Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Tibor69:
Látom még mindig nem tudsz dönteni, nem akarlak befolyásolni de leírom a tapasztalataimat az elmúlt 5 hónapról.
A teve (61DLY) működik hibátlanul a képe továbbra is gyönyörű szerintem
Hiba nem volt, a lámpa sem égett ki pedig párszor (kb 20)elment az áram működés közben.
Kb egy hete megnéztem az üzemóra számlálót 1400 volt benne (majd hanyatt estem tőle) tehát kb a lámpa 1/4-ét már elhasználtam, kb 1.5 év múlva lehet beruházni új lámpába(tv-be).
A hangját már megszoktam engem nem zavar (nálam be van sűllyesztve falsíkba)
röviden ennyi, sok sikert a vásárláshoz az idő neked dolgozik
minnél tovább vársz annál jobb és olcsóbb DLP-s tv-ket fognak árulni, de addig is nézheted a törpe tv-det.Én nem bántam meg ma is megvenném(végre kidobhattam a 70cm-s tv-met)

Azért filmet nézni továbbra is vetítővel érdemes ahhoz túl kicsi szerintem.
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Én jövő év elejére tervezem a vásárlást, az 50"-os változatra kacsintgatok.
Ha megvetted a készüléket, légy szíves újságold el a tapaszatalataidat (mekkora a háttérzaja - hűtőventi + színtárcsa).
 
Előre is köszi:
Üdv.
Tibor

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


És a képe klasszisokkal jobb bármelyik hasonló áru plazmánál.

öööö hogy mondod?

Miért, lehet hogy igaza van... :taps:
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Mester »


És a képe klasszisokkal jobb bármelyik hasonló áru plazmánál.
:taps:
öööö hogy mondod?

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én nem tudok a szobámba 50" tv berakni mert kb 3 m-ről nézem.
De eldöntötttem hogy a SP46L6HX lesz amit +veszek kb 2 hónap múlva.
Addig + lehet hogy még olcsóbb lesz.
 
2 tuneres
1280x720 felbontás,HDMI, 34 cm mély, 25 kg, kontraszt 2000:1,Fényerősség: 1000 cd/m2
És a képe klasszisokkal jobb bármelyik hasonló áru plazmánál.
Az izzóra fél év gari van ez az 1 hátránya van.
Az izzók élettartama 8000 óra állítólag.
De hallottam olyant hogy fél év alatt kimentek de lehet hogy ezek csak rémhírek.
 
Még addig 1 kicsit körbejárom a dolgot és gyüjtöm az infókat.
 
Üdv mindenkinek

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Én az SP-46L6HX-et láttam a Szfvár-i MM-ben. Nagyon szép képe volt, a látószöge is sokkalta jobb, mint a mellette kiállított 1,5 milliós Thomson 61DSZ644-é.
 
Én itt találkoztam a legjobb árral:
http://www.ittveddmeg.hu 464.900,-
 
Szerintem érdemes lenne megvárni az 50"-os változatot, kb 30-40eFt-tal lesz csak drágább, ha megjelenik a magyar piacon.
 
 
Az izzó árára és élettartamára én is kiváncsi lennék!
 
Üdv.
Tibor

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A minap láttam a budaörsi MM a samsung SP46L5H.
Brutális volt. Persze Hd demoanyag ment rajta.
Kiváncsi lennék a véleményekre ha már esetleg van valakinek ilyen.
Izzó élettartam, milyen minöség tv adásnál, izzó ára stb...
Szerintem a plazmákat simán veri ebben az árkategóriában (499e volt kirakva)
Ja és hol lehet +venni olcsóbban..
 
Üdv mindenkinek

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


viszont ha teljesen fehér hátterű képet vetít a kép egy kis része sárgásabb. Nem tiszta fehér.
Majd a guruk kijavítanak ha rosszúl tippelek, de szerintem az RGB egyensúly nem jó ez esetben.

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
Vettem egy hónapja én is egy SP43T8HLX-et. Szerintem nagyon jó a képe, és a hangjával is megvagyok elégedve, viszont ha teljesen fehér hátterű képet vetít a kép egy kis része sárgásabb. Nem tiszta fehér. Már az első nap ilyen volt, és úgy tűnik, hogy csak én látom. A család többi tagja hülyének néz! Tapasztaltatok már ilyet, és ha igen, akkor ez normális jelenség?
Egyébként a síma 72 cm-es LG Flatronom símán elbújhat mellette.
 
Üdv mindenkinek

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Engem is érdekelne hogy milyenek a Samsung már elfogatható áron kínált DLPs TV-i:
Samsung SP-50L6HX 660eFt
Samsung SP-50L3HX 500eFt
 
Speckókat találtam a neten, ezt megosztanám veletek:
 
Samsung SP-50L6HX
2.000:1, 900cd/m2
8.000 óra izzó élettartam
2 tuner PIP
DMD 0,55" HD3
7 szegmenses tárcsa (szivárvány effektus minimális vagy nincs!!??)
Carl Zeiss lencse
1182×355×870 cm
34kg
1+1+1 év gar.
 
 
Samsung SP-50L3HX
3rd Generation DNIe™
1.500:1, 750cd/m2
8.000 óra izzó élettartam
2 tuner PIP
DMD 0,55" HD3
7 szegmenses tárcsa (szivárvány effektus minimális vagy nincs!!??)
Carl Zeiss lencse
1182×359×870 cm
35kg
1+1+1 év gar.
 
Gyakorlatban milyen tapasztalataitok van ezekről a modellekről?
 
 
Üdv.
Tibor

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


üdv 
mi a véleményetek a samsung projektoros tv-k ről

A CRT-projektorosokról? Inkább nem fejteném ki...
 
Ez "ösztönös" megnyílvánulás volt, most nézem, mi ennek a topic-nak a címe. Szóval, ha DLP, akkor számításba jöhet a Samsung.

szevasztok! lenne egy kérdésem én pénteken vennék egy projektoros tv...nade ti probáltátokmár projektoros tv ami 107 vagy 110 cm és egy számitógéppel osszevan kötve és ugy nyomjátok a game-t vagy az avis filmeket projektoron nézitek? mijen lehet aminősége game-nak és egy avis filmnek? remélem ez jo kérdés számotokra üdv!

Számítógépes dolgoknál azért azt vedd figyelembe, hogy a képcsöves és a projektoros TV-k (függetlenül attól, hogy CRT vagy DLP vagy LCD) meglehetősen nagy overscan-nel bírnak.
 
Ez AVI filmnél nem baj, játéknál sem feltétlenül gond, de ha egyéb számítógépes felhasználásra szánod a TV-t, akkor sokat kell majd állítgatnod a video kártyát, hogy pont jó legyen.
 
Amúgy a minőség meg teljesen a forrástól függ. A Játék valószínűleg tetszetős lesz, az AVI meg szar. De sebaj, ha távolabb mész a TV-től, sokat javul a képe.

Avatar
nonó7
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.06.15., szer. 15:45
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: nonó7 »


üdv 
mi a véleményetek a samsung projektoros tv-k ről

A CRT-projektorosokról? Inkább nem fejteném ki...
 
Ez "ösztönös" megnyílvánulás volt, most nézem, mi ennek a topic-nak a címe. Szóval, ha DLP, akkor számításba jöhet a Samsung.

szevasztok! lenne egy kérdésem én pénteken vennék egy projektoros tv...nade ti probáltátokmár projektoros tv ami 107 vagy 110 cm és egy számitógéppel osszevan kötve és ugy nyomjátok a game-t vagy az avis filmeket projektoron nézitek? mijen lehet aminősége game-nak és egy avis filmnek? remélem ez jo kérdés számotokra üdv!

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


üdv 
mi a véleményetek a samsung projektoros tv-k ről

A CRT-projektorosokról? Inkább nem fejteném ki...
 
Ez "ösztönös" megnyílvánulás volt, most nézem, mi ennek a topic-nak a címe. Szóval, ha DLP, akkor számításba jöhet a Samsung.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
riccsi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 19:51
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: riccsi »


üdv
 
mi a véleményetek a samsung projektoros tv-k ről

Avatar
Donor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2005.04.27., szer. 11:43
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Donor »


sziasztok!!Elolvasgattam a hozzaszolasaitokat.
eloszor is: nekunk anno 10 eve volt egy 112 cm es projektoros TV-nk...
erdekes volt a latoszog de egyaltalan nem volt olyan gaz.. eleg vaskos hifit tettek ala.. szal ulohelyzetben tokeletes volt meg azoknak is akik a kanape mellett ultek a fotelben.
 
a TV amugy tokeletes volt.. sosem volt baja mindig jol ment jol szolt es a keppel se volt sok bajunk.. tehat EGYALTALAN nem emlexem hogy vibralt volna vagy hasonlo.. es kromatikus abberacio jelet se veltem felfedezni...
plusz volt egy 72 es "sima" tv-nk is.. szinten THOMSON.. a tv majdnem 10 evig birta szerviz es mindenfele beavatkozas nelkul mar a taviranyitoja is lebomlott de a tv meg ment tokeletes keppel es hanggal.. najo ha jol emlexem kozel a 10 hez mar a kikapcsolasnal erdekes csikot lattam kozepen
de 10 ev az 10 ev es sosem volt bajunk egyik tv vel sem.. szoval mi nagyon nagy thomson fanok lettunk foleg hogy DVD-nk is thomson volt a videorecorderrel egyutt....szal thomson rulez!!!
igaz regota nem volt thomson a kozelembe..
de meglepodtem hogy mennyi hibat irtok itt a thomsonnal kapcsolatban!!!! mondhatni leesett az allam... no mindegy...
a projektorokrol annyit hogy most egy 61 inches amerikaban vasarolt HITACHI tv-nk van...
a kep nem 10 pontos a kisebb projektoros tv-khez kepest.. megis a meret az karpotol rendesen!!!!!!!
es amit irni fogok nem fogjatok elhinni.. NINCS latoszogi szenvedes!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ha a foldre fexem.. ha 1 meterre oda allok a tv ele es ranezek a tv re vagy nezhetem oldalrol: teljesen kiralyul lehet latni!!! emlexem a regi thomsonal volt olyan hogy mikor leulok ele kisse kivilagosodik akep.. ennel a tv nel viszont NINCS ilyen!!!!!!! az egyetlen bajunk hogy a hifit az auto out ra kotottem.. fel ev utan megpusztult a hang proci es csak hifivel lehetett hallgatni. a tv sajat hangja elment tombuktuba.. szervizesek kicsereltek a hangprocit de megjegyeztek hogy en voltam a ludas mert nem jo helyre duktam akabelt
ugyanis az audio to hifibe kellett volna...
 
ezekutan elment a szervizes elkezdtem osszedugni a tv-t es hiaba dugtam az audio to hifire s hiaba allitottam be amenube hogy hifire adja a hangot nem mukodott sehogysem!!!!
szal megint visszadugtam az audio outba...
meglestem a tv papirjait es a szervisezzel ellentetben baromira nem mondta azt hogy nem dughatok erositot az audio outra.. mar sajna nem emlexem de valami mas volt irva az erositovel de tudom hogy tiszta szanalom volt hogy engem akarnak hibaztatni es a tv papirja sem irja hogy nem dughatom az erositobe az audio outot...
 
mindegy.. mostansag nagyon felkeltette a figyelmemet a DLP technologias projektor tv.. megha nem is fogok venni akozeljovoben hiszen van 61 inches projektoros tv-nk... de etol fuggetlenul tok jo lenne egy:)
barr itt amcsiban csak Samsungot meg valami mast lattam a Bestbuyban

Háj!
 
Az államokban RCA néven fut a THOMSON ezért nem találod a kedvenc márkádat (hallkan jegyzem meg, hogy a tulajdonosi körben már csájna is érdekelt), úgy tudom hogy ott más, jobb chipset-tel szerelik a DLP projikat, többek között más HDTV szabvány van az USA-ban, más Japánban és más az EU-ban.
Amiban piacra dobták már a 70' képátlójú változatot.
EU-ba karira itt lesz, hozzánk kicsit később, talán 2006 I. vagy II. negyedévben érkezik.
Amúgy a THOMSON-nal az a baj, hogy más gyártókkal ellentétben minden kategóriában gyárt készülékeket az olcsó rizsagagyitól- ebből többet- a high-endig. Ez nem biztos, hogy öregbíti márkát.
A hazai kereskedelemben a nagy multik inkább az olcsó dömping-kakit forgalmazzák és sokan ebből - talán okkal - vonnak le következtetéseket.
 
Egyet biztosan kijelenthetünk, hogy a hátsóvetítős projektorokból az egyik legjobb cuccokat gyártya, köszönhető ez az RCA kapcsolatnak. Gondoljatok csak bele, hol jelentek meg és mikor a nagy jumbo TV-k és projik. Persze, hogy az amerikai földrészen. Ezek ismeretében melyik gyártónak lehet a legnagyobb tapasztalata nagykép ügyben?
 
Én nem vagyok elvakult márkahívó semmiből. Nem is létezhet olyan gyártó aki mindenből a legjobbat készíti.
VHS-ből soha nem vennék THomson-t, DVD lejátszóból is csak két(!) tipust javaslok (az asztali írót és a plazmát meg sem merem említeni, annyira gáz), TV-ből is csak egy-két készülék ami jónak mondható. Az itt leírtakkal lehet vitatkozni, de ez tapasztalati tudás!
LCD-nél kijött pár új meglepően jóminőségű, ezekkel kapcsolatban nincs infóm ezért nem tudok semmit tanácsolni.
 
A többit: audió, hi-hi, házimozi stb. felejtsd el!!!
 
Azért van még itt valami: a garancia nálunk 1 év, tőlünk nyugatabbra 2 év ugyanarra a termékre!
Köszönjük neked Thomson Multimedia Hungary ezt a kiemelt megkülönböztetést.
 
 
A márkaszervizek hozzáértéséről meg lehetne egy külön fórumot indítani!
 
Csá mindenkinek!

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
Én most épp egy 44"-os Thomsonnal szemezek,igaz ez CRT-s.Ha minden igaz 44cw412 a típusszáma.Ha valaki tud róla valamit,segítsen.Az esetleges másik befutó egy 39"-os LG.Vélemények?
Köszi:Makesz

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


sziasztok!!
Elolvasgattam a hozzaszolasaitokat.
eloszor is: nekunk anno 10 eve volt egy 112 cm es projektoros TV-nk...
erdekes volt a latoszog de egyaltalan nem volt olyan gaz.. eleg vaskos hifit tettek ala.. szal ulohelyzetben tokeletes volt meg azoknak is akik a kanape mellett ultek a fotelben.
 
a TV amugy tokeletes volt.. sosem volt baja mindig jol ment jol szolt es a keppel se volt sok bajunk.. tehat EGYALTALAN nem emlexem hogy vibralt volna vagy hasonlo.. es kromatikus abberacio jelet se veltem felfedezni...
plusz volt egy 72 es "sima" tv-nk is.. szinten THOMSON.. a tv majdnem 10 evig birta szerviz es mindenfele beavatkozas nelkul mar a taviranyitoja is lebomlott de a tv meg ment tokeletes keppel es hanggal.. najo ha jol emlexem kozel a 10 hez mar a kikapcsolasnal erdekes csikot lattam kozepen
de 10 ev az 10 ev es sosem volt bajunk egyik tv vel sem.. szoval mi nagyon nagy thomson fanok lettunk foleg hogy DVD-nk is thomson volt a videorecorderrel egyutt....szal thomson rulez!!!
igaz regota nem volt thomson a kozelembe..
de meglepodtem hogy mennyi hibat irtok itt a thomsonnal kapcsolatban!!!! mondhatni leesett az allam... no mindegy...
a projektorokrol annyit hogy most egy 61 inches amerikaban vasarolt HITACHI tv-nk van...
a kep nem 10 pontos a kisebb projektoros tv-khez kepest.. megis a meret az karpotol rendesen!!!!!!!
es amit irni fogok nem fogjatok elhinni.. NINCS latoszogi szenvedes!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ha a foldre fexem.. ha 1 meterre oda allok a tv ele es ranezek a tv re vagy nezhetem oldalrol: teljesen kiralyul lehet latni!!! emlexem a regi thomsonal volt olyan hogy mikor leulok ele kisse kivilagosodik akep.. ennel a tv nel viszont NINCS ilyen!!!!!!! az egyetlen bajunk hogy a hifit az auto out ra kotottem.. fel ev utan megpusztult a hang proci es csak hifivel lehetett hallgatni. a tv sajat hangja elment tombuktuba.. szervizesek kicsereltek a hangprocit de megjegyeztek hogy en voltam a ludas mert nem jo helyre duktam akabelt
ugyanis az audio to hifibe kellett volna...
 
ezekutan elment a szervizes elkezdtem osszedugni a tv-t es hiaba dugtam az audio to hifire s hiaba allitottam be amenube hogy hifire adja a hangot nem mukodott sehogysem!!!!
szal megint visszadugtam az audio outba...
meglestem a tv papirjait es a szervisezzel ellentetben baromira nem mondta azt hogy nem dughatok erositot az audio outra.. mar sajna nem emlexem de valami mas volt irva az erositovel de tudom hogy tiszta szanalom volt hogy engem akarnak hibaztatni es a tv papirja sem irja hogy nem dughatom az erositobe az audio outot...
 
mindegy.. mostansag nagyon felkeltette a figyelmemet a DLP technologias projektor tv.. megha nem is fogok venni akozeljovoben hiszen van 61 inches projektoros tv-nk... de etol fuggetlenul tok jo lenne egy:)
barr itt amcsiban csak Samsungot meg valami mast lattam a Bestbuyban

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tami »

- bocsesz a 'nyers' fogalmazasert..
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: pjotr »


 
imádom az ilyen hozzászólásokat...
 
 
csöppet sem bántó...

De sajnos igaz, amiket eddig ilyen akciós (bár ezt nem tudom mennyi volt) olcsó projis tv-ket láttam, azoknak mind ez volt a bajuk, ezeknél még a majd fele annyiba kerülő X1A-nak is sokkal jobb képe van, igaz, hogy azt sajnos 2 méteres képpel kell nézni, de azt hamar meg lehet szokni...
Mondjuk lehettet volna árnyaltabban fogalmazni, az igaz....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tami »


- kerdezted mitol van leirtam, mi ezzel a problamad?
- irhattam volna, hogy olcso husnak hig a leve, ebbol mit ertettel volna meg? ennyibol nemtudtad volna mitol van. no ennyi, azert hasznald egeszseggel, es leld sok oromoodet benne, nem kell nezni a haibait.
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Balha »


a "gyengébb" kép ellenére biztosan nagy élmény a 70cm-es tv után (nekem, legalábbis az volt ) , és dvd-vel, komponens bemeneten "nézhető" a képe...
 
azután majd később úgy is észreveszi a tv gyengeségeit(mint én is, ezért vettem projit ), de sztem nemkellene már az elején elvenni a kedvét...
...

Avatar
Balha
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 695
Csatlakozott: 2004.11.07., vas. 00:19
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Balha »


- gyenge szar videofeldolgozo egysegre utalo jelenseg, meg orulhetsz, hogy a tobbit nemlatod


 
imádom az ilyen hozzászólásokat...
 
 
csöppet sem bántó...
...

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tami »


..Idáig az egyetlen zavaró az volt, hogy a totalcar-ban mutattak egy autót, annak is a króm hűtőrácsát, és az kissé "vibrált" a képen, amúgy nagyon szép.
- gyenge szar videofeldolgozo egysegre utalo jelenseg, meg orulhetsz, hogy a tobbit nemlatod
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sziasztok!A mostani Cora katalógusban van egy tv, konkrétan egy Samsung SP43T8HLX tipusú 107cm-es projektoros tv 200k-ért. Ez szerintetek mennyire éri meg, milyen minőség ez? Kerestem róla a neten, de nemigazán találtam semmi hasznosat.
Esetleg valami hasonló árkategóriájú tv-t tudnátok ajánlani?

Bocs, de lemaradt,nem 107 hanem 110 centis valójában, nálam 3 hónapja megy és eddig okés.Napi átlag 6-7 órát biztos megy. beégésnek nyoma sincs. Viszont valamilyen tartó kell alá mert különben csak fekve vagy ülve látod.És elfogultság nélkül mondom, de a DVD képe nagyon jó!

Sziasztok.
Szóval megvan a kis drága.
Elugrottunk érte a Cora-ba, és megvettem. Mint ott kiderült, ez is a XEC verzió, tehát 110centi a képátló, viszont a PIP az +40k lett volna, így az kimaradt, különben sem használtam volna. Kárpótolt érte viszont az ajándékba kapott Panasonic DVD lejátszó.
Először kombival akartunk érte menni, de aztán mégis a futó mellett döntöttünk, a helyszínen kiderült nem hiába
Lépésben jöttünk hazáig...
Túl nagy tapasztalatom nincs ilyen nagy képernyős tv-kkel, tehát én azt mondom hogy nagyon szép képe van. Mind a tv műsor, mind a DVD szépen mutat rajta. Idáig az egyetlen zavaró az volt, hogy a totalcar-ban mutattak egy autót, annak is a króm hűtőrácsát, és az kissé "vibrált" a képen, amúgy nagyon szép.
Tartóra már nem futotta sajnos, ami alatta volt az 50k lett volna...

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!A mostani Cora katalógusban van egy tv, konkrétan egy Samsung SP43T8HLX tipusú 107cm-es projektoros tv 200k-ért. Ez szerintetek mennyire éri meg, milyen minőség ez? Kerestem róla a neten, de nemigazán találtam semmi hasznosat.
Esetleg valami hasonló árkategóriájú tv-t tudnátok ajánlani?

Bocs, de lemaradt,nem 107 hanem 110 centis valójában, nálam 3 hónapja megy és eddig okés.Napi átlag 6-7 órát biztos megy. beégésnek nyoma sincs. Viszont valamilyen tartó kell alá mert különben csak fekve vagy ülve látod.És elfogultság nélkül mondom, de a DVD képe nagyon jó!

Válasz küldése

Vissza: “Tv, plazma, lcd és projektor”