Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórumtalálkozó hírek

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Alex_Aston írta:
2023.12.31., vas. 09:04
lacy írta:
2023.12.31., vas. 08:50

csak és kizárólag építő jelleggel írtam, és szívesen mennék én is főleg egy olyan találkozóra, amikor az egyetlen dolgom nekem, hogy odamenjek és jól érezzem magam - a szervezés összes nyűgjét kihagyva :D
Ezt értem. Én is szeretem a sült galambot (meg a hagymát babot), ha a számba repül :D

De azért szerintem nem árt, ha az ember tesz is érte valamit. Jelen esetben legalább annyit, hogy akkor ír ide valamit. Hogy jó ötlet a tali, de neki a kocsma nem jó, menjünk inkább hozzá, vagy ide, vagy oda.
De ha visszailvasol, az utóbbi 2 évben kb. sosem volt ilyen.
Többször írtam, hogy nálam lesz. Oda sem jött "senki", a pár szokásos, általam már megismert arcokon kívül senki.

Ilyen hozzáállással egy külön termes, sok esetben előre fizetős helyet talán beláthatod, hogy nem fogok leszervezni :rolleyes:
Bevallom, nekem van/volna kedvem egy ilyen találkozón való részvételhez, mert személyesen sokkal jobb beszélgetni hifis, meg nem hifis témákról, mint itt pötyögni.
Viszont nekem van néhány aggályom(amik inkább velem kapcsolatosak), amik miatt eddig nem jelentkeztem egy ilyen összejövetelre sem.
Néhány összecseng Lacyéval, így például a kocsmai helyszin, én ilyen helyre sohasem járok. Ugyanilyen probléma a nehézkes parkolás. Én nem a szomszédos utcából, szomszédos kerületből mennék, hanem vidékről és ez praktikusan csak autóval megoldható.
Tudom, több alkalommal nálad szoktatok összejönni, de nekem ezzel is vannak fentartásaim. Ha összeverbuválódik egy fix, összetartó társaság, akkor az nem játszik, hogy mindig csak nálad legyen a buli, ezt illik viszonozni, előbb-utóbb mindenkinek vendégül kell látni a többieket. Nos ezt én nem tudnám biztositani, viszonozni. Sajnos a családom az ilyen dolgokat nem tolerálja, még egy készülék eladás miatt érkező vendég sem éppen szívesen látott. Tudom ez elég gáz, de ez van. Meg aztán ahogy látom, ez a kis csapat budapestiekből áll, mit szolnátok egy oda-vissza 70-80km-es kiruccanáshoz. Nem hangzik egyik sem vonzóan, valljuk be.
Aztán másoknak még lehet jónéhány más kifogása, hogy miért nem akar/vagy tud elmenni.
Éppen ezért számomra sokkal vonzóbb egy független helyszín, mint például amit Vinkler is kilátásba helyezett.
Ez az én álláspontom, a kérdéssel kapcsolatban, lehet vele egyet érteni, vagy kritizálni, elfogadom, de ettől még ez van.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
tunerman
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2391
Csatlakozott: 2007.09.21., pén. 17:26
Értékelés: 1919
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: tunerman »

Tervbe van véve egy AVXfórum találkozó, valamikor nyár környékére.
Megfelelő szervezés/tematika és helyszin esetén szívesen részt vennék rajta :D
TJ.
LP: Lurné J1 - Air Tangent 1B - Kiseki Agaat, PHONO: Twin Servo MCRIAA, AMPLIFIER: 7242 PSE, CD: Philips CD100 trial run no NFB/V-FET, TUNER: REL Precedent, CASSETTE: Nakamichi 1000/II, REEL: StellaMaster/SP-8, SPEAKER: Lowther Acousta 115/P6/7M, HEADPHONES: Stax SRA-3S V-MOS/SRX MKIII

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

rTom írta:
2023.12.31., vas. 10:27

Nem azon a különterem beugrón múlik senkinek szerintem.
Nekem(ünk) innen a végekről 45 az út, 20 megaludni valahol, üres kézzel nem megyünk sehova 10, azon a 2-5 ezren már nem múlna semmi sem.
Nagyot dobna az érdeklődésen esetleg ha nem egy spontán dinom-dánom lenne a meghirdetett esemény, hanem pl. akár innen a fórumról pár "előadó" által vezetett téma is kibontásra kerülne előre meghirdetetten, a témában szerzett tapasztalatcserével együtt, kötetlenül.
Egy ilyen eseményhez a "hozzáadott érték", jelentősen emelné az érdeklődők számát sztem.
Respekt, a kezdeményezésért!
Tervbe van véve egy AVXfórum találkozó, valamikor nyár környékére. :tutiok:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

rTom
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.27., szomb. 07:03
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: rTom »

Alex_Aston írta:
2023.12.31., vas. 09:04
lacy írta:
2023.12.31., vas. 08:50

csak és kizárólag építő jelleggel írtam, és szívesen mennék én is főleg egy olyan találkozóra, amikor az egyetlen dolgom nekem, hogy odamenjek és jól érezzem magam - a szervezés összes nyűgjét kihagyva :D
Ezt értem. Én is szeretem a sült galambot (meg a hagymát babot), ha a számba repül :D

De azért szerintem nem árt, ha az ember tesz is érte valamit. Jelen esetben legalább annyit, hogy akkor ír ide valamit. Hogy jó ötlet a tali, de neki a kocsma nem jó, menjünk inkább hozzá, vagy ide, vagy oda.
De ha visszailvasol, az utóbbi 2 évben kb. sosem volt ilyen.
Többször írtam, hogy nálam lesz. Oda sem jött "senki", a pár szokásos, általam már megismert arcokon kívül senki.

Ilyen hozzáállással egy külön termes, sok esetben előre fizetős helyet talán beláthatod, hogy nem fogok leszervezni :rolleyes:
Nem azon a különterem beugrón múlik senkinek szerintem.
Nekem(ünk) innen a végekről 45 az út, 20 megaludni valahol, üres kézzel nem megyünk sehova 10, azon a 2-5 ezren már nem múlna semmi sem.
Nagyot dobna az érdeklődésen esetleg ha nem egy spontán dinom-dánom lenne a meghirdetett esemény, hanem pl. akár innen a fórumról pár "előadó" által vezetett téma is kibontásra kerülne előre meghirdetetten, a témában szerzett tapasztalatcserével együtt, kötetlenül.
Egy ilyen eseményhez a "hozzáadott érték", jelentősen emelné az érdeklődők számát sztem.
Respekt, a kezdeményezésért! 36_1_11.gif

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Vinkler írta:
2023.12.31., vas. 10:16


Ezt @lacy-nak szántam, csak lusta voltam beidézni.
:noproblemo:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

tonee73 írta:
2023.12.31., vas. 10:07
Vinkler írta:
2023.12.31., vas. 09:54
Vagy akár fel is iratkozhatsz a témára…

Szoktam is, ha annyira érdekel.Egyébként meg úgy is el kell olvasnom mindent... gondolkodik.gif :smile51:
Ezt @lacy-nak szántam, csak lusta voltam beidézni.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Vinkler írta:
2023.12.31., vas. 09:54
Vagy akár fel is iratkozhatsz a témára…

Szoktam is, ha annyira érdekel.Egyébként meg úgy is el kell olvasnom mindent... gondolkodik.gif :smile51:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Vagy akár fel is iratkozhatsz a témára…

.
IMG_9395.jpeg
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

lacy írta:
2023.12.31., vas. 08:40



ja igen: szóval pl nálam olyan ez a fórummotor, mióta ez van, hogy ha hazaérek, az új hozzászólásoknál feljön, hogy van pl akár 8 oldalnyi is.
De ha közben mást is nézek, akkor egyszercsak gondol egyet a nemtommi, és a következő oldal lapozásnál, vagy új hozzászólások frissítésnél lesz belőle 2. és vissza sem tudom nézni ami kimaradt.
Na így pl simán elmegy a dolog előttem láthatatlanul ezért is mondom, hogy pl üzenőfalon is.
Ilyen előfordul velem is ha nem léptet ki a rendszer (ha pld. az emlékezz rám be van jelölve).
Ilyenkor tudod használni bal fenn a gyors linkek menüben az olvasatlan hsz-ek opciót.

Olvasatlan hsz.png
Olvasatlan hsz.png (126.29 KiB) Megtekintve 1572 alkalommal
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

lacy írta:
2023.12.31., vas. 08:50

csak és kizárólag építő jelleggel írtam, és szívesen mennék én is főleg egy olyan találkozóra, amikor az egyetlen dolgom nekem, hogy odamenjek és jól érezzem magam - a szervezés összes nyűgjét kihagyva :D
Ezt értem. Én is szeretem a sült galambot (meg a hagymát babot), ha a számba repül :D

De azért szerintem nem árt, ha az ember tesz is érte valamit. Jelen esetben legalább annyit, hogy akkor ír ide valamit. Hogy jó ötlet a tali, de neki a kocsma nem jó, menjünk inkább hozzá, vagy ide, vagy oda.
De ha visszailvasol, az utóbbi 2 évben kb. sosem volt ilyen.
Többször írtam, hogy nálam lesz. Oda sem jött "senki", a pár szokásos, általam már megismert arcokon kívül senki.

Ilyen hozzáállással egy külön termes, sok esetben előre fizetős helyet talán beláthatod, hogy nem fogok leszervezni :rolleyes:
Csak a Marantz! :-D

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: lacy »

Alex_Aston írta:
2023.12.30., szomb. 17:45
senki új arc, a szokásos emberkéken kívül (amit továbbra sem értek miért...).
És még egy
csak és kizárólag építő jelleggel írtam, és szívesen mennék én is főleg egy olyan találkozóra, amikor az egyetlen dolgom nekem, hogy odamenjek és jól érezzem magam - a szervezés összes nyűgjét kihagyva :D

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: lacy »

khm.. bocs..
Én, aki legalább 20 feletti ilyen találkozót szervezte, egy kicsit másként látom.
És másképp is csináltam..
Először is kocsmába NEM szervezek ilyet, mert pl van akit riaszt az ottani hangulat. (pl én se tenném be a lábam ilyen helyre)
Másodsorban a szervezést jó előre - tudom most is majd 30 nap volt a kiírástól - de én legalább 6-7 héttel előre elkezdtem, és többször is az üzenőfalon is kinn volt a téma a topic linkkel
Ha már helyiség - szinte kizárólag különtermes helyre mentünk ahol ezt a különtermet használhattuk (külön díjazás nélkül) néhol volt megkötés, pl a létszám, de ez sosem volt gond,, hogy legalább 15 ember legyen, meg hogy fogyasszanak is, ami lehetőleg ne egész este egy üveg víz legyen
Ha már hely, nálunk a többség autóval érkezett, így két nagyon fontos dolog mindjárt adódott, hogy pl legyen parkolási lehetőség, és ha lehet ne fizetős. Mondjuk ezt szombatra szervezve szerencsére nem volt jelentősége - sosem a várba vagy a Margit szigetre mentünk -
És igen nálunk már csak az autózás miatt az alkoholfogyasztás elég minimális volt, max ahol többen jöttek egy irányból, ott pár sör legurult az utasok által :)
Meg hát értem én, hogy kényelmes a sarokra csak leugrani, de szerintem a többségnek érdemes picit többet is utazni a jó társaság és hangulat végett
Volt olyan találkozó, amikor Szeged-Hódmezővásárhely-ről jöttek vagy öten egy autóval, csak hogy ott legyenek.
Na meg volt többször olyan is, hogy mi innen Pestről mentünk 3-4 autóval is oda Szegedre és Hódmezővásárhelyre
Nagyon jó volt megérte a 200 km-t bőven (ami 400 oda-vissza :) )

Szóval én már most jelentkeznék a következőre, ha időben látom, tudom, és nem kocsmaszerűség és nem egy parkolhatatlan környéken

ja igen: szóval pl nálam olyan ez a fórummotor, mióta ez van, hogy ha hazaérek, az új hozzászólásoknál feljön, hogy van pl akár 8 oldalnyi is.
De ha közben mást is nézek, akkor egyszercsak gondol egyet a nemtommi, és a következő oldal lapozásnál, vagy új hozzászólások frissítésnél lesz belőle 2. és vissza sem tudom nézni ami kimaradt.
Na így pl simán elmegy a dolog előttem láthatatlanul ezért is mondom, hogy pl üzenőfalon is.
Persze az se szentírás, mert ha reggel írod ki este már én se látom meg más se.
És persze én telefonon hívom is értesítem is a "törzstagokat" meg akit elérek ők meg egymást is ha kell :)

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: violin »

Alex_Aston írta:
2023.12.30., szomb. 17:45
..... ha már nem jelentkezett senki új arc...
Ha van lehetőség, legözelebb szívesen bepofátlankodom (itt lakom a "sarkon"...)... :rolleyes: .... a kocsmázás nem annyira vonzott.... :D
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Alon írta:
2023.12.30., szomb. 17:49
Köszönjük a vendéglátást, ismét jó éreztük magunkat, szerintem ezt a már jól összeszokott társaság nevében nyugodtan kijelenthetem. ;)

A Dynok véleményem szerint még sosem szóltak ilyen jól, mint most a Heed végfokkal, most mutatták meg igazán az oroszlánkörmeiket, gratulálok a rendszerhez. Többek között megjött az a közvetlenség, jelenlétérzet, ami nekem eddig hiányzott.
Nagyon jó lett a hang a Heed-el de a süti féle tápkábel is emelt a hangzáson… ;peace;
Nagyon szépen szól….🤩
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Végül Heed nyúzás lett belőle, ha már nem jelentkezett senki új arc, a szokásos emberkéken kívül (amit továbbra sem értek miért...).
Jó hangulatban telt ismét, a "kötelező" pár zene meghallgatáson felül inkább kötetlen beszélgetés folyt, no meg annál több pálinka.
Remélem a vegyes (eper-csoki) puding is ízlett mindenkinek. :D

.
20231230_151811.jpg
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Alex_Aston írta:
2023.12.01., pén. 17:29
Hali mindenki!

Egy évzáró fórum kocsmázáshoz mit szólnátok?
Mondjuk december 29. péntek 18:00?
Ha valaki dolgozik két ünnep között, akkor is jó már gondolom, Szilveszter meg odébb van 2 nappal.

Korábban már összefutottunk a Cintányéros borozóban a Klinikák metró állomás mellett.
Ezt megint tudom javasolni.

Vagy bármi más jó ötlet is szóba jöhet szerintem.
Frissítsük kicsit a dolgot, hogy ki az aki jönne még.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Alex_Aston írta:
2023.12.01., pén. 17:29
Hali mindenki!

Egy évzáró fórum kocsmázáshoz mit szólnátok?
Mondjuk december 29. péntek 18:00?
Ha valaki dolgozik két ünnep között, akkor is jó már gondolom, Szilveszter meg odébb van 2 nappal.

Korábban már összefutottunk a Cintányéros borozóban a Klinikák metró állomás mellett.
Ezt megint tudom javasolni.

Vagy bármi más jó ötlet is szóba jöhet szerintem.
Ott leszek ;peace;
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Hali mindenki!

Egy évzáró fórum kocsmázáshoz mit szólnátok?
Mondjuk december 29. péntek 18:00?
Ha valaki dolgozik két ünnep között, akkor is jó már gondolom, Szilveszter meg odébb van 2 nappal.

Korábban már összefutottunk a Cintányéros borozóban a Klinikák metró állomás mellett.
Ezt megint tudom javasolni.

Vagy bármi más jó ötlet is szóba jöhet szerintem.
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

2 helyszín, 5 fő, meg legalább ennyi pálinka, rum és whisky fogyott... :D

Megint jó hangulat, jó zenék, és végére a hifis témák helyett minden más.

Alon rendszere továbbra is nagy kedvencem a direkt és nagyon kellemes hangzásával.
Utána a Malac vonyítástól szerencsére senki sem süketült meg, de remélem a mákos guba kárpótolt mindenkit a borzalmas élmény után :rolleyes:
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Vasárnap kora délután XVIII. kerületben mini találkozót szervezünk.
Nálam is leszünk, 14:00 körüli kezdés várható.

Ha valakit még érdekel a dolog, szívesen látom (én is).
Csak a Marantz! :-D

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Alex_Aston írta:
2023.07.01., szomb. 20:12
Ezért is jó, ha van közös zenehallgatás...

.
20230701_183442.jpg

20230701_190121.jpg

20230701_190643.jpg
Nagyon király volt 😂😂😂
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Egyetértek!
Csatolmányok
20230701_190653.jpg
20230701_190653.jpg (2.96 MiB) Megtekintve 2615 alkalommal
20230701_185006.jpg
20230701_185006.jpg (2.31 MiB) Megtekintve 2615 alkalommal

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Ezért is jó, ha van közös zenehallgatás...

.
20230701_183442.jpg
20230701_183442.jpg (3.02 MiB) Megtekintve 2632 alkalommal
20230701_190121.jpg
20230701_190121.jpg (2.81 MiB) Megtekintve 2632 alkalommal
20230701_190643.jpg
20230701_190643.jpg (1.97 MiB) Megtekintve 2470 alkalommal
Csak a Marantz! :-D

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Alex_Aston írta:
2023.03.17., pén. 08:08
tottyi írta:
2023.03.17., pén. 07:06
Aztan vegul sikerult a talalkozo? :napsut:
Persze, hogy! ;)
Igaz, hogy 4 fővel, de megtartottuk, és szokás szerint jól sikerült, ettünk, ittunk, beszélgettünk.
Ilyenkor mirol folyik a beszelgetes? Audio vagy inkabb az eletrol? Ott is van nemegyetertes? :D
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

tottyi írta:
2023.03.17., pén. 07:06
Aztan vegul sikerult a talalkozo? :napsut:
Persze, hogy! ;)
Igaz, hogy 4 fővel, de megtartottuk, és szokás szerint jól sikerült, ettünk, ittunk, beszélgettünk.
Csak a Marantz! :-D

Válasz küldése

Vissza: “Készülék tesztek, találkozók”