Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket bárkinek ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: merida »


1. Általános gyakorlat nálad, hogy odaígéred az általad árult cuccokat az első szembejövőnek, aki elfogadhatatlan árat ajánl érte aztán eladod másnak? Nem lenne egyszerűbb azt mondani egy ajánlatra, hogy irreális, ahelyett hogy elfogadod aztán utólag brutál alkuszozol?
 
Nem akarom tovább hangsúlyozni, hogy a megadott napon érvényes volt az ajánlatod!
 
Mondjuk, én itt befejezem a szócséplést.

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: merida »



Fenntartom, hogy felháborító alkusz vagy, és megtoldom avval, hogy az fusztrál igazán, hogy, azt hitted, igen olcsón a tiéd lesz. De mégsem.
Szerintem ennyi, szerinted nem!

1. Általános gyakorlat nálad, hogy odaígéred az általad árult cuccokat az első szembejövőnek, aki elfogadhatatlan árat ajánl érte aztán eladod másnak? Nem lenne egyszerűbb azt mondani egy ajánlatra, hogy irreális, ahelyett hogy elfogadod aztán utólag brutál alkuszozol?
 
A kimondott szó felelőség.
 
2. Ha ismernél tudnád, hogy nem az zavar, hogy lemaradtam a hangfalról, hanem az, hogy inkorrekt voltál és nem voltál képes "elém állni" (telefon, privát üzenet, füstjel, bármi) és azt mondani, hogy sorry.
 
3. A folyamat során egyszer sem említetted, hogy A.) irreális az ajánlatom, B.) zavar, hogy nem tudtam menni a megbeszélt időpontban. Ezek helyett azt mondtad, hogy A.) elfogadod az ajánlatom B.) nem gond, hogy nem tudtam menni, majd keresel az új időpont miatt.
 
Nem lett volna egyszerűbb ott akkor őszintén kommunikálni, mint utólag brutál alkuszozni, meg vádaskodni?

Akkor, most ott tartunk, hogy a hangfal nem is volt fontos, csak az én viselkedésem, ugye ?
Ne butázz!

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Fenntartom, hogy felháborító alkusz vagy, és megtoldom avval, hogy az fusztrál igazán, hogy, azt hitted, igen olcsón a tiéd lesz. De mégsem.
Szerintem ennyi, szerinted nem!

1. Általános gyakorlat nálad, hogy odaígéred az általad árult cuccokat az első szembejövőnek, aki elfogadhatatlan árat ajánl érte aztán eladod másnak? Nem lenne egyszerűbb azt mondani egy ajánlatra, hogy irreális, ahelyett hogy elfogadod aztán utólag brutál alkuszozol?
 
A kimondott szó felelőség.
 
2. Ha ismernél tudnád, hogy nem az zavar, hogy lemaradtam a hangfalról, hanem az, hogy inkorrekt voltál és nem voltál képes "elém állni" (telefon, privát üzenet, füstjel, bármi) és azt mondani, hogy sorry.
 
3. A folyamat során egyszer sem említetted, hogy A.) irreális az ajánlatom, B.) zavar, hogy nem tudtam menni a megbeszélt időpontban. Ezek helyett azt mondtad, hogy A.) elfogadod az ajánlatom B.) nem gond, hogy nem tudtam menni, majd keresel az új időpont miatt.
 
Nem lett volna egyszerűbb ott akkor őszintén kommunikálni, mint utólag brutál alkuszozni, meg vádaskodni?

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: merida »


Sziasztok ! 
Elmondom, hogy nálam az verte ki a biztosítékot ahogy és amilyen módon alkudott. Mivel akkor szükségem volt a pénzre, (és még fiatal voltam : )) , elfogadtam és támogattam az ajánlatát a hangfalainak beszámításával.
Ha, a megadott napon bármikor érte jött volna. Miután egy listaáron 495.000.- Ft-os hangfalról van szó, amiről ,Ő ugyan leírta, hogy az általam szabott ár:330.000.-, mennyire és miért irreális, és hogy Ő nem sokkal drágábban, új készűlékhez is juthat, szemben az én ex-demo darabjaimmal!
Ezzel szemben talán pont ebben a topicban azt írja, hogy ha én többet kérek, azt is kifizette volna!
No kérem, kérdezzenek meg az urak bárkit akitől én valaha vettem valamit, és volt egy pár, hogy én hogy alkuszom: megkérdem mennyi a cucc végára, és akkor annyi. Elfogadom, vagy nem. Nem magyarázom meg az eladónak, hogy tulajdonképpen, éppen elment az esze!
De hangsúlyozom újra, ha a megbeszélt napon érte jön, akkor az Övé !
A megbeszélt időpont előtt egy órával közölte, hogy nem jön!
Én sajátos munkarendben dolgozom, egy héten 3 napon vagyok itthon. 4 napot, 14 órában a munkahelyemen töltök.
Mással és másokkal is el tudtam volna tölteni azt az időt, minthogy Szkeptikust várjam.
Így, meg a legjobb barátomé lett a hangfalpár, ráadásul az eredetileg , általam gondolt áron.
 
És most jöhet a kövezés.

Miután pénteken felhívtalak, hogy nem tudok menni a megbeszélt időpontban és elnézést kértem, közöltem, hogy 2 nappal később, azaz a következő vasárnap, illetve utána csütörtökön és pénteken is tudok menni és hogy ezen időpontok már 100%-osak, biztosan meg tudom oldani. 
Ezután Te azt mondtad, hogy a vasárnap nem jó, de vasárnapig hívsz, hogy utána mikor mehetek a hangfalakért. Itt még mindig nem mondod, hogy bármi gond lenne és IGÉRSZ 1 visszahívást.
 
 
Aztán kezdődik a MERIDA FÉLE LAPÍTÁS!
 
Vasárnap nem hívsz. Miért is? (gondolom azért mert találtál egy másik vevőt...)
 
Kedden küldök Neked egy privát üzenetet, amiben érdeklődök, hogy mi a gond. Belépsz,de nem válaszolsz.
 
Csütörtökön felhívlak, hogy miért nem keresel, amire a válasz az, hogy változás van, eladtad másnak.
 
    * MÉGCSAK NEM IS ADTÁL ESÉLYT, miközben odaígérted Nekem, úgy hogy a legelején Te kerestél meg.
    * Nem voltál képes felhívni vagy írni és közölni, hogy többet szeretnél érte annak ellenére, hogy hívást ígértél
    * Vagy hogy problémás neked az hogy nem tudtam érte menni az eredeti időpontban
    * Az egyeztetésünk során egy szóval sem jelezted, hogy az ÁLTALAD ajánlott árat alacsonynak érzed, vagy hogy a legkisebb mértékben is nehezményezed azt, hogy nem mentem el. Ellenkezőleg megnyugtattál azzal, hogy majd hívni fogsz, hogy mikor mehetek.
 
 
Ezek után van pofád leírni, hogy brutál alkusz vagyok, meg hogy ez van elbasztam, amikor esélyt sem adtál és elsunnyogtad annak ellenére, hogy a SZAVADAT ADTAD!


Igen. Van pofám leírni ! Már megbocsáss, de mire adtam én a szavam?
Arra, hogy ha eljössz, a megbeszélt feltételekkel a tiéd. Tehát esélyt sem adtam, ugye?
Itt a pont.

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: merida »


És ha már ennyire ragozzuk a Szkeptikus témát, akkor szerintem illik azt is megemlíteni, hogy rendkívül segítőkész mindenkivel szemben például a Ebay-es vásárlás topicban :lol!:
Egyetértek veled,csak ne vigye túlzásba a dolgokat,ja és ne kekeckedjen a házigazdával,aki jelen esetben én vagyok.
Már visszatérhet.

Köszi, inkább kihagynám ezt a remek lehetőséget, hogy visszajöjjek a homokozódba...
 
Nem szeretnék olyan fórumon írogatni, ahol megteszi egy admin, hogy felfüggeszti egy évek óta itt lévő tag belépési jogát majd elkezdni, pontatlanságot és tárgyi tévedéseket felhasználva gúnyolni és ironizálni rajta úgy hogy a felfüggesztettnek esélye sincs védekezni vagy kijavítani a valótlan állításokat.
 
Nekem ehhez nincs gyomrom.
 
Szerencsére megint volt aki bólogasson a hülyeségedhez...
 

 
 
Au revoir!

Ez most akkor mi?

Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: merida »


Sziasztok ! 
Elmondom, hogy nálam az verte ki a biztosítékot ahogy és amilyen módon alkudott. Mivel akkor szükségem volt a pénzre, (és még fiatal voltam : )) , elfogadtam és támogattam az ajánlatát a hangfalainak beszámításával.
Ha, a megadott napon bármikor érte jött volna. Miután egy listaáron 495.000.- Ft-os hangfalról van szó, amiről ,Ő ugyan leírta, hogy az általam szabott ár:330.000.-, mennyire és miért irreális, és hogy Ő nem sokkal drágábban, új készűlékhez is juthat, szemben az én ex-demo darabjaimmal!
Ezzel szemben talán pont ebben a topicban azt írja, hogy ha én többet kérek, azt is kifizette volna!
No kérem, kérdezzenek meg az urak bárkit akitől én valaha vettem valamit, és volt egy pár, hogy én hogy alkuszom: megkérdem mennyi a cucc végára, és akkor annyi. Elfogadom, vagy nem. Nem magyarázom meg az eladónak, hogy tulajdonképpen, éppen elment az esze!
De hangsúlyozom újra, ha a megbeszélt napon érte jön, akkor az Övé !
A megbeszélt időpont előtt egy órával közölte, hogy nem jön!
Én sajátos munkarendben dolgozom, egy héten 3 napon vagyok itthon. 4 napot, 14 órában a munkahelyemen töltök.
Mással és másokkal is el tudtam volna tölteni azt az időt, minthogy Szkeptikust várjam.
Így, meg a legjobb barátomé lett a hangfalpár, ráadásul az eredetileg , általam gondolt áron.
 
És most jöhet a kövezés.

Miután pénteken felhívtalak, hogy nem tudok menni a megbeszélt időpontban és elnézést kértem, közöltem, hogy 2 nappal később, azaz a következő vasárnap, illetve utána csütörtökön és pénteken is tudok menni és hogy ezen időpontok már 100%-osak, biztosan meg tudom oldani. 
Ezután Te azt mondtad, hogy a vasárnap nem jó, de vasárnapig hívsz, hogy utána mikor mehetek a hangfalakért. Itt még mindig nem mondod, hogy bármi gond lenne és IGÉRSZ 1 visszahívást.
 
 
Aztán kezdődik a MERIDA FÉLE LAPÍTÁS!
 
Vasárnap nem hívsz. Miért is? (gondolom azért mert találtál egy másik vevőt...)
 
Kedden küldök Neked egy privát üzenetet, amiben érdeklődök, hogy mi a gond. Belépsz,de nem válaszolsz.
 
Csütörtökön felhívlak, hogy miért nem keresel, amire a válasz az, hogy változás van, eladtad másnak.
 
    * MÉGCSAK NEM IS ADTÁL ESÉLYT, miközben odaígérted Nekem, úgy hogy a legelején Te kerestél meg.
    * Nem voltál képes felhívni vagy írni és közölni, hogy többet szeretnél érte annak ellenére, hogy hívást ígértél
    * Vagy hogy problémás neked az hogy nem tudtam érte menni az eredeti időpontban
    * Az egyeztetésünk során egy szóval sem jelezted, hogy az ÁLTALAD ajánlott árat alacsonynak érzed, vagy hogy a legkisebb mértékben is nehezményezed azt, hogy nem mentem el. Ellenkezőleg megnyugtattál azzal, hogy majd hívni fogsz, hogy mikor mehetek.
 
 
Ezek után van pofád leírni, hogy brutál alkusz vagyok, meg hogy ez van elbasztam, amikor esélyt sem adtál és elsunnyogtad annak ellenére, hogy a SZAVADAT ADTAD!


Fenntartom, hogy felháborító alkusz vagy, és megtoldom avval, hogy az fusztrál igazán, hogy, azt hitted, igen olcsón a tiéd lesz. De mégsem.
Szerintem ennyi, szerinted nem!

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok ! 
Elmondom, hogy nálam az verte ki a biztosítékot ahogy és amilyen módon alkudott. Mivel akkor szükségem volt a pénzre, (és még fiatal voltam : )) , elfogadtam és támogattam az ajánlatát a hangfalainak beszámításával.
Ha, a megadott napon bármikor érte jött volna. Miután egy listaáron 495.000.- Ft-os hangfalról van szó, amiről ,Ő ugyan leírta, hogy az általam szabott ár:330.000.-, mennyire és miért irreális, és hogy Ő nem sokkal drágábban, új készűlékhez is juthat, szemben az én ex-demo darabjaimmal!
Ezzel szemben talán pont ebben a topicban azt írja, hogy ha én többet kérek, azt is kifizette volna!
No kérem, kérdezzenek meg az urak bárkit akitől én valaha vettem valamit, és volt egy pár, hogy én hogy alkuszom: megkérdem mennyi a cucc végára, és akkor annyi. Elfogadom, vagy nem. Nem magyarázom meg az eladónak, hogy tulajdonképpen, éppen elment az esze!
De hangsúlyozom újra, ha a megbeszélt napon érte jön, akkor az Övé !
A megbeszélt időpont előtt egy órával közölte, hogy nem jön!
Én sajátos munkarendben dolgozom, egy héten 3 napon vagyok itthon. 4 napot, 14 órában a munkahelyemen töltök.
Mással és másokkal is el tudtam volna tölteni azt az időt, minthogy Szkeptikust várjam.
Így, meg a legjobb barátomé lett a hangfalpár, ráadásul az eredetileg , általam gondolt áron.
 
És most jöhet a kövezés.


Miután pénteken felhívtalak, hogy nem tudok menni a megbeszélt időpontban és elnézést kértem, közöltem, hogy 2 nappal később, azaz a következő vasárnap, illetve utána csütörtökön és pénteken is tudok menni és hogy ezen időpontok már 100%-osak, biztosan meg tudom oldani. 
Ezután Te azt mondtad, hogy a vasárnap nem jó, de vasárnapig hívsz, hogy utána mikor mehetek a hangfalakért. Itt még mindig nem mondod, hogy bármi gond lenne és IGÉRSZ 1 visszahívást.
 
 
Aztán kezdődik a MERIDA FÉLE LAPÍTÁS!
 
Vasárnap nem hívsz. Miért is? (gondolom azért mert találtál egy másik vevőt...)
 
Kedden küldök Neked egy privát üzenetet, amiben érdeklődök, hogy mi a gond. Belépsz,de nem válaszolsz.
 
Csütörtökön felhívlak, hogy miért nem keresel, amire a válasz az, hogy változás van, eladtad másnak.
 
    * MÉGCSAK NEM IS ADTÁL ESÉLYT, miközben odaígérted Nekem, úgy hogy a legelején Te kerestél meg.
    * Nem voltál képes felhívni vagy írni és közölni, hogy többet szeretnél érte annak ellenére, hogy hívást ígértél
    * Vagy hogy problémás neked az hogy nem tudtam érte menni az eredeti időpontban
    * Az egyeztetésünk során egy szóval sem jelezted, hogy az ÁLTALAD ajánlott árat alacsonynak érzed, vagy hogy a legkisebb mértékben is nehezményezed azt, hogy nem mentem el. Ellenkezőleg megnyugtattál azzal, hogy majd hívni fogsz, hogy mikor mehetek.
 
 
Ezek után van pofád leírni, hogy brutál alkusz vagyok, meg hogy ez van elbasztam, amikor esélyt sem adtál és elsunnyogtad annak ellenére, hogy a SZAVADAT ADTAD!



Avatar
merida
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1344
Csatlakozott: 2005.07.24., vas. 13:50
Értékelés: 129

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: merida »


Sziasztok !
 
Elmondom, hogy nálam az verte ki a biztosítékot ahogy és amilyen módon alkudott. Mivel akkor szükségem volt a pénzre, (és még fiatal voltam : )) , elfogadtam és támogattam az ajánlatát a hangfalainak beszámításával.
Ha, a megadott napon bármikor érte jött volna. Miután egy listaáron 495.000.- Ft-os hangfalról van szó, amiről ,Ő ugyan leírta, hogy az általam szabott ár:330.000.-, mennyire és miért irreális, és hogy Ő nem sokkal drágábban, új készűlékhez is juthat, szemben az én ex-demo darabjaimmal!
Ezzel szemben talán pont ebben a topicban azt írja, hogy ha én többet kérek, azt is kifizette volna!
No kérem, kérdezzenek meg az urak bárkit akitől én valaha vettem valamit, és volt egy pár, hogy én hogy alkuszom: megkérdem mennyi a cucc végára, és akkor annyi. Elfogadom, vagy nem. Nem magyarázom meg az eladónak, hogy tulajdonképpen, éppen elment az esze!
De hangsúlyozom újra, ha a megbeszélt napon érte jön, akkor az Övé !
A megbeszélt időpont előtt egy órával közölte, hogy nem jön!
Én sajátos munkarendben dolgozom, egy héten 3 napon vagyok itthon. 4 napot, 14 órában a munkahelyemen töltök.
Mással és másokkal is el tudtam volna tölteni azt az időt, minthogy Szkeptikust várjam.
Így, meg a legjobb barátomé lett a hangfalpár, ráadásul az eredetileg , általam gondolt áron.
 
És most jöhet a kövezés.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És ha már ennyire ragozzuk a Szkeptikus témát, akkor szerintem illik azt is megemlíteni, hogy rendkívül segítőkész mindenkivel szemben például a Ebay-es vásárlás topicban :lol!:
Egyetértek veled,csak ne vigye túlzásba a dolgokat,ja és ne kekeckedjen a házigazdával,aki jelen esetben én vagyok.
Már visszatérhet.

Köszi, inkább kihagynám ezt a remek lehetőséget, hogy visszajöjjek a homokozódba...
 
Nem szeretnék olyan fórumon írogatni, ahol megteszi egy admin, hogy felfüggeszti egy évek óta itt lévő tag belépési jogát majd elkezdni, pontatlanságot és tárgyi tévedéseket felhasználva gúnyolni és ironizálni rajta úgy hogy a felfüggesztettnek esélye sincs védekezni vagy kijavítani a valótlan állításokat.
 
Nekem ehhez nincs gyomrom.
 
Szerencsére megint volt aki bólogasson a hülyeségedhez...
 

 
 
Au revoir!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


És ha már ennyire ragozzuk a Szkeptikus témát, akkor szerintem illik azt is megemlíteni, hogy rendkívül segítőkész mindenkivel szemben például a Ebay-es vásárlás topicban
Egyetértek veled,csak ne vigye túlzásba a dolgokat,ja és ne kekeckedjen a házigazdával,aki jelen esetben én vagyok.
Már visszatérhet.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


nem ragozni akarom ezt a Szkeptikus vs. Merida ügyet :lol!: , s szintén nem Merida ellen emelek szót , annyit viszont el akarok mondani, h bár lehet, Szkeptikus 1 picit télleg túlspilázta a dolgot - viszont én meg kívánom erősíteni igen korrekt eladói viselkedését, amit velem szemben tanúsított :kiraly: :kiraly:

Mint írtam neked,én is neki adtam igazat,de nem kellett volna ennyire túllihegni.
Beírni az aláírásába,meg minden adásvételi topicba.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5710
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


...kicsit túlspilázta a szerepét  :kiraly:
Hol? A nyúlon túl? Nem! A nyúl az! Vén hülye buzeráns!
 
Ki tudja miből van?

Monthy Python's Gyaloggalopp, :kiraly: :lol!: ("Asszem besz@rtam")
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
kalmi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3573
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:33
Értékelés: 850

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: kalmi »


...kicsit túlspilázta a szerepét
Hol? A nyúlon túl? Nem! A nyúl az! Vén hülye buzeráns!
 
Ki tudja miből van?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


ez az ördög űzés akasztott ki.
Hát ja, elég ellenszenves volt ez a lépés tőle.

én megértem Szkeptikust, csak kicsit túlspilázta a szerepét

Én is ezt mondtam.
Egyetértettem vele.Szólni kell,ha eladnak valamit és valaki biztosan számít rá.
Velm is megcsinálták ugyan ezt,ráadásul úgy,hogy a fuvar is le volt szervezve,tehát még azt sem lehetett mondani,hogy nem mentünk el érte.
Ez van és kész.nem esett jól,de nem fogok egy vacak 40000 ft-os doboz miatt szelleműzésbe.A srác elnézést kért.Már azt sem tudom,hogy ki volt az illető.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »


ez az ördög űzés akasztott ki.
Hát ja, elég ellenszenves volt ez a lépés tőle.

én megértem Szkeptikust, csak kicsit túlspilázta a szerepét
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Mathias »


ez az ördög űzés akasztott ki.
Hát ja, elég ellenszenves volt ez a lépés tőle.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Aki Merida fórumtárssal szeretne üzletelni annak legyen "B" terve akkor is amikor azt hiszi, hogy már nem érheti meglepetés...  
 
 


Ez volt az első beírás.
Állítólag hatalmas veszteség érte,mert miatt el kellett adnia az Epos M16-os dobozt.
Ahogy elnézem azóta eladta valaki miatt az Epos 12.2-es dobozát is és most valaki miatt el kell adnia az Epos M12i dobozát.
Hihetetlenül nagy gond ez a kényszer.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Egy visszajelzés azért legalább privibe nem ártott volna, hogy elkelt. Ez merida egyetlen sara.
Én is egyetértettem,hogy szólni kellett volna,de engem ez az ördög űzés akasztott ki.
Beírt minden létező topicba,hogy ne vegyen tőle senki semmit.
3-szor kértem,hogy ezt fejezze be.Finoman fogalmazva elküldött a búsba,én meg egy 30 napos körútra.
Én a helyében egyet biztosan nem tettem volna.Nem kezdek ki a házigazdával.Elég sok vackot eladott itt,ami finoman szólva is a seftelés kategóriájába tartozik.Én nem szóltam érte,de a kekeckedését már nem viseltem el.

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Mathias »


Az, hogy ki mit mond telefonon, emailben az csak egy dolog.
A versenytárs megjelenéséről azért illene értesíteni az előbb jelentkezőt. Ez lenne az etikai minimum.

Sokat nem jelentett volna, mert kijelentette, hogy annyiért nem kell neki, amennyiért elkelt. Amúgy se volt szimpatikus Szkeptikustól az a levezetés, hogy ez nem ér ennyit, mert blablabla. Mondjon egy árat, amiért megveszi és akkor vagy belemegy az eladó, vagy nem, de ez a piaci elemzés, hogy annyiért nem lehet eladni eléggé szánalmas mindig. Egy visszajelzés azért legalább privibe nem ártott volna, hogy elkelt. Ez merida egyetlen sara.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én is jártam már pórul, nem is oly rég, és mentem tovább. Amúgy megértelek, de mégsem ez a legnagyobb tragédia ebben az országban. Mondom, mint írtam csak felvállaltam az ördög ügyvédje szerepét. De nem szeretnék itt tovább hangoskodni. Gondolom most már mindenki ért mindent.
Én is megyek tovább, csak gondoltam megírom, hátha mást nem tud megszívatni legközelebb...

Nekem is van egy furcsa sztorim Szkeptikussal, a megbeszélt időpontban ott köröztem a megadott cím körül, míg Szkeptikus mobilja elérhetetlen volt, később arra hivatkozott, hogy elromlott a telefonja. Majd postázta a címemre a dugókat. Nem írnám meg, ha nem köszönt volna vissza ugyanez a sztori itt vmelyik oldalon. Már eszembe jutott, így akar adatokhoz jutni, talán APEH ellenőr?.... :lol!:

Nekem volt egy ilyen sztorim ,de ezután felajánlotta ,hogy ingyen kapom a banándugókat és fizeti a postát is a címemre.Szerintem ez a korrektség.
bta-val pedig teljesen egyetértek abban ,hogy a versenytárs megjelenéséről illene értesíteni az előbb jelentkezőt.
APEH ellenőr... :kiraly:

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az, hogy ki mit mond telefonon, emailben az csak egy dolog.
A versenytárs megjelenéséről azért illene értesíteni az előbb jelentkezőt. Ez lenne az etikai minimum.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Már eszembe jutott, így akar adatokhoz jutni, talán APEH ellenőr?.... :lol!:
Fura párosítás lenne.Adó ellenőr és adó elkerülő.
 
Nem hiába szóltam rá többször is,hogy az ámokfutását fejezze be.
Az éremnek is két oldala van.Arról papolt,hogy mekkora kár érte,mert el kellett adnia a hangfalát.Ahogy nézem,azóta ez még 2-szer előfordult.

Avatar
pi61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2007.12.13., csüt. 07:15
Értékelés: 32

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pi61 »


Én is jártam már pórul, nem is oly rég, és mentem tovább. Amúgy megértelek, de mégsem ez a legnagyobb tragédia ebben az országban. Mondom, mint írtam csak felvállaltam az ördög ügyvédje szerepét. De nem szeretnék itt tovább hangoskodni. Gondolom most már mindenki ért mindent.
Én is megyek tovább, csak gondoltam megírom, hátha mást nem tud megszívatni legközelebb...

Nekem is van egy furcsa sztorim Szkeptikussal, a megbeszélt időpontban ott köröztem a megadott cím körül, míg Szkeptikus mobilja elérhetetlen volt, később arra hivatkozott, hogy elromlott a telefonja. Majd postázta a címemre a dugókat. Nem írnám meg, ha nem köszönt volna vissza ugyanez a sztori itt vmelyik oldalon. Már eszembe jutott, így akar adatokhoz jutni, talán APEH ellenőr?....

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Red75 »


Hát mondjuk név nélkül, már nekem is volt egy pár tuti vevőm, aki holnap biztos jelentkezik...
 
Nálam az a recept, hogy az kapja meg a terméket, aki előbb jelentkezik személyesen. Az, hogy ki mit mond telefonon, emailben az csak egy dolog.

Nálam is ezekből a vevőkből, már volt vagy egy tucat. Aki valóban eljön az hatalmas előnnyel bír a telefonos "most indulok"-kal szemben. :lol!:
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5710
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »


 
Nálam az a recept, hogy az kapja meg a terméket, aki előbb jelentkezik személyesen. Az, hogy ki mit mond telefonon, emailben az csak egy dolog.

Hát nekem is volt már olyan vevőm aki "másfél óra múlva ott vagyok,ülök be kocsiba"-máig nem értek ide-bár ilyenek miatt én még nem buktam el sem eladást,sem vételt.Az biztos,hogy az éremnek két oldala van.Nekem egy a fontos-minden körülmény között korrektnek lenni-ha a szavamat adtam,hát betartom.Ezt pedig ugyanúgy elvárom mástól.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”