Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Szerintem valami túlságosan drága

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Alex_Aston írta:
2023.02.13., hétf. 20:04
Hogy mennyiiii? Ha MKII KIS modell lenne, akkor talán érne ennyit.
Pedig én ugye elfogult vagyok, de ez azért szerintem túlzás.

viewtopic.php?f=32&t=187095
Korábban(2-3éve) sokan figyelmeztettek itt arra, hogy pl. a Hifishark-ot ne tekintsük feltétlen mérvadónak, mert idehaza mások a viszonyok, másabb a fizetőképes kereslet, mint nyugaton. Azok az árak idehaza nem lehetnek mérvadóak.
Nos mára az figyelhető meg, hogy a hazai használt hifi árképzése beérte a Hifishark-on találhatókat, sőt némely esetben túl is szárnyalta azt.
Pedig a fent említett viszonyok nem igen változtak.
Ez az általad likelt hírdetés is jó példa erre.
Van egy saját példám is, a HifiPiac aprón kínálnak egy nevezzük úgy hifi kiegészítőt, amit szándékomban állna megvásárolni, de mielőtt felvettem volna az eladóval a kapcsolatot, kicsit szétnéztem a nagyvilágban, hogy mennyiert is mérik úgy általaban a hasznalt piacon ezt a "kütyüt".
Hát arra jutottam, hogy a Hifishark-on talált ajánlatok(13db) mindegyikénél magasabb áron kínálják ezt az eszközt a HFP aprón.
Így nem vettem fel az eladóval a kapcsolatot...
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Hogy mennyiiii? Ha MKII KIS modell lenne, akkor talán érne ennyit.
Pedig én ugye elfogult vagyok, de ez azért szerintem túlzás.

viewtopic.php?f=32&t=187095
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

mishow írta:
2023.02.10., pén. 07:27
nightyka írta:
2023.02.09., csüt. 22:21
Ez lenne pontosan? Luxury edition?
https://m.aliexpress.com/item/326720437 ... 76b30aef49
A fotó láthatóan ugyanaz, még a csempén tükröződő szomszéd ház is stimmel ;)
A hátuljáról is netes a kép, azért oár saját fotó jobban meghozná a vételi kedvet gondolkodik.gif
Ez esetben viszont ez nepperkedés, nemde? Újonnan 205e Ft körül érkezik az oldal szerint ez most Magyarországra, itt meg jóval többért hirdeti az eladó. gondolkodik.gif
Csak a Marantz! :-D

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: William »

Helyesen: A Marantzot ajánlják sztereora is.
Nekem egy jó hibrid kell mert nem akarok hangfalkábeleket ki és be dugdosni.
NAD T778

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: William »

Gondolkozom egy 8K-s Marantz-on. Valahogy a Marantz jobban jelen van mint a PIO.
A MArantz-ot ajánják sztereora is.
NAD T778

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Pioneer VSX-LX505 Elite AVR 9.2ch HDMI 2.1 8K Dirac Dolby Atmos/DTS:X, 1 hónapos

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

William írta:
2023.02.09., csüt. 15:51
Mennyibe került újonnan?
A második tesztben ott az új ára de ha körbenézel találsz egy pár helyen ennyiért...
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

Re: Pioneer VSX-LX505 Elite AVR 9.2ch HDMI 2.1 8K Dirac Dolby Atmos/DTS:X, 1 hónapos

Hozzászólás Szerző: William »

Mennyibe került újonnan?
NAD T778

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5708
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Audia Flight Three S sztereó erősítő

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Szgaborsz6 írta:
2023.02.02., csüt. 18:39
Az új ára több lett 100e-el, így a használt ára is több lett 120e-el. Vajon mi lesz ha már nem lehet újonnan kapni?
Csak azért érdekel, mert az én hangfalamat már nem árulják boltban.
Ezzel nyertél is 1 hét pihenőt.
viewtopic.php?p=2759456#p2759456
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Szgaborsz6
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 295
Csatlakozott: 2020.07.14., kedd 08:05
Értékelés: 39

Re: Audia Flight Three S sztereó erősítő

Hozzászólás Szerző: Szgaborsz6 »

Az új ára több lett 100e-el, így a használt ára is több lett 120e-el. Vajon mi lesz ha már nem lehet újonnan kapni?
Csak azért érdekel, mert az én hangfalamat már nem árulják boltban.

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 332
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

balage30 írta:
2023.01.31., kedd 11:15
Nem értem, hogy a NAD miért nem népszerű hazánkban, pedig számomra kiemelkedik a többi közkedvelt márka közül.
Én életemben 3 NAD erősítőt birtokoltam. Őszintén. Az összes szervízes volt. Mondjuk 2 használt és 1 új volt az arány.
Az olcsóbbik fajtákból. Attól még a drágább széria lehet jó és hibamentes természetesen. Sajnos rossz szájíz nálam marad.
Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Avatar
balage30
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2015.03.23., hétf. 11:11
Értékelés: 8

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: balage30 »

Lehet, én indítottam el a beszélgetést ebbe az irányba, de nem a NAD M25 minőségét vitattam.

A NAD M25 az általam eddig hallott legjobb hangú 7 csatornás végfok és az értéke is bőven fölötte van szinte az összes itt hirdetett cuccnak. Nekem is volt pár évig, nagyon szerettem, de pár hónapja eladtam és visszavágyom kissé. Ha lesz egy alkalmi vétel, mint pár hónapja, akkor bele is vágok. Sajnos arról a NAD trióról lemaradtam egy hétvégi elfoglaltság miatt és a hirdetés sincs már fent az avx-en, hogy linkelni tudjam. Ha jól emlékszem a szett 600-700e között volt valahol, a végfokot pedig 450-be kaptam volna meg külön.

Összegezve, nem ez a végfok drága, hanem az volt alkalmi vétel. (Remélem, hogy nem az van most tovább értékesítve, mert az nem illene bele ebbe a fórumba.) A sajátomat is 600e felett adtam el, igaz azt pár éve én csomagoltam ki először, addig egy raktárban pihent.

Még egy gondolat. Nem értem, hogy a NAD miért nem népszerű hazánkban, pedig számomra kiemelkedik a többi közkedvelt márka közül. Ezért is vásárolok az utóbbi pár évben csak NAD terméket. NAD M2, M50, M17, M27, M32, M15HD, M25.

Avatar
frankoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2014.09.15., hétf. 21:36
Értékelés: 147

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: frankoo »

Kicsit értetlenül állok a dolog mellett, tulajdonképpen neked mi a bajod??? Miért kellene nekem annyiért adnom valamit, amit valaki 2,5 évvel ezelőtt ennél olcsóbban adott (nem sokkal) ráadásul ha igaz, hogy hibás volt akkor meg pláne... Én pár hónappal ezelőtt láttam ilyen szettet 800 felett árulták. Akkor ő is menjen a ...-ba?
Nyugodj meg neked nem kell a cucc, megértettem! Talán más megveszi, talán nem. Ha nem - veszek megint egy állványt ami elbírja és félreteszem, ahogy azt az utóbbi időben tettem - vagy elajándékozom! Hátha tudok valakinek örömet okozni! ;)

Peace!
William írta:
2023.01.29., vas. 20:03
Tessék?
Mi az, hogy nem tudok semmit? A hirdetésnél oda volt írva, hogy hibás?
Tehát akkor épp az eladó szavát kellene kétségbe vonni aki ELHALLGATTA, hogy hibás!
Te ne beszélj hülyeségeket. Teljesen nonszensz amit írsz.


Az hogy számodra mi evidens, az itt nem számít. Addig nem kell más szavát kétségbe vonni, amig nem tudsz semmit. Te vagy az aki hülyeségeket írt és másokat hülyézel. Először magadba keresd a hibát, mert van bőven.
[/quote]
www.nanoenergizer.hu
Mozi: Zidoo - Optoma 4K - ARCAM AV40 - Sunfire Grand Cinema X2 - Klipsch THX Ultra2 7.2.4
Audio 1: Roksan Blak - XTZ 100.49 Divine - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV
Audio 2: Carver CT7 - Forté Audio - Sonofer SF6 - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV





 

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: William »

Tessék?
Mi az, hogy nem tudok semmit? A hirdetésnél oda volt írva, hogy hibás?
Tehát akkor épp az eladó szavát kellene kétségbe vonni aki ELHALLGATTA, hogy hibás!
Te ne beszélj hülyeségeket. Teljesen nonszensz amit írsz.


Az hogy számodra mi evidens, az itt nem számít. Addig nem kell más szavát kétségbe vonni, amig nem tudsz semmit. Te vagy az aki hülyeségeket írt és másokat hülyézel. Először magadba keresd a hibát, mert van bőven.
[/quote]
NAD T778

Exclusive
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2013.04.16., kedd 08:14
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: Exclusive »

William írta:
2023.01.29., vas. 19:51
Egy olyan hirdetésnél ahol nincs oda írva, hogy hibás, az számomra evidens, hogy hibátlanul működik!
Minden hirdetésnél meg kellene kérdezni, MINDENT, hogy MINDENT tudjak?
Nem TE vagy a legélesebb kés a fiókban, az már biztos!

Exclusive írta:
2023.01.29., vas. 19:47
Ha nem tudsz valamit, akkor először kérdezzél. :D
Képzeld el, hogy pótméter hibás volt. Ha nem vagy tisztában a tényekkel, akkor kérdezd meg az eladót és majd azután vond kétségbe más állítását!
Honnan veszed, hogy az a végfok 15 éves volt?
Ne találj ki plusz dolgokat, ha nem vagy képben.
William írta:
2023.01.29., vas. 19:19
Hibás volt? A hirdetésben szó sincs róla. Ne találj ki plusz dolgokat.
Mikori a végfok? Hány éves? Kb. 15 körül van.
Biztos vagyok benne, hogy ennyi idő alatt minden alkatrésze gyári adatokat produkál......
Szerinted ennyi idő alatt a KONDIK csak egyre jobbak lesznek benne?....
Ez nem egy jó bor vagy antikvitás.....


Az hogy számodra mi evidens, az itt nem számít. Addig nem kell más szavát kétségbe vonni, amig nem tudsz semmit. Te vagy az aki hülyeségeket írt és másokat hülyézel. Először magadba keresd a hibát, mert van bőven.

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: William »

Egy olyan hirdetésnél ahol nincs oda írva, hogy hibás, az számomra evidens, hogy hibátlanul működik!
Minden hirdetésnél meg kellene kérdezni, MINDENT, hogy MINDENT tudjak?
Nem TE vagy a legélesebb kés a fiókban, az már biztos!

Exclusive írta:
2023.01.29., vas. 19:47
Ha nem tudsz valamit, akkor először kérdezzél. :D
Képzeld el, hogy pótméter hibás volt. Ha nem vagy tisztában a tényekkel, akkor kérdezd meg az eladót és majd azután vond kétségbe más állítását!
Honnan veszed, hogy az a végfok 15 éves volt?
Ne találj ki plusz dolgokat, ha nem vagy képben.
William írta:
2023.01.29., vas. 19:19
Hibás volt? A hirdetésben szó sincs róla. Ne találj ki plusz dolgokat.
Mikori a végfok? Hány éves? Kb. 15 körül van.
Biztos vagyok benne, hogy ennyi idő alatt minden alkatrésze gyári adatokat produkál......
Szerinted ennyi idő alatt a KONDIK csak egyre jobbak lesznek benne?....
Ez nem egy jó bor vagy antikvitás.....

Exclusive írta:
2023.01.29., vas. 19:00


Azt a processzort azért adták ajándékba, mert hibás volt.
Végfok esetében semmit nem jelent, hogy hány éves ha műszakilag rendben van.
Az sem jelent semmit, hogy az Nad M28-nak van XLR bemenete, mert attól még leszerepelt az Nad M25 mellett és ez számít. Ráadásul pont a sztereó hangja volt meglepően gyenge az M25-höz képest.
Én hallottam a két erősítőt egymás mellett és ha neked is lesz alkalmad rá, akkor majd te is ezt fogod tapasztalni. Nagyon nehéz az M25 mellé olyan 7 csatornás végfokot rakni, ami felveszi vele a versenyt. Egyszerre a hét csatornán folyamatosan képes leadni a 220W teljesítményt elképesztő minőségben. Erre csak a több milliós hasonló felépítésű prémium végfokok képesek.
Ez a végfok 600 ezerért hihetetlen jó áron van.
NAD T778

Exclusive
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2013.04.16., kedd 08:14
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: Exclusive »

William

Ha nem tudsz valamit, akkor először kérdezzél. :D
Képzeld el, hogy pótméter hibás volt. Ha nem vagy tisztában a tényekkel, akkor kérdezd meg az eladót és majd azután vond kétségbe más állítását!
Honnan veszed, hogy az a végfok 15 éves volt?
Ne találj ki plusz dolgokat, ha nem vagy képben és ne oszd az észt.
William írta:
2023.01.29., vas. 19:19
Hibás volt? A hirdetésben szó sincs róla. Ne találj ki plusz dolgokat.
Mikori a végfok? Hány éves? Kb. 15 körül van.
Biztos vagyok benne, hogy ennyi idő alatt minden alkatrésze gyári adatokat produkál......
Szerinted ennyi idő alatt a KONDIK csak egyre jobbak lesznek benne?....
Ez nem egy jó bor vagy antikvitás.....

Exclusive írta:
2023.01.29., vas. 19:00
William írta:
2023.01.28., szomb. 20:13
Nem az árat kritizálom de mint egy korábbi hirdetésben is szerepeltek ezek darabok és ott ráadásul "ajándékba" adták a processzort, jóval alacsonyabb áron mint most a hirdetésben szereplő ár.

A processzor felett eljárt az idő.

A végfok rendben van de ez sem mai darab.
Az eladó által megemlített M28-ban XLR bemenetek is vannak és azért nem ugyan az a kettő ha már sztereo-ról IS beszélünk....
Azt a processzort azért adták ajándékba, mert hibás volt.
Végfok esetében semmit nem jelent, hogy hány éves ha műszakilag rendben van.
Az sem jelent semmit, hogy az Nad M28-nak van XLR bemenete, mert attól még leszerepelt az Nad M25 mellett és ez számít. Ráadásul pont a sztereó hangja volt meglepően gyenge az M25-höz képest.
Én hallottam a két erősítőt egymás mellett és ha neked is lesz alkalmad rá, akkor majd te is ezt fogod tapasztalni. Nagyon nehéz az M25 mellé olyan 7 csatornás végfokot rakni, ami felveszi vele a versenyt. Egyszerre a hét csatornán folyamatosan képes leadni a 220W teljesítményt elképesztő minőségben. Erre csak a több milliós hasonló felépítésű prémium végfokok képesek.
Ez a végfok 600 ezerért hihetetlen jó áron van.

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: William »

Az a bajom, hogy mindenki írja a hülyeséget az eladó termékkel kapcsolatban.
Ez egy fórum, ne legyek már leb...va azért mert írok.
Az árral azért volt bajom mert valótlant állított az eladó.
Ezzel az inflációs dumával meg ki van a ......

Itt fejeztem be a témát.

tonee73 írta:
2023.01.29., vas. 19:27
William írta:
2023.01.29., vas. 19:19
Hibás volt? A hirdetésben szó sincs róla. Ne találj ki plusz dolgokat.
Mikori a végfok? Hány éves? Kb. 15 körül van.
Biztos vagyok benne, hogy ennyi idő alatt minden alkatrésze gyári adatokat produkál......
Szerinted ennyi idő alatt a KONDIK csak egyre jobbak lesznek benne?....
Ez nem egy jó bor vagy antikvitás.....


Nem értelek, mi a cél? Meg szeretnéd venni, vagy csak az árral van bajod?
Ha az utóbbi, akkor itt folytasd légy szíves:
viewtopic.php?f=60&t=142626
NAD T778

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: William »

Hibás volt? A hirdetésben szó sincs róla. Ne találj ki plusz dolgokat.
Mikori a végfok? Hány éves? Kb. 15 körül van.
Biztos vagyok benne, hogy ennyi idő alatt minden alkatrésze gyári adatokat produkál......
Szerinted ennyi idő alatt a KONDIK csak egyre jobbak lesznek benne?....
Ez nem egy jó bor vagy antikvitás.....

Exclusive írta:
2023.01.29., vas. 19:00
William írta:
2023.01.28., szomb. 20:13
Nem az árat kritizálom de mint egy korábbi hirdetésben is szerepeltek ezek darabok és ott ráadásul "ajándékba" adták a processzort, jóval alacsonyabb áron mint most a hirdetésben szereplő ár.

A processzor felett eljárt az idő.

A végfok rendben van de ez sem mai darab.
Az eladó által megemlített M28-ban XLR bemenetek is vannak és azért nem ugyan az a kettő ha már sztereo-ról IS beszélünk....
Azt a processzort azért adták ajándékba, mert hibás volt.
Végfok esetében semmit nem jelent, hogy hány éves ha műszakilag rendben van.
Az sem jelent semmit, hogy az Nad M28-nak van XLR bemenete, mert attól még leszerepelt az Nad M25 mellett és ez számít. Ráadásul pont a sztereó hangja volt meglepően gyenge az M25-höz képest.
Én hallottam a két erősítőt egymás mellett és ha neked is lesz alkalmad rá, akkor majd te is ezt fogod tapasztalni. Nagyon nehéz az M25 mellé olyan 7 csatornás végfokot rakni, ami felveszi vele a versenyt. Egyszerre a hét csatornán folyamatosan képes leadni a 220W teljesítményt elképesztő minőségben. Erre csak a több milliós hasonló felépítésű prémium végfokok képesek.
Ez a végfok 600 ezerért hihetetlen jó áron van.
NAD T778

Exclusive
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2013.04.16., kedd 08:14
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: Exclusive »

William írta:
2023.01.28., szomb. 20:13
Nem az árat kritizálom de mint egy korábbi hirdetésben is szerepeltek ezek darabok és ott ráadásul "ajándékba" adták a processzort, jóval alacsonyabb áron mint most a hirdetésben szereplő ár.

A processzor felett eljárt az idő.

A végfok rendben van de ez sem mai darab.
Az eladó által megemlített M28-ban XLR bemenetek is vannak és azért nem ugyan az a kettő ha már sztereo-ról IS beszélünk....
Azt a processzort azért adták ajándékba, mert hibás volt.
Végfok esetében semmit nem jelent, hogy hány éves ha műszakilag rendben van.
Az sem jelent semmit, hogy az Nad M28-nak van XLR bemenete, mert attól még leszerepelt az Nad M25 mellett és ez számít. Ráadásul pont a sztereó hangja volt meglepően gyenge az M25-höz képest.
Én hallottam a két erősítőt egymás mellett és ha neked is lesz alkalmad rá, akkor majd te is ezt fogod tapasztalni. Nagyon nehéz az M25 mellé olyan 7 csatornás végfokot rakni, ami felveszi vele a versenyt. Egyszerre a hét csatornán folyamatosan képes leadni a 220W teljesítményt elképesztő minőségben. Erre csak a több milliós hasonló felépítésű prémium végfokok képesek.
Ez a végfok 600 ezerért hihetetlen jó áron van.

Avatar
frankoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2014.09.15., hétf. 21:36
Értékelés: 147

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: frankoo »

Ráadásul ez nem is ugyanaz a szett, az enyém fóliás! De mindegy is, mert hogy 2020. júliusában mi volt, meg mi van 2023. év elején nem egészen ugyanaz! De reklamálhatsz a közértben, az autókereskedőnél vagy az ingatlanosnál is! :D

William írta:
2023.01.29., vas. 14:19
Erre azért még reagálnék:

viewtopic.php?t=148040

frankoo írta:
2023.01.28., szomb. 20:50
Annyit hozzá tennék, hogy én ugyan meg nem említettem meg az M28-at, illetve az tuti fix, hogy jóval kedvezőbb áron nem volt fent elő-végfok páros! ;) Volt hirdetve egy 3-as szett és egy végfok külön - amiről én tudok!
Ja igen és még valami! Egyre inkább afelé hajlok, hogy egyben adjam el a 3 készüléket, így pedig 700 ezer forint alatt vihető az egész szett!
www.nanoenergizer.hu
Mozi: Zidoo - Optoma 4K - ARCAM AV40 - Sunfire Grand Cinema X2 - Klipsch THX Ultra2 7.2.4
Audio 1: Roksan Blak - XTZ 100.49 Divine - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV
Audio 2: Carver CT7 - Forté Audio - Sonofer SF6 - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV





 

Avatar
frankoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2014.09.15., hétf. 21:36
Értékelés: 147

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: frankoo »

Na ezt nem tudtam, de ha jól látom 2,5 évvel ezelőtt volt. Mennyi volta azóta az infláció? Ja és én nem a hirdetőtől vettem! ;) :smile53:

William írta:
2023.01.29., vas. 14:19
Erre azért még reagálnék:

viewtopic.php?t=148040

frankoo írta:
2023.01.28., szomb. 20:50
Annyit hozzá tennék, hogy én ugyan meg nem említettem meg az M28-at, illetve az tuti fix, hogy jóval kedvezőbb áron nem volt fent elő-végfok páros! ;) Volt hirdetve egy 3-as szett és egy végfok külön - amiről én tudok!
Ja igen és még valami! Egyre inkább afelé hajlok, hogy egyben adjam el a 3 készüléket, így pedig 700 ezer forint alatt vihető az egész szett!
www.nanoenergizer.hu
Mozi: Zidoo - Optoma 4K - ARCAM AV40 - Sunfire Grand Cinema X2 - Klipsch THX Ultra2 7.2.4
Audio 1: Roksan Blak - XTZ 100.49 Divine - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV
Audio 2: Carver CT7 - Forté Audio - Sonofer SF6 - XTZ 99W12.16 - Sansui SR-222MKV





 

Avatar
William
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2010.03.12., pén. 18:13
Értékelés: 261

Re: Nad M15 és M25 7.2 csatornás proc + végfok

Hozzászólás Szerző: William »

Erre azért még reagálnék:

viewtopic.php?t=148040

frankoo írta:
2023.01.28., szomb. 20:50
Annyit hozzá tennék, hogy én ugyan meg nem említettem meg az M28-at, illetve az tuti fix, hogy jóval kedvezőbb áron nem volt fent elő-végfok páros! ;) Volt hirdetve egy 3-as szett és egy végfok külön - amiről én tudok!
Ja igen és még valami! Egyre inkább afelé hajlok, hogy egyben adjam el a 3 készüléket, így pedig 700 ezer forint alatt vihető az egész szett!
NAD T778

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5708
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Audioquest Gibraltar 2.5m

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

eszeky írta:
2023.01.29., vas. 10:21
https://kabel-csatlakozo.arukereso.hu/a ... zz-felelek
Nem akarok üzletet rontani, de ez, hogy van?
Így van:
Képernyőfelvétel (171).jpg
Képernyőfelvétel (171).jpg (200.93 KiB) Megtekintve 2164 alkalommal
Tehát 1 (azaz egy) folyóméter 23900 ft.
Az ártollkodás következtében pedig egy hetet pihensz:
viewtopic.php?p=2759456#p2759456
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
eszeky
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015.03.06., pén. 14:59
Értékelés: 10
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Audioquest Gibraltar 2.5m

Hozzászólás Szerző: eszeky »

https://kabel-csatlakozo.arukereso.hu/a ... zz-felelek
Nem akarok üzletet rontani, de ez, hogy van?

Online
Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Ezek is jók:
viewtopic.php?f=32&t=185895
Azt sem tudja kié volt, semmi köcöllék, de azért emeli 120e-rel az árát, mert a boltban felment 100e-rel az új, 3év garanciás, csilli-villi állapotúnak az ára.


viewtopic.php?f=33&t=185270
Ez is csak 190e-rel kerül többe.

Biztosan sokan erre vártak és már rohannak is megvenni őket jóval drágábban. Nem vagyunk egyformák, de azért mégis ennyire fillértb.szni.... :smile30:

Pár napja/hete írta itt valaki, a házi-mozi, dvd/cd/bd ...stb megy ki a divatból és egyre olcsóbbak a használt készülékek, meg hogy az általam akkor linkelt jfogás irreális árai itt avx-en nem mérvadóak, éééés tényleg:
viewtopic.php?f=31&t=186114

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”