Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Denon AVR-X1300 HDMI out lekapcsolt, kép nincs, hang van

Lezárt
Avatar
wagzo
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.11.14., pén. 18:29
Értékelés: 0

Denon AVR-X1300 HDMI out lekapcsolt, kép nincs, hang van

Hozzászólás Szerző: wagzo »

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Adott egy Avr-X1300-as erősítő, de szerintem ez a probléma szempontjából mindegy is.
Az erősítő HDMI out porton van összekötve a TV HDMI2 ARC bemenettel.
Az gondom, hogy időként, rendszertelenül az erősítő menüje nem látható a TV képernyőjén, továbbá, ha külsö eszközt csatlakoztatok az erősítőhöz HDMI porton keresztül , pl DVD lejátszó, annak a képe sem látható a TV-n ( hang van az erősítőn keresztül).
Ha TV-n kiválasztom az erősítőt, mint bementi forrást, akkor azt írja, hogy nincs kapcsolat, válasszak " másik forrást"
Mi lehet a gond?
Alkalmanként sikerült kábel ki, kábel be, erősítő -TV ki be , "rendszer" nélkül, jó lett, de már nem.
Nem értem mi lett vele.
Legutóbb megnéztünk DVD-ről 2 filmet hiba nélkül.Tegnap az egyik film közben két alkalommal is lekapcsolt a kép, csak a hang maradt , majd visszajött 2x is magától, aztán a 3. alkalommal megint lekapcsolta a képet és már nem tudtam képet varázsolni az erősítőn keresztül.
Köszönöm.

Lezárt

Vissza: “Szervízek”