Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Tannoy

Avatar
Marci,az eb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.08.10., szer. 10:52
Értékelés: 1

Tannoy

Hozzászólás Szerző: Marci,az eb »


Magyarországon mintha Fusion név alatt menne a Mercury, viszont a www.tannoy.com oldalon Fusion sorozat nincsen.
Kezdetben - kb. amíg még az előző Mercury Mx széria is kapható volt - Fusion néven futottak ezek a modellek. Később aztán megkapták ezek is a Mercury nevet, F jelzéssel. Tehát MercuryF = Fusion. A neten sok helyütt a régi képek ill. képaláírások vannak még fenn.
 
Lásd: 2005.szep.28. hsz-em.

Vendég

Tannoy

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A magam részéről nem rég tértem át bi-wiringre, és szerintem nagyon megéri! 
Neotech-ből lehet, h 2x annyi kell, h szóljon rendesen, de nem sok értelme van a bi-wire-nak, ha van rendes kábeled. Nem kell hozzá drága...
 
A dupla csatlakozási lehetőség inkább a bi-amp-nak kedvez.

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Tannoy

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Gondolom akkor nekem majd így közösítve kell bekötnöm a kábeleket.

Szerintem próbáld ki előtte, hogy a kettős kábelezés megéri vagy sem a plusz kiadást (dupla annyi kábel)!

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
oddman
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2004.09.20., hétf. 11:53
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: oddman »


norbi31, venyerin: köszi a gyors segítséget.
 
A másik, amit észrevettem, hogy Magyarországon mintha Fusion név alatt menne a Mercury, viszont a www.tannoy.com oldalon Fusion sorozat nincsen.
Nos, talán az lehet, hogy valamelyik kifutó termék?
 
 

 
Gondolom akkor nekem majd így közösítve kell bekötnöm a kábeleket.
Projector:JVC X30 Screen:Projecta HomeScreen (102x180) TV:Panasonic TX-P42S10E
Blu-Ray/DVD:Samsung BD-P2500 HD:HTPC (Intel NUC i3, 8GB RAM, 240GB SSD)
CD:Technics SL-PG490 A/V:NAD T-748
Front:Wharfedale DIAMOND 8.4 Surround:Jamo Studio 110
Console:PS4 slim

Avatar
venyerin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2006.07.20., csüt. 20:45
Értékelés: 1

Tannoy

Hozzászólás Szerző: venyerin »


A TANNOY MERCURY F2-es hangfal ráköthető a Technics SA-AX530 házimozierősítőre? A használati útmutatóban 4db bemenet van a hangszóró hátlapján (LF-, HF-, HF+, LF+), viszont a régi Technics-nél csak 2db vezeték mehet egy hangfalhoz. Nos akkor, hogy is van ez?

Ahogy azt Norbi is írta: hagyományos bekötésnél a hangfal 4 bemenetéből csak 2-re kötsz kábelt (1 piros és 1 fekete, mindegy melyik), az azonos színű bemenetek között pedig a hangfal hátán ott levő kis rézlap viszi át a delejt.
 
Amikor valóban kihasználod a 4 csatlakozót, azt bi-wiring, avagy kettős kábelezés néven illetjük. Az a lényeg, hogy a magas (H) és a mély (L) hangszóró jele külön-külön vezetékpáron utazzon ilyenkor, ezért:
- le kell venni a hangfal hátáról az átkötő lapokat (mindkét érintett csatlakozót kilazítva lenn is van)
- összesen 4 ér (2 pár) vezeték kell majd, azaz duplája a szokásosnak
- az erősítő oldalon nyugodtan mehet egy csatlakozóba a 2-2 +-os és minuszos drót
 
Szóval a hangfalaid és az erősítőd kétféleképp is összeköthető!
 
A magam részéről nem rég tértem át bi-wiringre, és szerintem nagyon megéri!
Lemezjacek Project2 + Project K6 (Grado Prestige Gold) + Cambridge Audio 640P; CD Cambridge Audio Azur 640C; Erősítő Rotel RA-712 Hangfal Isophon Ontario Tuner: Fisher FM-2310 Kábelek Neotech, arzachel, Ortofon Füles Grado SR80 + Project HeadBox II

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Tannoy

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


A TANNOY MERCURY F2-es hangfal ráköthető a Technics SA-AX530 házimozierősítőre? A használati útmutatóban 4db bemenet van a hangszóró hátlapján (LF-, HF-, HF+, LF+), viszont a régi Technics-nél csak 2db vezeték mehet egy hangfalhoz. Nos akkor, hogy is van ez?

igen.
 
-single (2 vezeték az erősítőből a falba)
-biwire (4 vezeték az erősítőből /egy csatiba két kábel, azaz közösítve/ a hangfalba, de akkor ki kell venni a két darab közösítő lapot a fal csatijából)

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
oddman
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2004.09.20., hétf. 11:53
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: oddman »


A TANNOY MERCURY F2-es hangfal ráköthető a Technics SA-AX530 házimozierősítőre?
A használati útmutatóban 4db bemenet van a hangszóró hátlapján (LF-, HF-, HF+, LF+), viszont a régi Technics-nél csak 2db vezeték mehet egy hangfalhoz. Nos akkor, hogy is van ez?
Projector:JVC X30 Screen:Projecta HomeScreen (102x180) TV:Panasonic TX-P42S10E
Blu-Ray/DVD:Samsung BD-P2500 HD:HTPC (Intel NUC i3, 8GB RAM, 240GB SSD)
CD:Technics SL-PG490 A/V:NAD T-748
Front:Wharfedale DIAMOND 8.4 Surround:Jamo Studio 110
Console:PS4 slim

Avatar
venyerin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2006.07.20., csüt. 20:45
Értékelés: 1

Tannoy

Hozzászólás Szerző: venyerin »

Mindenkinek jár a pont, lesz hamarosan új helye. Addig meg így szeretem...
Lemezjacek Project2 + Project K6 (Grado Prestige Gold) + Cambridge Audio 640P; CD Cambridge Audio Azur 640C; Erősítő Rotel RA-712 Hangfal Isophon Ontario Tuner: Fisher FM-2310 Kábelek Neotech, arzachel, Ortofon Füles Grado SR80 + Project HeadBox II

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Tannoy

Hozzászólás Szerző: GTomi »


A Fusion 2-es a polcomon:
gyönyöru˝ ez a sugárzó! jobb helyet érdemelne!

elöszôr azt hittem, hogy rosszul van feltöltve a kép, de láttam, hogy a szöveg, meg a szobor nem "stimmelne".
tényleg jobb helyet érdemelne, meg nem beszélve arról jobban is nézne ki így, de ez másodlagos :

hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Tannoy

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


...és maga a csodálatos upgrade:
az ötlet (én gyurmát javasoltam volna)

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Tannoy

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


A Fusion 2-es a polcomon:
gyönyörű ez a sugárzó! jobb helyet érdemelne!

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
venyerin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2006.07.20., csüt. 20:45
Értékelés: 1

Tannoy

Hozzászólás Szerző: venyerin »


...és maga a csodálatos upgrade:

Lemezjacek Project2 + Project K6 (Grado Prestige Gold) + Cambridge Audio 640P; CD Cambridge Audio Azur 640C; Erősítő Rotel RA-712 Hangfal Isophon Ontario Tuner: Fisher FM-2310 Kábelek Neotech, arzachel, Ortofon Füles Grado SR80 + Project HeadBox II

Avatar
venyerin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2006.07.20., csüt. 20:45
Értékelés: 1

Tannoy

Hozzászólás Szerző: venyerin »


A Fusion 2-es a polcomon:

Lemezjacek Project2 + Project K6 (Grado Prestige Gold) + Cambridge Audio 640P; CD Cambridge Audio Azur 640C; Erősítő Rotel RA-712 Hangfal Isophon Ontario Tuner: Fisher FM-2310 Kábelek Neotech, arzachel, Ortofon Füles Grado SR80 + Project HeadBox II

Avatar
venyerin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2006.07.20., csüt. 20:45
Értékelés: 1

Tannoy

Hozzászólás Szerző: venyerin »


Nálam tüskéken áll az állvány, és tüskéken áll a doboz is az állványon.
Persze, állvány kéne, de egyelőre a polc adottság.
 
A nap audiofil upgrade-je következik:
Anyagköltség: 0 Ft, befektetett munka (takarítással együtt) 10 perc... Egy becsületes (tisztán fa) parafadugót felvágram 3-4mm-es szeletekre, és a hangfalak 3-3 ilyenen állnak. Az a vicces benne, hogy tényleg használt!
Lemezjacek Project2 + Project K6 (Grado Prestige Gold) + Cambridge Audio 640P; CD Cambridge Audio Azur 640C; Erősítő Rotel RA-712 Hangfal Isophon Ontario Tuner: Fisher FM-2310 Kábelek Neotech, arzachel, Ortofon Füles Grado SR80 + Project HeadBox II

Avatar
BitStream
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 17:16
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: BitStream »

Nálam tüskéken áll az állvány, és tüskéken áll a doboz is az állványon. Nincs rezonancia, minden szép és jó. Mondjuk tény, hogy 22kg/db az állvány, meg 8kg/db a doboz, így elég masszív önmagában az egész... Sajnos mást nem nagyon ajánlhatok, a polcon valószínüleg nem lesz 100%-os a doboz sosem...

TV:SONY KV-32FQ86E Receiver:Marantz SR7500 Front:Tannoy Sensys DC1 Center:TANNOY mC Rear:Tannoy M2 Sub:TANNOY 625 ALFie DVD:SONY DVP-NS700 Video:SONY SLV-SE700
Kábelek: front: CABLE TALK TALK 3.1 center:CABLE TALK TALK 3.1 surround:noname IC analóg:VDH The Combination Hybrid Digitális:VDH Triaxial PRO Pwr: LAPP servo DIY & BALS
 
 
CD: SONY CDP-XA20ES (4xDAC+PWR@Alisca) Hangfal:TANNOY Sensys DC1

Avatar
venyerin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2006.07.20., csüt. 20:45
Értékelés: 1

Tannoy

Hozzászólás Szerző: venyerin »


Sziasztok, 
Én egy pár Fusion-2-t hajtok, nem roszz. Mindent toronymagasan ver felbontásban, ami előtte erre járt , még basszusa is akad, és el is fér a polcomon. 
 
Viszont talán túl könnyű ekkorka mérethez és erőhöz a 6kg-os doboz, nagyon könnyen berezonál némely zenékre.  Ekkorában homokozni se lehet sajna...
 
Kábel: most álltam át bi-wiringre (a drót maga Neotech KS-1440, állítólag nem egy valami), mégis hatalmas az előrelépés, mindenkinek erősen ajánlom! 

Hello,
 
Próbáld meg tüskékre rakni a dobozt, ha akkor is rezonál, akkor meg tüskékre + a földre rakva is hallgasd meg. Lehet, hogy a polc nem elég masszív alá. Esetleg teszt jelleggel pakolj a tetejére pár lexikont...

Igen, én is gondoltam már ezekre...
Nem natúr fenyődeszkából szokott lenni a tuti hangfalállvány, annyi szent. De én meg pont azért vettem ezt a típust, mert pont befért a polcra. Rendes tüskéknek nem maradt ott hely, meg ezen a polcon fene se tudja, érnek-e valamit.
 
Esetleg valami rezgéselnyelő rétegke, mondjuk valami parafa vagy ilyesmi? Vagy pont hogy a maximális merevség a cél?
 
Vívok még párat ez ügyben...
 
Az igazi megoldás persze ez lenne, csak a kastélyt kéne megtalálni köré:

Lemezjacek Project2 + Project K6 (Grado Prestige Gold) + Cambridge Audio 640P; CD Cambridge Audio Azur 640C; Erősítő Rotel RA-712 Hangfal Isophon Ontario Tuner: Fisher FM-2310 Kábelek Neotech, arzachel, Ortofon Füles Grado SR80 + Project HeadBox II

Avatar
BitStream
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 17:16
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: BitStream »


Sziasztok, 
Én egy pár Fusion-2-t hajtok, nem roszz. Mindent toronymagasan ver felbontásban, ami előtte erre járt , még basszusa is akad, és el is fér a polcomon.
 
Viszont talán túl könnyű ekkorka mérethez és erőhöz a 6kg-os doboz, nagyon könnyen berezonál némely zenékre. Ekkorában homokozni se lehet sajna...
 
Kábel: most álltam át bi-wiringre (a drót maga Neotech KS-1440, állítólag nem egy valami), mégis hatalmas az előrelépés, mindenkinek erősen ajánlom!

Hello,
 
Próbáld meg tüskékre rakni a dobozt, ha akkor is rezonál, akkor meg tüskékre + a földre rakva is hallgasd meg. Lehet, hogy a polc nem elég masszív alá. Esetleg teszt jelleggel pakolj a tetejére pár lexikont...

TV:SONY KV-32FQ86E Receiver:Marantz SR7500 Front:Tannoy Sensys DC1 Center:TANNOY mC Rear:Tannoy M2 Sub:TANNOY 625 ALFie DVD:SONY DVP-NS700 Video:SONY SLV-SE700
Kábelek: front: CABLE TALK TALK 3.1 center:CABLE TALK TALK 3.1 surround:noname IC analóg:VDH The Combination Hybrid Digitális:VDH Triaxial PRO Pwr: LAPP servo DIY & BALS
 
 
CD: SONY CDP-XA20ES (4xDAC+PWR@Alisca) Hangfal:TANNOY Sensys DC1

Avatar
venyerin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2006.07.20., csüt. 20:45
Értékelés: 1

Tannoy

Hozzászólás Szerző: venyerin »


Sziasztok,
 
Én egy pár Fusion-2-t hajtok, nem roszz. Mindent toronymagasan ver felbontásban, ami előtte erre járt , még basszusa is akad, és el is fér a polcomon.
 
Viszont talán túl könnyű ekkorka mérethez és erőhöz a 6kg-os doboz, nagyon könnyen berezonál némely zenékre. Ekkorában homokozni se lehet sajna...
 
Kábel: most álltam át bi-wiringre (a drót maga Neotech KS-1440, állítólag nem egy valami), mégis hatalmas az előrelépés, mindenkinek erősen ajánlom!
Lemezjacek Project2 + Project K6 (Grado Prestige Gold) + Cambridge Audio 640P; CD Cambridge Audio Azur 640C; Erősítő Rotel RA-712 Hangfal Isophon Ontario Tuner: Fisher FM-2310 Kábelek Neotech, arzachel, Ortofon Füles Grado SR80 + Project HeadBox II

Avatar
BitStream
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 17:16
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: BitStream »


Mától én is Tannoy tulaj lettem! Sensys DC1.
Nemrégen kötöttem be,csak épp ismerkedem vele.
Videoton után óriási ugrás a hangzásban.
Főleg azlepett meg,hogy semmi erőlködés nincs a hangjában,hiába tekerem a hangerőt.Ugyanúgy szól csak persze hangosabban.
Jöhetnek a tesztelős napok,sok hallagtózással.
Nagyon tetszik is,a fülemnek is így egyből,bár már hallottam,de itthon is.
Egyenlőre még "gagyi" kábellel van kötve valami SAL ahogy néztem a kábelemen.
Milyen kábelt ajánlotok hozzá?
Ebben eszméletlen tanácstalan vagyok,úgy kb 15-20ezer érszegmensben a 2,5 m pár.
Azhiszem majd bevállaok később egy centert is de lehet csak sima Sensys lesz,de lehet nem Az egységes hangkép miatt.
Na most megyek kicsit edzem a füleimet.


Üdvözlet a "csapatban"

TV:SONY KV-32FQ86E Receiver:Marantz SR7500 Front:Tannoy Sensys DC1 Center:TANNOY mC Rear:Tannoy M2 Sub:TANNOY 625 ALFie DVD:SONY DVP-NS700 Video:SONY SLV-SE700
Kábelek: front: CABLE TALK TALK 3.1 center:CABLE TALK TALK 3.1 surround:noname IC analóg:VDH The Combination Hybrid Digitális:VDH Triaxial PRO Pwr: LAPP servo DIY & BALS
 
 
CD: SONY CDP-XA20ES (4xDAC+PWR@Alisca) Hangfal:TANNOY Sensys DC1

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Tannoy

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Mától én is Tannoy tulaj lettem! Sensys DC1.


Gratulálok
 
Jó bejáratást hozzá! nem is ! Hozzá!
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Mától én is Tannoy tulaj lettem!
Sensys DC1.
Nemrégen kötöttem be,csak épp ismerkedem vele.
Videoton után óriási ugrás a hangzásban.
Főleg azlepett meg,hogy semmi erőlködés nincs a hangjában,hiába tekerem a hangerőt.Ugyanúgy szól csak persze hangosabban.
Jöhetnek a tesztelős napok,sok hallagtózással.
Nagyon tetszik is,a fülemnek is így egyből,bár már hallottam,de itthon is.
Egyenlőre még "gagyi" kábellel van kötve valami SAL ahogy néztem a kábelemen.
Milyen kábelt ajánlotok hozzá?
Ebben eszméletlen tanácstalan vagyok,úgy kb 15-20ezer érszegmensben a 2,5 m pár.
Azhiszem majd bevállaok később egy centert is de lehet csak sima Sensys lesz,de lehet nem Az egységes hangkép miatt.
Na most megyek kicsit edzem a füleimet.


TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Nagyonjól néz ki!
És még miylen jól szólhat!
Kérünk egy kis tesztet,mik az otthoni benyomásaid a dobozról.
Bár rossz nemlehet,hisz Tannoy:-)
Egyébként lehet a héten én is updatelek egypárat.Megkell néznem a költségvetést,és nyugdijazom a videotonjaimat.
Csak azon töprengtem,hogy várja e még 1 hónapot,és vegyek állókat,bár a jelenlegi szobámban bőven eléglenne a polc is.Az a dilemmám még,hogy centernek,sima sensyst,vagy DCC-legyen.De az még odébb lesz.
Szóval írd le hogyaqn hallod a kis dobozokat!
Gratulálok egyébként,és sok zenehallgatást!Remélem hamarosan sorstársak leszünk!

TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
BitStream
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 17:16
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: BitStream »


#2


TV:SONY KV-32FQ86E Receiver:Marantz SR7500 Front:Tannoy Sensys DC1 Center:TANNOY mC Rear:Tannoy M2 Sub:TANNOY 625 ALFie DVD:SONY DVP-NS700 Video:SONY SLV-SE700
Kábelek: front: CABLE TALK TALK 3.1 center:CABLE TALK TALK 3.1 surround:noname IC analóg:VDH The Combination Hybrid Digitális:VDH Triaxial PRO Pwr: LAPP servo DIY & BALS
 
 
CD: SONY CDP-XA20ES (4xDAC+PWR@Alisca) Hangfal:TANNOY Sensys DC1

Avatar
BitStream
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 17:16
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: BitStream »


Doboz update után...


TV:SONY KV-32FQ86E Receiver:Marantz SR7500 Front:Tannoy Sensys DC1 Center:TANNOY mC Rear:Tannoy M2 Sub:TANNOY 625 ALFie DVD:SONY DVP-NS700 Video:SONY SLV-SE700
Kábelek: front: CABLE TALK TALK 3.1 center:CABLE TALK TALK 3.1 surround:noname IC analóg:VDH The Combination Hybrid Digitális:VDH Triaxial PRO Pwr: LAPP servo DIY & BALS
 
 
CD: SONY CDP-XA20ES (4xDAC+PWR@Alisca) Hangfal:TANNOY Sensys DC1

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Tannoy

Hozzászólás Szerző: blaki »


Hallott már valaki Tannoy M2 és Tannoy Mx2 hangfalat egymás mellett?
Ha igen megoszthatná velem a tapasztalatait!
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”