Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!A mostani Cora katalógusban van egy tv, konkrétan egy Samsung SP43T8HLX tipusú 107cm-es projektoros tv 200k-ért. Ez szerintetek mennyire éri meg, milyen minőség ez? Kerestem róla a neten, de nemigazán találtam semmi hasznosat.
Esetleg valami hasonló árkategóriájú tv-t tudnátok ajánlani?

Hello! A helyedben inkább az SP43T8HEX/XEC változatát nézném meg, többet tud:PIP,DNIe képjavító(tényleg javít),automatikus hangerő(minden csatorna egyformán szól,stb.Az enyémet 230 ezerért vettem+belealkudtam a jobbik hangot, ami mindegyikbe benne van,csak nincs aktiválva(500-600ezres gépekbe adják).Próbálj, elektropont vagy euronics-üzletekbe körül nézni,én tudtam alkudni. Jó keresgélést.

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
A mostani Cora katalógusban van egy tv, konkrétan egy Samsung SP43T8HLX tipusú 107cm-es projektoros tv 200k-ért. Ez szerintetek mennyire éri meg, milyen minőség ez? Kerestem róla a neten, de nemigazán találtam semmi hasznosat.
Esetleg valami hasonló árkategóriájú tv-t tudnátok ajánlani?

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


tanácsoljatok valamit! 


Ennyiért vegyél egy falra vetítős DLP-s projit és azon mozizz, a plazmán meg nézd a hireket, és a hasonlóan fontos dolgokat... vagy ne nézd..

Avatar
Donor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.04.27., szer. 11:43
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Donor »


Szeva mindenkinek! 
A csepeli thomson-diszkontban már 5 kilóért odaadják az 50' DLP projit, csak azt nem tudom várjak-e még vele.
Ennek a tipusnak elég nagy az áresése karácsony óta. Meddig mehet még lejebb az ára?
Ott azt mondták, hogy mostanában nem nagyon lesz olcsóbb.
(én is ezt mondanám)
Mindenképpen szertnék egy ilyet, mert szerintem nagyon nagy mutatvány egy ilyen TV a nappaliban. Bár ettől az üzemóra mizériától egy picit félek, mennyi lesz majd egy izzó és mikor sz..ik be?
Ekkora képméretben és minőségben van valami másik megoldás?
Nehogy a plazmát mondjátok, mert két éve azt nézem -igaz használtan vettem,most kb 4-5 éves, lehet hogy ezért- de ha sötétben nézem villog mint az állat.
 
tanácsoljatok valamit!
 
szevasztok

Hali!
 
Mostanában vettem én is Csepelen, nem a márkaboltban hanem a diszkontban (itt lehet alkudozni), akkor még 580 volt (550-ért odadták) . Igaz mondták, ha várok picit, nyáron még olcsobban tudják adni.
Így jártam.
Ezt nem tudod kivédeni mindennek esik az ára, nézd meg a plazmákat vagy az lcd-ket mibe kerültek tavaly!!! Na, az hogy örülhet aki akkor azt vette meg.
 
1.Döntsd el mennyit szánsz rá, hogy otthon ilyesmi cuccod legyen!
2. Válaszd ki a megfelelő típust
3. Keresd meg hol van a legjobb ajánlat: ár, gari, szállítás, stb.
(Ha úr vagy, a külföldről hurcibálást elfelejted)
4. Azonnal vedd meg és utána soha ne nézd megaz árakat!
 
Ha így teszel, boldog ember leszel!
 
U.I. nyugodj meg DLP proji a legjobb választás

Avatar
Rudi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:22
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Rudi »


Szeva mindenkinek!
 
A csepeli thomson-diszkontban már 5 kilóért odaadják az 50' DLP projit, csak azt nem tudom várjak-e még vele.
Ennek a tipusnak elég nagy az áresése karácsony óta. Meddig mehet még lejebb az ára?
Ott azt mondták, hogy mostanában nem nagyon lesz olcsóbb.
(én is ezt mondanám)
Mindenképpen szertnék egy ilyet, mert szerintem nagyon nagy mutatvány egy ilyen TV a nappaliban. Bár ettől az üzemóra mizériától egy picit félek, mennyi lesz majd egy izzó és mikor sz..ik be?
Ekkora képméretben és minőségben van valami másik megoldás?
Nehogy a plazmát mondjátok, mert két éve azt nézem -igaz használtan vettem,most kb 4-5 éves, lehet hogy ezért- de ha sötétben nézem villog mint az állat.
 
tanácsoljatok valamit!
 
szevasztok

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Itt kapsz 50DLY -t 489e -ért
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


HI
Sajos az nem fog menni.
Nekem egyébként nem 450 be hanem 490-be van ls 61-es, de ez csak úgy volt lehetséges hogy az egyik ismerősöm nagykerjéből vettem aki nem tett rá a Thomson-os árra egy fillért sem, egy másik cimbi meg vissza adta a Tré fát.
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Rudi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:22
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Rudi »


HiA tv-m köszöni jól van és holnap hozzák vissza.(serelco)
Ma tudatták velem telefonon hogy nem tudják beállítani úgyhogy visszahozzák holnap(volt értelme elvinni) még leveleznek a thomsonnal hogy nem lehet-e mégis szoftveresen beállítani aztán közlik velem is az eredményt ha nem lehet akkor megvizsgálják hogy szerintük belefér-e a tűréshatárba az eltérés és ha igen akkor ennyi ha nem akkor nem tudom mi lesz(talán kicserélik)
Megnézték több ilyen tv-n a képet és ugyanilyen szerintük(az apámé is)
Amúgy nem is olyan veszélyes kb 1 cm-t hajlik a kép közepe 140 cm -en a vízszintes síkhoz képest ha nem nézem közelről a pixeleket nem is látom, de azért jó lett volna ha tökéletes, de hát ennyi pénzért ez van.(valószínű)
Akkor érdemes kint venni ha jár a gari.
az 50-es 1800 eur körül van az 247Ft/eur=kb 445.000Ft itthon 600e
a 61-es 2350 eur 580.000Ft itthon 750e
mégha 30-ba is van az út (kaja pija benzin) akkor is megéri kimenni
bár nekem ennél is kevesebbe van és házhoz hozták és kifizetni is csak a jővő héten fogom, úgyhogy én nem megyek sehova.
Jó vásárlást
ui.:szerintem 450-et nagyon megér.............

Hi!
gondolkozom egy 130cm-es DLP projin. Én nem szeretnék utazgatni, meg egy picit félek is ettől az EU-s garanciától. segíts léci te hol vetted 450-ért.
 
bye
Rudi

Avatar
Donor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.04.27., szer. 11:43
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Donor »


Szia! 
Csepelen melyik diszkontban vásároltad meg végül a TV-t? Esetleg egy telefonszám?
 
Mennyire hallható nálad a "porszívó zaj", a Márkaboltban hallhatóhoz képest?
 
Üdv.
Tibor

Szeva!
 
Csepelen a THOMSON-DISZKONT-ban, telefont most hirtelen nem tudok, de nézd meg www.thomson-diszkont.hu
 
CSŐ,
Miki

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Hát, ha egy üvegesnek szólt a tulaj, akkor jó melléfogott! Nem is üveg...
DÉrdekes... tényleg mi lenne, ha egy sima tejüveggel vagy plexivel próbálkozna?
Életlen elmosódott kép?
Mennyi lehet egy ilyen vetítőfelület csere?

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Szia!
 
Csepelen melyik diszkontban vásároltad meg végül a TV-t? Esetleg egy telefonszám?
 
Mennyire hallható nálad a "porszívó zaj", a Márkaboltban hallhatóhoz képest?
 
Üdv.
Tibor

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


A terminál elektros fórumában ez a probléma jött elp:Sziasztok.A gyerek beverte a projectoros TV-t kalapaccsal.Van valami otletetek , mivel lehetne helyettesiteni a megrongalodott uvegfeluletet??


Hát, ha egy üvegesnek szólt a tulaj, akkor jó melléfogott! Nem is üveg...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Donor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.04.27., szer. 11:43
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Donor »


Sziasztok!
 
Én tegnap voltam Csepelen, a Márkaboltban az öregnél 50'DLP projit venni, nem nagyon volt képben, hablagyolt az üzemórákról meg a gariról.
Még mielőtt megvettem volna átmentem a Diszkontba (szintén Csepelen van). Nem kell megijedni a környezettől ez nem egy csili-vili pláza, ez egy raktáráruház egy ipartelepen. Fiatal srácok vanak az üzletben és úgy vettem észre értenek a dolgokhoz.
Mindent elmondtak a DLP technológiáról amit érdemes tudni, köztük a hátrányait is!!!Említettem nekik, hogy az EU-ban olcsóbb a cucc, megnézték neten, hogy mi az igazság, majd elkezdtek telefonálgatni, meglepetésemre szimpatikusan faragtak az árból.
Megalkudtunk!
A készüléket azonnal raktárról adták- kiszállítva, beüzemelve- és nem a DEMO-t mérték az arcomba.
Szerintem mindenki mérlegelje a külföldi vásárt. Még mielőtt megvennétek a sztrádamatricát Bécsig, nézzetek be Csepelre a srácokhoz!!!
Engem nem nagyon zavar a porszívó hang, a kép hajlását meg nem is látom, előre megmutatták mire számítsak így nem ért meglepetésként. Ebben a képméretben ennek van a legkirályabb képe a többi nem érdekel.
Próbáljátok ki a DVD-t összekötni component kábellel (ajándékba adták), nem hittem a szememnek.
Mindenkinek CSŐ!

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: pjotr »


A terminál elektros fórumában ez a probléma jött elp:
Sziasztok.A gyerek beverte a projectoros TV-t kalapaccsal.Van valami otletetek , mivel lehetne helyettesiteni a megrongalodott uvegfeluletet??


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Hi demoapo
AZ üzemóraszámlálót a szervíz menüben tudod megnézni:
kikapcsolt állapotban a készüléken nyomva kell tartani a vol- és prog- gombokat 10 másodpercig és amikor bekapcsol a szervízmenü jön be, a kép tetején a készülék üzemóra állásával, ha belépsz a lámpa menübe ott látni a jelenlegi lámpa óraállását, a geometry menüben tudod a képet pozicióját visszaállítani ahova szeretnéd.
Egyébként neked csináltak vmit a tv-vel a szervízben?
Mert nekem is elvitték 3 napra és semmit sem csináltak vele de legalább nem lett rosszabb.
nálam ez a homorúság kb 4-5 pixelnyi és a kép széleitől kb 20-20 cm re kezdődik a sarkok felé, és szerintem nem lehet semmilyen szoftveres beállítással eltüntetni mert egész egyszerűen rosszul helyezkedik el a vetítő egység
Ezek a buzi franciák hogy nem tudták rendesen belerakni a vetítőt az szinte hihetetlen és ráadásul nem egyedi hiba hanem tipushiba (minden készülék ilyen),
azért kiváncsi vagyok neked mik lesznek a fejlemények. Neked melyik tipus van?
Velem valami Tibor névű tag foglalkozott a serelco-nál, persze megoldás egyenlőre nincs.
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
Nekem is hasonló problémám van, mint Tibor69-nek. a kép két oldalt befelé homorodik. Hosszas balhézás után (Thomson Magyarország+Serelco) sikerült elérnem, hogy a gyártó küldött valami szoftverfrissítést, amivel orvosolható a jelzett probléma. Múlt héten elvitték a picinyemet, majd a mai napon vissza is hozták. Sajnos nem voltam itthon, ezért a gyermekeim vették át a készüléket. Hát barokkos túlzás lenne azt állítani, hogy a hibát elhárították, sőt. A kép most már nem csak homorú, hanem enyhén balra is eltolódott. Hívtam a Serelco fő mágusát, de lányos zavarában csak annyit mondott, hogy reggel keres telefonon, és majd küldd 1műszerészt, mert náluk vonal-vonal párhuzam volt a kép. Hát majd meglátjuk. Ha nem sikerül megoldaniuk kérdést, akkor vagy elviszik oda, ahová akarják és visszaadják a pénzemet, vagy a fogy.védőkhöz fordulok. Ja, írtak egy papírt még annak idején nekem, hogy a készülék hibás, cseréje jogos. Ez a vásárlástól számított 3. napon volt.
Más. Hol tudom megnézni, hogy égő hány órát ketyegett már, ill. szerintetek érdemes-e ehhez a készülékhez megvenni a Toshiba RD-XS52-es dvd felvevőt, melyet elláttak HDMI kimenettel. Ez a HDMI kimenet ugyan az, mint a tévén található DVI bemenet?

Avatar
Victorpictor
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2005.03.28., hétf. 20:26
Értékelés: 9

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Victorpictor »


Sziasztok! 
Lehet egy kérdésem? A minap vettem egy 42"-os projektoros Thomsont. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, szép képe van, érdekes módon antennáról elég jó minőségben nézhetők a csatornák, pedig sok helyen azt olvastam, hogy arra számítsak, hogy csak dvd-nél élvezhető a képminőség.
Nekem pont a dvd-zéssel van egy kis gondom. Film közben alig láthatóan, de azért észrevehetően fut egy halvány függőleges fehér csík balról-jobbra. Akkor is ha megállítom a képet. Meg mintha az alsó részen egy sávban valahogy 'zanzásabb' lenne a kép. Mondjuk az igaz, hogy noname kínai scart kábelt használok, ráadásul úgy, hogy a dvd nem direktbe a tv-re van kötve, hanem a videóba és onnan a tv-be. Lehet ez emiatt?

Nagyon is lehet! Ha a tv-n van még scart bemenet(biztos), a videót oda kösd be. A dvd-t tedd RGB-re, és abba az aljatba csatlakoztasd, amit tv kezelési ut. ajánl.

Köszi, ki fogom próbálni!

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


Sziasztok! 
Lehet egy kérdésem? A minap vettem egy 42"-os projektoros Thomsont. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, szép képe van, érdekes módon antennáról elég jó minőségben nézhetők a csatornák, pedig sok helyen azt olvastam, hogy arra számítsak, hogy csak dvd-nél élvezhető a képminőség.
Nekem pont a dvd-zéssel van egy kis gondom. Film közben alig láthatóan, de azért észrevehetően fut egy halvány függőleges fehér csík balról-jobbra. Akkor is ha megállítom a képet. Meg mintha az alsó részen egy sávban valahogy 'zanzásabb' lenne a kép. Mondjuk az igaz, hogy noname kínai scart kábelt használok, ráadásul úgy, hogy a dvd nem direktbe a tv-re van kötve, hanem a videóba és onnan a tv-be. Lehet ez emiatt?

Nagyon is lehet! Ha a tv-n van még scart bemenet(biztos), a videót oda kösd be. A dvd-t tedd RGB-re, és abba az aljatba csatlakoztasd, amit tv kezelési ut. ajánl.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Victorpictor
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2005.03.28., hétf. 20:26
Értékelés: 9

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Victorpictor »


Sziasztok!
 
Lehet egy kérdésem? A minap vettem egy 42"-os projektoros Thomsont. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, szép képe van, érdekes módon antennáról elég jó minőségben nézhetők a csatornák, pedig sok helyen azt olvastam, hogy arra számítsak, hogy csak dvd-nél élvezhető a képminőség.
Nekem pont a dvd-zéssel van egy kis gondom. Film közben alig láthatóan, de azért észrevehetően fut egy halvány függőleges fehér csík balról-jobbra. Akkor is ha megállítom a képet. Meg mintha az alsó részen egy sávban valahogy 'zanzásabb' lenne a kép. Mondjuk az igaz, hogy noname kínai scart kábelt használok, ráadásul úgy, hogy a dvd nem direktbe a tv-re van kötve, hanem a videóba és onnan a tv-be. Lehet ez emiatt?

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Hi
A tv-m köszöni jól van és holnap hozzák vissza.(serelco)
Ma tudatták velem telefonon hogy nem tudják beállítani úgyhogy visszahozzák holnap(volt értelme elvinni) még leveleznek a thomsonnal hogy nem lehet-e mégis szoftveresen beállítani aztán közlik velem is az eredményt ha nem lehet akkor megvizsgálják hogy szerintük belefér-e a tűréshatárba az eltérés és ha igen akkor ennyi ha nem akkor nem tudom mi lesz(talán kicserélik)
Megnézték több ilyen tv-n a képet és ugyanilyen szerintük(az apámé is)
Amúgy nem is olyan veszélyes kb 1 cm-t hajlik a kép közepe 140 cm -en a vízszintes síkhoz képest ha nem nézem közelről a pixeleket nem is látom, de azért jó lett volna ha tökéletes, de hát ennyi pénzért ez van.(valószínű)
Akkor érdemes kint venni ha jár a gari.
az 50-es 1800 eur körül van az 247Ft/eur=kb 445.000Ft itthon 600e
a 61-es 2350 eur 580.000Ft itthon 750e
mégha 30-ba is van az út (kaja pija benzin) akkor is megéri kimenni
bár nekem ennél is kevesebbe van és házhoz hozták és kifizetni is csak a jővő héten fogom, úgyhogy én nem megyek sehova.
Jó vásárlást
ui.:szerintem 450-et nagyon megér.............
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Erre a Thomson készülékre is érvényes az EU garancia tudtam meg a Serelco Kft-től (hivatalos Thomson márkaszerviztől). Az EU garancián belül ha én Ausztriában vásárolom a készüléket (ezt számlával bizonyítani kell) akkor erre a készülékhez is ugyan az a garanciális szolgáltatás jár mintha itthon vettem volna. Jelen esetben 1 év helyszíni garancia és a lámpára 6.000 óra.
 
 
Éljen az EU!!!
 
Dezsol:
 
Hogy van a Tévéd, melyik cég szervizeli?

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Hello
Nálam nem olyan hangosan hallható a venti hangja, egész csendes szerintem, de amikor a csepeli boltban jártam sokkal jobban hallottam a kiállított (pontosabban kihozott) 50-esen a hangot azon szinte sípolt, ennek meg inkább olyan hangja van mint egy computernek csak halkabb.
Egy német fórumon is sokat írnak a problémáról, ha tudsz németül ajánlom figyelmedbe a Hifi-forum.de oldalt. Ott egyesek egy külső rábarkácsolt hűtővel próbálkoznak ami állítólag sokkal halkabb.
Egyébként ma vitték el a tv-met a szervizesek beállítani a geometriát, állítólag holnap(vagy holnapután) visszakapom, kiváncsi leszek sikerül-e beállítani nekik.
Biztos ami biztos megnéztem az ü.óra számlálót :93 óra volt benne amikor elvitték.
Ma egy 37cm Tv-t néztünk Hát van különbség.
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


.. Ami viszont nagyon zavaró volt az első pillanattól kezdve, mintha egy mini porszívó ment voltna a TV-ben, olyanmi magas frekvenciás erős hangot hallottam, ami 3-4 méterről is hallható volt. ..
- valszeg. a szinkereket hallottad, azt sajna mindenhol hallani fogod

Főleg, ha csapágyas... Azért szerintem nem szabadna annak "annyira" hallatszani. Én azt se szeretem, ha mozizás közbe a másik szobába megy a porszívó...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tami »


.. Ami viszont nagyon zavaró volt az első pillanattól kezdve, mintha egy mini porszívó ment voltna a TV-ben, olyanmi magas frekvenciás erős hangot hallottam, ami 3-4 méterről is hallható volt. ..
- valszeg. a szinkereket hallottad, azt sajna mindenhol hallani fogod
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Na kint volt a szerelő ma 11 körül ahogy ígérték ezért 1+pont De nem tudott vele semmit csinálni mert ezt service menüből nem lehet állítani,
úgyhogy 10 perc múlva el is ment azzal hogy majd hív hogy mi a megoldás.
(a hibát egyébként ő is látta a kép közepe lefelé görbül egy kicsit úgy 4-5 pixelnyit)
Ezután nem telik bele 1,5-2 óra és már hív is hogy megnézték valami könyvben és szerintük be lehet állítani de csak a szervízben 1-2 napig nem lesz tv-m
a jövő héten tudnák elszállítani (valami spéci kibélelt proj tv szállító kocsival) ,kérdésemre hogy szerinte jó lesz-e azt monda azt nem tudja de mindent megtesznek hogy jó(jobb) legyen, na ennyiben maradtunk majd hív hogy melyik nap tudjak elvinni, utána meg nézzük a falat.
Mindenesetre az is valami hogy ilyen gyorsan kijöttek és foglalkoztak a problémával, érdekes még, hogy a garanciajegyet nem is kérte(még nem is kaptam meg) csak a felhasználói kézikönyvet rajta a sorszámos matricával.
Amúgy már 60 óra van benne (hogy szalad az idő)

Helló!
 
Végre csütörtökön eljutottam a Csepeli Thomson márkaboltba. Kitolta az öreg a raktárrból a demó 50DLY644-es. Sajnos vegyes érzelmekkel távoztam a boltból.
 
Mellette volt egy CRT 44" projektoros TV 350eFt-ért. Hihetetlen minőségbeli különbség volt a két TV között. A DLP-s TV képe borotvaéles volt, különösen a fehér feliratok (RTL Klub) voltak igazi fehérek és élesek. A látószög vizszintesen hatalmas, de függőlegesen elég szűk. (De így is jóval nagyobb mint a CRT Projektoros TV-knél. Kívülről nagyon szép tetszetős a készülék, a menü kitűnő.
 
 
Az eladó műszakilag nem nagyon értett hozzá, de a menüt azt nagyon tudta. Ami viszont nagyon zavaró volt az első pillanattól kezdve, mintha egy mini porszívó ment voltna a TV-ben, olyanmi magas frekvenciás erős hangot hallottam, ami 3-4 méterről is hallható volt. Amikor újra indítottuk a készüléket egy ideig nem lehetett hallani, de 15-20 mp múlva újra beindult a zaj. Valószínű a izzó hűtőventilátorának hangját hallottam. Az eladó szerint ez csak ennél a demó készüléknél hallható (remélem hogy igaza van???!!!).
 
 
Összeségében nagyon jó készülék, tetszett , csak ezzel a +miniproszívózajjal nem tudnék együtt tévézni. Illetve a topicban részletezett új készülék hibák is elbizonytalanítanak. Mindenképpen a zaj forrásának okát körül fogom járni még néhányszor, mielőtt a vásárlásra adnám a fejem.
 
 
Dezsol!
Nálad hallható a fent tapasztalt kellemetlen zaj?
 
Üdv
Tibor

Válasz küldése

Vissza: “Tv, plazma, lcd és projektor”