Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórumtalálkozó hírek

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 710
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Aztan vegul sikerult a talalkozo? :napsut:
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1815
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 381

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: greenbio »

Alex_Aston írta:
2023.02.28., kedd 09:50
Hali!

A kezdés pénteken hánykor legyen? 18:00 jó?
Maradjon a Cintányéros, vagy legyen más? Holnap legkésőbb szerintem érdemes lenne foglalni.
betegség miatt sajnos nem tudok jönni, bocsi

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2348

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Hali!

A kezdés pénteken hánykor legyen? 18:00 jó?
Maradjon a Cintányéros, vagy legyen más? Holnap legkésőbb szerintem érdemes lenne foglalni.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: lacy »

LIMAR írta:
2023.02.25., szomb. 13:58

Ahogy itt a fórumon, élőben sem érdekel senkit az a pár hangadó, aki folyamatosan posztol itt a fórumon.
Egyszerűen néhány ember már túl sok szinte mindenkinek. Fárasztó és unalmas folyton őket olvasni gyakorlatilag az összes topicban, élőben nézni (és persze hallgatni) meg pláne az lenne. Pár ember gyakorlatilag teljesen kisajátította magának a fórumot az örökös fecsegésükkel, értetlenkedéseikkel, megjelenési kényszerükkel.

20-25 fő akkor jönne össze, ha egy szuper étteremben ingyen kaját, piát osztanál mindenkinek, ahogy azt AVX tette Szegeden.
Az ott, akkor összegyűjtötte az erre érzékeny társaságot néhányszor, amíg a költségeket viselőnek elege nem lett az egészből és rájött, hogy tök fölösleges befektetés volt. Fel is számolta a hifis üzletágát.
Szóval egy másik fórumról - ami persze innen "nőtte ki" magát épp az avx-es váltás idején - onnan én simán összeszerveztem 20 de volt többször, hogy 25 ember szorongott a 20-22 emberre méretes különteremben :)
Monnyuk az a csapat inkább házimozis de nem hinném hogy a létszámban ez jelentene alapvető eltérést.
És az is egyébként nagyjából állandó ezeken a találkozókon, hogy a fórumos témák nem nagyon vannak ott kibeszélve, hiszen azt úgyis megtesszük a fórumon írásban. Viszont másnapra mindenki jelentős alhasi izomlázra panaszkodik a sok röhögéstől.
nem szuper étteremben az egyik sokszor visszatérő hely volt (az is megszűnt közben sajnos) az óbudai Kerék vendéglő. volt remek különterme jól főztek nem volt horror az ára max Saca kolléga szörnyűlködött mert a kévé az olyan volt hogy inkább csak szörnyülködni volt jó. :) Mindenki a maga számláját fizette ezt praktikusan megoldották megoldottuk.
amit te írsz az a mi találkozóinkon nem volt téma.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2348

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Március 3. kocsmázás a Cintányéros sörözőben, vagy ha van jobb ötlet, akkor ott.

- greenbio
- GOB
- nemtomm
- Alex_Aston
- tamagaba
- lacy - ?
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Alex_Aston írta:
2023.02.25., szomb. 17:07
Egyéb iránt szerintem, a hogyan nem helyett, a hogyan igen mindig célravezetőbb megoldás. Mert az általad is tanúsított megoldással csak egyre rosszabb lesz, ha mindenki ezt követné. Szerintem legalább is.
Alex, mindenkinek nem tudsz jót tenni, engedd is ezt el! Két fotóklubot és egy HiFi klubot vezettem éveken át, tudom, milyen nehéz kenyér errefelé a közösségépítés. Ott is mindig voltak hangos kritikusok és voltak a csendes, de stabil tagok. Pár hónapja is azt hallgattuk többektől, hogy nincs értelme már az ilyen rendezvényeknek, úgysem megy el senki, aztán csináltunk egy teltházas hétvégét másfélezer vendéggel. Bátran szervezz olyan programokat olyan időpontban és olyan helyszínen, amik szerinted jók, aztán majd csatlakozik, akinek tetszik az ötlet. A többiekkel nincs dolgod.

Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1148
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1371

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: wittao »

Alex_Aston írta:
2023.02.25., szomb. 17:07
LIMAR írta:
2023.02.25., szomb. 13:58

Ahogy itt a fórumon, élőben sem érdekel senkit az a pár hangadó, aki folyamatosan posztol itt a fórumon.
Egyszerűen néhány ember már túl sok szinte mindenkinek. Fárasztó és unalmas folyton őket olvasni gyakorlatilag az összes topicban, élőben nézni (és persze hallgatni) meg pláne az lenne.
Akkor te mazochista lehetsz, ha ennek ellenére mégis nap mint nap megteszed ;)

Egyéb iránt szerintem, a hogyan nem helyett, a hogyan igen mindig célravezetőbb megoldás. Mert az általad is tanúsított megoldással csak egyre rosszabb lesz, ha mindenki ezt követné. Szerintem legalább is.

Tegyük fel, hogy eljössz te is, és wittao is, aki egyetértett veled, és ezt itt jelzitek előre. Simán lehet, hogy emiatt jönne olyan személy is, aki amúgy nem. És így egy egész nagy létszámú, jó hangulatú összejövetel is lehetne belőle. És még az is előfordulhat, hogy akivel a fórum felületén nem jöttél ki, élőben meglepő módon, szót tudsz érteni (vagy ha más nem, lehet az asztal másik felén is ülni). Mert szerintem arctalanul irkálni teljesen más, mint úgy, ha tudjuk ki kicsoda. És személyes találkozó után tapasztalatom szerint mindig teljesen más lesz egy ilyen felületen utána már az eszmecsere.

Én legalább is így gondolom a dolgot. Szerintem ez a célravezetőbb megoldás, a sopánkodás helyett.
Hidd el, ha Gabor es en mennenk, mi ulnenk ott harmasban 😂
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2348

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

LIMAR írta:
2023.02.25., szomb. 13:58

Ahogy itt a fórumon, élőben sem érdekel senkit az a pár hangadó, aki folyamatosan posztol itt a fórumon.
Egyszerűen néhány ember már túl sok szinte mindenkinek. Fárasztó és unalmas folyton őket olvasni gyakorlatilag az összes topicban, élőben nézni (és persze hallgatni) meg pláne az lenne.
Akkor te mazochista lehetsz, ha ennek ellenére mégis nap mint nap megteszed ;)

Egyéb iránt szerintem, a hogyan nem helyett, a hogyan igen mindig célravezetőbb megoldás. Mert az általad is tanúsított megoldással csak egyre rosszabb lesz, ha mindenki ezt követné. Szerintem legalább is.

Tegyük fel, hogy eljössz te is, és wittao is, aki egyetértett veled, és ezt itt jelzitek előre. Simán lehet, hogy emiatt jönne olyan személy is, aki amúgy nem. És így egy egész nagy létszámú, jó hangulatú összejövetel is lehetne belőle. És még az is előfordulhat, hogy akivel a fórum felületén nem jöttél ki, élőben meglepő módon, szót tudsz érteni (vagy ha más nem, lehet az asztal másik felén is ülni). Mert szerintem arctalanul irkálni teljesen más, mint úgy, ha tudjuk ki kicsoda. És személyes találkozó után tapasztalatom szerint mindig teljesen más lesz egy ilyen felületen utána már az eszmecsere.

Én legalább is így gondolom a dolgot. Szerintem ez a célravezetőbb megoldás, a sopánkodás helyett.
Csak a Marantz! :-D

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

Alex_Aston írta:
2023.02.25., szomb. 13:28
Szívesen venném, ha leírnák, miért nem érdekel szinte senkit egy ilyen tali.
Ahogy itt a fórumon, élőben sem érdekel senkit az a pár hangadó, aki folyamatosan posztol itt a fórumon.
Egyszerűen néhány ember már túl sok szinte mindenkinek. Fárasztó és unalmas folyton őket olvasni gyakorlatilag az összes topicban, élőben nézni (és persze hallgatni) meg pláne az lenne. Pár ember gyakorlatilag teljesen kisajátította magának a fórumot az örökös fecsegésükkel, értetlenkedéseikkel, megjelenési kényszerükkel.

20-25 fő akkor jönne össze, ha egy szuper étteremben ingyen kaját, piát osztanál mindenkinek, ahogy azt AVX tette Szegeden.
Az ott, akkor összegyűjtötte az erre érzékeny társaságot néhányszor, amíg a költségeket viselőnek elege nem lett az egészből és rájött, hogy tök fölösleges befektetés volt. Fel is számolta a hifis üzletágát.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2348

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

lacy írta:
2023.02.25., szomb. 12:37

az eseményt minimum 1 hónappal de inkább 5-6 héttel előbb kiírjuk, így mindenki aki jönni akar, el tudja intézni hogy ott tudjon lenni.
Február 3-án írtam. Én úgy gondolom, nem amiatt nem jött össze 20-25 fő, mert nem ér rá senki...
Szóval nyitott kapukat döngetsz, csak éppen a hajlandóság nincs meg a többiek részéről sajna. gondolkodik.gif

Szívesen venném, ha leírnák, miért nem érdekel szinte senkit egy ilyen tali. Nyitott a fórum, lehet írni akár más időpont, helyszínt, stb.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: lacy »

Alex_Aston írta:
2023.02.25., szomb. 07:45
Szia!
Minden ötletet szívesen vesz szerintem mindenki, akit érdekel a dolog, tehát ne fogd vissza magad :D

És a legutóbbi kocsma talikra a többség egyébként gyalog jött (én is a város szeléről), nagyon jó hangulatú volt, köszönhetően annak is, hogy nem 1 pohár vizet szopogattunk estig :napsut:

Parkolás egyébként itt is megoldható, Aszpirin is ezt vette anno igénybe. Olcsóbb, és biztonságosabb is.
https://corvinplaza.hu/parkolas-corvin-plaza/

Ha többen leszünk, mint 6-8 fő, jöhet szerintem is valami nagyobb terem. Tudok én is ilyet, ha kell. Viszont sajna nem ez a jellemző. Bár mindenki panaszkodik a fórum színvonalára, de én nem úgy látom, hogy a többség tenne is valamit, hogy ez megváltozzon. Ennek egyik módja szerintem a személyes találkozás. Persze nem az ország másik oldalán leledző emberekre gondolok ezalatt.

Szóval tényleg örülnék, ha kinőnénk a helyet.
Értem én hogy nem vizet de én pl egyáltalán nem iszom alkohol tartalmú bármit. ez a része így nem számít, na ettől függetlenül nem kerül a jó hangulat el ha a társaság is jó :)
Igazából a "másik" bár az már a harmadik fórum ahol a többi népek vannak, valamikor innen elszármazott skacok, bár átfedés az van most is, nemtomm hiccusz cisco
én úgy 2 éve épp mikor a covid pánik elmúlt, csak telefonon összehoztam 15 embert minden kiírás nélkül :)
most rövid az idő de megcsinálhatjuk pl valami kerthelységes intézményben ha jó idő van- lesz
amúgy a a péntek délután is baj picit én leginkább szombatra teszem olyan 3-4 órai érkezési idővel.
jobban ráér mindenki szerintem
az eseményt minimum 1 hónappal de inkább 5-6 héttel előbb kiírjuk, így mindenki aki jönni akar, el tudja intézni hogy ott tudjon lenni.
imádtam az ilyen érveket mikor valaki azt mondta hogy " ja a nejem szólt, hogy esküvőre kell a hétvégén menni".. na nee
egy sajnálatos eset volt pl ami abszolút, szegény fórumtársnak elütötték a kutyáját pont aznap.. érthető hogy pont nem ez volt a fontos. rohangáltak a kórházba az ebbel.
na szóval próbálom követni az eseményeket, hogy ott lenni tudok-e az nálam munkanapon sosem lehet biztos. sajnos

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2348

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

lacy írta:
2023.02.24., pén. 23:13
Alex_Aston írta:
2023.02.03., pén. 20:08
Helyszín lehetne ez, jó pár forumtársnak már bejött anno
https://www.google.com/search?q=cintany ... e&ie=UTF-8
Bocsánat hogy közbe szólok, de én aki már úgy kb 20 ilyen fórumtalálkozót (és pár osztálytalálkozót is ami kb ugyanúgy van csak más a résztvevők típusa :) ) ez lehet hogy jó hely de több féle kívánalomnak sem felel meg.
Már szerintem, meg a többi forumostárs szerint is van pár igény amit nem árt figyelembe venni.
Szia!

Minden ötletet szívesen vesz szerintem mindenki, akit érdekel a dolog, tehát ne fogd vissza magad :D

Viszont.
Az utóbbi másfél évben volt 2x is ilyen kocsmás találkozó, kb. 6-7 fővel (vissza tudsz itt olvasni). Kb. ennyi embert érdekelt a dolog. Amikor hozzám szerveztem, külváros, ingyenes parkolás, stb., akkor sem volt több ember. Most is látod, hogy 4 ember mondta biztosra, remélem veled együtt legalább 5 ember is lesz már, illetve csatlakozik még pár fő.
Szóval sajnos egyelőre nem látom azt a 20-25 embert, aki nem fér be egy normál méretű helyre... Én lennék a legboldogabb, ha legalabb ennyien lennénk

És a legutóbbi kocsma talikra a többség egyébként gyalog jött (én is a város szeléről), nagyon jó hangulatú volt, köszönhetően annak is, hogy nem 1 pohár vizet szopogattunk estig :napsut:

Parkolás egyébként itt is megoldható, Aszpirin is ezt vette anno igénybe. Olcsóbb, és biztonságosabb is.
https://corvinplaza.hu/parkolas-corvin-plaza/

Ha többen leszünk, mint 6-8 fő, jöhet szerintem is valami nagyobb terem. Tudok én is ilyet, ha kell. Viszont sajna nem ez a jellemző. Bár mindenki panaszkodik a fórum színvonalára, de én nem úgy látom, hogy a többség tenne is valamit, hogy ez megváltozzon. Ennek egyik módja szerintem a személyes találkozás. Persze nem az ország másik oldalán leledző emberekre gondolok ezalatt.

Szóval tényleg örülnék, ha kinőnénk a helyet.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: lacy »

Alex_Aston írta:
2023.02.03., pén. 20:08
Helyszín lehetne ez, jó pár forumtársnak már bejött anno
https://www.google.com/search?q=cintany ... e&ie=UTF-8
Bocsánat hogy közbe szólok, de én aki már úgy kb 20 ilyen fórumtalálkozót (és pár osztálytalálkozót is ami kb ugyanúgy van csak más a résztvevők típusa :) ) ez lehet hogy jó hely de több féle kívánalomnak sem felel meg.
Már szerintem, meg a többi forumostárs szerint is van pár igény amit nem árt figyelembe venni.
az első mindjárt, hogy bemenni a belvárosba, ahol este 10-ig 600 ft / óra a parkolás ... ajjaj és egyáltalán egy délután 5 körüli érkezésnél hol a manóba lesz parkolás?
A másik a hely adottsága, miszerint nincs különterme. tehát összejön (ahogy nálam szokott ) kb 15-25 ember, azt le is kell ám ültetni mint általában ez tapasztalat, ennyi ember azért jelentős zajt is termel, klikkesedés is van. ez elég káoszos még egy különterem esetén is, de bent egy nagy térben millió idegennel...
a vendéglátó helyeken általában nem annyira szeressék ha ott ül 15-25 ember és délután 5-től zárásik ásványvizet nyalogat.
oké ez úgy szokott lenni, hogy először valami indító üdítő (jószerével senki nem szok inni max sört az akit egy irányból elhoz valaki) a többség autóval jön. aztán mindenki rendel magának valami vacsora félét és annyi de ez nem tart ki zárásig, de egy különterem esetén, ami ilyenkor általában úgyis zárva, tiszta haszon a helynek is és sokkal megértőbbek ha nem zabálja végig a társaság az egész időt.
Szóval értékelem a kezdeményezést, de pl ha itt lesz én biztos kihagyom mivel nem tartom az előbb felsoroltak miatt alkalmasnak és nekem problémás.pl a parkolás. Nem nem a 600/ óra csak én munkából jönnék mivel péntek, nem férne bele, hogy hazamenjek (agglomeráció) autót cseréljek és vissza. viszont nem hagynám (főleg ezen a környéken) több órára magára az autóm full tele szerszámokkal műszerekkel stb jelentős ft érték... még a laptopot be tudom vinni de..
szóval ha itt lesz sok sikert, jó szórakozást, ha meggondoljátok, akkor vannak különtermes tippjeim bejáratott helyek :)

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2348

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

greenbio írta:
2023.02.24., pén. 11:29

közben jó lett a március 3, szóval tőlem mehet. elnézést a kavarásért
Nyitok akkor egy névsort az eddigiek alapján. Kérek mindenkit írja fel magát, akinek jó a Március 3. kocsmázás a Cintányéros sörözőben.

- greenbio
- GOB
- nemtomm
- Alex_Aston
Csak a Marantz! :-D

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1815
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 381

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: greenbio »

Alex_Aston írta:
2023.02.24., pén. 09:09
Kicsit elsikkadt ez a dolog.
Ki az akit érdekelne a téma?
Lehet más időpont is, ha az több mindenkinek jó.
Lehet 2 héttel később is, ha az több mindenkinek jó.

Javaslatokat kérek :D

Helyszínnek a Cintányérost javaslom, könnyen, több irányból megközelíthető, kulturált hely, nem elszállt árakkal, nagyon jó kínálattal.
közben jó lett a március 3, szóval tőlem mehet. elnézést a kavarásért

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2348

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Kicsit elsikkadt ez a dolog.
Ki az akit érdekelne a téma?
Lehet más időpont is, ha az több mindenkinek jó.
Lehet 2 héttel később is, ha az több mindenkinek jó.

Javaslatokat kérek :D

Helyszínnek a Cintányérost javaslom, könnyen, több irányból megközelíthető, kulturált hely, nem elszállt árakkal, nagyon jó kínálattal.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1815
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 381

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: greenbio »

Alex_Aston írta:
2023.02.03., pén. 20:08
:D Szerintem jót tenne az általános hangulatnak egy össznépi pálinka/sör/bambi/bármi iszogatás, egy erre alkalmas "művelődési központban". Ott a szerintem sokkal könnyebb megérteni egymást a személyes kommunikáció miatt.
Persze csak akkor lenne hatásos, ha tényleg el is jönnének minél többen... :rolleyes:

Mit szólnátok mondjuk március első péntekéhez?

Helyszín lehetne ez, jó pár forumtársnak már bejött anno

https://www.google.com/search?q=cintany ... e&ie=UTF-8
sajnos pont nem leszek itthon sad.gif

Avatar
GOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2015.06.13., szomb. 18:41
Értékelés: 251

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: GOB »

Alex_Aston írta:
2023.02.03., pén. 20:08
:D Szerintem jót tenne az általános hangulatnak egy össznépi pálinka/sör/bambi/bármi iszogatás, egy erre alkalmas "művelődési központban". Ott a szerintem sokkal könnyebb megérteni egymást a személyes kommunikáció miatt.
Persze csak akkor lenne hatásos, ha tényleg el is jönnének minél többen... :rolleyes:

Mit szólnátok mondjuk március első péntekéhez?

Helyszín lehetne ez, jó pár forumtársnak már bejött anno

https://www.google.com/search?q=cintany ... e&ie=UTF-8
Nekem eddig jó :tutiok:
Van, hogy úgy érzed:
Mekkora egy hülye vagy. És tényleg.
 

Online
Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2869
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Alex_Aston írta:
2023.02.03., pén. 20:08
:D Szerintem jót tenne az általános hangulatnak egy össznépi pálinka/sör/bambi/bármi iszogatás, egy erre alkalmas "művelődési központban". Ott a szerintem sokkal könnyebb megérteni egymást a személyes kommunikáció miatt.
Persze csak akkor lenne hatásos, ha tényleg el is jönnének minél többen... :rolleyes:

Mit szólnátok mondjuk március első péntekéhez?

Helyszín lehetne ez, jó pár forumtársnak már bejött anno

https://www.google.com/search?q=cintany ... e&ie=UTF-8

Beirhatsz :D :D pont ráérek …legalább megismerjék egy pár új fórumtársat :D :D
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2348

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

:D Szerintem jót tenne az általános hangulatnak egy össznépi pálinka/sör/bambi/bármi iszogatás, egy erre alkalmas "művelődési központban". Ott a szerintem sokkal könnyebb megérteni egymást a személyes kommunikáció miatt.
Persze csak akkor lenne hatásos, ha tényleg el is jönnének minél többen... :rolleyes:

Mit szólnátok mondjuk március első péntekéhez?

Helyszín lehetne ez, jó pár forumtársnak már bejött anno

https://www.google.com/search?q=cintany ... e&ie=UTF-8
Csak a Marantz! :-D

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

tamagaba írta:
2022.09.17., szomb. 10:40
Jani! Egész este a zenecuccodat hallgattuk, mozidat néztük. Ez azt jelenti, hogy hosszutávon jól hallgatható hangja van.
Jó az a Focal 5.1
A kaja über volt.
... nekem tetszett Robbie Williams - Angel (mert zenés klippek is voltak), bevallom kicsit irigykedtem is a 100-ezres fiatal tömegen, ahogy énekeltek
Whitesnake, Emeli Sandé. A basszusgitáros kis fiatal csaj ki volt? Alex-nél az Anima Sound egyik albumát néztem ki
Köszi!
A legutóbbi találkozó is szuper volt!
Mindenkinek BUÉK!
Vidor :napsut:

Avatar
wittao
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1148
Csatlakozott: 2017.01.29., vas. 12:19
Értékelés: 1371

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: wittao »

Csak most olvastam Gyuri, elnezest, kicsit megkesve tudom megkoszonni, hogy eljottel es meghallgattad a rendszert nalunk. Kulon orom, hogy jol erezted magad es tetszett, amit hallottal.
Varunk szeretettel a kovetkezokre.
Tervebn van, hogy 2023-tol folyamatosan havonta, eltero rendszerekkel kicsit klubszeruen mindig talalkoznank, akik erdeklodnek.
Emlitetted a zeneket is, ez kifejezett cel volt, hogy en az agyonkoptatott klises szamokkal menjunk, hanem szeles/kevesbe ismert szamokkal nyomjuk vegig azt a 3 napot (es majd a kovetkezoket is).
Core Audio, TARALABS, MBL, PrimaLuna, PASS Labs, YG, Vivid, Entreq
Elektroncsovek: Sophia Electric

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

vidor2009 írta:
2022.10.22., szomb. 15:12
Szervusztok!
Sajnos nem tudok kimenni a hifi show-ra!
Nagyon régen kíváncsi vagyok az MBL hangsugárzóra,eddig nem volt lehetőségem meghallgatni.
A Core Audio ezzel demonstrálja saját fejlesztéseit,így holnap 12-re bejelentkeztem hozzájuk.
Szeretném,ha írnátok a hifi show-ról,természetesen én is leírom,hogy mit hallottam!
A mihamarabbi személyes találkozás reményében üdv.
Gyuri :napsut:
Nos egy kis beszámoló a Core Audio nyílt napjáról az én meglátásomban.
12 órára jelentkeztem be,de negyed órával előbb érkeztem.
Mindenki (szervezők)nagyon kedvesen fogadott,mindkét szobában teltház volt.
Bepréseltek nekem még egy széket a nagyobbik szobába.
Minden nagyon profi volt,a munkatársak fáradtságukat legyőzve maximálisan kiszolgáltak,még vendéglátás is volt,(szendvicsek,pogácsák,édesség,üdítők,kávé)!
A lényeg most jön,a hang.
Én már évek óta kíváncsi voltam az MBL hangsugárzókra(márcsak mint megrögzött omni párti is),most volt rá itthon lehetőség.
Nem csalódtam!
Egy olyan láncot hallottam,ami a sok rossz highend kiállítási hang után revelációt jelentett számomra!
Egy rövid ideig meg kellett szoknom a hangot,de miután az agyam ráállt,egy olyan láncot hallottam,ami a sok rossz highend kiállítási hang után revelációt jelentett számomra!
Bármilyen műfaj szólalt meg,a rendszer kirázta a kisujjából.
A hangkép kiegyenlített volt,nyoma sem volt a dobozhoz kötöttségnek,omnihoz méltóan minden hangszer eloszlott a térben,ott volt a szobában az előadó!
A dinamika egetrengető volt,köszönhetően annak is,hogy a hallgatók igényének megfelelően elég nagy hangerő lett beállítva.
Külön köszönet,hogy minden műfaj felváltva képviseltette magát,a pop-tól,a jazz-en át a komoly zenéig!
Szinte műfaj függetlenül szólt a teljes lánc,talán-egy nüansszal-a nagylétszámú és tömegű popzene vitte a pálmát?
Ez az első hangsugárzó,amellyel-a sajátomon kívül-el tudnék éldegélni!
Ha a kákán csomót akarnék keresni,akkor a hang legteteje lehetne egy picit nyíltabb,a cinek felhangjai nekem hiányoztak picit!(Szerintem-nem vagyok benne biztos-,jobb ezüst kábelezéssel megszünne ez a hiányérzetem.)
Egy magasabb és kétszer ekkora helyiségben még csodálatosabb lenne a hang!
Az árakról inkább nem beszélnék!
Legnagyobb köszönetem a kiállítóknak!
Üdv. Gyuri :napsut:

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

Szervusztok!
Sajnos nem tudok kimenni a hifi show-ra!
Nagyon régen kíváncsi vagyok az MBL hangsugárzóra,eddig nem volt lehetőségem meghallgatni.
A Core Audio ezzel demonstrálja saját fejlesztéseit,így holnap 12-re bejelentkeztem hozzájuk.
Szeretném,ha írnátok a hifi show-ról,természetesen én is leírom,hogy mit hallottam!
A mihamarabbi személyes találkozás reményében üdv.
Gyuri :napsut:

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fórumtalálkozó hírek

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Jani! Egész este a zenecuccodat hallgattuk, mozidat néztük. Ez azt jelenti, hogy hosszutávon jól hallgatható hangja van.
Jó az a Focal 5.1
A kaja über volt.
... nekem tetszett Robbie Williams - Angel (mert zenés klippek is voltak), bevallom kicsit irigykedtem is a 100-ezres fiatal tömegen, ahogy énekeltek
Whitesnake, Emeli Sandé. A basszusgitáros kis fiatal csaj ki volt? Alex-nél az Anima Sound egyik albumát néztem ki
Köszi!
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Válasz küldése

Vissza: “Készülék tesztek, találkozók”