Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

kaef2 írta:
2019.10.09., szer. 00:32
A jövő évi terveinkben 10-12 felvétel biztosan benne van. Talán még több is lehetne. Persze nem baj, ha nem lesz mindennapos a felvételkészítés ezen módja és ahhoz már tényleg sok a 20e Ft, hogy 2-3 hetente ennyit kiadjon 20-30 ember a részvételért, hacsak ki nem terjesztjük az országhatáron túlra is.
Kedves Feri! Esetleg jövőre terveztek "könnyedebb" zenét is? netán énekest?
A studió látogatás nagy élmény volt és szívesen mennék myreel-es felvételekre is. Viszont be kell vallanom (ha ciki ha nem), hogy a zongoravariációk tőlem messze áll. A hangszeres jazz már egy ugrással közelít a populárisabb zenéhez, de még egy ugrást megvárnék :rolleyes: - esetleg egy akusztik gitár+énekes kombó vagy hasonló, és ha jól sejtem ezzel nem vagyok egyedül :smile53:
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Egy track letölthető lesz a nap folyamán a Varga Gábor Trio teljesen analóg módon készült LP-jéről, 192kHz/24 bites FLAC formátumban. Ez még nem a Merging Hapi A/D-vel készült, de lesz majd belőle megvehető DSD256 változat is hamarosan. Ízelítőnek szerintem tökéletes. :)

Hunnia Records HRLP1300 Varga Gábor Trio – Cool Jazz_sm.jpg
Hunnia Records HRLP1300 Varga Gábor Trio – Cool Jazz_sm.jpg (137.03 KiB) Megtekintve 2859 alkalommal
Csatolmányok
Hunnia Records HRLP1300 Varga Gábor Trio – Cool Jazz.jpg
Hunnia Records HRLP1300 Varga Gábor Trio – Cool Jazz.jpg (361.74 KiB) Megtekintve 2860 alkalommal

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Akik regisztráltak már a decemberi Varga Gábor Quartet felvételre, nemsokára kapnak egy kis meglepetést. :)
Tessék az emaileket figyelni. :)
VG_1.jpg
VG_1.jpg (89.17 KiB) Megtekintve 2766 alkalommal

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

kaef2 írta:
2019.10.08., kedd 09:01
kaef2 írta:
2019.10.07., hétf. 16:37
Elkészültek az első My Reel Club Goldberg Variációk felvétel PCM és alacsonyabb DSD mintavételezésű konverziói a Hqplayer Pro szoftverrel.

Amint beletettem a tageket, meta adatokat mindenki, aki részt vett az eseményen megkapja a linket hozzá.
Kérdés: ki mit preferál a PCM változatok esetében? FLAC-ot tegyünk fel a taggelés miatt? Vagy .wav-ot a puritánság miatt? A magam részéről a FLAC-ot preferálnám, de nyitott vagyok a javaslatokra. Ezt odahaza bárki át tudja alakítani magának .wav-ra végül is. 44,1k 16 és 24 bit, 96k 24 bit és 192k 24 bit formátumban lesznek a PCM-ek feltéve. Így akik cd-t akarnak belőle csinálni, azoknak is meg lesz a lehetőségük.
Én a FLAC-ot preferálnám, az kisebb is, mint a wav (a magafajta, “falusi szélessáv”-val rendelkezőknek még számíthat a letöltendő méret :D )
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

kaef2 írta:
2019.10.07., hétf. 16:37
Elkészültek az első My Reel Club Goldberg Variációk felvétel PCM és alacsonyabb DSD mintavételezésű konverziói a Hqplayer Pro szoftverrel.

Amint beletettem a tageket, meta adatokat mindenki, aki részt vett az eseményen megkapja a linket hozzá.
Kérdés: ki mit preferál a PCM változatok esetében? FLAC-ot tegyünk fel a taggelés miatt? Vagy .wav-ot a puritánság miatt? A magam részéről a FLAC-ot preferálnám, de nyitott vagyok a javaslatokra. Ezt odahaza bárki át tudja alakítani magának .wav-ra végül is. 44,1k 16 és 24 bit, 96k 24 bit és 192k 24 bit formátumban lesznek a PCM-ek feltéve. Így akik cd-t akarnak belőle csinálni, azoknak is meg lesz a lehetőségük.

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Elkészültek az első My Reel Club Goldberg Variációk felvétel PCM és alacsonyabb DSD mintavételezésű konverziói a Hqplayer Pro szoftverrel.

Amint beletettem a tageket, meta adatokat mindenki, aki részt vett az eseményen megkapja a linket hozzá.

Avatar
bodnart
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2003.08.05., kedd 09:17
Értékelés: 196

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: bodnart »

kaef2 írta:
2019.10.06., vas. 21:11
Itt lehet regisztrálni a december 7-i felvételre.

https://www.eventbrite.com/e/varga-gabo ... nturl_text

Akiknek már megvolt az email címe és itt jelezték a részvételi szándékot, azokat már regisztráltam. Bodnart és Atis olvtársakat kérem regisztrálják magukat. Nem vagyok benne biztos, hogy tudom minden szükséges adatukat. :)
Regisztráltam, köszönöm a segítséget. :)

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Aszpirin írta:
2019.10.07., hétf. 09:43
Yess! (én sem maradtam le, sikeres regisztráció).
Köszi! Már most nagyon várom az eseményt!
leborulok.gif
Nem vagy egyedül :)
Nem véletlenül írtam tegnap, hogy életre szóló élmény lesz. :)

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Yess! (én sem maradtam le, sikeres regisztráció).
Köszi! Már most nagyon várom az eseményt!
leborulok.gif
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: atis »

kaef2 írta:
2019.10.06., vas. 21:39
kaef2 írta:
2019.10.06., vas. 21:34
atis írta:
2019.10.06., vas. 21:32
21:30-kor beléptem, regeltem, de "minden hely elfogyott" üzenet jött.
Sebaj. Talán majd máskor.
Az nem nagyon lehet, megnézem mi lehet az oka
Megoldva, megvan a jegy. Kellett, hogy menjen róla az email.
Köszönöm!

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

kaef2 írta:
2019.10.06., vas. 21:34
atis írta:
2019.10.06., vas. 21:32
21:30-kor beléptem, regeltem, de "minden hely elfogyott" üzenet jött.
Sebaj. Talán majd máskor.
Az nem nagyon lehet, megnézem mi lehet az oka
Megoldva, megvan a jegy. Kellett, hogy menjen róla az email.

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

atis írta:
2019.10.06., vas. 21:32
21:30-kor beléptem, regeltem, de "minden hely elfogyott" üzenet jött.
Sebaj. Talán majd máskor.
Az nem nagyon lehet, megnézem mi lehet az oka

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: atis »

21:30-kor beléptem, regeltem, de "minden hely elfogyott" üzenet jött.
Sebaj. Talán majd máskor.

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Itt lehet regisztrálni a december 7-i felvételre.

https://www.eventbrite.com/e/varga-gabo ... nturl_text

Akiknek már megvolt az email címe és itt jelezték a részvételi szándékot, azokat már regisztráltam. Bodnart és Atis olvtársakat kérem regisztrálják magukat. Nem vagyok benne biztos, hogy tudom minden szükséges adatukat. :)

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Na erről akkor nem kellene lemaradnom...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

MyReelClub_inv_HU_VargaG_Quartett_v1.jpg
MyReelClub_inv_HU_VargaG_Quartett_v1.jpg (220.25 KiB) Megtekintve 2431 alkalommal

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Köszönöm a jelentkezéseket.

Nemsokára elindítunk majd egy regisztrációs oldalt. Ott lehet majd jelentkezni.
Megpróbáljuk megtartani az első esemény 20e Ft-os bruttó részvételi díját is. Ez egy sokkal költségesebb felvétel lesz, igy ez nem lesz egyszerű. Mivel már most sokkal többen jelentkeztek eddig, mint az első esemény meghirdetésének hasonló szakaszában, ezért már most szólok, hogy max 30 főben fogjuk maximalizálni a résztvevők számát. Szintén arra is fel kell hívnom a figyelmet, hogy a korábbival szemben, amikor a regisztráltak egyharmada az utolsó pillanatban lemondta a részvételt, most valószínűleg el fogjuk kérni. a részvételi dijat előre. Nem a profitért csináljuk az egészet (még jó darabig legalábis biztosan nem), de azt szeretném azért elkerülni, hogy mélyen a zsebembe kelljen nyúlni. :) Ha lesz bármi esély is, megmarad a 20e Ft díj, de ha mégsem, akkor ezen senki ne sértődjön meg.

A meghirdetett regisztrációs oldalon ott lesz a végleges díj is.

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: atis »

Én is mennék, ha még lenne hely.

Avatar
bodnart
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2003.08.05., kedd 09:17
Értékelés: 196

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: bodnart »

Szintén jelentkezem :)

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Dob, bőgő, zongora, vibrafon. Jazz quartet. Cool.

December 7-én.

Életreszóló élmény lesz a részvétel, egészen biztos vagyok benne és remélem a felvétel képes lesz majd ezt az élményt felidézni.

További részletek hamarosan.

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Aszpirin írta:
2019.10.05., szomb. 10:36
Tökéletes szombat reggeli zeneélmény: harmadszorra hallgattam végig a My Reel Club-féle nyers felvételt a Borbély László által előadott Goldberg-variációkról.

Azt hiszem, ez a felvétel sokáig referencia lesz nálam. Nincs ugyan benne az az emocionális többlet, amit a helyszínen a zongora közelsége és a művész arcának, testbeszédének és ujjainak latványa adott hozzá, de ha behunyom a szemem, és csak hallgatom a helyszínen tapasztaltnak megfelelő hangerőn, akkor tökéletesen felidézi a helyszíni élményt. Gyönyörű! Annyi biztos ezek után, hogy jelentős gond nem lehet már a rendszeremmel, ha ennyire hűen fel tudja idézni az emléket.

Mindezt úgy, hogy nincs DSD-képes DAC-om, ezért az Audirvana lejátszás előtt konvertálja memóriapufferbe a DSD256-ot 24 bit / 176,4 kHz PCM-be, és az utóbbit hallgatom valójában. És így is fantasztikus! Nagyon várom már a profi konverziókat!

Aki akarja tudni, kb hogy szól egy Steinway zongora egy stúdióban, az mindenképpen szerezze be ezt a felvételt a nyers, manipulálatlan valójában! Ha ebben nem tetszik valamiért a zongorahang, akkor a “hiba” biztosan az ő készülékében van!

Egyetlen apróság nálam: lehet, hogy a “röptében konverzió” okozza, de hallhatóak sajnos a vágások. A trackek (DFF fájlok) elején is, valamint egy-két (nagyon kevés) helyen a trackben is hallható egy halk, de határozott “pattanás”. A hangereje miatt csak nagyon picit zavaró, és mint mondtam, lehet, hogy ez csak nálam van, az “on-the-fly” PCM-konverzió miatt.

Borbély László előadásáról pedig még mindig az a véleményem, hogy nagyon szép, érzelmes, majdhogynem romantikus, néha az emberrel hajlamos feledtetni, hogy Bach-ról van szó (és ezt most nagyon pozitív értelemben írtam). Hogy mennyire “korhű”? Szerintem ez inkább egy modern felfogású előadásmód. Mindegy, a lényeg, hogy harmadszorra is nagy élmény volt végighallgatni.

Feri, szólj, kérlek, ha terveztek CDt is kiadni ezzel a felvétellel, én vevő lennék egy eredetire, és a gyűjteményem egy nagy becsben tartott darabja lenne!
Kösz az értékelést.
A pattogást majd megpróbálom reprodukálni, van Audirvana a rendszerben megnézem nálam is előjön-e. A DSD256-os nativ lejátszás során nem hallottam ilyet és más sem észrevételezte felénk még. Remélem a jövő héten meglesznek a konverziók is. A DSD fájlok, a 256-os is, át lesznek alakítva .dsf-re azzal több eljátszó szoftver is jobabn megbírkózik mint a .dff-fel és azokban már lesz meta adat is taggelve.

Még nem végleges, de úgy tűnik, hogy a 3 hét mulva megrendezendő hifi kiállításon, szombat este zárás után az egyik kiállító szobájában is bemutatjuk majd a felvételt, a művész jelenlétében, ahol lehet majd tőle venni a cédéiből és dedikáltatni is. SAajnos ez amostani cd addigra még nem valószínű hogy készen lesz, habár reménykedünk persze benne, hogy mégis. Egy kis beszélgetés si ebelfér majd velünk szervezőkkel is, nem csak arról hogy mit miért csináltunk de arról is hogy mit tervezünk a jövőben. Elég sok mindent. :) A helyek igen korlátozottak lesznek így majd regisztrálni azükséges előre, de erről majd itt is meg a facebook csoportban is hírt adok.

A következő esemény egy nagyon izgalmas jazz felvétel lesz várhatóan december 7-én, de erről is amint megvannak végleges dátumok írok majd.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Tökéletes szombat reggeli zeneélmény: harmadszorra hallgattam végig a My Reel Club-féle nyers felvételt a Borbély László által előadott Goldberg-variációkról.

Azt hiszem, ez a felvétel sokáig referencia lesz nálam. Nincs ugyan benne az az emocionális többlet, amit a helyszínen a zongora közelsége és a művész arcának, testbeszédének és ujjainak latványa adott hozzá, de ha behunyom a szemem, és csak hallgatom a helyszínen tapasztaltnak megfelelő hangerőn, akkor tökéletesen felidézi a helyszíni élményt. Gyönyörű! Annyi biztos ezek után, hogy jelentős gond nem lehet már a rendszeremmel, ha ennyire hűen fel tudja idézni az emléket.

Mindezt úgy, hogy nincs DSD-képes DAC-om, ezért az Audirvana lejátszás előtt konvertálja memóriapufferbe a DSD256-ot 24 bit / 176,4 kHz PCM-be, és az utóbbit hallgatom valójában. És így is fantasztikus! Nagyon várom már a profi konverziókat!

Aki akarja tudni, kb hogy szól egy Steinway zongora egy stúdióban, az mindenképpen szerezze be ezt a felvételt a nyers, manipulálatlan valójában! Ha ebben nem tetszik valamiért a zongorahang, akkor a “hiba” biztosan az ő készülékében van!

Egyetlen apróság nálam: lehet, hogy a “röptében konverzió” okozza, de hallhatóak sajnos a vágások. A trackek (DFF fájlok) elején is, valamint egy-két (nagyon kevés) helyen a trackben is hallható egy halk, de határozott “pattanás”. A hangereje miatt csak nagyon picit zavaró, és mint mondtam, lehet, hogy ez csak nálam van, az “on-the-fly” PCM-konverzió miatt.

Borbély László előadásáról pedig még mindig az a véleményem, hogy nagyon szép, érzelmes, majdhogynem romantikus, néha az emberrel hajlamos feledtetni, hogy Bach-ról van szó (és ezt most nagyon pozitív értelemben írtam). Hogy mennyire “korhű”? Szerintem ez inkább egy modern felfogású előadásmód. Mindegy, a lényeg, hogy harmadszorra is nagy élmény volt végighallgatni.

Feri, szólj, kérlek, ha terveztek CDt is kiadni ezzel a felvétellel, én vevő lennék egy eredetire, és a gyűjteményem egy nagy becsben tartott darabja lenne!
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Benne vagyunk a My Reel Club projektünkkel a Merging szeptemberi hírlevelében.

https://mailchi.mp/merging/merging-insi ... NGWOrKz-oo
Képernyőfotó 2019-09-27 - 22.22.11.png
Képernyőfotó 2019-09-27 - 22.22.11.png (1.62 MiB) Megtekintve 2483 alkalommal

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Már fent a felhőben a DSD256 felvétel.
A hétvégén mindenkinek, akinek nem konvertált változatra van szüksége, hanem az eredetire, ami csak vágva van és más beavatkozás nincs benne, lesz alkalma letölteni a felvételeket.
Roonban elég jól szól, nekem tetszik :)
Képernyőfotó 2019-09-21 - 8.56.07.png
Képernyőfotó 2019-09-21 - 8.56.07.png (357.27 KiB) Megtekintve 2535 alkalommal

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5869
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Stúdió látogatás, avagy ismerkedés a felvételkészítéssel

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

Elkészült a My Reel Club első felvétele, DSD256-ban. Holnap küldök egy emailt a regisztrált résztvevőknek és akinek megfelel a DSD256 file, még akár aznap le is tölthetik. Akiknek konvertált file szükséges még egy pár napot majd várniuk kell, hogy a konverzió a Hqplayer Pro szofverrel megtörténjen.

Válasz küldése

Vissza: “Készülék tesztek, találkozók”