Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heco

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Szuper akció! A Vitasnál jobb és olcsóbb!  A Heco második legnagyobb sorozata, a Superior most 5.0-ás szettben 73 rugó a Surányi Hifi-nél! 

Szub is ócsóér van hozzá:
Heco Superior Sub 20A: 27 eFt
Heco Superior Sub 30A: 34,5 eFt
Mindkettő aktív, 20 ill. 30 cm-es membránokkal.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Szuper akció! A Vitasnál jobb és olcsóbb!
A Heco második legnagyobb sorozata, a Superior most 5.0-ás szettben 73 rugó a Surányi Hifi-nél!
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
szoati
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.02.03., csüt. 08:32
Értékelés: 0

Heco

Hozzászólás Szerző: szoati »


Örömmel jelentem, hogy a hangfalak bekábelezése sikerrel járt.
A frontoknak szerintem zenehallgatáshoz is elég kellemes hangja van, elég mélyet ad a sub nélkül is. Film nézése közben nagyon szép tér van jelen. Nagyon meg vagyok elégedve a Yamaha-Heco párossal.
Marantz CD65II - OFC IC - Sony TA-FE510R - AudioLink 2,5 - Tangent SR-500

Avatar
szoati
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.02.03., csüt. 08:32
Értékelés: 0

Heco

Hozzászólás Szerző: szoati »


Megérkeztek a drágák!!!
Röviden csak annyit mondok: teljesen meg vagyon velük elégedve, nagyon tetszenek.
Igaz mára sem sikerült még teljesen berendezni a nappalit, de már alakul. Egy hatalmas átrámolással kialakult egy ideiglenes állapot. Még a hátsó hangszórók kábelezését kell megoldani (AudioLink 2,5-mm lesz). A front meg az első center már be van kötve (AudioLink 4-mm). A mélynyómóhoz kell még egy rendes IC és már kész is, most egy teljesen mezei kábelen futkosnak az alacsony frekvenciák.
Marantz CD65II - OFC IC - Sony TA-FE510R - AudioLink 2,5 - Tangent SR-500

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Már megrendeltük, így nincs lehetőség a változtatásra. Mível csak házimozizásra kell nem hiszem hogy csalódás lesz.
Várjuk az élménybeszámolódat!
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
szoati
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.02.03., csüt. 08:32
Értékelés: 0

Heco

Hozzászólás Szerző: szoati »


Azt hittem 650 lesz belőle!

Már megrendeltük, így nincs lehetőség a változtatásra. Mível csak házimozizásra kell nem hiszem hogy csalódás lesz.
Marantz CD65II - OFC IC - Sony TA-FE510R - AudioLink 2,5 - Tangent SR-500

Vendég

Heco

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pénteken lesz meg a Heco Vitas 6.1-es szettje, egy Yamaha 457-essel lesz meghajtva. Már várom azt hogy össze legyen kötve.
Azt hittem 650 lesz belőle!
 
Léva

Avatar
szoati
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.02.03., csüt. 08:32
Értékelés: 0

Heco

Hozzászólás Szerző: szoati »

Pénteken lesz meg a Heco Vitas 6.1-es szettje, egy Yamaha 457-essel lesz meghajtva. Már várom azt hogy össze legyen kötve.
Marantz CD65II - OFC IC - Sony TA-FE510R - AudioLink 2,5 - Tangent SR-500

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


En anno a westend-be vettem oket a hifi-shop-ban. Ha jol tudom akkor ez a Westproduct-nak az uzlete. Szerintem ott erdeklodj az uj szeria felol.
Igen, a WestProdukt forgalmazza a Heco-kat, de még katalógust sem bírnak küldeni. Mindig a német Recotontól kell lekérni a Heco és Magnat katalógusokat.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
levi75
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2005.05.08., vas. 17:51
Értékelés: 26
Tartózkodási hely: Bp.

Heco

Hozzászólás Szerző: levi75 »


Sziasztok, 
Nekem Heco Argon 50 -es hangfalaim vannak. Stereo rendszerben hasznalom, NAD C370 es C542-vel hajtom. Amit az aron szeriarol tudni kell, hogy a magas sugarzo benne Dynaudio. Allitolag azert szuntettek be a gyartasat, mert a Dynaudio-nak konkurenciat jelentett es nem adott el tobb magas sugarzot a HECO-nak. Annak idejen meghallgattam a 30-as szeriat is, en csak ajanlani tudom.

Egyébként honnan veszik a hangszórókat? Most a Concerto látszik a legnagyobb Heco szériának, de annak a tagjai sem túl drágák. Méretre meg kisebb dobozok, mint az Argonok voltak. Pedig nem a magasakhoz kell az űrtartalmat méretezni. A mély/közepeknél is változás volt.

En anno a westend-be vettem oket a hifi-shop-ban. Ha jol tudom akkor ez a Westproduct-nak az uzlete. Szerintem ott erdeklodj az uj szeria felol.
| Heed | AudioQuest | ProAc | Target Audio |

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Sziasztok, 
Nekem Heco Argon 50 -es hangfalaim vannak. Stereo rendszerben hasznalom, NAD C370 es C542-vel hajtom. Amit az aron szeriarol tudni kell, hogy a magas sugarzo benne Dynaudio. Allitolag azert szuntettek be a gyartasat, mert a Dynaudio-nak konkurenciat jelentett es nem adott el tobb magas sugarzot a HECO-nak. Annak idejen meghallgattam a 30-as szeriat is, en csak ajanlani tudom.

Egyébként honnan veszik a hangszórókat? Most a Concerto látszik a legnagyobb Heco szériának, de annak a tagjai sem túl drágák. Méretre meg kisebb dobozok, mint az Argonok voltak. Pedig nem a magasakhoz kell az űrtartalmat méretezni. A mély/közepeknél is változás volt.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
levi75
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2005.05.08., vas. 17:51
Értékelés: 26
Tartózkodási hely: Bp.

Heco

Hozzászólás Szerző: levi75 »


Sziasztok,
 
Nekem Heco Argon 50 -es hangfalaim vannak. Stereo rendszerben hasznalom, NAD C370 es C542-vel hajtom. Amit az aron szeriarol tudni kell, hogy a magas sugarzo benne Dynaudio. Allitolag azert szuntettek be a gyartasat, mert a Dynaudio-nak konkurenciat jelentett es nem adott el tobb magas sugarzot a HECO-nak. Annak idejen meghallgattam a 30-as szeriat is, en csak ajanlani tudom.
| Heed | AudioQuest | ProAc | Target Audio |

Avatar
G.I.JOE
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2003.07.16., szer. 18:18
Értékelés: 0

Heco

Hozzászólás Szerző: G.I.JOE »

Heco Krypton 25A sub-ról mi a véleményetek házimozihoz?
Erősítő: Yamaha RXV-440RDS; kábel: NeoTech KS-1032M; front: Dali Blue 5005 Jubi; center: Dali C-1000 Jubi; rear: Dali R-1000; TV: Samsung WS32Z068P; VCR: Samsung SV-661GX; DVD - Airis L103E.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Megdöbbenve láttam, hogya 6.0-ás szett milyen "olcsó" a netdepón... Mi oka lehet ennek?
Olcsó hangszórókészlettel dolgoznak és a keresztváltót sem viszik túlzásba.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
hav
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2005.05.05., csüt. 09:28
Értékelés: -1

Heco

Hozzászólás Szerző: hav »

Megdöbbenve láttam, hogya 6.0-ás szett milyen "olcsó" a netdepón... Mi oka lehet ennek?
TV: Sony 40v3000, videó: JVC xy, Erősítő: H/K 132, játékosok: Pioneer DV2850-s, Yamada DVX-6600(newage V15), Front: HECO VITAS 600, surrond: HECO VITAS 300, Center: HECO VITAS CENTER 2, mély: Yamaha YST-SW225, Kábel: DVD komponens kábel: Profigold Vision PGV332, DVD hangkábel: Bandridge AL481 koax, Hangfalkábelek: M'N'C Maniac Sound System

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »



Asszem ennyi erővel nyithattam volna egy Mission c. topicot, kicsit lenyomtam szegény Heco-t.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Már csak egy Mission m7c2 center hiányzik a boldogságomhoz.
Nem tudtok ilyet valahol?
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Mission m70-hez lehet kapni m7ds háttérsugárzót (az eBay-en 151 euro/pár árnál áll a licit, ami ma este 9-kor jár le), ...
Basszus, kicsit nem figyelek oda, oszt rögtön megnyerem az aukciót az eBay-en! Pedig csak hülyeségből licitáltam. Nem is ilyen dobozokat akartam venni igazából.
No mindegy, lett egy pár Mission m7ds bipol (ez most nem dipol) háttérsugárzóm 151 euroért, + 27,50 euroért házhozszállítva. A Netdeponál ugyanez a pár kifutó áron 64.800,- HUF volt, amíg el nem fogyott.
Az m7c2 centerről azt mondta a Hifimarket, hogy már kifutott és nem beszerezhető. Mivel az m70 szériát az m3 váltotta fel, az m3c2 centert ajánlották helyette. Ennek még utána kell néznem.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Asszem olyan rendszerem lesz, amihez meg tudom vásárolni az elemeket.Mission m70-hez lehet kapni m7ds háttérsugárzót (az eBay-en 151 euro/pár árnál áll a licit, ami ma este 9-kor jár le), az m7c2 center meg 51 rugó a hifimarket.hu oldalon.
Heco Argon Surround a térképen sincs, falra rakható hátsó center sosem volt.
Úgy néz ki tehát, hogy marad a komplett Mission m70 szett, a Heco Argon meg költözik a kisszobába.

A Mission m70 is kifutott modell.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Asszem olyan rendszerem lesz, amihez meg tudom vásárolni az elemeket.
Mission m70-hez lehet kapni m7ds háttérsugárzót (az eBay-en 151 euro/pár árnál áll a licit, ami ma este 9-kor jár le), az m7c2 center meg 51 rugó a hifimarket.hu oldalon.
Heco Argon Surround a térképen sincs, falra rakható hátsó center sosem volt.
Úgy néz ki tehát, hogy marad a komplett Mission m70 szett, a Heco Argon meg költözik a kisszobába.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Te most szándkosan akarod downgrade-elni a rendszered???  Azok az M73-asok nagyon jó kis hangfalak! Először költözz be, rendezd be, aztán utána gondolkodj ha vmi nem klappol!!!
 
Léva

Jók a Mission-ök is meg a Heco-k is. Ja, a Heco Argon 30 polcdoboz mindig is drágább volt, mint a Mission m73i álló, az új árakat meg a kifutáskori árakat összehasonlítva is. És a Heco nem a túlárazottságáról híres.
De a Heco Argon Center is kenterbe veri az m70 sorozat mindkét centerét (m7d1, m7d2), a dipol hátsó dobozokról nem is beszélve. Csak tudnék valahol szerezni Heco Argon Surround dobozokat! Szóval rendszerben gondolkozva a Heco Argon veri a Mission m70-et, ami a legkisebb a Mission fadobozosai közül.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

Heco

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tegnap írtam valahol, hogy dipol háttérsugárzókat keresek a Heco rendszerembe. Időközben gondolkoztam azon, hogy mi van akkor, ha a föld alatt sem találok ilyen Heco Argon Surround dobozokat.Az egyik ötlet a Heco "testvércége", a Magnat volt, amelyiknek 2 ilyen dipol doboza is kapható még. Az egyik, a Vector Needle Dipol kísértetiesen hasonlít a keresett Hecora, ugyanakkora hangszórókkal, doboztérfogattal és teljesítmény adatokkal. A másik Magnat eggyel nagyobb kategória, a Vintage Dipol 4, ebben drágább hangszórókészlet van. A Magnatok rendszerbe állításával viszont épp az előző hozzászólásomat cáfolnám meg kapásból.
A másik ötletem az volt, hogy a Mission rendszert teszem teljessé. Az M70 sorozatnak is van dipol doboza, a Mission m7ds nevű. Nézegettem a fényképét és rájöttem, hogy nem tetszik a kialakítása. Ugyanis míg a Heco és Magnat (meg sok más gyártó) úgy oldotta meg a dipoljait, hogy egy magas és egy mélyközép a hallgató felé irányul, egy másik ugyanilyen páros meg kifelé, addig a Mission összes dipolja (más szériáknál is) csak a mélyközép tölcsért irányítja 2 irányba és csak egy magasdómmal operál, ami valahova előre-felfelé sugároz. Tudomásom szerint a magastartomány erősen irányított, és csak akkor hallható tisztán, ha - bizonyos szögtartományon belül persze, de többé-kevésbé - a hallgató felé irányul. Szóval ez a megoldás még annyira sem tetszik, mint a Magnatos verzió.

Te most szándkosan akarod downgrade-elni a rendszered???
Azok az M73-asok nagyon jó kis hangfalak! Először költözz be, rendezd be, aztán utána gondolkodj ha vmi nem klappol!!!
 
Léva

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Tegnap írtam valahol, hogy dipol háttérsugárzókat keresek a Heco rendszerembe. Időközben gondolkoztam azon, hogy mi van akkor, ha a föld alatt sem találok ilyen Heco Argon Surround dobozokat.
Az egyik ötlet a Heco "testvércége", a Magnat volt, amelyiknek 2 ilyen dipol doboza is kapható még. Az egyik, a Vector Needle Dipol kísértetiesen hasonlít a keresett Hecora, ugyanakkora hangszórókkal, doboztérfogattal és teljesítmény adatokkal. A másik Magnat eggyel nagyobb kategória, a Vintage Dipol 4, ebben drágább hangszórókészlet van. A Magnatok rendszerbe állításával viszont épp az előző hozzászólásomat cáfolnám meg kapásból.
A másik ötletem az volt, hogy a Mission rendszert teszem teljessé. Az M70 sorozatnak is van dipol doboza, a Mission m7ds nevű. Nézegettem a fényképét és rájöttem, hogy nem tetszik a kialakítása. Ugyanis míg a Heco és Magnat (meg sok más gyártó) úgy oldotta meg a dipoljait, hogy egy magas és egy mélyközép a hallgató felé irányul, egy másik ugyanilyen páros meg kifelé, addig a Mission összes dipolja (más szériáknál is) csak a mélyközép tölcsért irányítja 2 irányba és csak egy magasdómmal operál, ami valahova előre-felfelé sugároz. Tudomásom szerint a magastartomány erősen irányított, és csak akkor hallható tisztán, ha - bizonyos szögtartományon belül persze, de többé-kevésbé - a hallgató felé irányul. Szóval ez a megoldás még annyira sem tetszik, mint a Magnatos verzió.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Heco

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Én beleugranék a komplet Heco 6.1 szettbe már az ára miatt is, de bátyám a Mordaunt Short 907W-ra szavaz. Nem hiszem hogy a 907W lenne a rosszabb, jókat lehet róla hallani. A 30A-ról meg szinte semmit nem tudok.
Van némi tapasztalatom a különböző márkákból összeválogatott hangfalszettekben.
Most próbálom megszüntetni és lehetőleg egy szériából összeválogatni a dobozokat a homogén hangkép érdekében.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
szoati
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.02.03., csüt. 08:32
Értékelés: 0

Heco

Hozzászólás Szerző: szoati »



Mi egy teljes rendszert fogunk kiépíteni. Mindent most fogunk megvenni. A Heco-tól jön a 6.0 mellé egy Mordaunt Short 907W mélynyómót tervezünk
Nem lenne jó hozzá inkább egy Heco Superior Sub 30A? Itt vedd meg: www.ittveddmeg.hu 80 rugóról 35-re van most leárazva!

Igaz még egyik mélynyomót sem hallotuk, de amikor a Heco-t hallgatuk, az eladó nem hívta fel a figyelmünket a mélynyomóira. Ezt én is csak miután utánanéztem a neten láttam és mutattam meg a bátyámnak. Egyébként az eladó megkérdezte milyen subot tervezünk hozzá, mondtuk hogy Mordaunt Short 907W néztünk ki. Szerinte illik hozzá (pedig náluk nem is volt). Ezért kérdeztem hogy ismeri e valaki a Heco Sub 30A-t.
Én beleugranék a komplet Heco 6.1 szettbe már az ára miatt is, de bátyám a Mordaunt Short 907W-ra szavaz. Nem hiszem hogy a 907W lenne a rosszabb, jókat lehet róla hallani. A 30A-ról meg szinte semmit nem tudok.
Marantz CD65II - OFC IC - Sony TA-FE510R - AudioLink 2,5 - Tangent SR-500

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”