Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Barco RLM-W8 projektor értékbecslés

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Lezárt
Avatar
Gyulai D.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2019.11.26., kedd 14:51
Értékelés: 57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Barco RLM-W8 projektor értékbecslés

Hozzászólás Szerző: Gyulai D. »

Szia,

Alapvetően ez jó gép! Mi adtunk el egyett itthon egy forumos kollégának és tudomásom szerint azóta boldogan használja.
Viszont!!! ha tényleg olyan állapotban van ahogy leirod akkor nem ér meg ennyi pénzt. ha a kép el van szineződve az simán lehet DMD hiba márpedig nem lehet minden sarki boltban kapni DLP9000-es chipsetet.

Ha nála jobb gépek is érdekelnek kb ezen az áron akkor nézegesd a hirdetéseinket. van Projection Design (Barco) F35 pl... ez nativ 2560x1600p vagy FL32 ez Led-es 1920x1200p gép Nativ DCI-P3 szintér nagy fényerő és nincs szivárvány...
De vannak más PD avagy Barco gépek is amiket érdemes nézegetni. (az FL32 ugyan az a képalkotó chip mint az RLM-W8-ban)

Remélem tudtam segiteni.


Dominik
Denon AVR 3803
DIY 5.1 szett
T.amp E-400 szuboknak
Barco FS35IR wqxga
100" 1.1gain DIY Peroni vászon
HTPC + MadVR

Avatar
Infiniti360
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2022.01.12., szer. 19:13
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Komárom

Barco RLM-W8 projektor értékbecslés

Hozzászólás Szerző: Infiniti360 »

Sziasztok!
Ebayen nézegettem a fentebb említett típusból normálisabb állapotú darabokat, viszont nagyon kevés infó van róluk. Keresgettem, de magyarországon tudomásom szerint még nem volt használtan eladva belőlük (sem a W6 -osból, sem a W12-ből). Ebayen európában egy darab van eladó németországban 1400 euró körül, viszont 25000 órával, ütött-kopott külsővel és elszíneződött képpel (annyira nem vagyok benne a projektorokban, de azt gondolnám, hogy valamilyen szűrő, vagy lencse van megpörkölődve a fényalagútban). Ebben a német gépben egy R9832744 típusú lencse van, aminek az MSRP -ját kibányásztam, hogy 3750 dollár volt 2010-2013 körül. Amit néztem az USA-ban van egy R9832742 típusú lencsével aminek az MSRP-ja 4000 dollár volt, maga a gép pedig objektív nélkül kb. 25000 dollár volt.
A projektor adatai itt megtalálhatók: https://www.projectorcentral.com/Barco-RLM-W8.htm
Remélhetőleg tudtam ezzel segíteni.
Ennyit tudtam összeszedni, az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mennyiért tudnám Magyarországon eladni, ha arra kerülne a sor? Nem igazán szeretném drágán megvenni, hogy aztán itthon több százezret bukjak rajta, ha eladásra kerül a sor.

Lezárt

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”