Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Lcd, Led, Oled TV-k

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: tsc »


No ez dícséretes (mármint hogy megrendelted...). Majd várjuk a beszámolót. Hol rendelted egyébként?
A 300e-esnél is írtak garit, de valszeg csak ilyen "nepperi becsületszóra megjavítják ha gond van" tipusú gari.

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: momba »


Sony KLV-S32A10E (kb. 340e ez rendes garanciás ár, a 300e szerintem nem az) ebben már van HDMI és D-Sub. A panel válaszideje 8ms!!! aminél jobbat bár lehet csinálni, de nem érdemes. Ha minden igaz a kontrasztaránya 1000:1 ez is elég jó adat. Fényerő: 480 cd/m2. Paneltípus adatot még nem találtam, de az ismert adatok alapján lehet, hogy P-MVA vagy S-PVA LCD van benne.
 
Én megrendeltem. Egész jó a képe persze gyengébb forrást a CRT-k jobban tolerálják, de ennek nagyobb a felbontása (HDTV) és nincs geometria hibája. Láttam rajta Blue Ray Disc-es anyagot és tökéletes volt.
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: tsc »


Ma megnéztem ezt:
 
Sony KLV- S32A10E
 
Egyelőre ő a befutóm. Normális forrásból hajtva gyönyörű képe van (lemásztak róla a dolgok..), a Média Maktban vizslattam, de megvenni nem ott venném (mert hülye azért nem vagyok ApróNeten 3xx e Ft (300-ért is volt már). 8 msec-es válaszidő, elég jó kontraszt. HDMI bemenet. Hmmm...?

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: tsc »

Szerintem csak a beszerzési forrás változó, azért ingadoznak az árak. PL. a lentebb írt Sony tv-t épp ma árazták be a szegedi MM-ban valami 440e -re. ApróNet-en meg már 300-ért is láttam, szintén újonnan. De szerintem ugyanaz a két készülék, csak a forrás, haszonkulcs, és persze a garanciális feltételek mások.

Vendég

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
engem a panasonic LCD tv-i érdekelnének, sok jót hallottam róluk, a design is nagyon tetszik és most gondolkozom hogy beszerzek egy HD-s típust. Böngésztem kicsit a neten, és a következő modellt néztem ki: TX-32LX500
 
viszont nagyon nagy szórás van az árban netszerte, 70-80 ezerrel is ingadoznak az árak, vajon nem butítottak valamiben az olcsóbbak?
 
akinek van némi tapasztalata a pana LCD-kkel, az légyszi írjon.. köszi
 
sziasztok

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: tsc »


Az én kérdésem, hogy létezik e 4:3-as képarányú LCD tv 70cm körüli képátlóval?
Lehet, de én még magyar boltban nem láttam.
 
Meg érdekes módon, még 21 colosat sem, ami nem 640x480-as volt.

Vendég

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én a toshiba és jvc lcd-tvkről szeretnék tapasztalatokat és véleményeket.

Avatar
TeddyBeer
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 11:32
Értékelés: 0

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: TeddyBeer »

Az én kérdésem, hogy létezik e 4:3-as képarányú LCD tv 70cm körüli képátlóval?

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: tsc »


Létrehoztam egy önálló topicot az LCD tv-knek, hogy ne offoljátok szét a Plazma TV topicot.
 
 
Első kérdés, melyik a jobb:
 
- Sony KLV- S32A10E
 
vagy
 
- Samsung LW32A33
 
 
?
 
Mindkettő úgy 300-320e környékén mozog az Apróneten.

Válasz küldése

Vissza: “Tv, plazma, lcd és projektor”