Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Jamo hangsugárzók

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


de a 770-ben 2x16 cm mély és méylközép van míg a 680 ban 2 x20 cm és azt akarod mondani hogy a 770 majdnemhogy alázza a 680-at dinamikában.
Mert akkor az nem gyenge.
Bár az a 680 tényleg szimpi

Avatar
ricfiam
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2006.05.08., hétf. 19:02
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Halásztelek

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: ricfiam »


Sziasztok.Sztereo rendszert szeretnék kiépíteni és most keresgélek a hangfalak között.Ma voltam a MM-ban és meghallgattam egy Jamo E680-as hangfalpárt.Valamilyen Tiesto albumot rakott be a srác, és azzal halgattam egy jódarabig.Igazság szerint teljesen beleszerettem a hangjába, a tisztaságába.
Egyébként az a kérdésem hozzátok, hogy van e valamilyen tapasztalatok erről a típusról?
Az én tapasztalatom elsőre nagyon jó, de szívesen venném más emberkék véleményét.

Azt hiszem Ricfiamnak van E 680-asa szerintem keresd meg őt és kérdezd meg, de a mélynyomó topicban egyből az első oldalon ott van a mi beszélgetésünk is (írt egy pár sort a hangfalakról) ott megtalálod ha írni akarsz neki mondjuk privit!

Nagyon jó az E680.
Egyébként anno úgy indultam neki hogy inkább zenére keresek hangfalat, filmet kevesebbet néztem. Mára mondjuk ez megváltozott, fele-fele a zene-film listening.
Nagyon szép és tiszta magas hangok, nagyon jól eltalált közép (nincs túlerőltetve), viszont a mélyekkel van egy kis bajom. Igazából nincs is vele baj, csak az hogy haverom vett egy E770-est és hát meg kell mondjam dinamikában büntet keményen.
Attól függ mennyi jó magyar forintot szán rá az ember, mindíg van jobb, de én teljesen elégedett vagyok az E680-al.

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »

Mindenképpen meghalgatom az S606-ost, ha Pesten járok (ez május 16-án lesz), amennyiben megtetszik, meg is veszem, de addig a Yamahákat el kell adni. Olyan hangfalat szeretnék, ami zenén is jól teljesít.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


Sziasztok.Sztereo rendszert szeretnék kiépíteni és most keresgélek a hangfalak között.Ma voltam a MM-ban és meghallgattam egy Jamo E680-as hangfalpárt.Valamilyen Tiesto albumot rakott be a srác, és azzal halgattam egy jódarabig.Igazság szerint teljesen beleszerettem a hangjába, a tisztaságába.
Egyébként az a kérdésem hozzátok, hogy van e valamilyen tapasztalatok erről a típusról?
Az én tapasztalatom elsőre nagyon jó, de szívesen venném más emberkék véleményét.

Azt hiszem Ricfiamnak van E 680-asa szerintem keresd meg őt és kérdezd meg, de a mélynyomó topicban egyből az első oldalon ott van a mi beszélgetésünk is (írt egy pár sort a hangfalakról) ott megtalálod ha írni akarsz neki mondjuk privit!

Avatar
c2d
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2007.04.14., szomb. 11:14
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: c2d »


Sziasztok.
Sztereo rendszert szeretnék kiépíteni és most keresgélek a hangfalak között.Ma voltam a MM-ban és meghallgattam egy Jamo E680-as hangfalpárt.Valamilyen Tiesto albumot rakott be a srác, és azzal halgattam egy jódarabig.Igazság szerint teljesen beleszerettem a hangjába, a tisztaságába.
Egyébként az a kérdésem hozzátok, hogy van e valamilyen tapasztalatok erről a típusról?
Az én tapasztalatom elsőre nagyon jó, de szívesen venném más emberkék véleményét.
Erősítő:Denon PMA-720A, Harman/Kardon AVR 132; Front: Jamo S606;Center: KEF C6LCR; Kábel: Monitor Mikado 4,0; PC (Gigabyte P35-DS3 +Core2Quad Q6600+Sapphire Radeon 2900XT+Sb Xfi XtremeMusic + Samsung Syncmaster 223BW+Geil Ultra Ram DDR2 1066 2Gb)

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


Pont azt probáltam irni hogy a Dali Concept6nál sokkal jobb a s606.Daliba az ikon6 a befuto.Mondjuk az jobban szol mint a jamo.
Ja tényleg bocsi! Kora reggel van még! Jamo: (legalábbis nekem! )

Avatar
Andru
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2006.02.11., szomb. 13:47
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Andru »

Pont azt probáltam irni hogy a Dali Concept6nál sokkal jobb a s606.Daliba az ikon6 a befuto.Mondjuk az jobban szol mint a jamo.

Amp:Marantz PM-16
Cd:Marantz CD-17
Tuner:Sony ST-SB920QS
Cabel:V.D.H D352, V.D.H Combination
Speaker:Tannoy 638 �s Magnat MSP 110(MagnatSpecialProduct)

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


Amugy érdemes meghallgatni elötte mást is aztán amikor bekapcsolja az s606ot lesz meglepi.Ha teheted és lesz ott dali concept 6 azt mindenféleképp hallgasd meg elötte.Kb 150ezer az ára de a hangja sehol nincs az árához képest.Az s606 jobban zenél pedig csak a fele árban.Az áráért nagyon jo kis hangfal az s606.
Van benne igazság ráadásul MM-be szokott lenni dali valamikor én is tervezem majd meghallgatni hogy mégis milyen hangja van. Aztán ki tudja lehet hogy sokkal jobban szól mint a jamo de engem az S 606 nagyon megfogott mind külsőre mind pedig a hangja miatt. Nagyon tetszettek a mély hangjai! Szépen dolgozik benne az a 20 cm-es mélyhangszóró!

Avatar
Andru
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2006.02.11., szomb. 13:47
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Andru »

Amugy érdemes meghallgatni elötte mást is aztán amikor bekapcsolja az s606ot lesz meglepi.Ha teheted és lesz ott dali concept 6 azt mindenféleképp hallgasd meg elötte.Kb 150ezer az ára de a hangja sehol nincs az árához képest.Az s606 jobban zenél pedig csak a fele árban.Az áráért nagyon jo kis hangfal az s606.

Amp:Marantz PM-16
Cd:Marantz CD-17
Tuner:Sony ST-SB920QS
Cabel:V.D.H D352, V.D.H Combination
Speaker:Tannoy 638 �s Magnat MSP 110(MagnatSpecialProduct)

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


Sziasztok! 
Nekem is S606-os van betervezve és örülök, hogy itt olvashattam véleményeket a cuccról. Annak főleg, hogy a vélemények pozitívak. A center és a hátterek már megvannak a szettből, remélem nem fogok csalódni a Jamoban, ha megveszem a frontokat is.
Ja, Yamaha NS-G40-es hangfalaim eladók. Az adás-vétel rovatban majd képpel együtt meghirdetem őket.

Szerintem mielőtt megvennéd előtte vedd be magad egy MM-be egy két lemezzel és azért hallgasd meg mert ugye nem biztos hogy mindenkinek tetszik. Én is mentem és nagyon normális volt a csóka (Fehérvár), szerintem menj el és hallgasd meg előtte! De remélem nem fogsz csalódni tényleg jól szól! (egyéni vélemény )

Avatar
szabo_pitty
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1253
Csatlakozott: 2007.01.25., csüt. 20:20
Értékelés: 93
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: szabo_pitty »


Sziasztok!
 
Nekem is S606-os van betervezve és örülök, hogy itt olvashattam véleményeket a cuccról. Annak főleg, hogy a vélemények pozitívak. A center és a hátterek már megvannak a szettből, remélem nem fogok csalódni a Jamoban, ha megveszem a frontokat is.
Ja, Yamaha NS-G40-es hangfalaim eladók. Az adás-vétel rovatban majd képpel együtt meghirdetem őket.
Erősítő: Marantz SR7005, Hangsugárzók: Monitor Audio Silver 200, Silver 50, Silver C150, Jamo SW505E, Magnódeck: Yamaha KX-390, CD: Marantz CD5000, LP: Technics SL-BD2, BD: Yamaha BD-A1010, TV: LG42LF652V, Hangfal kábel: Monitor Atmos Air 309 Cu, IC: Neotech KHS-154, Média-lejátszó: Dune HD Base 3D

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »

Megteszünk mindent hogy fent tartsuk az érdeklődést! Jó kis hangfal ha lenne pénzem rá már meg is lenne!

Avatar
Andru
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2006.02.11., szomb. 13:47
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Andru »


Érdekes hogy menyire feldobta a Jamo tpicot ez a kis s606-os
Nekem is az van és már bejáratodot rendesen.Igaz én a gyári bi-wire összekötö lemez kicseréltem CAT5 kábelre és a magasa még jobb lett.Tényleg jo kis hangfal az áráért és még jol is nézki.Ráadásul az anyagot se sporolták ki.Nállam második hangfalnak megmarad egy pár évig.

Amp:Marantz PM-16
Cd:Marantz CD-17
Tuner:Sony ST-SB920QS
Cabel:V.D.H D352, V.D.H Combination
Speaker:Tannoy 638 �s Magnat MSP 110(MagnatSpecialProduct)

Avatar
dobolan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2006.03.21., kedd 12:35
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: dobolan »


nyilván nem ismerem az összes magyar dts sávot, el tudom képzelni, h egy elrontott egyéb sávnál jobb legyen.. de ha odafigyeltek az eredeti sávnál, akkor annál jobb nem lehet a szinkron dd sávnál pedig csak attól nem lesz jobb valami, mert dts-be (magasabb bitráta) kodolják, ha egyszer a forrás is sz*r
 
OFFTOPIC:

Rendben, én sem offolok tovább, a kódolással kapcsolatban igazad van, a sz*rból nem lehet várat építeni. Én csak arra akartam kilyukadni, hogy nem mindig sz*r forrásból dolgoznak. Részemről vége.

| Samsung LE40S86BD | H/K AVR230, Nad 3225PE | Pio dv-393, H/K HD740 |
| Celestion F30+F35c+F10+S80 |
| PC |

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arty »


semmi máson nincs értelmes magyar DTS
Nem vitaindítónak szánom, de ez azért egy kicsit szigorú vagy. Pl.: Kill Bill -en is jó a DTS, de a Vándorló Palota magyar DTS-e szvsz jobb, mint a DD5.1 japcsi hang. Most hírtelen nem jut eszembe több, de otthon biztosan tudnék még keresni.

Jogos a billes felvetés szerintem is. Most jut eszembe hogy az Aviátoron is van magyar dts és a repülős részeknél nagyon komolyan szólt nemrég néztem meg vele.

 
OFFTOPIC:


utolso offtopikom, nem akarom hazavágni a jamo topikot a dts-s marhaságaimmal
 
mihez képest szol jol a magyar DTS? a magyar DD-hez képest? biztos nem csak szimplán hangosabb? (tipikus dts "trükk")
 
kill bill nekem is megvan, semmivel nem jobb a magyar dts a magyar dd-nél, az angol ddnél pedig tompább (szokásos szinkronbetegség)
 
nyilván nem ismerem az összes magyar dts sávot, el tudom képzelni, h egy elrontott egyéb sávnál jobb legyen.. de ha odafigyeltek az eredeti sávnál, akkor annál jobb nem lehet a szinkron dd sávnál pedig csak attól nem lesz jobb valami, mert dts-be (magasabb bitráta) kodolják, ha egyszer a forrás is sz*r

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


cobalt megnéztem azt a sub 300-at jók a számai! De hallgasd meg! Egyébként mennyibe kerül mostanság?
A daliból polkból,jblből ne (csak) a szubot hallgasd meg hanem az álló hangfalait is. A d590-ven tényleg szép de ezért a pénzért lehet is! Hangban szerintem ezért az árért vannak jobbak...de kinek mi....

Tegnap sikerült rákérdeznem az árára és szerencsére benne volt a gépben, szal 70 ezer magyar Ft-ot kell leszurkolni a 300-as ládáért. Ez pont annyi mint az annex árlistáján sőt az 550-es is ugyanannyi 95 ezer.

Avatar
dobolan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2006.03.21., kedd 12:35
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: dobolan »


Először volt az S 606-os. Hát hogy őszinte legyek nekem valami eszméletlen mód tetszett.
Tényleg jól szól az S606. Haverom az 5.0 szettet vette meg, hallgattam nála szinte mindent, nekem is nagyon bejött a hangzás. Nem ismerem a Jamo-t egyébként, de ez megéri azt a 100e körüli szettárat. Ja, és még szép is!

| Samsung LE40S86BD | H/K AVR230, Nad 3225PE | Pio dv-393, H/K HD740 |
| Celestion F30+F35c+F10+S80 |
| PC |

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »

Ja és láttam a Sub 550-est meghallgatni már sajna nem volt időm de ami késik nem múlik! Bakker eszméletlen hogy mekkora az a doboz! Képről nem tűnt ekkorának! Szerintem jól szólhat!

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »

Spontán döntés után egy Jamiroquai - Dynamite lemezzel a kezemben elmentem ma hallgatózni MM-be sikerült kipróbálni a pio két dvd lejátszóját (490, 696) a Jamo S 606-os és a C 607-es hangfalakkal. Gondoltam megosztom veletek első igazi hallgatózásomat! Egy Marantz sztereó erősítővel voltak hajtva (valószínűleg nem keveset emelve a minőségen egy 5.1-hez képest ) Először volt az S 606-os. Hát hogy őszinte legyek nekem valami eszméletlen mód tetszett. Nagyon szép mélyhangok jöttek elő abból a kis oldalsó 20-as mélyből és nagyon szépen kiterjedtek a mélyek az egész teremre. Mondjuk először kicsit furcsa volt hogy annyira szét volt húzva a két hangfal az enyémhez képest de fél perc után észre se vettem. Szóval nekem nagyon tetszett szépen és erőteljesen szólt nagyon szépen terítette a mélyeket és nem volt túlságosan feltekerve a hangerő, a két elülső közép hangszóró szinte meg se rezzent mialatt szólt szal még volt benne bőven kakaó ahogy éreztem! A C 607-es annak ellenére hogy ki volt emelve előre sajnos nem volt olyan nagy élvezet. Számilag elméletileg mélyebbet tud mint az S 606-os de közel se ment le olyan mélyre. Gyengébb volt sokkal bár amitn nyomott azt az is szép egynletesen adta le minden helyzetből szépen lehetett hallani csak hiányoztak azok a szép mélyek! Ennek vagy egy kis plusz basszus kéne vagy egy jó mélynyomó ami kellő dinamikát ad neki. Nagyjából ennyi lenne tulajdonképpen az első komolyabb hallgatásom szal a vélemény abszolút szubjektív gondoltam megosztom veletek!

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


Na most ne tessék annyira nagyon hülyének nézni de az a privi az most a mailemre fog érkezni vagy itt a fórumon belül valahova???
Kapsz a mail-címedre 1 levelet, h itt meg tudod nézni az üzeneted.

Köszi!

Vendég

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na most ne tessék annyira nagyon hülyének nézni de az a privi az most a mailemre fog érkezni vagy itt a fórumon belül valahova???
Kapsz a mail-címedre 1 levelet, h itt meg tudod nézni az üzeneted.

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


cobalt írok privit! mert ez már nem ide
Na most ne tessék annyira nagyon hülyének nézni de az a privi az most a mailemre fog érkezni vagy itt a fórumon belül valahova???

Avatar
zoom
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2007.03.21., szer. 14:42
Értékelés: 90

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: zoom »

cobalt írok privit! mert ez már nem ide
HTPC, Bladelius Dac, Korsun V6i BE, Ps Audio XStream, Dynaudio Contour II, Mi 4k laser projector

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »

Ja az kimaradt hogy sajnos a pc jelenleg se hangilag se képileg nincs rákötve a rendszerre szóval azt nem tudom használni házimozis célokra jelenleg de dolgozom a megoldáson!

Avatar
Cobalt
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2007.03.04., vas. 12:55
Értékelés: 0

Jamo hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cobalt »


cobalt megnéztem azt a sub 300-at jók a számai! De hallgasd meg! Egyébként mennyibe kerül mostanság?
A daliból polkból,jblből ne (csak) a szubot hallgasd meg hanem az álló hangfalait is. A d590-ven tényleg szép de ezért a pénzért lehet is! Hangban szerintem ezért az árért vannak jobbak...de kinek mi....

Mindenképpen megfogom valahogy hallgatni mert már megtanultam meg tapasztaltam is hogy a számoknak nem szabad hinni! Ha jól tudom akkor az annextől töltött árlistán 70 ezerért adták (500 Ft-al több mint a 250-es szal gondoltam akkor már legyen a 300-as! 500 Ft különbség az szerintem egy kicsit nevetséges!) Tudom hogy ennyiért már pl polkot is lehet kapni de én valamiért ragaszkodok a jamohoz. Tudod első cucc meg minden! A többi márkát meg ha tudom akkor meghallgatom ha lesz rá lehetőségem. Ja biztos jó lehet a D 590 de ha lenne pénzem én E 770-et vennék. Bár mélyen kívül most más hangfalat nem tervezek, hosszú még az a 7 év gari a többi dobozomra! Meg egyenlőre ha minden jól megy akkor a most következő 1-2 hétben végre megveszem az új dvd lejátszómat aztán jöhet a sub!

500 ft különbség???
Amúgy tényleg kell neked dvd-játékos? Nem jó a régi? Gondolom pioneer dv696 vagy valami ilyesmit akarsz. Kell ilyen jó PC mellett? Csak azért kérdezem mert én lecseréltem a régit újra azt közben meg nem is használom.olvasd el az aláírásom! Jó nem cserélem el (mert vettem itt egy technics sl-pg490-t a lacitól,már jöhetne!) de azonkívül,hogy néha belerakok 1 sima cd-re írt dts audiót (mert a pc-n éppen valamit írok) nem használom. Zenehallgatásra alkalmatlan.
Hát igen a számok bűvölete A 70 ropi meg még korrekt is lehet ha tényleg jól szól!

Igen kb én is így reagáltam mikor megláttam a kettő árát! Remélem hogy jól fog szólni, állítólag ezek a BASH erősítők jók (asszem a klipsch is ezeket használja néhány cuccban) meg ez már nem S 40-es kategória! Mindenképpen veszek dvd-t mert ez a philips teljesen a halálán van dvd-t tulajdonképpen csak akkor olvas be ha olyan kedve van, általában 10-12x kell beolvastatnom egy lemezt hogy le is játsza de csakis akkor ha teljesen le van hülve a lejátszó mert ha 15-20 percet is használom akkor utána semmilyen dvd formátumú lemezt nem játszik le csak cd-t. Én meg sok filmet nézek meg koncert dvd-t szóval nekem nagyon fontos most hogy legyen egy jó lejátszóm! Igen a 696-ost néztem ki de még kétséges hogy az anyagi helyzetem megengedi-e azt. Ha nem jöössze rá akkor valószínüleg a kisebbik 490-es pio lesz a befutó de arról még kérdezősködnöm kel hogy tényleg jó-e! Ha ez megvan akkor jöhet a sub aztán a cd lejátszó!

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”