Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket bárkinek ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 486

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »


Épp ezért mondom... Hogy a ATC-nek akkor szerintem nincs joga beleszólni, csak véleményt alkotnia. Ő szerintem kimarad ebből az ügyből...

Mivel nekünk semmi rálátásunk nincs az egymással történő megállapodásokról,így tenni sem tudunk semmit,de együtt igen.
Ki kell közösíteni azokat,akik megpróbálják átverni a másikat.
Én is rácsesztem egy hete egy sráccal,de az kisebb összeg volt.
Ki is tíltottam innen.

A szegedi srác az, akitől a Vincent kábelt vetted?
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Igaz fórumos, de nem a fórumon volt az "eladás"...

Ez semmit sem jelent.
Ha valaki inkorrekt azt kivágom innen,de jó lenne előtte meghallgatni a másik felet,mert volt hogy nem teljesen fedte a valóságot a történet.

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2518
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


Én "szabek" fórumtársal bonyolítottam le egy üzletet, személyesen és bár rövid ideig beszélgettünk, de egy kedves, korrekt fórumtársat ismeretem meg személyében.
Egyet kell, hogy értsek.
Nálam is járt, s valóban korrekt, rendes srác.
Abszolút megbízható.
Naim-ZU

Avatar
nebulo5
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009.03.10., kedd 18:43
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Bp.

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nebulo5 »


seducertt fórumtárstól vettem egy Sony tunert. Az árát átutalással fizettem ki, ő pedig postázta. A csomagot külsérelmi nyomok nélkül kaptam meg. Amikor kipróbálásként a rendszerbe építettem, kiderült, hogy nem üzemel elfogadhatóan.
Artikulátlan hangjelet produkált. Ezt jeleztem neki, mire ő azt állította, nála jól üzemelt, és javítassam meg, feltételezhetően a szállításkor sérült.
Eljuttattam egy szerelőhöz, aki a napokban tudott csak foglalkozni vele. Telefonon közölte, hogy a tunernek elektronikai hibája van, alkatrész cserére szorulna, amennyiben talál hozzá megfelelőt. A meghibásodás, véleménye szerint, nem postázáskor keletkezett. A készülékbe már korábban is belepiszkáltak, ennek jól látható nyomai is vannak.
Az eladó elzárkózott a készülék visszavételétől, és azt ajánlotta, javítassam meg, mert így hibásan is megéri az általam kifizetett vételárat.
Korábban már mások is jelezték, hogy a fórumtárs által hírdetett műszaki berendezések hibásan, üzemképtelenül jutottak el hozzájuk.
 
Véleményem szerint: seducertt fórumtárs inkorrekt, megbízhatatlan egyén, akitől csak nagy körültekintéssel érdemes a továbbiakban vásárolni. (már, ha érdemes egyáltalán...)
 
Itt is leírtam a gondomat.
Üdv: nebulo

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »


Én is rácsesztem egy hete egy sráccal,de az kisebb összeg volt.Ki is tíltottam innen.

mi történt?
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »


Béla mi lenne a teendő?
Aszem tudod mert megtetted kisebb összegért a napokban és ezt tetted nagyon dijjaznám.

Ezt most nem értem

hát nem emlékszel? még mi dobtuk össze rá a pénzt! :foto:
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Épp ezért mondom... Hogy a ATC-nek akkor szerintem nincs joga beleszólni, csak véleményt alkotnia. Ő szerintem kimarad ebből az ügyből...

Mivel nekünk semmi rálátásunk nincs az egymással történő megállapodásokról,így tenni sem tudunk semmit,de együtt igen.
Ki kell közösíteni azokat,akik megpróbálják átverni a másikat.
Én is rácsesztem egy hete egy sráccal,de az kisebb összeg volt.
Ki is tíltottam innen.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Béla mi lenne a teendő?
Aszem tudod mert megtetted kisebb összegért a napokban és ezt tetted nagyon dijjaznám.

Ezt most nem értem

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
nebulo5
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009.03.10., kedd 18:43
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Bp.

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nebulo5 »


seducertt fórumtárstól vettem egy Sony tunert. Az árát átutalással fizettem ki, ő pedig postázta. A csomagot külsérelmi nyomok nélkül kaptam meg. Amikor kipróbálásként a rendszerbe építettem, kiderült, hogy nem üzemel elfogadhatóan.
Artikulátlan hangjelet produkált. Ezt jeleztem neki, mire ő azt állította, nála jól üzemelt, és javítassam meg, feltételezhetően a szállításkor sérült.
Eljuttattam egy szerelőhöz, aki a napokban tudott csak foglalkozni vele. Telefonon közölte, hogy a tunernek elektronikai hibája van, alkatrész cserére szorulna, amennyiben talál hozzá megfelelőt. A meghibásodás, véleménye szerint, nem postázáskor keletkezett. A készülékbe már korábban is belepiszkáltak, ennek jól látható nyomai is vannak.
Az eladó elzárkózott a készülék visszavételétől, és azt ajánlotta, javítassam meg, mert így hibásan is megéri az általam kifizetett vételárat.
Korábban már mások is jelezték, hogy a fórumtárs által hírdetett műszaki berendezések hibásan, üzemképtelenül jutottak el hozzájuk.
 
Véleményem szerint: seducertt fórumtárs inkorrekt, megbízhatatlan egyén, akitől csak nagy körültekintéssel érdemes a továbbiakban vásárolni. (már, ha érdemes egyáltalán...)
Üdv: nebulo

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: sssggg »


Viszont az eladó eladni akar és nem kölcsönadni a készüléket. 
 


Akkor sima hirdető oldalon kellene árulni,és nincs kec-mec.
Ez a fórum pont az egymásban való megbízásról kéne hogy szóljon,ill szól is.

Igaz fórumos, de nem a fórumon volt az "eladás"...

Ez egyre bonyolódik.

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 919
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


Viszont az eladó eladni akar és nem kölcsönadni a készüléket. 
 


Akkor sima hirdető oldalon kellene árulni,és nincs kec-mec.
Ez a fórum pont az egymásban való megbízásról kéne hogy szóljon,ill szól is.

Igaz fórumos, de nem a fórumon volt az "eladás"...

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: sssggg »


Viszont az eladó eladni akar és nem kölcsönadni a készüléket. 
 


Akkor sima hirdető oldalon kellene árulni,és nincs kec-mec.
Ez a fórum pont az egymásban való megbízásról kéne hogy szóljon,ill szól is.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »

én is szeretek mindent kipróbálni saját rendszerben mielőtt bármit is veszek, de valóban jó lenne a vm69 fóromtárs megjelenne és tisztáznák a dolgot, ha már telefonban nem lehetett, akkor legalább a tiszta lelkiismeret miatt itt.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12090
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


Amennyiben úgy beszéltétek meg, hogy mondjuk néhány nap próba után, ha nem felel meg visszaveszi elég szemét dolog.  
Viszont az eladó eladni akar és nem kölcsönadni a készüléket.
 
A próbát haveroknál, üzletben stb kell megoldani legtöbbször felvállalva annak a veszélyét, hogy mégsem lesz jó az otthoni rendszerben.
 
 


Azért mint te is tudod a legigazibb és legkorrektebb próba a saját rendszeres. Gondolom itt is ennek okán alakult ki a helyzet-csak az eladó úgy döntött,hogy elég lesz a próbából, :foto: most már nincs vissza.Egyébként sztem nem biztos hogy haveroknál lehet csak próbát kérni.Én a Dyno-kat is úgy hoztam el (első tulajától-tehát használt volt),hogy egy hetes próba és ha nem teccik akkor visszaviszem.Maradtak.Az erősítőmet (vadonat újonnan) úgy vettem a forgalmazótól,hogy egy hétre kaptam a vételár letét ellenében egy bejáratott demo darabot-ha tetszik visszaviszem és hozhatom az újat.A "gentlemen's agreement"-nek pedig mindig meg kell lennie sztem!Vélhetően az eladó is hozzászól a témához,és sikerül valahogy megoldani ezt nem kívánatos helyzetet.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
lac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1169
Csatlakozott: 2006.09.27., szer. 15:48
Értékelés: 173

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: lac »


Már itt se lehet begbizni egymásba ?
Jobbulást! !36_7_11.gif' />

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

vm 69 sztorija? Ha olvassa ezt, jó lenne, ha ő is megszólalna, már csak a saját jól felfogott érdekében. Meg aztán nem ártana tisztázni a sztorit, volt már erre példa korábban. Csak hogy helyreálljon a bizalom.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Amennyiben úgy beszéltétek meg, hogy mondjuk néhány nap próba után, ha nem felel meg visszaveszi elég szemét dolog.
 
Viszont az eladó eladni akar és nem kölcsönadni a készüléket.
 
A próbát haveroknál, üzletben stb kell megoldani legtöbbször felvállalva annak a veszélyét, hogy mégsem lesz jó az otthoni rendszerben.
 
Nekem mondta egy "vevő", hogy vigyek el egy hangfalat 300 kilóméterre és , ha próba után megfelel megveszi.
 
Nemrégen vettem egy csöves erősítőt, amit Takács Jenő is átnézett. Nálam egy nap után a jobb oldali hangfal elkezdett zúgni. Persze az eladónál elvileg jó volt. Mit tehettem? Megjavíttattam. Javítás után megint egy napig bírta. Megint javításon van...
 
Persze egy 300 ezres erősítő más, de a próbálgatásra max. havernak adok valamit.
 
Ennek ellenére az első mondatot is fenntartom! Azért lenni kell "gentlemen's agreement"-nek is!! Főleg hifis berkeken belül!!!

Avatar
peterson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1100
Csatlakozott: 2010.01.04., hétf. 17:33
Értékelés: 533
Tartózkodási hely: Győr

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: peterson »


Akár itt is történhetett volna,szerintem nem a "hely" a lényeg.Szokott itt is hirdetni.Ez a tett minösiti az embert :foto:      :lol!:  :lol!:

Csodálkozom, mert én nem így ismertem meg vm69-et...

ÉN SEM!
Korrekt embert ismertem meg benne, többször vett már tőlem cuccokat.
 
Kicsit másképp ismerem a történetet (illetve pár részlet kimaradt - amennyire én tudom), de nem az én tisztem beleszólni...

Hohó, várjál!!
Tőled ezek szerint csak vásárolt... Eladóként ő van helyzeti előnyben, ha letették a vételárat. Úgy látszik ki is használja!!!
Ja, én ismerem "onello"-t és maximálisan hitelt adok a szavainak!! Nem először tesztelt így (szerencséjére - vagy nem? - elég sokat járja az országot és meg tudja oldani a szállítást) és mindíg korrekten az eladóval megbeszéltek szerint járt el, nem is volt problémája soha!

Avatar
dániel
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 17:13
Értékelés: 43

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: dániel »

Már itt se lehet begbizni egymásba ?

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: sssggg »

Az lenne az igazi,ha a vételárat letétbe lehetne helyezni a próba idejére,így senkinek sem lenne félnivalója.

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1631
Tartózkodási hely: Pest megye

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: viri »

Mivel ez önmagában már egy off topic, gondoltam ideírom, hogy én hifi nevű kollégánkkal jártam így. A cucc utcán átvéve, aztán határidő előtti nap kikapcsolva, aztán sms-ben, külföldön van, aztán csak akkor veszi fel, ha idegen számról hívom, aztán már semmire sincs válasz. Még jó, hogy végül amúgy is megtartanám a subját (bár kicsit kicsi nekem). Úgy látszik új szelek fújdogálnak, jobb ha mindenki óvatosabb lesz az eddigieknél (én legalábbis biztosan).
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 958
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Akár itt is történhetett volna,szerintem nem a "hely" a lényeg.Szokott itt is hirdetni.Ez a tett minösiti az embert :foto:      :lol!:  :lol!:

Csodálkozom, mert én nem így ismertem meg vm69-et...

ÉN SEM!
Korrekt embert ismertem meg benne, többször vett már tőlem cuccokat.
 
Kicsit másképp ismerem a történetet (illetve pár részlet kimaradt - amennyire én tudom), de nem az én tisztem beleszólni...

Avatar
zsolosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2009.11.19., csüt. 15:57
Értékelés: 119

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: zsolosz »


Akár itt is történhetett volna,szerintem nem a "hely" a lényeg.Szokott itt is hirdetni.Ez a tett minösiti az embert     :lol!:  :lol!:  :kiraly:

Csodálkozom, mert én nem így ismertem meg vm69-et... :foto:

reméljük előkerül, és betartja az ígéretét... :taps:
cd: Advantage/Bladelius CD1   erősítő: BAY Chaconne integrált/80w     hangfal: T+A TMR160 mkII   

Avatar
szakirobi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2008.06.17., kedd 15:49
Értékelés: 21
Tartózkodási hely: Erdőkertes

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: szakirobi »

Egyszer kibujik a szög a zsákból....

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”