Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


igen,az akusztika így ránézésre pocsék lehet de azért nem lehetetlen a megoldás,,kéne pár nagy szőnyeg!
Nem becsülném le a mennyezetre és az oldalfalakra szerelt csillapító elemeket. Mivel nagy térben leszünk, inkább a hangdobozok ereje miatt aggódnék, nem az akusztika miatt.

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: 4you »


Ezt évente meg kellene majd ismételni, ha jól sikerül, akár tavaszi-őszi buli is lehet valamilyen nevesített klubformában, később börzével, de úgyis látjuk majd lesz-e értelme.
Na,ez alakul látom.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: 4you »


No ez igazán jól hangzik, érezzétek jól magatokat, remélem, számosan lesztek. Nagyon jónak találom ezt a kezdeményezést, sok hifibarát találkozhat így, és jóvoltodból a szervezés is hibátlan. A meghallgatandó készülékek/rendszerek számát viszont próbáljátok limitálni, mert káosz keletkezhet. Esetleg készítsetek egy listát, mikor mi lesz meghallgatható, mert ha aznap reggel beözönlik ezer készülék,és nem tudtok velük mit kezdeni, az nem lesz szerencsés. No és ahogy látom, az akusztika sem lesz épp problémamentes...
igen,az akusztika így ránézésre pocsék lehet de azért nem lehetetlen a megoldás,,kéne pár nagy szőnyeg!
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


No ez igazán jól hangzik, érezzétek jól magatokat, remélem, számosan lesztek. Nagyon jónak találom ezt a kezdeményezést, sok hifibarát találkozhat így, és jóvoltodból a szervezés is hibátlan. A meghallgatandó készülékek/rendszerek számát viszont próbáljátok limitálni, mert káosz keletkezhet. Esetleg készítsetek egy listát, mikor mi lesz meghallgatható, mert ha aznap reggel beözönlik ezer készülék,és nem tudtok velük mit kezdeni, az nem lesz szerencsés. No és ahogy látom, az akusztika sem lesz épp problémamentes...
Szia és köszönöm.
 
Készül egy lista, amiből kiválasztjuk a megfelelő számú készüléket természetesen. 
Akusztikailag elfogadhatós és megfelelő méretű helyet, ami kvázi ingyen van szinte lehetetlen találni. Ez egy szinte hangszigetelt, valamennyire csillapított terem. Sajnos nagyobb, mint egy ideális, de most ez van. Próbáljuk szőnyegekkel és függönyökkel még becsillapítani. A rendszereket keresztben helyezném el. Az elhelyezésben egy hangmérnök barátom és fapaci is felajánlotta a segítségét. 
 
Ma összeírom az eddig "szándéknyilatkozatot" tett résztvevők listáját. Azt kérem, ha valaki még jönne (és tegye ezt), akkor a listához hozzászólva írja oda a saját nevét, mert így könnyebben nyomon lehet egyben követni a létszámot!
 
A telefonszámomat megadom in case (remélem senkinek sem támad kedve hajnali 4-kor hívogatni)
Szőke Tamás: 06/20 424 64 84
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: dörmögi »



Sziasztok!
 
Bocsánat, de most értem haza a Fonóból. Egyeztettem még.
Szóval igen a Budai Fonóban lenne a rendezvény. http://www.fono.hu/hu
Cím: 1116 Budapest, Sztregova u. 3

No ez igazán jól hangzik, érezzétek jól magatokat, remélem, számosan lesztek. Nagyon jónak találom ezt a kezdeményezést, sok hifibarát találkozhat így, és jóvoltodból a szervezés is hibátlan. A meghallgatandó készülékek/rendszerek számát viszont próbáljátok limitálni, mert káosz keletkezhet. Esetleg készítsetek egy listát, mikor mi lesz meghallgatható, mert ha aznap reggel beözönlik ezer készülék,és nem tudtok velük mit kezdeni, az nem lesz szerencsés. No és ahogy látom, az akusztika sem lesz épp problémamentes...

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Ha már ott voltam, akkor készítettem pár képet a helyszínről telefonnal:
 

 

 

 

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Sziasztok!
 
Bocsánat, de most értem haza a Fonóból. Egyeztettem még.
Szóval igen a Budai Fonóban lenne a rendezvény. http://www.fono.hu/hu
Cím: 1116 Budapest, Sztregova u. 3
 
cables: Nyilván csak annyit kérek, hogy így első alkalommal a direkt értékesítéstől tartózkodjunk. Örülök, hogy megérted és tiszteletben tartod .Persze más is fog hozni saját készítésű terméket, amit nyilván meg lehet vásárolni a későbbiekben.
Amennyiben ennek lesz értelme és érdeklődés rá a továbbiakban, akkor lehet egy börzével egybekötött találkozó is. Ott ki lehet pakolni a portékákat is.
 
Állvánnyal kapcsolatban kimber azt mondta hozza a sajátját, amennyiben nem kel el addig és amennyiben segít neki valaki a fuvarban.
 
Én talán elő tudok kukázni egy egyszerű alap söund arts állványt, amit beviszek, de szeretnék mindenkit megkérni, hogy aki hangsugárzót hoz, az hozzon hozzá állványt is, ha tud. Aki esetleg nem hoz, de állványt tudna, az is kérem segítsen. A héten összesíteném, hogy ki mit hozna és akkor meg is tudnánk beszélni, hogy miben van még hiány.
Ami még kellene az készülékállvány. Én egy egyszerű fa polcos "állványt" viszek, de aki tud, kérem hozzon. Asztalokat tudok esetleg intézni a terembe, de az nem az igazi...
 
Takarítás:
Ma a büfével megbeszéltem, hogy az egész rendezvény alatt nyitva lesznek. Lesz lehetőség fogyasztani mindent. Teljesen kulturált ételek italok voltak és az árak is barátságosak. Kávé, mézes-méhes szörpök, üdítők, borok, csapolt és üveges sörök, pogácsa, melegszendvics és kérésemre menü is lesz. A menü lehetőséget emailben fogom megkapni ár megjelöléssel . Ezt ide fogom betenni és eldöntjük melyiket választjuk. 1000 Ft alatt  van az ára ma cigánypecsenye volt, meg valami töltött hús, de jól nézett ki és az adag is korrekt volt. A presszókávé 260 Ft, az üdítő szintén 260 Ft., ha jól emlékszem. Jövő csütörtökig ígértem, hogy eldöntjük melyik menü kell és hány fő részére.
 
Egy szó, mint 100, ha generálunk egy kis forgalmat a büfének, akkor átvállalják a takarítás költségét és a használt elektromos áram is visszajön nekik.
 
Ez szerintem korrekt!
 
 
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tanczi »



 
 
 A takarítás pénzt meg összedobjuk szerintem!

 
Támogatom, sőt: benne is vagyok
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
galistvan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2011.01.17., hétf. 10:03
Értékelés: 424

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: galistvan »



1.) FONÓ - 1116 Budapest Sztregova u 3.
2.) Ha nem lesz másik hf-állvány (kimber ígért egyet), hozok egyet. Na jó, kettőt

Remek, köszönöm!

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tanczi »



Volna 2 kérdésem:
 
1.: A helyszín akkor ugye a Fonó nevű hely, megadnád a címet mert akkro nagy erőkkel szervezem a fuvart.
 
2.: Lesz majd monitor alá való állvány?
 
Előre is köszönöm a választ!
 
István

 
1.) FONÓ - 1116 Budapest Sztregova u 3.
2.) Ha nem lesz másik hf-állvány (kimber ígért egyet), hozok egyet. Na jó, kettőt
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: cables »



Szia!
 
Örülök a jelentkezésnek. Látom foglalkozol kábelekkel is. Én annak örülnél, ha hoznál azokból párat, amit ki lehet próbálni, meg lehet nézni, hallgatni, de azt szeretném, hogy direkt árusítás a találkozón ne történjen.
 
Ezt kérem mindenki tartsa tiszteletben!
 
Ez egy ingyenes rendezvény. A Fonót így kerestük meg, ők elvileg ellenszolgáltatás nélkül adják a helyet (a takarítást utánunk valószínűleg ki kell fizetnem), mivel egy nonprofit rendezvényről lenne szó. Ezt szem előtt tartva nem szeretném, ha a vezetőség fülébe vissza jutna, hogy kereskedelmi tevékenység folyik a találkozón.
 
Remélem ezt megérted te is.
 
A fentieket szem előtt tartva várlak szeretettel! 

OK! Akkor mindent a fülnek, semmit a pénztárcának! (Aki venni akar leütöm )
 
Természetes. Én annak is örülök, ha megismerkedek emberekkel! A takarítás pénzt meg összedobjuk szerintem!

Avatar
galistvan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2011.01.17., hétf. 10:03
Értékelés: 424

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: galistvan »


Volna 2 kérdésem:
 
1.: A helyszín akkor ugye a Fonó nevű hely, megadnád a címet mert akkro nagy erőkkel szervezem a fuvart.
 
2.: Lesz majd monitor alá való állvány?
 
Előre is köszönöm a választ!
 
István
 
 

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Zenék kapcsán, szerintem felesleges előre összeállított repertoárt elkészíteni. Mindenki hozzon CD-ket, amit szívesen hallgatna. Persze legyen 1-1 referencia szám, amivel lehet hasonlítani.
 
1 kérdés jutott még eszembe. Készülékállványt hoz valaki? Illetve megfordítom. Tud valaki készülékállványt hozni?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: avl2 »


Írtam privit a hifi-menü összeállításához (nem kajákról ;-)
 
zenek kapcsan ?  növelne szerintem a hatekonysagot hallgatott zenek megallapitasa

Avatar
Gali
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2009.06.21., vas. 04:41
Értékelés: 14

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Gali »


Ha lehetőség van rá szívesen csatlakoznék, bár komoly rendszer hiányában, haldokló erősítővel csak az amatőr fülemet tudom vinni...
Leginkább kellemes muzsikákkal és "izgalmas jövőképekkel" ismerkednék
Zene és mozi: PC - Plex + EQ apo; Marantz AV7005; 5x JBL LSR308; 2x JBL EON 618S; Samsung UE55F6500
És mert mérve jó minden: MiniDSP Umik1; xRite i1 Display Pro

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tanczi »

Írtam privit a hifi-menü összeállításához (nem kajákról ;-)
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: 4you »

Már alig várom!!
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



en (bar gondolom nyugodtan irhatom: mi) meg köszönjük a szervezest, inditast !
az idöpont nyilvan inkabb 2014.09.21 (ha nem, akkor beszamolo erdekel, milyen is volt :-)
 
oraidöpont ?  
1 "rendszer", azaz egyszerre csak 1 valami szol ?  szerintem valami aktualis lista (resztvevök-szandekozók, es cuccokrol is) jo lenne, mert ahogy lattam mar most annyi a cucc, hogy idöben nem rövidnek adodik.
 
köszi.

Jogos. Módosítottam az elütést. 9:00 -től 18:00-ig terveztem.
 
Igen-igen ma össze fogom írni, hogy ki és mivel jönne. A hétvégén nem voltam itthon, így nem tudtam érdemben foglalkozni a témával.
Holnap, vagy holnap után bemegyek a Fonóba és megnézem, hogyan lehetne berendezni. 3 rendszert sztem fel lehet állítani. 1 hosszába. 1-1 keresztbe emlékeim szerint (persze egyszerre csak egy fog szólni ) 
Ha megvan a lista, akkor kitaláljuk, hogy hogyan tovább.
 
A menüvel kapcsolatban egyeztetek a büfével. Azt előre le fogom egyeztetni, úgy a célszerű. Az ételekről az egyeztetés után beszámolok.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: avl2 »



Köszönöm a fórumgazdának, hogy a kezdeményezés kapott egy saját topicot!
 
Szóval a csevegőben indított elképzelés az alábbi lenne: (aki még ott nem olvasta volna)
 
Folyamatos hifibogár effektus, esetleg kételkedés vagy épen megerősítés céljából szeretnék összehozni egy tesztet. Erősítő-Hangfal esetleg forrás és kábel.
 
Az ötlet az lenne, hogy mindenki hozza a saját cuccát és mindent mindennel kipróbálunk, aminek értelmét látjuk. Meghallgatjuk hogyan muzsikál és levonjuk a konzekvenciát.
 
Úgy gondolom, akit érdekel, az írja meg, hogy ki milyen komponensekkel csatlakozna és közösen döntenénk el, hogy végül ki mivel jöjjön.
 
Az időpont 2014.08.21. Helyszín a Fonó. A héten valamikor bemegyek és leegeztetem a részleteket, beszélek a büfével, akkor beszámolok mindenről.
 
Üdv!
Vinkler

 
en (bar gondolom nyugodtan irhatom: mi) meg köszönjük a szervezest, inditast !
az idöpont nyilvan inkabb 2014.09.21 (ha nem, akkor beszamolo erdekel, milyen is volt :-)
 
oraidöpont ?  
1 "rendszer", azaz egyszerre csak 1 valami szol ?  szerintem valami aktualis lista (resztvevök-szandekozók, es cuccokrol is) jo lenne, mert ahogy lattam mar most annyi a cucc, hogy idöben nem rövidnek adodik.
 
köszi.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Én is szívesen elmennék! Lehet vinni eladó CDket és LPket is? 
Szia!
 
Örülök a jelentkezésnek. Látom foglalkozol kábelekkel is. Én annak örülnél, ha hoznál azokból párat, amit ki lehet próbálni, meg lehet nézni, hallgatni, de azt szeretném, hogy direkt árusítás a találkozón ne történjen.
 
Ezt kérem mindenki tartsa tiszteletben!
 
Ez egy ingyenes rendezvény. A Fonót így kerestük meg, ők elvileg ellenszolgáltatás nélkül adják a helyet (a takarítást utánunk valószínűleg ki kell fizetnem), mivel egy nonprofit rendezvényről lenne szó. Ezt szem előtt tartva nem szeretném, ha a vezetőség fülébe vissza jutna, hogy kereskedelmi tevékenység folyik a találkozón.
 
Remélem ezt megérted te is.
 
A fentieket szem előtt tartva várlak szeretettel! 
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Köszönöm a fórumgazdának, hogy a kezdeményezés kapott egy saját topicot!
 
Szóval a csevegőben indított elképzelés az alábbi lenne: (aki még ott nem olvasta volna)
 
Folyamatos hifibogár effektus, esetleg kételkedés vagy épen megerősítés céljából szeretnék összehozni egy tesztet. Erősítő-Hangfal esetleg forrás és kábel.
 
Az ötlet az lenne, hogy mindenki hozza a saját cuccát és mindent mindennel kipróbálunk, aminek értelmét látjuk. Meghallgatjuk hogyan muzsikál és levonjuk a konzekvenciát.
 
Úgy gondolom, akit érdekel, az írja meg, hogy ki milyen komponensekkel csatlakozna és közösen döntenénk el, hogy végül ki mivel jöjjön.
 
Az időpont 2014.09.21. Helyszín a Fonó. A héten valamikor bemegyek és leegeztetem a részleteket, beszélek a büfével, akkor beszámolok mindenről.
 
Üdv!
Vinkler
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: 4you »

Ott leszek.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
menyhardman
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2008.05.31., szomb. 10:31
Értékelés: 174

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: menyhardman »

Szívesen eljönnénk mi is. Hoznánk az ML-Audio DAC legújabb fejlesztését.
Core Audio Ultimate PC, DAC, SPDIF, Canton CA 30 full active, Stealth Dream kábelek.
            
 
 

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tanczi »

Én is szívesen jönnék, és ha van rá igény és fogadókészség, egy pár "nem gyári" dobozt is meglevegőztetnék aznap.
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: cables »

Én is szívesen elmennék! Lehet vinni eladó CDket és LPket is? 

Válasz küldése

Vissza: “Készülék tesztek, találkozók”