elő.
Erre maximálisan ügyelnünk kell.
Nem baj, ha ez azzal jár, hogy pár emberrel kevesebbek leszünk.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12115
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5733
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Mit tegyek?
Kirakjam?

Nekem nincs bajom vele, kérdezd batchata véleményét erről.
Bár a válasz sztem előre borítékolható...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »



Érdekes eladói hozzáállás:
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... %A9pekkel/

Mit tegyek?
Kirakjam?

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12115
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5733
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Érdekes eladói hozzáállás:
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... %A9pekkel/
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


horvlas falhasználót senkinek sem ajánlom! Variál minden ok nélkül. Ha kérdez egy hirdetésnél, és válaszol neki az ember, még viszontválaszra sem méltatja a másikat! Vaterán kizártam a vásárlói körömből és tiltóra helyeztem, majd másik névvel regisztrálva megtalált.... 

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »



Meg lehetne tudni, hogy ugyanaz-e a http://www.avx.hu/forum/index.php?/user ... lajos1987/
és a http://www.avx.hu/forum/index.php?/user ... lujgi1987/ user?

Igen.
Töröltem mindkettőt.

Avatar
bajnokpityu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2006.10.17., kedd 21:20
Értékelés: 173

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bajnokpityu »


Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


.
 
Egy kis szösszenet név nélkül,
 
Az ilyen "név nélkül" dolgokról mindig ez a plakát jut eszembe.
 

 
Soha nem értettem, hogy akik ezzel a "név nélkül" formulával élnek, miért nem merik úgy felvállalni a véleményüket, hogy megnevezik azt, akiről beszélnek. Miért kevernek ezzel kvázi "kabátlopási ügybe" olyanokat, akiknek egyáltalán nincs köze az egészhez?
 
 
.

Online
Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1791
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 809
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Red75 »


Egy kis szösszenet név nélkül, mert az anyagi kár mértéke nem jelentős. 
 
Aki HDMI kábelek árusításába kezd, az legyen már tisztában eme vezeték tulajdonságaival.
 
Mint pl.: hiába van ráírva, hogy 1.3, 1.4 stb, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy minden körülmények között és minden rendszerben ugyanúgy, ugyanolyan jól fog működni. Előfordul, hogy bizony zajos lesz a kép, nincs hang, stb. Másik forrásnál, vagy megjelenítőnél esetleg tökéletes lehet az átvitel. Nyilván egy sok pénzbe kerülő minőségi kábellel ilyen hibák nincsenek. Ezt el is várja a felhasználó. Az olcsóbbnál előfordulhatnak ilyen gondok és akkor bizony jön a sértődés meg a hitetlenség-sárdobálás. 
 
Üdv. Red
 
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
béres-jános
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2011.10.30., vas. 18:46
Értékelés: 284
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: béres-jános »



Az alábbi felhasználót senkinek sem ajánlanám !
 
Történt:
Vásároltam egy fülest,  nem a fórumon hirdetett összegért , hanem egy teljesen más "irányáron"(de nem is ez a lényeg)
megegyeztünk, átutaltam a pénzt a "kollégának".
A füles megérkezett, DE hibásan, nem szólt.
Aznap felhívtam az eladót, felvette a telefont (azóta sem) ,megbeszéltem vele , a részleteket
priviben majd leegyeztetjük.
A gyerek több napra eltűnt, nem vette fel a telefont, nem válaszolt a privát üzeneteimre,
miközben elolvasta azt , picit ideges lettem
 
Aztán előkerült,3 nap múlva, küldött egy privit, szó szerint poénkodva-RÖHÖGVE, hogy miért is vagyok én ideges, a szar cucca miatt
Biztos a postán sérült meg, stb..stb.
Alkudozott, nem a teljes vételárat küldi majd vissza, hanem annak egy részét Hát, ilyen nincs.
Adtam haladékot,ment a hülyítés, mert akkor épp nem volt pénze-hivatkozott anyagi nehézségeire ,mondtam ok, így május elejére beszéltük meg a visszafizetést.
Azóta a srác elérhetetlen(nem egészségügyi okok miatt), a telefonját kinyomja, a fórumot kerüli
Ennyit ér a becsület, kedves Krisztián, bravó !
 
 
Itt közel sem a  pénzről volt szó(részemről)le van szarva,hanem az inkorrektségről, amivel hat év fórumozásom
alatt nem találkoztam
 
 
Hifi Johnny a "kolléga", Németh Krisztián - (Göd)
http://www.avx.hu/forum/index.php?/user ... fi-johnny/
 
NE üzleteljetek vele !
 
Üdv:George

Szomorú hogy egyeseknek ennyit ér a becsület!!!!!!!!!!!!!!!!!
Erősítő:Music-Hall A25.2 (mod) ,Godina audio GA15 ,Előerősítő:Audiolab 8000q (mod)Cd:Music-hall cd 35.2 (mod)
Hangsugárzó:T+A Criterion TMR 60 (mod)T+A Tal110 (Mod)
Kábelek:Furutech FS-Alpha hangsugárzó.Összekötő:Siltech sq28 ,Furutech FS-Alpha s22 Tápelosztó:Furutech TP 60E,Tápkábel:IsoTek optimum

Avatar
George
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1047
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 09:48
Értékelés: 72

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: George »


50 ezerig szabálysértés...SZóval ez alatt szívás van..Viszont egy ilyen esetben kicsit másként járnak el..
Hogy járnak el Zsolti ?
Stereo: Macbook pro - Apogee one - eSL dac -eSL amplifier - Spendor S8 speakers - Fostex pm 0.4
Home Cinema: Yamaha Rxv - 1800 - Coincident cable
 
 http://facebook.com/fourjam

Avatar
tigris
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2012.08.27., hétf. 15:07
Értékelés: 119

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tigris »



megtalálható, de pl ha 20e alatti a kár, akkor szabálysértés és senki sem fog nyomozást indítani
Max annyit javasolnak, hogy perelje be...
a rendőrök nagyon nem szeretnek bonyolult és apró dolgokkal foglalkozni
IP alapján max a nem szimpatizáló kommentelőket találják meg 5 perc alatt hogy papcsák meg lézerjani boldog legyen (bocs ez nem is a poltopic )

50 ezerig szabálysértés...SZóval ez alatt szívás van..Viszont egy ilyen esetben kicsit másként járnak el..
Sztereó: Parasound végfok,Origen S16T zenei HTPC, iPad Air 5, Topping D30 Pro DAC, Transparent Audio Hangsugárzó kábelezés, Paradigm Monitor SE3000.

Mozi: Onkyo TX-NR809 erősítő, Synology NAS218 plus, Paradigm hangsugárzók, Jamo J110Sub, Optoma UHD35, Viablue SC2 kábelezés, Dune Pro Vision 4K Solo.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”