Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Azon gondolkodtam, hogy először veszek előre két frontot meg egy centert, a kérdésem az lenne, hogy ha pl veszek két kisebb hangfalat frontnak pl egy Clarus IO)- ami majd később hátra mehetne satelitnek vagy esetleg aztán még beszerzek 2 hangfalakat satelitnek + egy subot - akkor az jó megoldás-e, hogy egyből 3 db-ot veszek és akkor a harmadik center lenne?
Szerintem egy jó gondolat, hogy először veszel előre két hangfalat + a centert, majd a két az addig frontnak hsznált hangfalakat hátr rakod surroundnak.

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Azért egy hangfalban is van mozgó alkatrész, ezért a membránok gumpereme elöregedhet, de ez extrémül öreg, vagy gaygi hangfalaknál lehetséges. 
A centernek nem csak azonos márkájúnak, de azonos sorozatból hasonló membránkészlettel készítettnek kell lennie, mint a frontoknak, különben oda a jó tér, mert fogod hallani, hogy éppen melyik szól, nem pedig azt, hogy melyik irányból jön a hang frontok és a center által közösen kialakított hangtérben.
A surroundok szvsz már lehetnek idegenek, de az is akkor ideális, ha egy sorozatból való a rendszer. (Elvileg ugye mindehova egyforma hangfalak lennének az ideálisak. Ezt vagy drága megvalósítani (3 pár álló frontsugárzóval), vagy szub/szat rendszerben kell gondolkodni.)

Köszi a tanácsokat!
 
Azon gondolkodtam, hogy először veszek előre két frontot meg egy centert, a kérdésem az lenne, hogy ha pl veszek két kisebb hangfalat frontnak pl egy Clarus IO)- ami majd később hátra mehetne satelitnek vagy esetleg aztán még beszerzek 2 hangfalakat satelitnek + egy subot - akkor az jó megoldás-e, hogy egyből 3 db-ot veszek és akkor a harmadik center lenne?
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Köszi a tanácsokat, szerintem elmegyek a MM-be ott meghallgatom a jelölteket és amelyik megtetszik, arról tájékozódom, hogy hol lehet a legjobb árban kapni. 
Amúgy a használt hangfalakról mi a véleményetek? Elvileg mivel nincs benne mozgó alkatrész nem lehet sok bajuk, kivéve persze, ha fizikailag sérül.
 
Mire kell odafigyelni, ha külön-külön veszem meg a frontot, sateliteket, centert? Pl ha elsőnek megveszem a frontokat és utána szeretném a centert, akkor érdemes ugyanabból a márkából vásárolni? Vagy lehet ötvözni valami más márkával?

Azért egy hangfalban is van mozgó alkatrész, ezért a membránok gumpereme elöregedhet, de ez extrémül öreg, vagy gaygi hangfalaknál lehetséges.
 
A centernek nem csak azonos márkájúnak, de azonos sorozatból hasonló membránkészlettel készítettnek kell lennie, mint a frontoknak, különben oda a jó tér, mert fogod hallani, hogy éppen melyik szól, nem pedig azt, hogy melyik irányból jön a hang frontok és a center által közösen kialakított hangtérben.
A surroundok szvsz már lehetnek idegenek, de az is akkor ideális, ha egy sorozatból való a rendszer. (Elvileg ugye mindehova egyforma hangfalak lennének az ideálisak. Ezt vagy drága megvalósítani (3 pár álló frontsugárzóval), vagy szub/szat rendszerben kell gondolkodni.)
gordon314.fw.hu

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Köszi a tanácsokat, szerintem elmegyek a MM-be ott meghallgatom a jelölteket és amelyik megtetszik, arról tájékozódom, hogy hol lehet a legjobb árban kapni.
 
Amúgy a használt hangfalakról mi a véleményetek? Elvileg mivel nincs benne mozgó alkatrész nem lehet sok bajuk, kivéve persze, ha fizikailag sérül.
 
Mire kell odafigyelni, ha külön-külön veszem meg a frontot, sateliteket, centert? Pl ha elsőnek megveszem a frontokat és utána szeretném a centert, akkor érdemes ugyanabból a márkából vásárolni? Vagy lehet ötvözni valami más márkával?
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Én a www.netdepo.hu -t ajnlanám, de ott hallgatózni nem tudsz, csak vásárolni.

Ha rálápsz a www.netdepo.hu-ra, akkor belépés után az elérhetőségnél megtalálod az áruházuk címét egy kis térképrészlettel. Lehet hallgatózni is!
 
Minden sub-sat rendszer az említett hibával küszködik, mozinál nem zavar, de zenénél igen.

A netdeponál nem sok mindent lehet meghallgatni, ugyanis nem készleteznek be. Ha van megrendelés, akkor a nagykerben gyorsan beszerzik és eljuttaták a vevőhöz, vagy a személyes átvétel helyére szállítják.
Pont ettől lehetnek olcsóbbak, mint a többi áruház. Nem áll raktárban és készletben a pénz.
Azokat a termékeket lehet meghallgatni, amikhez oda van írva.
Egy telefon kérdése és megtudod, hogy mondjuk az Fx5.1-et van-e mód meghallgatni.
gordon314.fw.hu

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Én a www.netdepo.hu -t ajnlanám, de ott hallgatózni nem tudsz, csak vásárolni.

Ha rálápsz a www.netdepo.hu-ra, akkor belépés után az elérhetőségnél megtalálod az áruházuk címét egy kis térképrészlettel. Lehet hallgatózni is!
 
Minden sub-sat rendszer az említett hibával küszködik, mozinál nem zavar, de zenénél igen.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Megyesa 
Ha olcsó, mozira alkalmas hangrendzsert szeretnél, akor az Eltax helyett ajánlom a Tannoy Fx5.1-et. Ami ránézésre tejfölösdoboz feeling, de az ára most 50 eFt alatt van és valaha 170 eFt-ról indult!

Szia,
 
köszi a tanácsot, majd elmegyek és meghallgatom, mármint a Tannoy-t. )
Amúgy melyik boltot ajánlod Budapesten? Media Markt?
 
Eltaxot semmikép nem akarok venni, mivel más műszaki cikkben már találkoztam vele és nem tetszett (kínai cucc feelingje volt). De azért rákérdeztem, mivel amatör vagyok a házimozival kapcsolatban.

Én a www.netdepo.hu -t ajnlanám, de ott hallgatózni nem tudsz, csak vásárolni.
 
A Tannoy-jal arra figyelj, hogy a szatelitek nem mennek 140 Hz alá. Ha a receivered mondjuk 90 Hz-nél vágja a sub jelét, akkor a 90-140 Hz közti tartományban erős luk lesz a hangzásban. Nézd meg, hogy a receiverednél lehet-e állítani a vágási frekvenciát, illetve, hogy mennyire.
 
(Mondjuk a Quintett esetén 100 Hz a szatelitek alsó frekije, ami egy Yamaha 90 Hz-es vágásánál szintén lyukat eredményez pedig az ugye jóval drágább hangfalszett. Persze nem mindegy, hogy mekkora ez a "lyuk".
Meg ugye nem azt jelenti, hogy közötte nem lesz hang, csak azt, hogy halkabban fog ott szólni. Zenénél gond ez igazán.)
gordon314.fw.hu

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Megyesa 
Ha olcsó, mozira alkalmas hangrendzsert szeretnél, akor az Eltax helyett ajánlom a Tannoy Fx5.1-et. Ami ránézésre tejfölösdoboz feeling, de az ára most 50 eFt alatt van és valaha 170 eFt-ról indult!

Szia,
 
köszi a tanácsot, majd elmegyek és meghallgatom, mármint a Tannoy-t. )
Amúgy melyik boltot ajánlod Budapesten? Media Markt?
 
Eltaxot semmikép nem akarok venni, mivel más műszaki cikkben már találkoztam vele és nem tetszett (kínai cucc feelingje volt). De azért rákérdeztem, mivel amatör vagyok a házimozival kapcsolatban.
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Megyesa
 
Ha olcsó, mozira alkalmas hangrendzsert szeretnél, akor az Eltax helyett ajánlom a Tannoy Fx5.1-et. Ami ránézésre tejfölösdoboz feeling, de az ára most 50 eFt alatt van és valaha 170 eFt-ról indult!
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


sziasztok! 
letöltöttem az Annex akciós árlistáját és elég jó áron vannak Eltax és Tangent hangfalak.
 
Hallotattok már ezekről a márkákról?

Eltaxot szólni is hallottam. Hát a semminél jobb és a saját árát talán megéri, de elég a színvonalhoz csak anyit mondanom, hogy rugós hangfalkábelcsatlakozókkal vannak ellátva. Szvsz doboz hang, zenére teljesen alkalmatlan, mozira nagyon szolíd igényekkel talán (de ne várjon senki érzelemdús filmzenét, dinamikus élethű effekteket).
 
Ettől függetlenül hallgasd meg és ha tetszik, akkor vedd meg. Viszont én sokkal inkább azt tanácsolom, hogy ikább vegyél lépésenként komolyabbakat, mert az Eltax most olcsó csak majd eladni lesz nehéz. Bár a fene tudja az olcsó dolgokat sajnos most Magyarországon könyebb eladni mégha nem is értékesek.
 
Off
Kicsit filozofálgatva az olcsó, igényes termékek vásárlása esetén mindig az jut eszembe, hogy hogyan jár rosszabbul az ember, ha vesz valamit 2000 Ft-ért, ami ezret ér, vagy ezerért valamit ami semmit.
Én amellet vagyok, hogy a bukta kb egyforma, de amíg használja az ember, addig a használati érték miatt jobban jár az igényesekkel.
Persze nem érdemes átesni a ló túloldalára.
gordon314.fw.hu

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: megyesa »


sziasztok!
 
letöltöttem az Annex akciós árlistáját és elég jó áron vannak Eltax és Tangent hangfalak.
 
Hallotattok már ezekről a márkákról?
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szatelit szettben érdemes szerintetek gondolkozni ha csak mozira kell?????
Ha csak arra kell.... de ha már zenés a film akkor bukta...
Inkább 5 egyforma polcsugárzó

Avatar
tomtom
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2004.09.06., hétf. 12:09
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: tomtom »

Szatelit szettben érdemes szerintetek gondolkozni ha csak mozira kell?????
TV: LG Flatron 100Hz Erősítő: Denon-1705 Front: Clarus Charon Center: Clarus Charon Surround: Clarus Charon Sub:Clarus Charon DVD: Dimarson

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Nagy Jamiroquai rajongó vagyok,
és a Space Cowboy klipben látható
egy forgó hangfal, vajon mi lehet ez, és
főleg hogy szólhat ?
 
Valaki tud erről valamit ?
 

 

 
link a videoklip letöltéséhez:(7 Mb):
 
http://www.mtey.com/main.htm
 
,menj a "videography" -re, aztán lent a gombra, és töltsd le a "space Cowboy" -t,

Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: richies »

polk audio rti80(rti100)-ast vki hallott már?
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: gemini »


Polc hangfalakból tudtok valami jó házimozi szettet ajánlani? Olyan 150.000 Ft-ig + mélyláda picit később.
Klipsch RB-25

és ez szerinted kijön 150-ből? darabja 54K

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Polc hangfalakból tudtok valami jó házimozi szettet ajánlani? Olyan 150.000 Ft-ig + mélyláda picit később.
Klipsch RB-25

Avatar
tomtom
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2004.09.06., hétf. 12:09
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: tomtom »

Polc hangfalakból tudtok valami jó házimozi szettet ajánlani? Olyan 150.000 Ft-ig + mélyláda picit később.
TV: LG Flatron 100Hz Erősítő: Denon-1705 Front: Clarus Charon Center: Clarus Charon Surround: Clarus Charon Sub:Clarus Charon DVD: Dimarson

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Szisztok. Lehet hogy hülye a kérdés, de lehet e RMS-ből tényleges teljesítményt számolni? Vagy hogy működik ez a dolog?
Hát a lényeg, hogy a hangfalaknak nincs teljesítményük. A jobb gyártók azt az értéket adják, hogy milyen az a minimális zenei teljesítményű erősítő, illetve maximális, amivel a hangfal igazán jól szól. Kommerszebb gyártók csak azt az értéket szokták megadni, amit a hangfal károsodás nélkül elvisel. Ez is lehet pillanatnyi, illetve folyamatos terhelés.
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Köszönöm a meghívást, de sajna Miskolci vagyok. Ez nekem egy picit messze van.Azért ez 99 eFt-os ár már nem hangzik olyan rosszul.
Egyébként milyen típusú hangfalakat veszel helyette?

150-200 eFt közöt használtan valami "high end" közeli kétutas az elképzelés. Tárgyalásban vagyok több emberrel, ezért nem írnék márkát (kicsi ez a hifis társadalom ) de amint meglesz, a saját képek topikban közzé fogom tenni!
 
Szerintem a 99 eFt kifejezetten jól hangzik, akárcsak a Celestion-ök De ezt hangsúlyoznám, hogy nem irányár, hanem végleges utolsó ár. Összeszámoltam most a kábeleket, hogy elkelt a az AVreceiver, így a surroundokra, centerre nincs már szükség. 24 méter "noname" de nem gagyi kábelt adok a surroundokhoz és 11,5 méter márkás proel kábelt a frontokhoz, centerhez. Érdemes utána számolni, mennyibe kerül ennyi kábelezés!
Teszek be majd képeket az adásvételes topikba!
gordon314.fw.hu

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: DieHard »

Szisztok. Lehet hogy hülye a kérdés, de lehet e RMS-ből tényleges teljesítményt számolni? Vagy hogy működik ez a dolog?

Avatar
tomtom
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2004.09.06., hétf. 12:09
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: tomtom »


Nem értem miért akar mindenki meggyőzni. A Netdepon ezt a szettet 120.000 huf-ért adják!!!  
Garancia: 12 hónap
Mennyiségi egység: szett
Ára: 119 990 Ft
    Válasszon szint!feketejuharsötét alma
 
? Eredeti ár: 136 900,- Ft
? 1 pár Celestion F10 hangsugárzó
? 1 pár Celestion F30 hangsugárzó
? 1 db Celestion F35C centersugárzó
 
Azt hiszem az a 15.000 többlet nekem megéri, ha ennél a szettnél maradnék. Még is csak teljesen új. Ha a rászánt pénzemért valóban 1-2 kategóriával jobb hangfalat tudnék venni akkor talán elgondolkoznék a dolgokon. De eddig ilyennel még nem nagyon találkoztam (lehet hogy idágig rossz helyen keresgéltem). Mindenki ugy akarja eladni a hangfalait (használt dolgait) hogy a lehető legkevesebbet bukjon rajta szerintem.Azét jó lenne egyszer meghallgatni a Celestion szettet ha már ennyire ajánljátok. Biztosan jol szolhat.

Teljesen megértem, ha az új mellett döntesz, de azért a tények kedvéért:
 
Én 99 eFt-ért árulom, ami azért csak 20 eFt és adok hozzá komplett kábelezést, nem is gagyit, ami még egy tizes. Szóval aki most akar Celestion F szettet, az megspórolhat vagy 30 eFt-ot, amiből mondjuk egy DVD lejátszó megvan.
 
Meghallgatni a Satsystemben (www.satsystem.hu) tudod a legegyszerűbben szerintem.
 
Ha gondolod egyébként és jársz erre (Siófok) akkor én is szívesen látlak egy meghallgatásra, amíg még megvannak, akkor is ha nem akarsz használtat venni egyáltalán.

Köszönöm a meghívást, de sajna Miskolci vagyok. Ez nekem egy picit messze van.
Azért ez 99 eFt-os ár már nem hangzik olyan rosszul.
Egyébként milyen típusú hangfalakat veszel helyette?
TV: LG Flatron 100Hz Erősítő: Denon-1705 Front: Clarus Charon Center: Clarus Charon Surround: Clarus Charon Sub:Clarus Charon DVD: Dimarson

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Nem értem miért akar mindenki meggyőzni. A Netdepon ezt a szettet 120.000 huf-ért adják!!!  
Garancia: 12 hónap
Mennyiségi egység: szett
Ára: 119 990 Ft
Válasszon szint!feketejuharsötét alma
 
? Eredeti ár: 136 900,- Ft
? 1 pár Celestion F10 hangsugárzó
? 1 pár Celestion F30 hangsugárzó
? 1 db Celestion F35C centersugárzó
 
Azt hiszem az a 15.000 többlet nekem megéri, ha ennél a szettnél maradnék. Még is csak teljesen új. Ha a rászánt pénzemért valóban 1-2 kategóriával jobb hangfalat tudnék venni akkor talán elgondolkoznék a dolgokon. De eddig ilyennel még nem nagyon találkoztam (lehet hogy idágig rossz helyen keresgéltem). Mindenki ugy akarja eladni a hangfalait (használt dolgait) hogy a lehető legkevesebbet bukjon rajta szerintem.Azét jó lenne egyszer meghallgatni a Celestion szettet ha már ennyire ajánljátok. Biztosan jol szolhat.

Teljesen megértem, ha az új mellett döntesz, de azért a tények kedvéért:
 
Én 99 eFt-ért árulom, ami azért csak 20 eFt és adok hozzá komplett kábelezést, nem is gagyit, ami még egy tizes. Szóval aki most akar Celestion F szettet, az megspórolhat vagy 30 eFt-ot, amiből mondjuk egy DVD lejátszó megvan.
 
Meghallgatni a Satsystemben (www.satsystem.hu) tudod a legegyszerűbben szerintem.
 
Ha gondolod egyébként és jársz erre (Siófok) akkor én is szívesen látlak egy meghallgatásra, amíg még megvannak, akkor is ha nem akarsz használtat venni egyáltalán.
gordon314.fw.hu

Avatar
tomtom
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2004.09.06., hétf. 12:09
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: tomtom »


Nem értem miért akar mindenki meggyőzni. A Netdepon ezt a szettet 120.000 huf-ért adják!!!
 
Garancia: 12 hónap
Mennyiségi egység: szett
Ára: 119 990 Ft
Válasszon szint!feketejuharsötét alma
 
• Eredeti ár: 136 900,- Ft
• 1 pár Celestion F10 hangsugárzó
• 1 pár Celestion F30 hangsugárzó
• 1 db Celestion F35C centersugárzó
 
Azt hiszem az a 15.000 többlet nekem megéri, ha ennél a szettnél maradnék. Még is csak teljesen új. Ha a rászánt pénzemért valóban 1-2 kategóriával jobb hangfalat tudnék venni akkor talán elgondolkoznék a dolgokon. De eddig ilyennel még nem nagyon találkoztam (lehet hogy idágig rossz helyen keresgéltem). Mindenki ugy akarja eladni a hangfalait (használt dolgait) hogy a lehető legkevesebbet bukjon rajta szerintem.Azét jó lenne egyszer meghallgatni a Celestion szettet ha már ennyire ajánljátok. Biztosan jol szolhat.
TV: LG Flatron 100Hz Erősítő: Denon-1705 Front: Clarus Charon Center: Clarus Charon Surround: Clarus Charon Sub:Clarus Charon DVD: Dimarson

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem nagyon gondolkozom használt cuccban, már párszor megjártam. Minden esetre köszi.
picit butaság a hozzáállásod. Használtan 1-2 kategóriával jobb hangfalat tudsz venni. És most úgy őszintén mi a fene tud elromlani egy hangfalban?

Ebben tökéletesen igazad van, de eddig többnyire megjáratam ha valamit használtan vettem (pl: tv, cd lejátszó). Tudom tudnátok sorolni számtalan ellen érvet, de én akkor is ujjban gondolkodom.

Nem akarunk rádtukmálni semmit, de nekem az a véleményem, hogy ami garanciális, azt nyugodtan megveheti az ember használtan is. TV-vel, meg cd-lejátszóval könnyű megszívni ha öreg, TV-t én sem vennék használtan, ha nem garis. Erről az új mizériáról csak annyit, hogy lakótársam mindenáron Sony NS355-ös lejátszót akar (Sony-buzi, bocs ha vkit ezzel megsértek én nem szeretem, a TV-m is véletlen volt), és nem bírom rábeszélni, hogy vegyen pl. egy használt pioneer-t, amire 3 év gar van, és biztos, hogy sokkal jobb.
Ha tényleg olyan jó Gordon Celestion szettje, akkor ennyi pénzért ajándék, pláne kábelekkel. ÉS GARIS! Meg persze itt csupa megbízható ember van.
Én nem mernék itt feladni olyan cuccot, amiről azt gondolom, hogy...nem jó.(diplomatikusan)

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”