Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Quad hangsugárzók

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


a naca atkoto kabelkent valo hasznalatat a bikabeles portokhoz annak ajanlom, akinek hat anyja van min...
 
keptelen voltam szigetelessel megoldalni egy rovidebb kabeldarabbal. lecsupaszitottam es jobban osszesodortam, hoy ne essen szet elemi szalakra - viszont igy vajmi keves koze van az eredeti kabelhez. nincs olyan univerzalis kabel, ami ilyen celra mindenhova bavalt?
 
bar a gyari atkoto elem epp olyan anyagbol van mint a port. epp ez a 3cm szamitana a zenehallgatasnal? szvsz nem ezen mulik.

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


A lelkesedés továbbra is tart, de nekem csak jövőhéttől lenne jó, és még zz7-tel is 1eztetnem kell na meg veled is hogy mikor mehetünk
raerunk

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


eddig tartott a lelkesedes? 
én örülök neki
dehát nekem ugyi a fogadott fiamról van szó
 
majd ha megismerik...
 
egyébként elég vicces,hogy évek óta el van mondva,hogy jó doboz. sajna a valamikori hifi-magazin igen rendesen hazavágta idehaza a Quad nevét. megépítették a Quad405 kacsolása alapján az emberek a maguk 405-ösét, innen ez egy bármikor megépíthető semmiséggé nőtte ki magát. Mai napig ez az előítélet áll fenn a Quadokkal kapcsolatban. Közben a "profik" előszerettel hordják haza Őket, mind elektronik,mind hangsugárzó képében
nem árulok el vele nagy titkot,amikor autót néztünk,kicsit belezúgtam az RS-clioba. volt egy gyenge állapotom,amikor megdumáltam az asszonnyal,hogy eladjuk az avanatgarde-ot, hisz olyan jól szólt nálunk a 21L is, autóba meg jó lenne a tölcsér ára. Persze ezt a következő zenehallgatós délután elmosta, de gyenge pillantomban én a Quadot vettem számításba.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


eddig tartott a lelkesedes?
A lelkesedés továbbra is tart, de nekem csak jövőhéttől lenne jó, és még zz7-tel is 1eztetnem kell na meg veled is hogy mikor mehetünk
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »

eddig tartott a lelkesedes?

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


Engem csak a quad érdekel a naimmal, az epost csak érdekességnek gondoltam, meg ha van idő akkor belehallgatni meg ilyenek , de jól mondod annak is kell még bejáratási idő + nekem május kiesik mert vizsgaidőszakom van, csak júniustól érek úgyis rá
most mar zenel, mashogy mint vartam.
 
ha meg mindig erdekel benneteket, szivesen latlak titeket.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


Ööö csak annyit én a jelenlegi felállás alatt a HK970+Epos párost értettem
pedig 970 lóerős. ja, a nyomaték is számít(vagy főleg az számít? vagy is-is )
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »

azaz igazsag, hogy en kevesebbet jarok ilyen helyekre, ha elegedett vagyok

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


nemérted nyugi, csak arra vártam,valakinek esen le ez a hajtási gebasz. pedig a dupla erősítés már jó nyomon volt. no,majd kiderül. arn meg gondolom majd folymatosan tájékoztat bennünket
Ööö csak annyit én a jelenlegi felállás alatt a HK970+Epos párost értettem, az alattalévővel ha majd meg lesz, nekem tuti nem lesznek hajtási gondjaim , még 1 végfokkal sem lennének de biampban meg aztán....
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


Nem szeretem a félremagyarázást  
Az áthidaló cseréjét azért pártoltam mert azt minden ilyen doboz meg szokta hálálni, azt nem mondtam hogy arn problémáját megoldja, de hogy hang szempontjából mindenképp profitálni fog az tuti.
 
Az hajtással kapcsolatos dologgal egyetértek(nem minden a watt ezt itthon is tapasztalom a jelenlegi felállásban), bár a naimek tudtommal igen csak hajtósak.

nemérted nyugi, csak arra vártam,valakinek esen le ez a hajtási gebasz. pedig a dupla erősítés már jó nyomon volt. no,majd kiderül. arn meg gondolom majd folymatosan tájékoztat bennünket
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


Nem szeretem a félremagyarázást
 
Az áthidaló cseréjét azért pártoltam mert azt minden ilyen doboz meg szokta hálálni, azt nem mondtam hogy arn problémáját megoldja, de hogy hang szempontjából mindenképp profitálni fog az tuti.
 
Az hajtással kapcsolatos dologgal egyetértek(nem minden a watt ezt itthon is tapasztalom a jelenlegi felállásban), bár a naimek tudtommal igen csak hajtósak.
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »

apróság. ne kevrjük a hajtást a Wattal,bár valamelyest összefüggésben is vannak. mezei tranyós erősítőnek gyengébb a kimenete. egy tiszta A-osztályostól már jóval kevesebb W-al beérik a hangsugárzók és ha ez még csöves is(pontosabban kimenőtrafós), akkor még kevesebbel.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


alapvetoen szvsz annyira nem is erdemes addig problemarol beszelni, amig nincs bejaratva.  
egyre jobb lesz.

csak nekem az tűnt ki a mondókádból,mintha nem lenne jól zabolázva a mélyszekció. alapvetően ha átnézzük az elmúlt pár nap képeit, elbeszéléseit, kitűnik, hogy ezek az állódobozok szeretik a tökös "alátámasztást". Megfigyelhető, hogy különböző rendszerek esetén mindehol combosabb tranyós,vagy igen stabil hajtással bíró(nem feltételnűl nagy Wattszámmal) csövesek voltak elékötve sikerrel. alapvetően nálunk a HES-n is a 100Wattos Moth végfokkal hozta az elvártakat és a legkisebb, ehhez a szériához tartozó Quad végfok is 90W/8ohm, míg a nagyobbak 140 és 150. Mondjuk a 21L 6ohmos, de 88dB "érzékeny". Az erősítőd kb 50Wattja elvileg elég kell legyen hozzá, gyakorlatilag meg fene tudja. Nálunk a 30W-os végfokkal nem volt benne elég kakaó és kissé zabolázatlannak tűnt (érdekes módon ez a kis 11L-el nem jelentkezett,pedig az sem érzékenyebb. bár attól nem is várt el senki olyan hajtást,az is igaz) És erre próbáltma már célozni kb 2hete is, csak én ki nem mondom,hogy az erősítő lehet nem elég kraftos előtte, mert letépik a fejem a naimitátorok de ha sokáig nem boldogúlsz a dologgal, valaminek mennie kell. A naim emlékeim szerint jobban kedveli a könnyedebb,"vifásabb" jelelgű dobozokat. gondolom egy naim dobozt pl.
Jó kisérletezést még, de a lenti képen lévő 21L-t akkor csoamgoltam ki és volt némi nyersessége,de nem ordított a bejáratásért.
 
és tényleg a legnagyobb segítő szándékkal, mielőtt "okosmarci" nekiáll megint a problémázásnak.
 
ui: ezt a summázatot szivesen vettem volna blakitól. jól lehetett volna gyakorloni a logikusan összefüggő dolgok alapján a távgyógyítást De most ne legyen igazam!!! és remélem nem is lesz,csak átmeneti a probléma,amit igazából még mindig tényleg nem értek pontosan mi is
 
hajrá és örülök, hogy qaud-od van. remélem Te is fogsz nemsoká
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


alapvetoen szvsz annyira nem is erdemes addig problemarol beszelni, amig nincs bejaratva.
 
egyre jobb lesz.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


ha nem is ertek hozza, azt azert el tudom donteni par honap alatt, hogy tetszik vagy sem.

ez a lényeg.
 
egyébként mi a konkrét probléma, mert nem egyértelmű és lehet félreértem...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


nem eloszor tapasztalom, hogy az egyik rendszerben tapasztalt komponenscsere utan bekovetkezo valtozas teljesen mast csinal a masik rendszer hangjaval. foleg a kabelekre gondolok. meg olyan rendszernel sem mernek talalgatasokba bocsatkozni, aminel jol ismerem az osszes elemet.
 
ha nem is ertek hozza, azt azert el tudom donteni par honap alatt, hogy tetszik vagy sem.
 
amugy epp kezd zenelni a quad

Vendég

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Jó téma, de itt nagyon
De ha itt került szóba...

autós kiegészítők - így benzin, gumi stb a kávézóban. Ott folytathatjuk, nem itt offolunk..
 
úgy látom többeket érdekel esetleg...

Vendég

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Őszintén remélem, hogy van az életben attól nagyobb örömöd is, hogy velem "szívózz". Mert azért az elég kínos lenne, ha az ilyesmi még örömet is okozna. Rosszindulat rulez.
ven,persze,azért vetettem neki véget. de ne félj,van így más is nemrég hívtak,hogy "figyeld Koscsót a cityn" beírtak valami hülyeséet,hogy darvas eladta a nemtommit erre némi hatásszünet és jött a magyarázkodás,hogy "fölhívtam Darvas urat..."
 
de ez már itt nem volt annyira vicces. aludj nyugodtan...

Sajnos nem tudom értelmezni a leírtakat, mert nem tűnik magyar nyelven írottnak a hozzászólás.
 
A tények kedvéért álljon itt az adott hificitys pár hozzászólás. Hogy ezt miért volt itt szükséges szóba hozni, az számomra tökéletes rejtély. Hátha valaki más rájön.
 
-----------------------------------
Re: A Pirelli, a Memera és a többiek...
Szerzö: Pirinyó (---.pool.t-online.hu)
Dátum: 06-05-09 14:45
 
Pár dolgot hadd szögezzek le:
Memerából CSAK a 32A es jó a 16 os stb nem!!! Szóval azt kár meghallgatni
Darvas már valami Radex kábelnél tart elvetette a 6 és 10 es kábeleket. (Pirell vagy nem mindegy)
 
Szerintem az a villanyóra szól legjobban ami a leglassabban pörög -
-----------------------
Re: A Pirelli, a Memera és a többiek...
Szerzö: trane (193.225.34.---)
Dátum: 06-05-09 17:45
 
pirinyó, honnét a Darvas-info(="Darvas már valami Radex kábelnél tart elvetette a 6 és 10 es kábeleket. (Pirell vagy nem mindegy)")? <nem kötekedés, tényleg érdekel
------------------------
Re: A Pirelli, a Memera és a többiek...
Szerzö: Pirinyó (---.pool.t-online.hu)
Dátum: 06-05-09 20:12
 
Beszéltem vele és ő mondta kb 3 hónapja
------------------------
Re: A Pirelli, a Memera és a többiek...
Szerzö: Koscsó Ferenc (---.c-202.TvNetWork.Hu)
Dátum: 06-05-10 09:07
 
Szerintem valami elhallás vagy félreértés lehet a dologban, Darvas László továbbra is a jó öreg, a cikkben szereplő Pirelli kábelét használja, a cikkben leírtak szerinti vastagságban és elrendezésben, nincs nála változás, nem cserélte le, most beszéltem vele, nincs is szándékában lecserélni, ahogy mondta.
 
A "radex" az nem lehet, hogy "Romex" inkább? Amerikában általában így hívják teljesen hétköznapi a fali betáp kábelt, de Európában ez az elnevezés nem honosodott meg. A Google sem ad semmi ebben az irányban értelmezhető találatot a radexre.
 
Koscsó Ferenc
Penna
----------------------------
Re: A Pirelli, a Memera és a többiek...
Szerzö: trane (---.kvvm.hu)
Dátum: 06-05-10 09:28
 
köszi, ferik, valahogy én is így képzeltem...
-----------------------------
Re: A Pirelli, a Memera és a többiek...
Szerzö: Pirinyó (---.pool.t-online.hu)
Dátum: 06-05-10 19:22
 
Úgylátszik visszatért az egyeres kábelhez kb 2-3 hónapja beszéltem vele
MIndenesetre elég ellentmondásosak az eredmények imho
----------------------------
Re: A Pirelli, a Memera és a többiek...
Szerzö: Koscsó Ferenc (---.c-202.TvNetWork.Hu)
Dátum: 06-05-10 20:21
 
Nos még egyszer:
 
mint ahogy ezt ma reggel már megírtam, de talán nem egyértelműen, ime még egyszer: ma beszéltem Darvas Úrral, és megkérdeztem, hogy módosított-e bármit is a betáp kábelein, ahhoz képest, mint amit a cikkben leírt. Azt mondta, hogy nem és nincs is szándékban.
 
Szerintem ez teljesen egyértelmű.
 
Koscsó Ferenc
Penna
------------------------------
Re: A Pirelli, a Memera és a többiek...
Szerzö: trane (193.225.34.---)
Dátum: 06-05-11 17:45
 
de pirinyó TUDJA!!! már 2-3 hónapja :-)

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: 21st »


Jó téma, de itt nagyon
De ha itt került szóba...
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »

Jó téma, de itt nagyon

Vendég

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Srácok, ne dőljetek be az oktánszámnak! Az üzemanyagnál a legfontosabb szempont a frissesség. Egy aznap érkezett, friss, harmatos 95-ös nagyobb teljesítményt csikar ki az autóból, mint egy két hetes, állott 99-es. Ez nem szubjektív dolog, vagy tapasztalat, ezt mérések bizonyítják. Tehát magas oktánszámút csak olyan kúton érdemes vásárolni, ahol komoly forgalmat bonyolítanak az adott üzemanyag fajtából. És persze a dolog még így is lutri
ez újdonság....
mindenesetre ez megmagyarázná, miért volt olyan kritikán aluli a mátészalkai 98-as Mol benzin...
 
Én 95 Carrera a Jászberényi útról - nekem ez bejött.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: 21st »


Nekem 98-asból nem jött be a Mol. Az Esso jobban. Ott még mindíg kapható 98-as, kérdés a debreceni kúton milyen a nafta.. Én OMV-t használok úgy általában.[OFFTOPIC]

[offtopic]mol98-asról lemaradtam(kb 3hete hoztuk ki a zsebdögöt) mindig 99-el jártam. nálam az jó volt. de kipróbálom az esso 98-at. nem értek hozzá túlzottan,de ha egy motort optimalizáltak 98-ra,lehet az kell hozzá.

Srácok, ne dőljetek be az oktánszámnak! Az üzemanyagnál a legfontosabb szempont a frissesség. Egy aznap érkezett, friss, harmatos 95-ös nagyobb teljesítményt csikar ki az autóból, mint egy két hetes, állott 99-es. Ez nem szubjektív dolog, vagy tapasztalat, ezt mérések bizonyítják. Tehát magas oktánszámút csak olyan kúton érdemes vásárolni, ahol komoly forgalmat bonyolítanak az adott üzemanyag fajtából. És persze a dolog még így is lutri
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Vendég

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
OFFTOPIC:

mol98-asról lemaradtam(kb 3hete hoztuk ki a zsebdögöt) mindig 99-el jártam. nálam az jó volt. de kipróbálom az esso 98-at. nem értek hozzá túlzottan,de ha egy motort optimalizáltak 98-ra,lehet az kell hozzá. minden esetre,amivel kihoztam a szalonból, fixen nem 99-es volt. kétlem,hogy azt a negyed liter benyát még a prémiumból adnák de esküszüm,legjobban azzal ment(csak pont aznap szünt meg a 98-as).OMV szintén a listámon van,de legutóbbi autónknak nem igazán jött be,így most eddig hanygoltam(beidegződés)
 
neked a 2000-es szívó vagy RS?


 
OFFTOPIC:

szívó. Szimpla 2 literes Focus. 132 ló vagy mennyi, nem foglalkozok vele. Az enyim az OMV-t imádja, de szerintem ez kútfüggő is lehet.
Én speciel Carrera 95-el etetem, amit meg is hálál. Mindenki kiröhög a fogyasztási adataimmal, pedig kútnál mérem, álalában ugyanott tankolok ugyanazzal a pisztollyal engedem a benyát, és elő kattanásig engedem. A Carreera 100 nekem nem ad annyi extrát, amennyivel többe kerül. A Debreceni kutakkal nem vagyok tisztában, bár járok le Szabolcsba 2-3 havonta, M3- Nyíregyháta útvonalon teszem, Nyíregyhází kút bár drága, nem rossz benzint adnak.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


Nekem 98-asból nem jött be a Mol. Az Esso jobban. Ott még mindíg kapható 98-as, kérdés a debreceni kúton milyen a nafta.. Én OMV-t használok úgy általában.[OFFTOPIC]

 
OFFTOPIC:

mol98-asról lemaradtam(kb 3hete hoztuk ki a zsebdögöt) mindig 99-el jártam. nálam az jó volt. de kipróbálom az esso 98-at. nem értek hozzá túlzottan,de ha egy motort optimalizáltak 98-ra,lehet az kell hozzá. minden esetre,amivel kihoztam a szalonból, fixen nem 99-es volt. kétlem,hogy azt a negyed liter benyát még a prémiumból adnák de esküszüm,legjobban azzal ment(csak pont aznap szünt meg a 98-as).OMV szintén a listámon van,de legutóbbi autónknak nem igazán jött be,így most eddig hanygoltam(beidegződés)
 
neked a 2000-es szívó vagy RS?
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



 
OFFTOPIC:

nálam csak 98vagy feltti jöhet szóba. 95-ös nem jó a motorba. jól kib@sztak velünk eddig jó volt a mol99-ese,de jún-01 óta valami evoneo vagymiazisten van,amibe kevernek 4%alkoholt. így lesz környezetbarát,meg jobb,meg jobban tol. aztán még olcsóbb is,meg nem történik vele 4ezerig semi már kikocsiztam belőle gyorsan,amit tegnap betankoltam és most v-power racing. ez jobbnak tűnik. ezzel 2ezertől tol megint (mezei buzuki swift 1.6sport-GTI-STI-RS) ...... röpke 335/literért de jól megy így (persze a keretein belűl). de ez annyiból megússza,mint muterom 1.3GS stiftje. persze tolva bezuhan ha kell 20-25liter is  
 

[OFFTOPIC]
 
Mol evoneo? Ezenaz íráson jót röhögtem..
 
Nekem 98-asból nem jött be a Mol. Az Esso jobban. Ott még mindíg kapható 98-as, kérdés a debreceni kúton milyen a nafta.. Én OMV-t használok úgy általában.
[OFFTOPIC]

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”